Надо научить человека мечтать

Ir jāiemāca cilvēkam sapņot

18 01 18 01

KORIJS GUDS (COREY GOODE): “Kad laika līnijas sazarojas, noteikti ir jābūt sazarošanās momentam (sazarošanās punktam). Turklāt sazarošanās notiek dažādos momentos, atkarībā no tā, vai tā ir pozitīva līnija, negatīva vai kaut kas vidējs starp tām. Lūk, kāpēc viņi mēģina kontrolēt, kad notiks sazarošanās, un realizē to caur mūsu masu apziņas kontroli. Lieta tāda, ka mūsu kopradošā masu apziņa milzīgi ietekmē laika līnijas. Tas ir viens no galvenajiem cēloņiem, kāpēc mūsu prāti tik stingri tiek kontrolēti.

Gaišzilie Aviāņi paziņoja, ka mums būtu cītīgāk jāstrādā ar sevi, jāveic masveida meditācijas un jādara viss, ko tik var, lai radītu pozitīvu laika līniju. Viņi precizēja, ka pašlaik ar mūsu apziņu manipulē tā, ka mēs dodamies ne obligāti uz pašu dibenu, maksimālu negativitāti, bet kaut kur pa vidu.”

Sanat Kumara, es lūdzu pastāstīt mums par laika līniju sazarošanos un par to, kā labāk radīt pašu gaišāko laika līniju no iespējamajām.

Es iztēlojos subjekta/objekta laika līniju vēdekli. Apakšā pa kreisi ir melns baiļu plankums, iesēdies un dzīvs. Lai kā mēs necenstos šķirties no visām bailēm, tās sākotnēji ir ieliktas tajā laika līnijā, kura tiecas ļoti stipri atvirzīties no maģistrālā ceļa. Pa labi ir gaišs apgabals, līdzsvarojošs tumšo, un visi pamata ceļi ir starp tiem. Gan gaisma, gan tumsa – tie ir ierobežojumi mums no labās puses un kreisās.

Kāpēc gaisma ir ierobežojums?

Ieej un paskaties.

Uz kreisās gaišās laika līnijas es ieraudzīju pāreju uz delfīnu miermīlīgu eksistenci. Apjēdzu, ka delfīnu ceļš ir dievišķa līnija atšķirībā no mūsu tehnoloģiskās.

Un atgriešanās uz dievišķā ceļa, kā, mums ir nepieņemama?

Tas ir tas, no kurienes jūs atnācāt, šis atvirzījums ir atgriešanās vecajās sliedēs, tāpēc tas ir ierobežots, un jūsu uzdevums, kā tu zini, ir savienot gaismas un tumsas labākās – gaismas un spēka – puses. Tāpēc jūsu maģistrālie ceļi ir neitrālajās līnijās starp gaismu un tumsu.

Katrā maģistrālajā ceļā ir daudz atzarojumu.

18 01 18 02

Es palūdzu parādīt nākotnes planetāro karti, izstrādātu... (nevar tā teikt), atklātu un izdrukātu – (labāk)... Nākotni nerada bez cilvēku gribas, to var tikai izskaitļot un apmēram uzskicēt.

Manā priekšā ir trīs maģistrālie nākotnes vadi. Tie visi iznāk no tagadnes sirds. Tiem ir daudz atzarojumu, taču sākotnēji trīs koridori iznāk no tagadnes.

18 01 18 03

Ar ko ir saistītas laika līnijas? Kā noteikt labāko?

Es atcerējos dvēseles trīs attīstības ceļus – pie Svētā Gara, pie Dēla un Tēva.

Tas nav saistīts ar šīm maģistrālajām līnijām, ne tas laika periods pašlaik ir uz planētas, lai noteiktu dvēseles tālāko attīstības gaitu. Pagaidām viss ir vērsts uz tehnoloģiskā ceļa attīstību, bet saistībā ar cilvēku vajadzībām un vēlmēm. Ir vajadzīgas noteiktas vēlmes iziet uz maģistrālu laika līniju.

Pārāk bieži cilvēks neko negrib, viņš ir pieradis nesapņot, bet ķerties pie pirmās pagadījušās iespējas – gan personīgās attiecībās, gan profesijā, gan sapņos...

Ir jāiemāca cilvēkam sapņot un būt savas dzīves radītājam, jāiemāca domāt un rīkoties.

Jūs esat atradināti sapņot. Visas pēdējās desmitgades Krievijā sodīja izlēcējus un disidentus, kuri tieši arī nesamierinājās ar dzīves pelēcību un tiecās atvērt logus staļiniskās sabiedrības smacīgajā telpā. Kad durvis atvērās, notika cits “uzbrukums” – trūkuma un informācijas bada dēļ jums uzgāzās lētuma straume no rietumiem, un ierobežojums un aizliegums izspēlēja ar jums ļaunu joku – jums sagribējās visu “rietumniecisko”, jo tas tika saistīts ar augstām tehnoloģijām un komfortu. Un kopā ar ūdeni izlējāt bērnu – savu augsto kultūru un tikumību.

Līdzīgi tam, kā no aborigēniem iemainīja zeltu pret stikla krellēm...

Ir jādod laiks, lai pārvērtētu šo pseidokultūras sanesu straumi un saprastu, ka jums ir uzspiesta nevis augsta kultūra, kura pārspēj jūsējo, bet tehnoloģijas un viltus, zādzība un finanšu izlēcēju augstprātība.

Rietumos ir gan augsta kultūra, gan garīgums, gan gaismas pārvadītāji, taču vairākumam to nevajag, tāpēc ka tas prasa darbu, lai apgūtu. Daudz interesantāk ir vienkārši klausīties un lasīt “aizliegto”, uz to balstās pat dažas jūsu garīgās skolas, kuras gūst panākumus ar to informāciju, kura agrāk bija slēgta, un tagad atveras.

Tāpēc jūsu izvēlei ir jābūt jēgpilnai un graudiem atdalītiem no pelavām – kas ir auglīgs un dzīvs, un kas ved pie dvēseles iepuvuma cilvēkā – seksuālā pieejamība, tikumiskā degradācija, viltus, slepenā pagrīde ar saviem netīrumiem, netiklību un lētumu, ko viegli apgūt. Tas, kas viegli tiek dots, neprasa pārdomas un darbu, guļ virspusē, ir nepieņemams dziļajam un garīgajam. Tas ir produkts no apziņas manipulācijas no negatīvu būtību puses un tiekšanās aizturēt garīgu pacelšanos un masu aktīvu pamošanos.

Es ieraudzīju trīs nākotnes attīstības maģistrāles un iegāju katrā no galvenajām iespējām.

Pa kreisi plūsma ir ļoti īsa un ļoti gaiša. Gaismas un enerģiju ziņā ļoti līdzīga Lemūrijas enerģijām. Kā es saprotu, tas ir visu cilvēku augšupcelšanās projekts. Visi augšupceļas un aiziet no planētas, un… civilizācija izbeidzas.

Otrā plūsma – pa labi no manis, diezgan tumša un negatīva. Tā ir diktatūras un terora iespēja. Tā arī ātri beidzas, jo attīstības šajā ceļā arī nav.

Centrālā plūsma ir ļoti spēcīga un sastāv no divām komponentēm – gaišās un tumšās, kā vēnas un artērijas, kā vīrišķais un sievišķais, kā spēks un mīlestība, kā dievišķā pirmdzimtība un cilvēka nepilnība, tehnoloģiskā attīstība.

Sākumā plūsma, kura iznāk no šodienas, ir skaidri sadalīta vēnās un artērijās, bet pēc tam vēnas un artērijas (nevis kā zīmējumā), viscaur atrod viena otra un savienojas, iet blakus kā kapilārs, zils un sarkans, savienojot savas iespējas un spēkus.

18 01 18 04  18 01 18 05

Kas var savienot tādas plūsmas?

Tikai mīlestība. Tas ir CEĻŠ. Tikai vīrieša mīlestība pret sievieti un atpakaļ, pret bērnu un atpakaļ, pret dabu un visu dzīvo, totāla sevis atzīšana par visa dzīvā daļu, balstoties uz mīlestību un visa, kas mīt uz planētas, pieņemšanu. Tā ir iespēja radīt apstākļus plaukt un zelt visiem un, dabiski, visiem cilvēkiem, tā ir iespēja atstāt turpinājumu jaunās rasēs uz planētas augstākos vibrāciju plānos. Tā ir iespēja pateikt jaunu tehnoloģisku vārdu un savienot to ar dievišķo Vārdu.

Tas ir JAUNAIS, un nepieciešams šo JAUNO radīt, lai ko tas nemaksātu.

“Viņi precizēja, ka pašlaik ar mūsu apziņu manipulē tā, ka mēs dodamies ne obligāti uz pašu dibenu, maksimālu negativitāti, bet kaut kur pa vidu.”

Ko nozīmē šie vārdi?

Paskaties, ka starp maģistrālēm ir pārejas kolaterāļi.

Kolaterāļi (latīņu con (cum) – ar, kopā; un latīņu lateralis – asinsrites sānu vai apvedceļi, asinsvadu zari, kuri nodrošina asiņu pieplūdi vai atplūdi neatkarīgi no galvenā asinsvada (asinsrites stumbra) tā trombozes, emboliju, nospiestu asinsvadu gadījumā, pārsiešanas un obliterācijas gadījumā.

Manipulācijas tieši arī vada jūs pa pamata plūsmu IT KĀ, bet pēc tam pa apvedceļiem ATPAKAĻ. Tas ir, uz pagātni, ne pa labi, ne pa kreisi, bet atpakaļ, pie spīļarkla. Šeit ir gan augsnes indēšana, gan vīrusi, gan slimības, gan transporta kolapsi, psihes indēšana ar dažādiem dopingiem un citas manipulācijas – ar laikapstākļiem, apziņu u.c. It kā kustība uz priekšu, bet faktiski indēšana ar urbanizāciju.

“Lūk, kāpēc viņi mēģina kontrolēt, kad notiks sazarošanās, un realizē to caur mūsu masu apziņas kontroli.”

Bērni ātri uztver visu negatīvo un ienes savos bērnu egregoros neko nedarīšanu, atraušanos no saziņas, viegli sasniedz lētu atpazīstamību un pat nemēģina ķerties pie īsta darba, savas misijas. Tas viss ir indēšana un graušana, tā tad arī ir manipulācija ar masu apziņu.

Jūsu uzdevums – atstāt gaismu un mīlestību bērnos, atrast sirdi pieaugušos cilvēkos un atvērt viņus mīlestībai un pieņemšanai. Tas ir jāizdara visiem cilvēkiem, lai maģistrālo laika ceļu atstātu tīru un skaidru.

Pieņemšana un piedošana, ieiešana pieaugušā dzīvē, atbildība par savām domām un darbībām – tas ir CEĻŠ pa galveno maģistrāli, attīstoties un pilnveidojot to ceļu, kuru jūs atklājāt uz planētas.

Neļaujiet apdzist jūsu civilizācijas ugunij!

Ko konkrēti vēl mēs varam?

Mīliet sevi un iemāciet mīlēt saviem bērniem.

 

Pievienots 18.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/nado-nauchit-cheloveka-mechtat

Tulkoja Jānis Oppe