Медитация и ее значение

Meditācija un tās nozīme

18 02 03

Korija Guda (Corey Goode) un Deivida Vilkoka (David Wilcock) sarunas fragmenti

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=188

K.G.: Jā, lūgšanas un meditācija – lūk, kas palīdz paaugstināt vibrāciju un apziņu. Tas ir, jūs to varat darīt ar lūgšanu vai meditācijas palīdzību, meditācija ir ļoti svarīga. Tas ir kaut kas, ko vajadzētu darīt kaut stundu dienā. Kad es fokusējos uz meditāciju un veltīju tai stundu dienā, es pamanīju, ka man ir vieglāk iet grūto mīlestības un piedošanas ceļu un nereaģēt uz to, kas tik ļoti kaitina mūs šajā pasaulē, rutīna no 9. līdz 5. un, ka mēs bieži zaudējam pašsavaldīšanos. Ja mēs vairāk laika veltītu apziņas celšanai ar lūgšanu un meditācijas palīdzību, tas dotu mums instrumentus, kuri palīdzētu vairāk fokusēties uz kalpošanu citiem un kļūt mīlošiem un piedodošiem.

D.V.: Vai meditatīvā prakse palīdz radīt realitāti, kurā mēs dzīvojam?

K.G.: Neapstrīdami. Domāju, ka tas ir apstiprināts daudz reižu atkārtotu eksperimentu gaitā. Jūs pieminējāt eksperimentu, kad 7.000-10.000 vienlaicīgi meditējošu cilvēku pazemināja noziedzības līmeni par 72% visā pasaulē.

D.V.: Par 72% visā pasaulē?

K.G.: Jā, par 72%. Cilvēki, kuri meditēja vai izteica mīlošas domas virs Petri trauka ar noteikta veida raugu vai vēl ar kaut ko, un cilvēki, izrunājoši naidīgas domas virs tieši tāda paša Petri trauka, paejot noteiktam laikam, redzēja jūtamu starpību starp diviem traukiem. Tas ir atkārtojams. Tā ir zinātne. Jūs nevar noliegt notiekošo. Apziņa ietekmē fizisko realitāti.

D.V.: Tas pats ir spēkā masu histērijas gadījumā. Ja jums ir liela cilvēku grupa, un kāds sāk celt paniku, panika var izplatīties.

K.G.: Pareizi. Cilvēcei piemīt ļoti plašs emociju spektrs. Tā ir gan svētība, gan lāsts. Tikko kā mēs iemācīsimies kontrolēt un fokusēt emocijas un apziņu, mēs iegūsim lielāku pieeju mūsu radošajai masu apziņai, kuru dalām mēs visi, un spēju radīt jebkuru vēlamu realitāti. Cilvēki pazīst koncepciju, kas viss ir vibrācija – gaisma, mūsu domas, visi fiziskie objekti un viss kas tāds. Mēs fiziskos objektus uztveram kā cietus, bet patiesībā tie visi ir vibrācijas stāvokļi. Mūsu apziņa var ietekmēt mūsu realitāti, fiziskus materiālus. Viņa spēj ietekmēt arī citu cilvēku enerģiju un domas, un emocijas.

Viņi negrib, lai mēs zinātu par savu radošo apziņu, jo izmanto viņu kā instrumentu pret mums. Tāpēc, atbrīvojot apziņu, mēs novācam instrumentu, kuru izmanto negatīvie spēki ar mērķi paverdzināt mūs. Mums ir instruments, lai atbrīvotos.

D.V.: Tas ir, Jūs apgalvojat sekojošo: ja viņiem izdodas iekarot cilvēkus ar negatīvu plašsaziņas līdzekļu un šķietami ticamas alternatīvas žurnālistikas palīdzību, ja viņiem izdodas piespiest cilvēkus fokusēties uz negatīvu, mums savukārt piemīt radoša varenība ar meditācijas palīdzību samazināt noziegumus un terorismu. Ja mēs fokusējamies uz bailēm, tad pietiek tikai ar mūsu apziņas spēku, lai novestu pie tā, ka uz Zemes notiks vairāk negatīvu lietu?

K.G.: Jā, tā ir iecerēts.

D.V.: Vai tik Jūs nedomājat, ka Holivudas filmas cilvēkus ir pieradinājušas pie tā, ka, kad ir darīšana ar Kabalu, tad par vienīgo risinājumu varētu kļūt militārs uzbrukums, kaut kas līdzīgs lielai batālai ainai?

K.G.: Jā. Gaišzilie Aviāņi mēģina mums nodot to, ka jūs nevarat dabūt pozitīvu no negatīva. Izeja nav ne agresijā, ne masu nemieros. Izeja ir radošā apziņā un atmodā. Mēs esam tie paši skudru miljardi, bet viņi – tikai dažas vaboles, kuras mēģina gūt virsroku. Tikko kā mēs pamodīsimies un pievērsīsim viņām uzmanību, viņām ir beigas. Kamēr viņas var turēt mūs mūsu mazo skudru pūžņu kņadā un nefokusēt mūsu uzmanību uz viņām, viņas ir drošībā.

K.G.: Ja cilvēks par kaut ko jūs vaino, jūs daudz par viņu uzzināt. Tas pats ir spēkā arī būtnēm, kuras mīt citos augstākos blīvumos. Mēs projicējam uz viņām savu motivāciju. Cilvēki satraucas, kad es saku, ka, domājot trešajā blīvumā, mēs nevaram saprast viņu domāšanas veidu. Cilvēki dusmojas, uzskatot, ka es it kā pazeminu cilvēci, cilvēku intelektu. Viņi vienkārši neapzinās, ka mēs atrodamies tajā attīstītības līmenī, kad nevaram pilnībā saprast augstākas sfēras un kā tur viss ir iekārtots.

D.V.: Ja kāds vēlas “šodienu” padarīt par īpašu dienu savā dzīvē, par dienu, kura paliks atmiņā uz visiem laikiem, ko Jūs viņam ieteiktu izdarīt?

K.G.: Atvēliet laiku. Atrodiet mierīgu vietu. Apsēdieties. Pat ja jūs neprotat meditēt, meditācija – tas vienkārši ir paņēmiens sapņot nomodā. Sākumā koncentrējieties uz savu prātu, bet pēc tam fokusējieties uz pozitīvām mīlošām domām, uz to, kā vairāk mīlēt apkārtējos un kalpot viņiem, kā piedot viņiem un sev.

D.V.: Pie kā tas vedīs?

K.G.: Izmanīs pasauli vienam cilvēkam vienā reizē. Paliekot pašam.

D.V.: Lieliski. Man ir liels gods nodot šo vēstījumu caur Jums. Man tika teikts tas pats, un ir lieliski izdzirdēt to vēl no kāda cita.

 

Fragmenti no raksta “KĀDĒĻ MEDITĒT? KĀDĒĻ PIEDALĪTIES MASVEIDA MEDITĀCIJĀS?”

http://narada-budda.ru/ezoterika/1121-zachem-meditirovat-zachem-uchastvovat-v-massovyh-meditaciyah.html

Daudzi no jums jautā: “Kā es varu palīdzēt?”

Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt enerģētisku atbalstu Gaismas Spēkiem – izdarīt to, ko daudzi sauc “Noturēt Gaismu”, nesot vairāk pozitīvu enerģiju uz planētu, taisot individuālas un grupveida meditācijas.

Daudzu gadsimtu garumā mistiķi visā pasaulē meditēja kopā planetāro enerģiju spēcīgu aktivizāciju laikā bez Interneta vai sociālo tīklu priekšrocībām. Viņi zināja par saulgriežiem un ekvinokcijām, viņiem bija seni paņēmieni enerģētiski savienoties, viņu astronomi/astrologi viņiem ziņoja, kad notika svarīgi kosmiski notikumi.

Kā mums ir paveicies! Kopš Interneta parādīšanās brīža izziņošana ir kļuvusi daudz ātrāka un vienkāršāka, lai radītu sinhronizētus notikumus, kad mēs varam apvienoties Vienotā Veselā.

Eksistē noteikti nedēļas, mēneša, gada laiki, kad enerģijas var izmantot ar vislielāko priekšrocību. Jo vairāk cilvēku sapulcējas kopā meditācijā, izsakot spēcīgu nodomu šajā noteiktajā laikā, jo ātrāk mēs sasniedzam tā saukto “kritisko masu”, kad vismaz 144.000 cilvēku kādā brīdī koncentrējas uz Mīlestību, Gaismu un Mieru. Tādejādi mēs varam mūsu pasauli izmainīt uz labāku pusi, paaugstināt planetāro frekvenci, kura skar katru un uztur Gaismas Spēkus.

Tā kā noteikti notikumi un situācijas nav planetāri pēc savas aptveres, bet ir vietēji un lokalizēti noteiktā Planētas virsmas daļā, lai tos normalizētu, meditējošo kritisko masu ir jāveido no 5000 līdz 10.000 cilvēkiem. Mēs labi redzējām, kādi tam ir rezultāti, meditāciju veikšanas laikā.

Personīgās priekšrocības

Patiešām, meditācija – tā ir prakse, un jo vairāk jūs to darāt, jo labāk. Pagātnē jums vajadzēja atrast skolotāju, kaut kur mācīties, taču samērā ar to, kā mēs evolucionējām un cilvēku apziņa sāka mainīties, mēs zinām to, ko zināja senie: jūsu labākais Skolotājs atrodas jūsu iekšienē, un meditācija palīdz jums saistīties ar jūsu Augstāko Es patstāvīgi.

Daži to sauc par lūgšanām. Bet ne katras lūgšanas – tā ir meditācija. Meditācija ir viena no pašām senākajām praksēm, pazīstama cilvēkiem, lai sasniegtu harmoniju, iekšējo mieru un saikni ar garu. Tā eksistē daudzās formās katrā kultūrā, katrā garīgā kustībā, visā pasaulē. Šamaņi, guru, mistiķi, dziednieki un meklētāji meditāciju vienā vai otrā formā praktizēja no paša sākuma. Tas ir ceļš, lai pilnveidotu mūsu pieredzi, atklātu jaunu dimensiju mūsu dzīvē un pieslēgtos spēcīgam pozitīvas enerģijas un prieka avotam.

Kopš pagājušā gadsimta 70. gadiem mūsdienu zinātne atkal un atkal ir pierādījusi, ka ar pietiekami lielu grupu, kura piedalās sinhronā meditācijā, enerģētiski apvienotā šajā kvalitatīvajā apziņas laukā, paplašināti lauka efekti izpaužas sabiedrībā.

Pētījums pēc pētījuma dokumentē izmaiņas smadzenēs cilvēkiem, kuri meditē. Jo “tam, ko mēs pašlaik zinām par spoguļa neironiem, nav mūs jāpārsteidz, jo, kad vairāki cilvēki apvienojas ar nodomu radīt pasauli, mēs patiešām to radām!”

Tā kā globālās meditācijas sāka pētīt statiski un zinātniski, kļuva skaidrs, ka tās ir palīdzējušas radīt lielas pārmaiņas. Pētnieku grupas, kuras kontrolēja rezonanses, kuras rodas plazmas viļņos, pastāvīgi cirkulējošos pa Zemi jonosfērā, konstatēja neparastus lēcienus Zemes magnētiskajā laukā tajās dienās, kad bija notikušas globālas meditācijas.

Sinhronu globālu meditāciju pētījumi pagājušā gadsimta 70. gadu beigās parādīja, ka ir pazeminājies līmenis noziedzībai pasaulē, vardarbībai un upuriem meditāciju noturēšanas laikā vidēji par 16%, samazinājies pašnāvību un automobiļu avāriju skaits rajonā, kur tikai 7000 cilvēku meditēja kopā 3 nedēļu laikā, ņemot vērā visus mainīgos. Faktiski tajā laikā, kad šī grupa noturēja meditāciju, terorisma aktivitāte samazinājās par 72%.

Uz pagājušā gadsimta 80. gadu sākumu pētījumi apstiprināja globālas meditācijas priekšrocības un tās tiešu iedarbību uz visu visā pasaulē, pat ja mēs paņemsim gandrīz 50 pētījumu kombinētus rezultātus, kuri publicēti žurnālā “Noziedzība un Justīcija” (“Crime and Justice”) 1981. gadā.

 

Mūsu vispasaules meditācijas nedēļā no 2018. g. 5. līdz 10. februārim

 

5. februārī, pirmdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Vladimirs Ahmanajevs. Dziedinošs seanss

tiešā ēterā, bez samaksas

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/6758

 

6. februārī, otrdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Vakara meditācija. Bezmaksas.

Vada Svetlana Breslavska

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/6677

 

7. februārī, trešdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Vakara meditācija. Bezmaksas.

Vada Irina Taisina

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/4567

 

8. februārī, ceturtdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Vladimirs Ahmanajevs. Dziedinošs seanss

tiešā ēterā, bez samaksas

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/4847

 

9. februārī, piektdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Vakara meditācija. Bezmaksas.

Vada Natālija Koteļņikova

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/9876

 

10. februārī, sestdien, pulksten 13 pēc Maskavas laika: Sanata Kumaras Klubs. Bezmaksas.

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/4049

(pēc Rīgas laika visi seansi ir 1 stundu agrāk)

 

Pievienots 03.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/meditatsiya-i-ee-znachenie

Tulkoja Jānis Oppe