Записи сеансов энергии Пантеона Целителей (4 и 5)

Dziednieku Panteona enerģijas seansu ieraksti (4. un 5.)

Dziednieku Svētā Panteona

seansu ieraksti

un komentāri pie tiem

18 01 19

 

Ceturtais seanss

 

Piektais seanss

 

 

Autore Valentīna Talubjeva (Валентина Талубьева)

Labdien, cienījamā Natālija Nikolajevna! Gribu pateikties Vladimiram un Jums par Dziedināšanas seansiem ar Svēto Dziednieku Panteona enerģiju. Zemes Svētās Kristīšanas dienās šie seansi ir ļoti aktuāli un nes nenovērtējamu palīdzību ne tikai šo seansu dalībniekiem, bet arī visai Zemei, kā arī cilvēcei kopumā. Turpinot tēmu, atļaujiet piedāvāt sekojošu informāciju no maniem garīgajiem skolotājiem no smalkajiem plāniem.

Valentīna Talubjeva

Vēstījums 2016.01.19.

Dārgie Audzinātāji, AEs un Augšupceltie Skolotāji, šodien pēc visiem kanoniem ir enerģētikas ziņā lieliska diena – diena, kad notika Svētā Kristīšana Jordānas ūdeņos.

Šie svētki sakrīt ar tiem elektromagnētiskajiem planetārajiem procesiem, kuri uzlādē un vienlaicīgi attīra Zemi-Māmuļu un visu, kas ir uz viņas, ar enerģijām, kuras nāk kosmisko staru plūsmās caur portāliem, par kuriem kļūst visas ūdenskrātuves, sākot no maza strautiņa un kalnu ezeriņa līdz okeāniem, neatkarīgi no tā, kādā stāvoklī atrodas ūdens sfēra, jo ūdens stihija kā elementālis ir klātesoša visur. Protams, šie procesi ir cikliski un atkārtojas diezgan bieži, taču starp visiem citiem cikliem ir viens cikls, kurš ir reizi gadā un beidzas naktī uz 18. janvāri, bet sākas pēc pusnakts 19. janvārī. Šis attīrošais cikls sakrīt arī kristiešu egregora rituāliem, konkrēti ar Svētās Kristīšanas ar ūdeni ceremoniju, bet mazie rituāli notiek daudzas reizes, kad notiek cilvēka kristīšana, kurš tādejādi pievienojas šim spēcīgajam egregoram. Un, kaut arī pēc Zvaigznes Dienas (Богоявление) iestājās jauna ēra – Zivs ēra, tas, ko ielika Jēzus Kristus kā Dieva Dēls, masveida izpausmē kļuva iespējams jaunā ērā – Ūdensvīra ērā, kura jau ir iestājusies – kristīšana ar Svētā Gara uguni.

Tātad kristīšanas ar ūdeni rituāls ir novecojis?

Kristiešu egregora spēks vēl ir ļoti liels uz jūsu planētas. Tāpēc kristīšanas ar ūdeni rituāls, tāpat kā citi kristiešu rituāli, pagaidām eksistēs. Tomēr izmaiņas, kuras notiek uz Zemes pēc 2012. gada, ir tieši saistītas ar cilvēces kolektīvās apziņas transformāciju un pārveidošanos, un tātad arī kristīšana ar Svētā Gara uguni, kura iziet aiz sociālā un kristīgā egregora ietvariem, konkrēti kā dualitātes matricas sistēmas garīgais paliktnis, aptvers arvien liekāku skaitu dvēseļu, iemiesotu uz planētas.
Tā ir kristīšana ar Svēto Garu, ar viņa ugunīgo pamatu, kura skars visus, kas ir gatavi tādai pārveidošanai; ir cilvēku arhetipa apziņas pamošanās kopumā, kas kļūs par sākumu augšupcelšanai jeb pāriešanai uz jaunu dimensiju planētārā mērogā. Tātad pakāpeniski izmaiņas pārdzīvos arī reliģiskie rituāli. Tie atkritīs nevajadzības dēļ, jo jaunajām cilvēku paaudzēm, kuras jaunajā laikmetā nāks uz Zemi, būs citāda ģenētiskā uzbūve, kura ļaus daudz ātrāk atbrīvoties no pasaules duālās uztveres izpausmēm.

Tā kā tu jau esi pietiekoši apzinoša, tev ir viegli vērot šos cilvēku apziņas pārveidojumus, sekojot taviem draugiem-domubiedriem, kuri savā starpā sazinās sociālajos tīkos un ezotēriskās vietnēs.

Mani komentāri 2016.01.19.

Protams, šī informācija nav jauna, bet tā apstiprina, ka pāriešana ir sākusies un norit, neskatoties ne uz ko. Tajā pašā laikā atgādinājums par mūsu mērķiem un uzdevumiem iemiesojumā ļauj novērtēt apziņas gatavību turpmākiem pārveidojumiem un savu attīstības vektoru salīdzināt ar vispārējo evolucionāro virzību.

***

Autore Natālija Koteļņikova

Vakar Svēto Dziednieku Panteona seansā es saņēmu spēcīgu iesvētījumu no Gabriēla. Es lūdzu apskaidrību, lai pastiprinātu kalpošanu cilvēkiem.

Dārgais Gabriēl, kas bija vakardienas seansā? Kādas enerģijas mēs saņēmām, un vai pie visiem Tu vakar nāci?

Es nācu pie visiem, kas mani sajuta. Vēlēšanos izpildīšana bija pilnīgs žēlsirdības akts (mēs visi lūdzām Gabriēlam). Katrs saņēma to, ko palūdza, smalkajā plānā.

Ja kāds lūdza izdziedināšanos, tad viņš to arī saņēma?

Katrs saņēma pēc nopelniem.

Un tas nozīmē?

Katrai vēlmei ir jābūt atklātai un neliekuļotai – nevis kāda vārdā, bet sev, savam ceļam un savam upurim. Upuris ir kalpošana sabiedrībai, vērsts uz kopējā stāvokļa dziedināšanu un uzlabošanu. Kāds palūdza izdziedināšanu un saņēma to. Taču tas nav fiziskajā plānā, bet egregoriāli, tas ir, jūsos ienāca tas, kas izmainīs jūs uz labo pusi.

Tā ir kāda programma?

Tas ir dvēseles noskaņojums uz izdziedināšanos, vēlēšanās un tiekšanās kļūt labākai un gaišākai, tīrākai un vienkāršākai. Kad cilvēks kļūst tāds, viņš apskaidrojas un dziedina savu ķermeni. Katram tika dots tas, ko viņš lūdza. Tas ir likums. Likuma daba ienāca cilvēkā, bet viņam pašam ir tā jāatrod un jāpagriežas uz dvēseles dziedināšanu pienācīgā veidā.

Tas ir, tā ir recepte, bet zāles cilvēkam ir jāatrod pašam?

Tā ir ne tikai recepte, bet arī plāns, kurš ienāca cilvēkā, un viņš to zina.

Lūdzāt – saņēmāt, tagad klausieties sevi, neapstājieties pusceļā. Lai visiem veicas!

 

Pievienots 19.01.2018, atjaunots 20.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/zapis-chetvertogo-seansa-energii-panteona-tseliteley

Tulkoja Jānis Oppe