Каждый из вас пришел в воплощение по зову души

Katrs no jums atnāca iemiesojumā pēc dvēseles aicinājuma

18 01 25 05

Vēstule no Valentīnas Talubjevas

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

18. janvāra dziedināšanas seansa ar Svēto Dziednieku Panteona enerģijām laikā es sajutu spēcīgu plūsmu un ieraudzīju milzīgu portālu virs galvas. Šīs enerģijas bija kā lietusgāze. Taču bija iespējams saskatīt arī atsevišķus starus. Īpaši izcēlās gaišzilais (Dievmātes) un smaragdzaļais (Kristus) stari ar zelta dzirksteļu paterniem, kā arī tirkīza krāsas stars no Gulbja zvaigznāja – no planētas, kura atrodas 6. dimensijā un pieder zvaigznei Deneb, kā pēc tam precizēja mani garīgie Skolotāji. Visiem stariem ir dziedinoša daba, kura harmonizē cilvēka smalkos ķermeņus. Bet 19. janvārī nākamā dziedināšanas seansa laikā saņēmu iesvētījumu no Gabriēla. Uzreiz pēc seansa atnāca vēstījums no maniem garīgajiem audzinātājiem.

Vēstījums 2017. gada 01.19. 18:00

Mēs sveicam tevi un gribam apsveikt ar vēl vienu iesvētījumu – Gabriēla enerģijās.

Tas ir Ercenģelis Gabriēls?

Nē, tas tagad nav ercenģelis. Viņš ir augšupcēlies vēl augstāk, tāpat kā Mihaēls, bet atkal ir atnācis uz Zemi, uz viņas ugunīgo plānu, jo viņam ir misija sakarā ar to, kā ir izveidojušies apstākļi uz planētas. Šajās kristību dienās Zeme priecājas pieņemt enerģijas, kuras nāk no centrālajām plūsmām, tajā skaitā arī no Svēto Dziednieku Panteona. Pašlaik ir ārkārtīgi svarīgi, lai jaunā cikla sākums iezīmētu jaunus veidojumus kā Iekšējās Zemes enerģētiskajās struktūrās, tā arī uz viņas virsmas.

Un tāds svarīgs posms dziedinošo plūsmu translācijā esat jūs, cilvēces pirmrindas vienība, kura veltījusi savu dzīvi augšupkāpšanai garā un palīdz veikt Pāreju šajā planētai nevienkāršajā laikā. Taču noskaņojumi pāriešanai tuvojas beigām, un ļoti daudz perturbāciju enerģētiskā nozīmē ir noticis pēdējo 3 gadu laikā. Planēta ir izgājusi uz savu unikālo orbitāli, no kurienes būs vieglāk visiem Gaismas Spēkiem un, pirmkārt, Galaktiskajai Federācijai sekot planētas kļūšanai par pašattīstošos sistēmu, kas ir ļoti svarīgi apstākļos, kādi ir izveidojušies visā jūsu Galaktikas atzarojumā. Visas pūles ir koncentrētas uz to, lai Zeme un cilvēce uz viņas spertu noteiktus soļus šīs tapšanas virzienā, no kuriem būs atkarīga ne tikai jaunas cilvēku rases formēšanās, bet arī tie apstākļi, kādos stāv priekšā dzīvot visai planetārajai kopienai. Un jūs ar savām kolektīvajām meditācijām mūsu vadībā veicināt jaunu enerģiju iestāšanās uz planētas procesam.

Pateicos jums, cienu, mīlu, svētu.

***

Natālija Nikolajevna, lūdzu atkodējiet šo tekstu, ja vajag, tāpēc ka es kaut ko nesaprotu. Piemēram, lūk, šī frāze: “Pašlaik ir ārkārtīgi svarīgi, lai jaunā cikla sākums iezīmētu jaunus veidojumus kā Iekšējās Zemes enerģētiskajās struktūrās, tā arī uz viņas virsmas.” Par ko ir runa, es nezinu. Un kāds tam sakars ar visu Galaktikas atzarojumu, kurā atrodas Zeme? Kaut gan intuitīvi saprotu, protams, par ko viņi runā vispārīgās frāzēs, neatšifrējot.

***

18 01 25 06

No Natālijas Koteļņikovas.

Es redzu, kā mani “studenti” reizi pēc reizes nosēdina mani uz čenelingu. Es pateicos visiem, kas uzdod man jautājumus. Caur jums strādā visums, mani dārgie.

Es vēršos pie Gabriēla un lūdzu komentēt tādas rindas no Valentīnas vēstījuma: “Pašlaik ir ārkārtīgi svarīgi, lai jaunā cikla sākums iezīmētu jaunus veidojumus kā Iekšējās Zemes enerģētiskajās struktūrās, tā arī uz viņas virsmas.” Tas ir saistīts ar to, ka ir atnākuši jauni Glabātāji un aiziet Zilās sfēras, kuras noturēja uzliesmojumu? Vai ar vēl kaut ko?

Tas ir saistīts ar to, ka visvairāk tas ir saistīts ar planētas enerģētiskajām struktūrām, kuras mainās un veido jaunu blīvumu, to, ko jūs saucat par Pāreju uz astrālās pasaules sistēmu. Pārejot uz citu dimensiju, izmainās enerģētiskā struktūra – mentālie un astrālie lauki ap cilvēku, visām dzīvajām būtnēm un pašu planētu. Tu atceries Ķermeni Ka, kuru jūs aktivizējāt nodarbībās – tā ir nākamā enerģētiskā struktūra. Tu atceries izvērsumu uz nākamo cilvēka torsionu lauka slāni? Arī planēta taisa izvērsumu un kļūst smalkāka vibrāciju ziņā, tas ir, viela pāriet uz savu nākamo radīšanas stadiju, kļūst enerģētiski piesātinātāka un blīvāka vibrāciju ziņā (ne blīvuma nozīmē, bet īsviļņu nozīmē), enerģētiski stiprāka. Un savstarpējā saikne ar vidi kļūst tuvāka, jūs satuvinājaties ar vidi, kurai kļūst vieglāk vadīt un audzēt ap sevi.

Magnetosfēra arī mainās, bet tas ir kas cits. Mēs pagaidām nerunāsim par magnetosfēru, tā ir izmaiņu procesā, un drīz varēs paskatīties, kas šajā ziņā ir iznācis. Kā tu zini, aiziet magnetosfēras Glabātāji, un tā pāriet citu struktūru, vietējo, vadībā. Tie ir Valdnieces Marijas – Dievmātes – Spēki. Zemes sfēras iekšienē ir īpašas struktūras, kuras bija apmācībā, un sāk savu darbību.

Es nesen pa “iekšējo teletaipu” saņēmu Dievmātes Spēku gatavību numur viens. Tā ir taisnība?

Jā, tas tā ir, taču spriedze visu laiku tiek vākta prom. Spēki pulcējas mierā un saglabā iekšienē stabilitāti. Tā nav trauksme un nav boikots kādam. Tas ir normāls process, kurš tiek iesaistīts planētas dzīves noteiktā periodā un kurš Dievmātes dzīvē būs pirmo reizi. Viņu kontrolē varenākas sistēmas, ar viņu viss būs kārtībā.

Mēs arī nešaubāmies, mūsu planēta ir labās rokās!

Kādi apstākļi tiek radīti Galaktikas mūsu atzarojumā, pie kuriem ir svarīgs mūsu Zemes ceļš?

Viss ir visā, un katrs Galaktiskās kopienas loceklis ir svarīgs visiem pārējiem. Mums ir svarīgi saglabāt mierīgumu un mieru, un konfrontācijas un atkarības apstākļos, kādi valda Galaktikas Atzarojumā un norunās, mums nevajag vēl vienu Galaktiskās Vienotības locekli, kurš sēs nemieru un Vienotības atveseļošanas vispārējo pasākumu nepieņemšanu. Kā zināms, planēta kļūs par jaunās Galaktiskās Federācijas pilntiesīgu locekli, un mums vajag nevis invalīdu, kurš pastāvīgi lūdz palīdzību, bet cienīgu Federācijas locekli, enerģētiski spēcīgu un miermīlīgu.

Korijs Guds (Corey Goode): “Superfederācija drīz tiks atlaista, kā tas ir noticis neskaitāmās citu zvaigžņu sistēmās. Tas ir pilnīgi atbilstoši kosmosa likumiem. Pēc tam Tir-Eir teica, ka drīz parādīsies vēl divas Glabātāju rases, kuras nomainīs Gaišzilos Aviāņus un Būtnes ar Trīsstūrveida Zelta Galvām. Tad jaunie Glabātāji Superfederāciju izvedīs caur nostiprināšanu un šo programmu aizvēršanu.” “…jaunajiem Glabātājiem. Zāli apgaismoja spoži zila gaisma. Es sajutu, kā ķermeņa katra molekula sāk vibrēt. Pēc tam telpa piepildījās burtiski ar tūkstošiem zilu sfēru. Tagad mūsu priekšā stāvēja divi jaunu būtņu veidi augstākā blīvumā.”

Ja var, nedaudz par jaunajiem Glabātājiem?

Cikla pabeigšana vienmēr paredz Padomes, apspriežu orgāna nomaiņu. Tā ir normāla procedūra, un vecie Glabātāji parādījās vienīgi tādēļ, lai nodotu varu nākamajiem Glabātājiem, kurus iecēlusi Superfederācija. Jaunajiem Glabātājiem ir jāzina un jāseko Superfederācijas Likumu ievērošanai un jārisina briestošie jautājumi, sazinoties ar dažādu būtņu palīdzību. Tajā skaitā arī ar citām Superfederācijām.

Es uz īsu brīdi redzēju jaunos Glabātājus – zeltainas mirdzošas augstas būtnes. Viņās ir daudz varonības un spožuma, man likās, ka tās ir milzīgas mirdzošas būtnes ar spārniem.

18 01 25 07

 

Tie ir tavi pārstāvji, Gabriēl?

Nē, tas neesmu Es, un nav mani Spēki. Par viņiem jūs uzzināsiet vēlāk.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=390

Korijs Guds: “Mūsu uzdevums – aiznest šīs zināšanas līdz grupveida apziņai katras mūsu zvaigžņu sistēmas iekšienē. Katrs no mums pašreizējā iemiesojumā ir atnācis no dažādām Galaktiskās Federācijas grupām. Uz mūsu dzimtajām planētām ir atgriezušās dzīvē simtiem tūkstošu būtņu, piederošas vienai un tai pašai dvēseles grupai. Katrs no mums savai sistēmai sniedz enerģētisku un fizisku atbalstu. Tāds atbalsts tiek sniegts katrai zvaigžņu sistēmai, kura iet cauri enerģētiskai pārejai.”

Man gribētos sīkāk parunāt par šo satraucošo tēmu. Šie vārdi tika teikti jauno Glabātāju priekšāstādīšanas Lieciniekiem, sapulcētiem Superfederācijas sapulcē.

Katrs no jums arī atnāca iemiesojumā pēc dvēseles aicinājuma, lai palīdzētu dzimtajai planētai pārejas periodā, modinātu un celtu apziņu. Jūs tad arī esat tie, kas “ir atgriezušies dzīvē kā simtiem tūkstošu būtņu, piederošas vienai un tai pašai dvēseles grupai.” Šeit tiek domāta Grupveida Dvēsele, kura uzņēmusies pūles aiznest līdzgaitniekiem jaunas zināšanas un enerģētikas nomaiņu.

Katrs no mums savai sistēmai sniedz enerģētisku un fizisku atbalstu.” Jūs esat tie, kas to dara, palīdzot apzināti un neapzināti, dziedinot dvēseles, būvējot uz planētas enerģētiskus tiltus un barjeras, būvējot un aktivizējot jaunus Apziņas Režģus, jaunas elektronu joslas, jaunas sakaru sistēmas u.c.

Korijs Guds: “Tir-Eir vērsās pie liecinieku grupas un paziņoja, ka viņš un divi citi Gaišzilie Aviāņi vairs neizpaudīsies fiziski mūsu realitātē. Tā vietā viņi bieži būs kontaktā ar mums caur sapņiem. Viņš teica, ka sapņos katrs no mums pilda svarīgu darbu un apmācās kopā ar citiem uz mūsu planētas. Mums būtu jāgaida, ka viss būtiski paplašināsies. Katru nakti mēs atrodamies klases istabā, kura pilna ar astrāliem studentiem. Mēs ar to esam nodarbojušies kopš tā laika, kad kļuvām delegāti, bet mūsu Augstākie Es ekranēja mūs no tā, lai mēs atcerētos pārāk daudz detaļu.”

Vakar es vadīju meditāciju, tieši piedaloties Gaišzilajiem Aviāņiem – Ra. Šis kanāls parādījās pēc “Viena Likuma” (“Закон Одного[1]”) lasīšanas. Un tagad es visu laiku jūtu viņu klātbūtni manā kanālā.

Tās ir pozitīvas Ra Gaismas Būtnes, kuras tieši ietekmē visu situāciju uz planētas. Sanata KumaRas Ģimene ir viena no Saules sistēmas grupām, kuras tiešā veidā ir saistītas ar Ra Ģimeni, un tie radinieki mums visiem. Viņi vērš jūsu domas uz kalpošanu planētai, un tāpēc tavā galvā radās ikdienas meditāciju ideja, lai pastiprinātu enerģētiskās un apzinātās kustības jūsu grupas iekšienē.

Korijs Guds: “daudzi zvaigžņu sējumi atnāca šurp, lai pētītu šo blīvumu un piedāvātu enerģētisku palīdzību pārejas laikā. Pašlaik šīs pašas būtnes mostas, lai pildītu savas tiešās misijas. Viņš arī pavēstīja, ka, pateicoties spēcīgajam enerģētiskajam pastiprinājumam, kuram tiek pakļauta mūsu Saules sistēma, mūsu izpausmes spēja ievērojami pieaug. Ja mēs sāksim izmantot mūsu pieredzes un iemaņas, lai veicinātu ātru apziņas paplašināšanos, mēs atradīsim pašas optimālākās realitātes izpaušanās paņēmienus. Katrs no mums var izlemt pildīt savu misiju un pieprasīt apslēpto tehnoloģiju atbrīvošanu. Mēs varam apzināties nepieciešamību atdot visus mūsu spēkus, lai veicinātu garīguma un apziņas izaugsmi pārējai cilvēces daļai.”

Man ļoti patika šie iedvesmojošie vārdi, un ar tiem es vakar sāku mūsu meditāciju. Kā mums prasīt mūsu slēpto tehnoloģiju atklāšanu? Kā mums sasniegt pilnīgu mūsu spēku atklāšanos?

Jūsu spēki – Sanata Kumaras Ģimene un Ra Ģimene. Viņas var savienoties ar jūsu aspektiem augstākajos plānos un iemiesot jūsu plānus realitātē. Tā tad arī ir savu potenciālu izmantošana.

D. Vilkoks (D. Wilcock): “Domājams, ka pašlaik mēs atrodamies uz pozitīvas laika līnijas, ja ne “Optimālajā Laika Realitātē”, par kuru Korijs stāstīja agrāk.”

Nē, pagaidām jūs neesat iztaisnojušies. Un pašlaik tieši notiek laika līniju korekcija, tāpēc ka negatīvie spēki no planētas sāk iet prom. Ir svarīgi notīrīt viņu vēstījumus, kas bija ļoti spēcīgi, un piepildīt planētas realitāti ar aicinājumiem uz gaismu, uz visu cilvēku labklājību un Prieku. Tā kā jums stāv priekšā vēl pastrādāt planētas labā ar visiem saviem spēkiem.

 

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=389

D. Vilkoks: “Mēs redzam, ka Saule un planētas kļūst spožākas, karstākas, nomagnetizētākas, bagātākas ar ozonu un uzlādētām daļiņām, vairāk izstarojas rentgena stari un tā tālāk. Trīsdesmit piecas senas tradīcijas, vēsturnieku Santiljanas un fon Dehendas[2] savāktas, pareģoja, ka pēc iešanas cauri progresam mēs ieiesim Zelta Laikmetā. Cilvēki, kuri paliek ar Zemi, pāries uz ceturto blīvumu. Jums vēl būs fizisks cilvēkveidīgs ķermenis, tikai viņš savā būtībā kļūs enerģētiskāks un uztverīgāks. Tūkstošiem gadu tieši par to runāja daudzi seni pareģojumi visā pasaulē.”

Kā mēs varam paveicināt pāreju produktīvāk?

Dariet katrs savu darbu, kura dēļ atnācāt šurp. Nevairieties no smaga darba un mīliet savu darbu. Lai tas nes jums prieku un iedvesmu, apzināšanos par savu iesaisti kopīgajā lietā – grandiozā visu dimensiju pārejā, kura gadījusies jūsu daudzdimensionālajā Ceļā!

 

Pievienots 25.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/kazhdiy-iz-vas-prishel-v-voploschenie-po-zovu-dushi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/elkins/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat: Giorgio de Santillana, Hertha von Dechend “Hamlet's Mill” (“Hamleta dzirnavas”) http://hm.2free.ru/preface (Tulk. piezīme)