Дело сделано!

Lieta darīta!

18 03 01

18.02.26.

Dārgā Valdniece Marija! Lūdzu tevi pastāstīt, kas notiek ar elli un kāds ir mana darba rezultāts?

Strādāji nevis tu, bet visi tavi Spēki. Tu vienkārši devi viņiem uzdevumu, vēlēji.

Tu ieliki tik daudz spēka šajā vārdā “vēlēji”. Kas aiz tā stāv?

Griba, savienota ar Spēku. Varenība. Cilvēkam daudzdimensionālajam ir atvēries ceļš pie daudzdimensionālā potenciāla.

Man galvenais – saprast, vai es neizdomāju šo darbu? Taču tas nāca ne no prāta, bet... it kā pati, pēc kārtas. Kas tur ir tagad? Es redzu, ka tur it kā ir kļuvis tukšs? Vientuļa apmaldījusies dvēsele šodien ir atgriezta Mājās...

Elle ir kļuvusi tukša, jā. Ir atvērtas visas izejas, bet atlikumi tiek izsūtīti ārā, kā tiem arī pienācās.

Bet kāds liktenis gaida tās dvēseles, kuras stipri pārkāpušas visus likumus, pēc viņu nāves?

Ir speciālas pasaules viņu labošanai. Dvēseles tiks apgraizītas – tāpat, kā bija apgraizītas tās, no kurām jūs ņēmāt nost mentālo lauku... Un eksistē tumšo pasaules, tur viņiem arī vieta. Katra dvēsele tiks nosūtīta uz vietu atbilstoši viņas ievirzei un uzdevumiem. Nežēlo viņas, jo viņās nav žēluma. Ir iespēja attīstīties pasaulēs bez jūtām un emocijām.

Interesanti, kādā līmenī var likt iekšā izmaiņas ģenētiskā līmenī? Līdz kādam plānam citplanētu ģenētiķi ir iemācījušies iejaukties būtnes dabā?

Apakšējais mentālais plāns atbilst tam, lai iejauktos – domas līmenī var vadīt cilvēku vai citu būtni un likt viņā iekšā noteiktus uzdevumus. Augstākais mentālais plāns palīdz atbrīvoties no citu būtņu iejaukšanās.

Vai tiek domāts ugunīgais plāns vai Kristus-apziņas plāns?

Zemes plāns pagaidām ir ne pārāk tīrs, šeit vēl daudz ir zemā un augstā maisījuma, jo cilvēki momentāni nevar pārkārtoties, un cilvēku vairākums pagaidām apvieno abus plānus, tajā skaitā arī tu.

Kurš mani vadīja šī darba laikā – tu vai Sanats Kumara?

Kā tu uzskati?

Mani spēki vadīja tevi kā planetāro Logosu un tīrīja visu aiz tevis, vāca prom tavu projektu, kurš bija sācis neapmierināt mani un planētas Vadītāju vairākumu.

Cik tagad mums ir Vadītāju, un vai viņi ir cilvēki? Cik lielā mērā viņi ir cilvēki?

Tikai viens Vadītājs nav inkarnējies uz Zemes. Pārējie deviņi daudz reižu ir bijuši uz planētas dažādos laikos un sasnieguši viedumu un apskaidrību. Viņi piekrita šajā smagajā laikā palikt kopā ar dzimto planētu un izpalīdzēt cilvēcei tikt ārā no kautiņa un zemi plosošām pretrunām.

Cik viņu darbība un tava arī ir sekmīga?

Kā redzi, Padome mani atstāja uz visu pastāvēšanas termiņu kā Valdnieci. Mēs esam sākuši diezgan sekmīgi, un elles attīrīšana bija viens no mūsu projektiem.

Es biju vienkārši vērotāja vai izpildītāja arī?

Gan viena, gan otra. Man gribējās, lai tu sīki jo sīki visu ieraudzītu un pavēstītu cilvēcei, ka arī šajā jomā viss ir mainījies. Mēs darbojāmies kopīgi, un tu biji viena no Mums. Vairāk novērotāja nekā varone, bet tu saprati, kā darbojas Apvienotais Saprāts – tu pati visu izdarīji un ieraudzīji, un saprati, un atrisināji. Patiesībā šajā Saprātā bijām klāt gan es, gan citi Vadītāju Komandas locekļi, un katrs no viņiem darbojās kā tu. Tu biji mēs, bet mēs – tu.

Man pats galvenais – saprast, ka darbs patiešām ir padarīts!

Jā, darbs ir padarīts, viens no pašiem netīrākajiem un darbietilpīgākajiem darbiem uz planētas ir padarīts!

Kas tagad būs elles vietā?

Aizmirstība, tukša telpa. Tā vēl glabā daudz ciešanu un lāstu. Tāpēc tai ir uzlikta mūžīga karantīna.

Gluži kā būtu nokopta pati lielākā planētas brūce...

Nē, līdz galam vēl nav nokopta, jo cilvēki joprojām niknojas un nolād dzīvi uz Zemes. Vēl ir pārāk daudz ciešanu un padibeņu vietu, par kurām jūs pat nenojaušat. Priekšā stāv vēl daudz darba.

Tas ir saistīts ar Slepenās Kosmiskās Programmas (SKP) laboratorijām un citplanētiešu ģenētiskajām programmām?

Ne tikai. Eksistē plāni iekarot planētu un pārvērst viņu tuksnesī.

Iekarošana – saprotams, bet kādēļ tādu skaistuli pārvērst par kaujas lauku un galināt nost visu dzīvo?

Tas ir ne tikai Mākslīgais Intelekts (MI), bet arī dažas rases gribētu šeit dzīvot atbilstoši savai kultūrai. Tev to pagaidām nevajag zināt. Eksistē daudz planētas aizsargātāju, un mēs nosargāsim pasauli tādu, kāda tā tika uztaisīta.

Man Skolotāji vairākkārt ir teikuši, ka uz planētas tiks nomitināta jauna rase. Par ko ir šī saruna? Vai mēs nenaidosimies?

Tā nevajadzētu būt. Plāni pagaidām tiek apspriesti. Kāda rase grib iziet ārpusē no pazemes laboratorijām.

Ceru, ka tie nav vampīri?

Nē, protams, miermīlīga un mierīga rase, līdzīga cilvēkiem. Viņiem piemitīs jaunas īpašības un tīrāka ģenētika.

Kādēļ vispār elle tika radīta? Tagad taču mēs iztiksim bez tās?

Planēta bija karantīnā, un tumšu spēku iziešana no viņas bija ierobežota. Mēs patiešām glabājām visu savu pie sevis. Taču tagad šī nasta tik ļoti sāka neatbilst gan apziņas, gan vibrāciju pacēlumam, ka tika nolemts iztīrīt šo elles katlu un uz visiem laikiem izbeigt dvēseļu ciešanas un mokas. Kā mēs zinām, tas nepalīdz dvēselēm laboties un kļūt tīrākām.

Bet vai tad dvēseles nenokļuva tur atbilstoši savām vibrācijām?

Ne vienmēr, labāk teikt, atbilstoši savai sastrādātajai karmai. Dažu reizi arī augsti tumšie nonāca šeit, ja sagādāja daudz rūpju karmas kalpotājiem. Bet nav vērts tagad par to runāt, viss ir pagātnē!

Cik labi! Un kur tagad turēs slepkavas un izvarotājus?

Viņus evakuēs no planētas vai radīs zvērnīcas, kur tādas dvēseles kalpos kā eksponāti citu dvēseļu izglītošanai, kamēr vien viņas neizlabosies.

Es pateicos par priecīgajām vēstīm, Valdniec!

***

No Ņinas Terehovas vēstules 02.26..

Izlasīju šos LIELISKOS JAUNUMUS!
Gribu teikt, ka vakar vakarā, mūsu Kontakta laikā, mani vienkārši pārklāja PRIEKS.
Iespējams, ka jūsu Elles tīrīšana arī veda pie tā, ka mūsu BRĀĻI vakar jokoja, smīdināja mūs un pateica, ka “Jūsu telpa tagad ir piepildīta ar “pats mums pietiekamu” Prieka (= mīlestības) enerģiju. Priecājieties!” Pateica: “jūsu dienas plāns – “Nomazgāt traukus, izglābt pasauli...” mums ļoti patīk!” Un smējās...
LIELISKI!
Pateicības jums visiem!!!

 

Pievienots 01.03.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2018/delo-sdelano

Tulkoja Jānis Oppe