Лунное затмение

Mēness aptumsums

27. jūlijā iestāsies pilns mēness aptumsums

Kā tas ietekmēs cilvēku?

18 07 26 01

Rīt pienāks neparasts vakars. Mani kolēģi skaita dienas līdz aptumsumam: “Nedēļu pirms Marsa “lielās opozīcijas”[1]”, “Kā pārdzīvot mēness aptumsumu un izmantot tā enerģiju” u.c.

Raksta, ka “Mēness aptumsums psiholoģiski un emocionāli ietekmē cilvēku un veicina iekšējas izmaiņas. Aptumsuma enerģijas uz cilvēkiem sāk iedarboties periodā trīs dienas pirms paša kosmiskā notikuma un trīs dienas pēc tam. Cilvēkiem šajās dienās ir novērojams nestabils emocionālais stāvoklis. Īsā laika periodā cilvēkā var izpausties pilnīgi pretēju polu emociju brāzma.” https://kluchimasterstva.ru/ritualyi-na-lunnoe-zatmenie

Šeit ir pilns aptumsuma apraksts – kur, kad un kā: http://www.allkosmos.ru/polnoe-lunnoe-zatmenie-27-iyulya-2018-gde-kogda-i-kak-nablyudat/

Sniegšu nepieciešamos datus no šī raksta.

“2018. gada 27. jūlijā notiks pilns Mēness aptumsums, un vēl tajā pašā dienā notiks Marsa Lielā opozīcija un augsta meteoru plūsmas aktivitāte, un tas viss būs redzams Krievijā un tuvējās ārzemēs!

Noteikti izvēlieties novērojumu vietu ar pilnīgi atklātu dienvidu apvārsni, jo Krievijas vidējos platumos Mēness būs 10–15 grādu augstumā, bet spožais Marss ne augstāk par 10 grādiem!

2018. gada 27. jūlija vakars, Maskavas laks (arī Latvijas laiks) (piektdiena, kas ir ļoti ērti!):
* 21:24 – Zemes ēna sāk nosegt Mēness disku (jūs pamanīsiet, ka Mēness diska kreisā puse jau ir kļuvusi tumšāka, bet diska pārējā daļa vēl spoži mirdzēs);
* 22:30 – Mēness disku pilnīgi pārklās Zemes ēna (šajā brīdī Mēness pieņems sarkanu krāsu, tumšajās vietās bez apgaismojuma jūs ieraudzīsiet Piena Ceļu, pie debesīm garām lidojošos meteorus un spožu Marsu 6 grādus zemāk par Mēnesi);
* 23:22 – Mēness vislielākais iegrimums Zemes ēnā (Mēness disks būs visvienmērīgākā sarkanā krāsā);
* 00:13 – Mēness aptumsuma pilnās fāzes beigas, uz Mēness diska atkal nonāk Zemes pusēna (Mēness diska kreisajā malā parādīsies spoža maliņa). Aptumsuma pilnā fāzes ilgums – 103 minūtes! Tas ir pats ilgākais pilns Mēness Aptumsums XXI gadsimtā. Te kopā savienojas trīs faktori: Mēness būs savas orbītas apogejā – lēnām virzīsies, praktiski izies caur Zemes ēnas centru, un Zeme būs apmēram vislielākajā attālinājumā no Saules (3.–4. jūlijā ir maksimālais attālums katru gadu);
* 01:19 – no Mēness diska pilnīgi noiet Zemes ēna, Mēness paliek tikai pusēnā (Mēness jau praktiski spoži mirdz, acij ir nedaudz samanāms, ka Mēness labā mala vēl ir tumšāka nekā parasti);
* 02:29 – no Mēness diska pilnīgi ir nogājusi Zemes pusēna (tagad Mēnesim spoži mirdz viss disks, kā tas parasti ir Pilnmēnesī).”

18 07 26 02

Kā mūs ietekmē aptumsuma enerģija, kāda ir šīs parādības daba? Varētu likties – viss norit savā gaitā, planētas kustas tā, kā parasti, nekādām pārmaiņām vai īpašām ietekmēm nav jābūt. Es vēršos pie vairākiem Skolotājiem, lai uzdotu jautājumu – kā aptumsums ietekmē cilvēku un kā ietekmē Marsa opozīcija?

Sanats Kumara:

Cilvēku ar viņa nestabilo nervu sistēmu ietekmē viss, tajā skaitā plašsaziņas līdzekļi. Cilvēks ir pieradis uzticēties plašsaziņas līdzekļiem un uzskata, ka viss, kas tiek rakstīts vai uzskatīts, tā arī ir. Un tad, protams, viņš sāk domāt par to, ka viņš atrodas aptumsumu koridorā un vajag kaut kā piemēroties savam stāvoklim un vērot savas izmaiņas. Ja tas nāk par labu, tad lieliski! Ja tas papildina bailes viņa stāvoklī, tad labāk nelasīt vai nedomāt, kad un kur, un cilvēks vienkārši nepamanīs to mēnesi, kurš tajā dienā pazūd no debesjuma un pieņem ne to krāsu.

Visi komiskie notikumi kaut kā ietekmē – un vislielākā ietekme ir galaktiskajām iedarbībām, kuras transformē cilvēka genotipu, paplašina matēriju, iedarbojas uz kopīgo apziņu, taču darbojas cilvēkam nemanāmi, un cilvēku vairākums vienkārši nezina par tādu ietekmi. Bet šeit ir pilna aina – majestātiska un pa visu planētu. Protams – tas kaut kā ietekmēs cilvēku, ja viņš tam pievērsīs uzmanību.

Un, protams, šim notikumam var piesaistīt pozitīvas vai negatīvas iedarbības, un mēness kā trigeris izdarīs vajadzīgo iedarbību uz to, kas tam noticēs. Un cilvēks savu parasto stāvokli norakstīts uz Mēness vai Marsa ietekmi.

Iedomājies, ja pēkšņi debesu kuģu flote parādīs sevi debesīs – vai tas kaut kā ietekmēs cilvēci? Pat ja tie pēc tam izzudīs un vairs neparādīsies?

Ezotēriķi var veikt meditācijas, piesaistot visus debesu spēkus tajā momentā, tāpēc ka visa cilvēku uzmanība tajās stundās būs koncertēta uz notikumiem. Spēcīgs psihiskās enerģijas vilnis nāks no planētas uz mēnesi (kur uzmanība, tur enerģija).

Vai var kaut kā izmantot šo enerģiju planētas labumam?

Pagriezt atpakaļ šo enerģiju jums diezin vai izdosies, bet, lūk, mednieku pēc tādas dāvanas būs pietiekami. Tāpēc pacentieties neemocionēt un turēt sevi harmoniskā stāvoklī. Tā ir vienkārši izrāde, neparasta, piekrītu, bet ne vairāk.

Pateicos!

***

“Par opozīciju astronomijā sauc divu debesu objektu maksimālo satuvinājumu, kad uz vienas līnijas nonāk to centri, bet Zeme turklāt atrodas starp planētu un Sauli. Marsa opozīcija principā mēdz būt katrus pusotrus gadus, bet lielā opozīcija reizi 15-17 gados – šajā periodā Marss pietuvojas Zemei minimālajā attālumā. “Šajā momentā notiek Marsa redzamā leņķiskā diametra un spožuma izmainīšanās. Opozīcijas pīķis ir 27. jūlijā, kad Marsa redzamība paaugstināsies piecas reizes. Tā ir spoža parādība astronomiem un astronomijas amatieriem,” – saka Ramišvili (Георгий Рамишвили). Pēc Ramišvili teiktā, Marsa lielā opozīcija 27. jūlijā ir diezgan spoža parādība, taču iepriekšējā, kura bija 2003. gada augusta beigās – bija vēl spožāka.”

Lasīt tālāk: https://sputnik-georgia.ru/spravka/20180725/241506165/Velikoe-protivostojanie-Marsa-27-ijulja-2018-gde-i-kak-nabljudat.html

 

Es vēršos pie Marsa Logosa ar to pašu jautājumu.

Marss: Mūsu rokasspiediens kļūs ciešāk uz zināmu laiku. Mēs, visi Ss Logosi, sazināmies un esam savā apziņā saplūdināti, taču mūsu ķermeņi kļūs nedaudz tuvāki tajā momentā. Tādi momenti gadās diezgan bieži.

Tiek rakstīts, ka Marss īpašā veidā ietekmē, pastiprinot pretstāves, karus un konfliktus.

Lai raksta, ja gribas. Patiesībā nekas tāds nenotiek planētu tuvināšanās vainas dēļ. Bet cilvēkam gribas sasaistīt un salīdzināt debesu un zemes notikumus. Tas ir cilvēka dabā – viņi meklē cēloņus un atrod tos jebkur, tikai ne sevī.

Cik spēcīgs un bīstams ir pats cilvēks, viņš nezina. Un tas ir labi. Viss vēl var izpausties – visa šīs radības daba, ja viņu nemierināt un nekopt viņa enerģijas. Ļoti spēcīgas iznīcināšanas enerģijas ir tieši cilvēka dabā – agresija, neapmierinātība, pašiznīcinošas domas un noskaņojumi. Un tas tiek izliets pār visiem pārējiem, grib viņš to vai negrib. Tāpēc visas emociju nomierināšanas un neitralizācijas prakses vienmēr labvēlīgi ietekmēs visu cilvēci.

Es vēlu jums izbaudīt šo izrādi! Visu labu jums!

Pateicos!

***

Diženā Dieviete:

No mūsu skatpunkta nekādas Marsa opozīcijas nav. Un Mēness peld savā gaitā. Pie jums vienkārši Zemes ēna ies pāri Mēness virsmai. Kā var ietekmēt vienkārši ēna?

Nepiešķiriet pārāk lielu nozīmi debesu planētām, tās ir un ir.

Tiek rakstīts, ka “Zemei tuvojas milzīgs objekts, kura izmēri ir divreiz lielāki nekā Jupiteram, Ufologi izvirza minējumus, ka objekts (viņi to sauc par Nibiru) pietuvosies Zemei jau šī gada augustā vai nedaudz vēlāk. Ka šī tikšanās mūsu planētai būs katastrofiska.

http://earth-chronicles.ru/news/2018-07-11-117585

Šie objekti ir pārāk tālu, lai ietekmētu Zemi. Tie arī pēc saraksta iet reizi gadsimtā. Vienkārši pašlaik tehnika ir kļuvusi jutīgāka, un jūs spējāt atklāt jums jaunas planētas. Neradiet paniku no nekā.

Neviens panikā nekrīt, vienkārši interesanti, vai planētas vispār ietekmē cilvēku.

Ietekmē, protams, ietekmē. Jupiters spēcīgi ietekmē Zemi enerģiju ziņā, Marss un Venēra bija jūsu iepriekšējās Mājas, un no turienes jūs savos planetārajos notikumos un ieradumos ienesāt daudz ko. Taču pašlaik cilvēku apziņa ir izgājusi no jebkādu debesu ķermeņu ietekmes, izņemot Sauli. Katrs cilvēks sāk izpaust savu Saules Logosa aspektu, apziņas ziņā kļūst Saules Logoss un ieplūst Saules sistēmas psihiskās enerģijas plūsmās.

Jūs arvien vairāk kļūstat Vienotība, vai jūs to pieņemat, vai ne. Plašsaziņas līdzekļi jūsu apziņu apvieno vienotā ticējumu un kultūru laukā. Diemžēl tā nav radoša, bet vairāk degradējoša ietekme, tāpēc mēs aicinām visus gaišos spēkus, pirmkārt, pretoties izviršanai, otrkārt, nest savu kultūru un parašas masās. Uzlādēt ar optimismu un mīlestību pret visiem cilvēkiem, censties nebiedēt, bet, otrādi, mierināt un izbeigt baiļu un “pasauļu galu” uzkurināšanu cilvēka nenoturīgajā psihē.

Kāpēc mūsu psihe ir nenoturīga?

Cilvēks tāds ir radīts, lai ātri reaģētu uz negatīviem notikumiem, aizsargājoties vai bēgot. Tas ir ielikts viņa zemapziņā un instinktos.

psihe – tās ir mūsu iekšējās reakcijas uz mūs aptverošo pasauli, to apzināšanās un apjēgšana. Domas, emocijas, pārdzīvojumi, kas rodas kā atbilde uz notiekošo, kā arī augstākās psihiskās funkcijas, piemēram, intelekts. Spēks ir iedzimta nervu sistēmas īpašība, kuru nosaka vienīgi iedzimtības faktori. Taču nervu sistēma un psihe ir dažādi jēdzieni. Noturīga psihe ir atkarīga ne tikai no ģenētikas, bet arī no daudziem faktoriem, tajā skaitā no audzināšanas, izglītības, pašattīstības. Tāpēc to var un vajag trenēt.

Pastāvīgi stresi, nepatikšanas un traumatiskas situācijas var kļūt par nenoturīgas psihes cēloņiem. Cilvēki ar nenoturīgu psihi sliecas uz augstu bažīgumu, smagi pārdzīvo neveiksmes, ir pārlieku paškritiski un bieži neadekvāti reaģē uz grūtībām. Viņiem ir grūti pieņemt svarīgus lēmumus, īpaši ierobežotā termiņā. Jebkurš neieplānots sīkums spēj viņus izvest no līdzsvara un izprovocēt stresu.”

http://sam-sebe-psycholog.ru/articles/kak-vosstanovit-psihiku

Iedarbība uz cilvēkiem ar nenoturīgu psihi ir vēl viens ierocis, kurš ietekmē visus cilvēkus, tieši tāpat, kā jūsu ietekme nepaiet garām planetārajai Vienotībai. Tas ir ierocis, lai apspiestu psihi, uzkurinātu bailes, noturētu mīlestības ienākšanu cilvēku sirdīs (Mīlestības-Vieduma Stars), pēc būtības tā ir planētas un cilvēku apziņas attīstības aizturēšana. Tas ir garīgs ierocis. Tāpēc visas šausmu filmas, visi negatīvie pārdzīvojumi (un filmas bez tā pašlaik netiek radītas) ir šis slēptais cilvēku attīstības aizturēšanas ierocis. Un pats briesmīgākais, ka spēcīgi tiek ietekmēta bērnu psihe, nomelnojot visus priekšstatus par draudzību un mīlestību, pārvedot visus problēmu un uzdevumu risinājumus cīņā un karā. Šī šausmu uzkurināšana ir pati briesmīgākā iedarbība uz planētu. Tieši tam ir jāatrod pretinde, no tā ir jābaidās un jāizvairās, nevis no Mēness vai Saules aptumsuma.

Cilvēku ietekme ir kļuvusi tik spēcīga, ka planētu ietekmi praktiski var neņemt vērā.

Pateicos!

“Katram cilvēkam ir psihiskā enerģija – dzīvības spēks. Šī dzīvības enerģija ir slēpts spēks, kurš nepieciešams sekmīgai cilvēku dzīvības procesu norisei, pozitīvai, optimistiskai un racionālai domāšanai, motivācijai uz sekmēm un mērķu sasniegšanu, radīšanai, kreativitātei un radošumam, ilgstošai aktivitātei un dzīves priekam, laimes sajūtai, bez tam psihiskā enerģija palīdz pretoties stresiem, psiholoģiskām un fiziskām pārspriedzēm, pastiprina imunitāti, palīdzot pretoties slimībām, un, protams, dzīvības spēks neļauj cilvēkam krist depresijā un apātijā, palīdz cilvēkam būt savāktam un tonusā, harmonijā ar sevi, ar citiem un visu pasauli – būt veiksmīgam un laimīgam. Tiem cilvēkiem, kam psihiskās enerģijas netrūkst, var atklāties dažas pārdabiskas spējas: no super-intuīcijas un ekstra-sensorikas līdz “trešajai acij”, gaišredzībai, telepātijai un telekinēzei.
Bet tie, kam dzīvības spēka ir maz, kā likums, ir ar vāju garu – mazdūšīgi, pasīvi un pesimistiski, viņi bieži krīt depresijā, viņiem ir zema tolerance pret frustrācijām (“aplauzieniem”) un stresiem…
Apātija un aiziešana sevī, čīkstēšana un žēlabas (žēlums pret sevi), aizkaitināmība un bieža noskaņojuma maiņa, neapmierinātība ar sevi un dzīvi – tie ir viņu “mūžīgie” pavadoņi… Viņu būtība – neveiksminieki… bet “mīļākie” vārdu salikumi – vairāk vēlējuma izteiksmē: “lūk, ja” un “ja nu”…

Un, lai paaugstinātu psihisko enerģiju un dzīvības spēku, saglabātu to kaut kam noderīgam, vajag nevis krāt jaunu, bet atbrīvot jau esošo… Tas gan izskatīsies, gan tiks izjusts kā psihiskā spēka un enerģētikas palielināšanās.

Un tam būs nepieciešams atrādāt un novākt – un nākotnē nekrāt – negatīvās emocionālās enerģijas lielāko daļu.
Tam būs piemēroti, atkarībā no sakrātā negatīva spēka, kā treniņi, piemēram, relaksācijai un meditācijām, pašhipnozes tehnikas vai pozitīvas afirmācijas, tā arī, sarežģītākos gadījumos – grupveida vai individuāla psihoterapija.

Un, protams, papildus dabiskajai psihiskajai enerģijai, lai palielinātu dzīvības spēku un, iespējams, atklātu sevī pārdabiskas spējas, var un pat vajag krāt un saglabāt sevī pozitīvas emocijas, negatīvu vietā…”

https://психоаналитик-матвеев.рф/samopoznanie-cheloveka/psikhicheskaya-ehnergiya-zhiznennaya-sila-cheloveka-fizis-kak-povysit-nakopit-i-sokhranit/

18 07 26 03

 

Pievienots 26.07.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/lunnoe-zatmenie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Nedēļu pirms Marsa “lielās opozīcijas”. 2018. g. jūlija notikumi” http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1678-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-nedelu-pirms-marsa-lielas-opozicijas-2018-g-julija-notikumi (Tulk. piezīme)