Наталья Котельникова и Светлана Орионова – До скорой встречи...

Natālija Koteļņikova un Svetlana Orionova - Uz drīzu tikšanos…

Uz drīzu tikšanos mūsu Gaišajā telpā!

18.03.01.

Draugi! Mūsu meditāciju projekts paplašinās. Redzot, kā meditācijās strādā Svetlana Orionova, es uzaicināju viņu izmēģināt sevi mūsu grupā ar meditācijām. Esmu pārliecināta, ka viņai viss izdosies.

Aicinu tos, kas grib izpaust sevi Klubā, projektā Pasaules meditācija vai vēl kaut kā – rakstiet man e-pastu. Mēs satiksimies un visu pārrunāsim. Telpa jūsu kalpošanai ir atvērta.

18 03 04

Svetlanas Orionovas vēstule.

Labdien, dārgie Natālija un Vladimir!

Pateicos par priekšlikumu vadīt meditāciju!

Izdzirdēju, nolēmu padomāt, paklausīties sevi, kā atsaucas. Atsaucās… arī Tatjanas meditācija nospēlēja savu lomu, naktī nāca vešanas, apzināšanās, pārkārtojumi fiziskajā ķermenī. Šķiet, ka grūdiens tika dots, lai attīstītu un nostiprinātu sakaru kanālu. No pēdējiem čenelingiem bija saruna ar Maitreiju pēc jūsu seansa. Es neattīstu aktīvi čenelinga praksi, visvairāk esmu strādājusi ar saikni ar Augstāko Es, skaidrzināšanu, dažreiz redzēšanu.

Naktī bija mājiens, ka esmu veikusi kārtējo vijumu pa spirāli un gatava sarunai ar skolotāju jaunā līmenī. No rīta labi noskaņojos un parunāju ar skolotāju Sai Babu, mūsu ģimenei saikne ar viņu ir kopš 2001. gada. Saruna ar skolotāju nāca no sirds, un tā bija lielāka izaugsmes un savienošanās sajūta, nekā es jutu agrāk, prieks par satikšanos un manas pateicības, jautājumu pašreizējā momentā nebija, bet atbildes es zinu, kur meklēt – sirdī.

Pēc jūsu pēdējā semināra Sanktpēterburgā, pirms gadiem 6-7 man bija tāda pārlādēšanās! Divas dienas temperatūra pie 40, pilnīga nonullēšanās, nedēļu mēģināju tikt skaidrībā, kādēļ man dzīvot tālāk. Atradu vienīgo, kas mani interesēja – Mīlestību. Un gāju meklēt viņu, mēģināt, visas oktāvas, visus līmeņus. Līdz šim laikam nevaru apstāties! Interesanti! Mīlestība – kā Viņa strādā? Kāpēc Viņas spēks tā vilina un aizkustina? Kā viņa var pacelt līdz Debesīm un atsaukties Mūžībā? Pakāpeniski VISS noskaidrojas…

Ar aicinājumu arī tiku skaidrībā: tinkšķ un dvēsele priecājas, kad palīdzu citiem augt un uzplaukt. Starp citu, Augšupcelšanās krēslā bija ļoti skaidra aina, kad jūs pateicāt: “Gatava! Uz priekšu! Ej!” Atvērās durvis zvaigžņotajās debesīs, un es iegāju pilsētā, uz parastas ielas, un sāku palīdzēt: kādam somu panest, raudošu bērnu mierināt, kāds paklupis – piecelt un atbalstīt, kādu uzmundrināt, kādam ceļu parādīt. Un viss tik mundri, viegli un jautri man izdevās. Atceros, nopriecājos, ka neviens nav jāmāca.

Kopš pagājušā pavasara man ir tāds spēku un entuziasma pieplūdums! Viss sekmējas, dažreiz darbs un darīšanas tā sakrīt, ka brīnos un apbrīnoju. Tik labi viss, viss ir laikā, līdz minūtēm. Veselība, prieks, uzticēšanās ir nācis klāt. Šo ziemu bija vēlēšanās nodzīvot aktīvi, tā arī iznāca. Un pēdējais meditāciju mēnesis tādu paātrinājumu piešķīra. Ejam lieliem soļiem!

Gaisma ir nākusi klāt, jau labi redzams, kurp ejam, nav jēgas piebremzēt. Milzīgs paldies Jums un Visiem šī projekta dalībniekiem! Meditācijas strādā arī ierakstā, es pati to izjutu, maz nelikās. Ķermeņa tīrīšanas un pārkārtojumi turpinās, ne vienmēr komfortabli, bet ciešami. Parādījusies lielāka mierīga pārliecība par sevi, jutīgums pret visu, prieks, vieglums, notiekošā intuitīva apzināšanās.

Un vēl no mana darba ar uzstādījumu “Uz visu skatītes garīgām acīm” notiek interesantas lietas. Sākumā ne visai saprotami un patīkami, bet, jo vairāk un centīgāk ieskaties, sāc pamanīt amizantu Zemes plāna un Garīgā spoguļattēlu. Un rodas vēlēšanās pasmieties par pagātnes situācijām. Tiesa, amizants tas man kļuva pāris gadus pēc aplūkošanas. Pašlaik, es domāju, tas notiek ātrāk spožā gaismā.

Par Meditāciju: sākumā nebija izpratnes, kā un ko novadīt, bet baiļu un nevēlēšanās arī nebija. Un pēc sarunas ar skolotāju atnāca meditācija… iezīmējās detaļas. Dažas vietas es izgāju vairākas reizes, izdzīvoju, izjutu, biju plūsmā, nelaida vaļā pat pastaigā. Man pašai patika. Dvēsele priecājās. Protams, atnāk tas, kas ir aktuāls pirmām kārtām man, taču dalīties ar jums šajās jūtās vēlēšanās ir. Uz drīzu tikšanos mūsu Gaismas telpā! Ar Mīlestību! Svetlana Orionova.

 

Pievienots 04.03.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/do-skoroy-vstrechi

Tulkoja Jānis Oppe