Темные не молчат, не молчите и вы!

Tumšie neklusē, neklusējiet arī jūs!

18 01 22 01

Dārgā Nataša! Izlasīju Jūsu nakts vēstījumu par notikumiem ar saules uzliesmojumu. Ļoti gribētos to pareizi saprast, tikt skaidrībā ar šo satriecošo informāciju. Īpaši par plāna sastādīšanu uz rudeni un par vēstījumu Zemes informācijas laukā.

Jeļena

 

Es piesaucu Sanatu Kumaru un lūdzu dot man informāciju par saules uzliesmojumu un tā ietekmi uz mūsu laiku un planētas augšupcelšanos, un uz katru cilvēku pēc viņa iekšējā plāna.

Kas tas ir – saules uzliesmojums?

Tā ir dotācijas veida informācijas un magnētisko līniju ieliešana, kura pārveido apziņu un dziedina karmu. Pārejot uz citu enerģiju spektru, planēta nonāk koridorā, kura izvēli un ietekmes, kas atbalsta plānotos rezultātus, planēta ir ieprogrammējusi kā cilvēku, gaismas būtņu un minerālās pasaules kopumu.

 

Turklāt jo vairāk ir apzinošos (notikumus saprotošu) cilvēku un būtņu, jo mierīgāk un spilgtāk notiek pārejas moments. Tas nemaz nav saistīts ar planetārām kataklizmām, taču pats par sevi rada daudz trokšņa un enerģijas, tāpēc ka enerģijas daudzums stipri pieaug planētas iekšienē un ārpusē. Katra būtība, kura atrodas uz planētas, ar saviem smalkajiem ķermeņiem jūt šo pāreju, kura izpaužas kā enerģijas un uguns palielināšanās augstākajos es un kā savdabīga gatavība izmaiņām. Katrs var, ieskatoties sevī, atrast tur savus 138 (gatavības Nr. 1 kodu).

Saules aktivitāte palielinās, tādā veidā sagatavojot galaktisko gaismas vilni.

Viena Likumā ir teikts, ka katrs cilvēks ir Saules sistēmas apakš-apakš-Logoss. Tātad mums vienā vilnī ar Saules Logosu ir jāieiet jaunā blīvumu spektrā?

Tieši tā! Kad jūs sevi jūtat kā Vienu, tā tad arī ir tā apziņa, kura sveic vispārējo vilni un sniedz jums iespēju nosvinēt šo vispārējo “fāzes pārbīdi”.

Kā es saprotu, tieši šajā nestabilajā periodā tad arī parādās iespēja izgrūst mūs uz ceļa, kurš nav saistīts ar brīvību un pārpilnību, uz ceļa, kur var pagriezties uz diktatūru un verdzību?

Planēta ir ļoti nestabila viņu plosošo pretrunu dēļ.

Pašlaik nepieciešamas ne reizi vien apstiprināt pāriešanu uz centrālo laika plūsmu, bez nogriešanās un kļūdu variantiem (ai, ne turp nogriezāmies!). Katrs apzinošais ir zelta vērts, tāpēc ka viņš dzird un redz caur mums, bet ja viņš klusē, tad no viņa neienāk nekāda izvēle.

18 01 22 02

Ir jāiemācās redzēt planētu un sākt viņu vadīt apzināti. Planētu, kā mēs daudz reižu esam teikuši, vada visas cilvēces mentālā izvēle. Un apstākļos, kad TUMŠIE NEKLUSĒ, jūsu klusēšana vai pasaules brīnumu vai Pestītāja atnākšanas gaidīšana ir GRAUJOŠA PLANĒTAI.

Kā, izņemot meditācijas, mēs varam ietekmēt cilvēces pareizu izvēli?

Raksti pēc iespējas vairāk, dod cilvēkiem informāciju, bet katrs lasošais var to nodot citiem. Tagad ir pienācis laiks, kad jūs planētai esat īpaši vajadzīgi, katrs no jums. Jums ir planetārais internets, un lai katrs no jums nodod šīs zināšanas citiem.

Ko var teikt par augustu kā par uzliesmojuma noslēgumu, un kā izvērsīsies laiks gada beigās?

Klau, pārdzīvosim šo periodu, un tālāk būs redzams, vai kaut ko vajag koriģēt vai viss paies darba režīmā.

Es atceros, ka agrāk man bija dots 2018. gads kā aiziešanas no planētas gads. Kā ar to ir tagad?

Tu spēj vēl daudz nodot Zemei, tā kā tu pagaidām paliec līdz laikam.

Kas tas ir – “līdz laikam”?

Neizliecies, tu visu saprati.

Vai vajag visiem, kam ir augšupcelšanās plāni, uz rudeni ieplānot kaut ko jaunu un svarīgu?

Iedomājieties, ka jūs esat izgājuši pa durvīm. Kurp iesiet? Kādēļ iznācāt? Kurp pagriezīsieties? Labāk ieplānot kaut vai pirmos soļus, lai tie būtu noteikti laikus.

Visi mūsu plāni ir klātesoši planētas informācijas laukā?

Kā gan citādi? Tieši no tiem mēs arī vadāmies kā no jūsu brīvas gribas izpausmes. Tieši uz tiem balstās jūsu izvēle – kurp iet un kur jūs gribat nonākt. Kāpēc mēs katrā nodarbībā jums sakām, ka ir pienācis laiks rīkoties? Ir pienācis laiks izdarīt izvēli, palīdzēt tiem, kuri cenšas tikt skaidrībā, apzināties un iemācīt. Ir pienācis laiks atbalstīt bērnus un mazbērnus, sniegt viņiem atbalstu gaismā un labestībā. Atgrūst viņus no netīrumiem un izvirtības un izvest pie savvaļas patiesajiem mīlestības un tīrības ūdeņiem.

TUMŠIE NEKLUSĒ, NEKLUSĒJIET ARĪ JŪS!

***

Es nolēmu piesaukt mūsu Gaismas Spēkus ikdienas meditācijām.

Mēs varam saprast dažu pūliņu nepieciešamību un piedalīties grupveida meditācijās tuvākajā periodā. Mēs, vadošie, būsim vairāki, un pašlaik mēs strādājam, lai pārnestu meditācijas uz YouTube un padarītu tās pieejamākas visiem.

 

Lūk, tuvākais meditāciju saraksts. Pārējās sk. sarakstā vietnē.

 

Vakara meditācijas mūsu vebināru istabā

 

Otrdiena, 23. janvāris. Vada Natālija Koteļņikova

https://my.webinar.fm/go/sanat209/tucm

Trešdiena, 24. janvāris. Vada Vladimirs Ahmanajevs

https://my.webinar.fm/go/sanat209/lfkg

Ceturtdiena, 25. janvāris. Vada Tatjana Breslavska

https://my.webinar.fm/go/sanat209/tngj

Piektdiena, 26. janvāris. Vada Vladimirs Ahmanajevs

https://my.webinar.fm/go/sanat209/rtfy

 

Pievienots 22.01.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/temnie-ne-molchat-ne-molchite-i-vi

Tulkoja Jānis Oppe