Странники

Klejotāji

Klejotājs ir augstāka blīvuma dvēsele, kura brīvprātīgi pieteikusies iemiesoties kā cilvēks, ar kontraktu aizmirst savas dvēseles patieso dabu uz cilvēka mūža laiku, līdz tam laikam, kamēr apzināti vēlas meklēt informāciju.

(http://mirmystic.com/forum/viewtopic.php?f=43&t=1680)

18 02 19 01

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=188

Korijs Guds (Corey Goode): Aviānis, ar kuru es runāju, Ra-Tir-Eir, stāstīja, ka esmu atnācis kopā ar viņu dvēseļu grupu, ka atrodos šeit noteikta iemesla dēļ un arī izvēlēts šeit būt tā paša iemesla dēļ.

Deivids Vilkoks (David Wilcock): Vai viņš paskaidroja, kas tiek domāts ar dvēseļu grupu?

K.G.: Uz Zemes ir klejotāji un zvaigžņu sējumi. Viņi šeit it noteikta iemesla dēļ un ar noteiktu mērķi. Ar klejotājiem un zvaigžņu sējumiem ir saistītas daudzas dažādas definīcijas. Manā gadījumā, domājams, lieta ir tāda, ka reiz esmu eksistējis viņu plānā, par ko pašlaik neko nezinu. Esmu izvēlējies atnāk šurp ar noteiktu mērķi.

Mūsu sarunās un saziņās viņi teica, ka man būtu jābūt pārliecinātam par to, ka es nepozicionēšu sevi, kā zināma veida guru, neļaušu savam ego kļūt lepnam, bet man ir jākoncentrējas uz vēstījumu un jācenšas, lai tas nepārvērstos reliģijā. Mums nepieciešams fokusēties uz vēstījumu, apziņas paplašināšanu un vibrāciju celšanu.

D.V.: Daži lasītāji varētu padomāt, ka Jūs esat citplanētiešu elites daļa, ka dažiem cilvēkiem uz planētas ir ciešākas saiknes un ka viņi pieder tādām dvēseļu grupām, bet visi pārējie – tie ir vai nu noderīgi ēdāji, vai arī aitas.

K.G.: Tieši pašlaik uz Zemes atrodas milzums daudz cilvēku, kuri šeit ieradušies ar noteiktu mērķi. Esmu dzirdējis, ka 1980. gados viņu skaits bija sasniedzis 60 miljonus vai pat vairāk. Kaut gan klejotāji un zvaigžņu sējumi vēl nav pamodušies lielā skaitā. Es neesmu unikāls.

D.V.: Vai ir dvēsele cilvēkiem, kuri nav klejotāji vai zvaigžņu sējumi?

K.G.: Jā, katram cilvēkam ir dvēsele.

D.V.: Taču vairums cilvēku to nezina.

K.G.: Lodveida būtnes apmeklē un sazinās ar daudziem cilvēkiem. Pamošanās process iet pilnā gaitā.

D.V.: Kādus citus paņēmienus izmanto šīs būtnes cilvēku modināšanai?

K.G.: Nu, daudzi cilvēki ziņo, ka redz sapņus, tas ir, sapnī kontaktējas ar dažām šīm būtnēm. Sapņi ir apmēram tādi: cilvēki atrodas klašu telpās, taču neatceras, ko viņiem tur māca. Toties viņi atceras, ka tajās pašās klasēs ir citu cilvēku grupas. Sapņos notiek daudz kas.

D.V.: Cik svarīga ir dvēsele viņu vēstījumā?

K.G.: Dvēsele un saikne ar augstāko Es, lūk, kas mēs lielākā daļa esam patiesībā. Apzinošais, nomodā esošais es, mūsu daļa, kura tieši pašlaik sarunājas, – tā ir tikai neliela daļa no tā, kas mēs esam patiesībā. Mēs esam daudzdimensionālas būtnes. Un daudz kas notiek daudzos līmeņos.

No sarunām ar vairākām būtnēm esmu secinājis sekojošo: mums ir apzinošais es, zemapziņas es un augstākais Es. Augstākai Es paceļas arvien augstāk un augstāk līdz tam laikam, kamēr “Es” nesaīsinās vienādojumā, atgriežoties pie avota. Avots – tas ir tas, no kurienes mēs atnācām, fragmentējāmies, un mēs ar viņu vienmēr esam kaut kādā veidā saistīti. Šādā nozīmē mēs visi esam VIENS.

D.V.: Tas ir, viņi ir šeit, lai iemācītu mums Viena Likumu?

K.G.: Domāju, ka var teikt arī tā. Viņi teica, ka mēs visi esam VIENS. Visi mēs atnākam no Avota.

D.V.: Vai viņi skaidroja, ko tas nozīmē?

K.G.: Nē. Bet vēl būdams bērns, es runāju dīvainas lietas, neparastas lietas 5-6 gadus vecam bērnam. Es jautāju mātei, vai viņa zina, ka kādreiz es biju viņa? Bet tu biji es? Es biju vectēvs, un viņš bija es. Viņa skatījās uz mani un atbildēja, ka kas tāds fiziski nav iespējams. Bet es reizēm iebildu: mēs visi esam viens un tas pats. Mēs visi bijām viens un otrs.

Tad māmiņa jautāja, kā mēs varam būt viens un otrs? Es atbildēju, ka laikam nozīmes nav, nozīmīga ir tikai pieredze. Tas viņu satrauca. Mēs par to runājām ar vectēvu. Viņš vīpsnāja par mani, un mums bija garas sarunas. Tās bija neparastas sarunas bērnam tādā vecumā. Taču tagad daudziem bērniem piemīt tamlīdzīgs redzējums, bet vecāki to apspiež, tā vietā, lai ieklausītos un atbalstītu tādas sarunas.

K.G.: Ir kaut kas, kas saucas par gara pārbaudi. Sākumā pie manis atnāca sapnī, lai nenobiedētu. Un, kad viņi pirmoreiz sāka nākt pie manis fiziski, man gribējās pārliecināties par savu fizisko pieredzi. Pēc tam, parunājies ar Gonzalesu, kurš ar Gaišzilajiem Aviāņiem bija sazinājies tikpat ilgi, kā es uzzināju, ka dalu tamlīdzīgu pieredzi ar citiem cilvēkiem. Viņi runāja ar viņu par mani, bet ar mani par viņu.

Tā ir absolūti reāla pieredze, kad viņi kontaktējas ar SKP (Slepenās Kosmiskās Programmas) Alianses locekļiem, atnāk un paņem mani uz fizisku kuģi, nogādā fiziskā vietā, kur es kontaktējos ar fiziskiem cilvēkiem. Nav tā, ka es translētu (čenelingu), starp citu, translācijā nav nekā slikta. Es nesaņemu informāciju no neredzama, nedzirdama spēka, kurš pilnīgi var izrādīties par izlūkošanas pārvaldēm. Esmu dzirdējis, ka viņiem ir tehnoloģija, ar kuras palīdzību viņi var sūtīt balsis cilvēkiem galvās, ielādēt informāciju cilvēka smadzenēs. Daži translētāji var reāli dabūt kontaktu ar tehnoloģijas Dieva Balss palīdzību.

Ne visi, bet tādi ir. Ar to visu ir jābūt ļoti uzmanīgam un jāizmanto atpazīšana. Es vienmēr mudinu klausītājus izmantot atpazīšanu. Informācija vai nu rezonē ar viņiem, vai nē. Garīgajā līmenī tā vai nu ienāks, vai arī nē.

18 02 19 02

 

Fragments no grāmatas “Viena Likums” (“Закон Одного”)

 

Jautājums: Cik es saprotu, Klejotājiem šajā blīvumā, atnākušiem no piektā vai sestā blīvuma, sākumā ir jāiegūst relatīvi augsta zināšanu pakāpe un jāiet pa nedaudz citu ceļu atpakaļ pie zināšanām, kuras viņiem bija augstākā blīvumā, un jātuvojas tām tādā mērā, cik viņi spēj, būdami trešajā blīvumā. Tas ir tā?

Ra: Ir daudz Klejotāju, kurus jūs varat saukt par adeptiem, bet kuri nepilda apzinātu darbu pašreizējā iemiesojumā. Uzmanība ir pati galvenā. Kāds var būt lielisks bumbas uztvērējs beisbolā, bet ja acs neskatās uz sitiena izdarīšanu, tad bumba aizlidos garām šai būtībai. Ja viņš pievērstu uzmanību bumbai, noķert bumbu būtu bijis vieglāk. Gadījumā ar Klejotājiem, kuri meklē, kā atkārtot zināšanu pakāpi, kuru katrs no viņiem ieguva līdz pašreizējai dzīves pieredzei, var pamanīt: pat pēc aizmiršanas procesa vēl arvien eksistē aktivizēts dzeltenā stara ķermenis, kurš reaģē ne tā, kā to darītu adepts, kuram ir aktivizēts zaļā vai gaišzilā stara ķermenis. Tātad jūs varat novērot neapmierinātības un sapīšanās neizbēgamību tā rezultātā, ka pastāv grūtības manipulēt ar smalkākiem apziņas spēkiem ar dzeltenā stara aktivizēta ķermeņa ķīmiskā aparāta palīdzību.

18 02 19 03

 

Visdrīzāk jūs esat citplanētu Klejotājs, ja…

 

Deivids Vilkoks http://divinecosmos.e-puzzle.ru/4Chapter9.htm

1. Bērnībā jūs bieži sapņojāt par citplanētiešiem, NLO, citām pasaulēm, ceļojumiem kosmosā un utopiskām sabiedrībām. Jūsu ģimene jūs uzskatīja par “nedaudz dīvainu”, vērojot jūsu uzvedību.

2. Jūs vienmēr jutāt, ka jūsu vecāki nav jūsu īstie vecāki, ka jūsu īstā ģimene ir tālu un slēpjas. Iespējams, jūs domājāt, ka viss apkārt “nez kāpēc nav tāds, kādam tam jābūt” un atgādina jums par dzīvi kaut kur “tālu”. Šīs sajūtas izraisīja daudz sāpju un skumju. Jūs jutāties kā būtne “ne no šīs pasaules”.

3. Vienu vai vairākas reizes jums bija dzīvas pieredzes ar NLO (miegā vai nomodā), kuras būtiski izmanīja jūsu dzīvi: tās palīdzēja kliedēt šaubas, iedvesa pārliecību un cerību, piedāvāja izskaidrojumu un nosprauda lielāku mērķi. Rezultātā jums radās pārliecība, ka esat cits cilvēks. Tās kalpoja kā garīgs modinātājs un izmainīja jūsu dzīvi.

4. Jūs esat ļoti labestīgs, maigs, nekaitīgs, miermīlīgs un neagresīvs cilvēks (nevis dažreiz, bet gandrīz vienmēr).

Jūs neinteresē nauda un īpašums, un, ja ir “kāds, kurš bez tā var iztikt”, tas parasti esat jūs; tāda ir jūsu ierastā spēja upurēties. Cilvēku bezjūtība, cietsirdība un pastāvīgie globālie kari jums liekas dīvaini (teiksim, sveši?). Jūs nevarat saprast citu cilvēku dusmas, niknumu un konkurenci starp viņiem.

5. Jums ir grūti atpazīt ļaunumu un viltu – daži cilvēki sauc jūs par naivu (un viņiem ir taisnība!). Kad jūs uztverat patiesu negatīvismu, jūs šausmās atsprāgstat un varat just šoku no tā, kā “daži cilvēki var darīt tik briesmīgas lietas”.

Smalkajā līmenī jūs jūtaties apjucis. Iespējams, jūs neskaidri iztēlojaties pasauli, kura ir brīva no disharmonijas.

6. Jūsu dzīves būtība ir kalpošana citiem (vai tā būtu ģimene, draugi vai kolēģi); jūs lolojat augstus ideālus, kuri arī var būt tīri un naivi (pasaules nozīmē). Taču jūs patiesi, dziļi vēlaties uzlabot pasauli. Kad tādas cerības un sapņi nematerializējas, jūs jūtat dziļu vilšanos un neapmierinātību.

7. Jums ir pilnīga zinātnieka daba ar analītisku domāšanas veidu, ar racionālu un izsvērtu pieeju dzīvei. Cilvēku kaislības, dedzīgās vēlēšanās jums liekas dīvainas: jūs esat samulsis. Romantika un jūtas jūsu dabai ir svešas.

Jūs vienmēr analizējat pieredzes, tāpēc cilvēki saka, ka jūs esat savā prātā, kas ir taisnība! [Piezīme: Tāds Klejotāju tips ir reti sastopams, viņi, iespējams, nekad nesāktu lasīt šo grāmatu, viņu skepticisms ir pārāk liels! Iespējams, ka tāda “baltā vārna” ir lielisks zinātnieks.]

8. Jūs vienmēr ir aizrāvusi zinātniskā fantastika, viduslaiku fantastika (Hobiti) un pareģošanas māksla. Ja jums būtu bijusi izvēle, jūs dotu priekšroku dzīvot sapņos par pagātni vai nākotni, nevis reālajā tagadnē.

Dažreiz jūs savu zemes dzīvi uzskatāt par garlaicīgu un nenozīmīgu, un gribētu nonākt pilnīgā, saviļņojošā pasaulē. Jūs par to sapņojat ļoti sen.

9. Jums ir neapmierināma interese par NLO, dzīvi citās pasaulēs vai par iepriekšējām zemes civilizācijām, piemēram, par Atlantīdu un Lemūriju. Dažreiz jūs jūtat, ka bijāt tur un, iespējams, kādreiz atgriezīsieties.

Jūsu grāmatu plauktā ir dažas tādas grāmatas. (Patiesībā tas ir lieks jautājums, jo tikai Klejotājiem vai Ienākušajiem (Walk-in) piemīt dziļa nedziestoša zinātkāre attiecībā uz augstākām pasaulēm, un acīmredzama iemesla dēļ!)

10. Jums ir milzīga interese par mistisko garīgumu (austrumu vai rietumu), teoriju un praksi, dziļi sajūtot, ka jums ir piemituši lielāki spēki un nez kāpēc jūs tos esat pazaudējis.

Jūs neuzskatāt par vajadzīgu mācīties, jo “jau esat tur bijis”, bet aizmirsis, ko zinājāt. Cilvēki var šaubīties par jūsu drosmi, bet jūs zināt, ka viss nav tik vienkārši.

11. Jūs esat kļuvis par apzinošos kanālu citplanētiešiem vai kādam citam ārpuszemes avotam. Jūs apzināties, ka jūsu dzīves mērķis – palīdzēt citiem augt un attīstīties. (Klejotāj, ļoti iespējams, ka tu vairs neguli!)

12. Jūs jūtat un, iespējams, vienmēr esat jutis milzīgu atsvešinātību no apkārtējiem un svešdabīgumu. Jūs cerat kļūt tāds, kā visi, darāt visu iespējamo, lai būtu “normāls”, vai iedomājaties sevi tādu, kā visi. Bet lieta ir tāda, ka jūs vienkārši jūtaties citādāk, un vienmēr esat tā juties.

Jūs ļoti baidāties nekad neatrast savu vietu pasaulē. (Pasaule, kura nav jūsu pasaule! Piezīme: Tas ir Klejotāju klasiskais profils.)

Protams, mans jautājumu saraksts nav izsmeļošs, un vienkāršas atbildes “jā” uz jebkuru jautājumu obligāti nenozīmē, ka jūs esat vēl no kaut Kurienes.

 

\Pievienots 19.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2018/stranniki

Tulkoja Jānis Oppe