В гостях у Эль-Мории и Кутхуми

Viesos pie El-Morijas un Kuthumi

Sakaru seanss ar Saules Brālību 17.12.09.

17 12 14 01

17.12.09.

Koučingā ar kādu mūsu Skolas klausītāju, ar kuru mēs apspriedām viņas milzīgo potenciālu, no kura 70% līdz šim laikam gaida realizāciju, pie viņas pēkšņi atnāca jauns Skolotājs. Milzīga Gaismas Būtne stāvēja manā priekšā, es tikai noelsos no pārsteiguma un sajūsmas…

Kad es pacēlos līdz galvai, pēkšņi atpazinu El-Moriju un blakus ieraudzīju Kuthumi. Manai sirdij dārgi skolotāji atkal savienojās ar mani!!!

Cik daudz prieka, cik daudz mīlestības un gaismas es atkal iemantoju tajā mirklī!

Un, protams, es piesaucu viņus uz kārtējo tikšanos ar Saules Brālību.

Kādreiz man bija ļoti labs kanāls ar El-Moriju. Kuthumi veda mūsu pāri ar Vladimiru. Un, kad viņi izdarīja Pāreju, tad pēc Pārejas El-Morija atnāca kā zils ugunīgs stars un teica, ka pašlaik notiek viņu metamorfoze, un viņiem pagaidām sakari nav prātā. Un pēc tam es netraucēju šos Skolotājus.

Bet cilvēki pieņēma no viņiem čenelingus. Tas nozīmē, ka viņi atstāja tos savus aspektus, kas uzturēja viņu kanālu. Tieši tāpat notiek arī ar Mihaēlu. Bet piekrītiet, ka Mihaēla enerģijas ir kļuvušas citādākas.

Es neatceros, kāpēc es vairs nemēģināju sazināties ar El-Moriju, varbūt es jutu, ka enerģijas “nav tās”… Un atnāca jauni skolotāji un deva tik daudz informācijas, ka man visa kā bija pietiekami. Un, lūk, viņi paši ir šeit, atnāca uz sakariem! Iespējams, ka esmu izaugusi līdz viņiem?

***

Dārgie SB! Es lūdzu šodien tikšanos ar El Moriju un Kuthumi.

Pēc dažām noskaņošanās minūtēm es izdzirdēju atbildi: mēs atnācām.

- Mani dārgie Skolotāji, es ar lielu prieku sveicu jūs! Kā es priecājos atkal būt blakus!

Redzu, ka mēs runājam pāri kaut kādam bālganam aizsegam, kurš vēl arvien saglabājas.

- Sakiet, kas tas par aizsegu?

Tā ir mūsu teritoriju šķautne jeb robeža.

- Bet mēs šodien varēsim šeit iziet cauri kā grupa?

Protams, tu viņus atvedīsi šurp, bet mēs uztversim. Mēs vienmēr priecājamies par viesiem no Zemes, un mums tā ir īpaša tikšanās.

Pastāstiet, lūdzu, kā jums klājas? Kas jauns ir priekš mums tāds, ko mēs nezinām?

Mēs nonācām uz vibrāciju ziņā pašas augstākās planētas Zeme, un uzturam kursu uz vispārēju apziņas apskaidrošanu visiem, kas tiecas šeit nonākt. Mēs arī paši pagaidām cenšamies vibrāciju ziņā panākt šo plānu, bet tajā pašā laikā esam pīlāri Augšupcelšanai no Zemes, no visām trijām viņas darba planētām.

Kādas trīs Zemes pašlaik ir darba planētas?

Tā Zeme, uz kuras atrodaties jūs, jūsu nākamā astrāli-mentālā planēta, un pēc vibrācijām nākamā Zemeslode, uz kuras pašlaik dzīve atdzimst jaunā veidā.

Un jūs atrodaties uz trešās planētas?

Jā, šeit radām jaunu realitāti.

Visa mūsu dzīve ir piepildīta ar īpašu darbu – nostiprināt realitāti un tuvināt to izceļotāju no pārējām planētām uztverei.

Šeit ir cilvēki ne tikai no Zemes?

Protams, nē, uz mūsu planētas, kuru atstājām, ir ļoti maz to, kas ir piemēroti vibrāciju ziņā un grib dzīvot uz trešās Zemes. Tāpēc ir brīvprātīgie, kuri kopā ar mums strādā, lai radītu cienīgu formāciju, un palīdz mums visā. Mēs esam jaunās Brālības pamats, un piekritām uz jaunu apskaidrotas valsts eksperimentu.

Mēs daudz runājam par sociuma Matricu. Vai var teikt, ka jūs radāt apziņas jaunās Matricas pamatu uz apskaidrotās planētas?

Redzu, cik daudz negatīva jūs grūžat iekšā jēdzienā “Matrica”. Bet Matrica – tās atkal ir sabiedrības, formas un apziņas saikne, mijiedarbība starp tamlīdzīga tipa kopienām, Vienotības forma, enerģētikas pildījums, barošanās un dzīvošana, garīga pielūgsme, mijiedarbība ar Apskaidrību…

Tas mūsu valodā ir ar Radītāju?

Jā, savienojums ar augstākajiem līmeņiem tad arī ir mijiedarbība ar Apskaidrību.

Mēs izpētījām tādu kopienu paraugus un paņēmām labāko no tām, savienojot vienā lielā programmā. Mums, dabiski, negribējās atkārtot to, kas jau ir bijis radīts, tas ir taisns ceļš uz atpalikšanu no Pasaules Progresīvajām Kopienām. Mēs gribētu, balstoties uz pašiem augstākajiem sasniegumiem, kuri tiek ņemti vērā mūsu bāzē, izdarīt apziņas izrāvienu (rāda uz augšu paplašinošos apziņas piltuvi, kā uztvērēju, kurš kolektīvās apziņas ugunī lej iekšā pēdējos sasniegumus un jaunievedumus no mūsu galaktikas un citu galaktiku kopienām).

Cik lielā mērā mūsu planēta ir izmainījusies? Kas notiek uz mūsu Zemes – skats no augšas?

Viņa vēl arvien atrodas aiz pēdējā aizsega (parādīja). Bet jau ir novākts viens no aizsegiem, kurš jūs atdalīja no astrālajām augstākajām pasaulēm. Arvien vairāk izpaudīsies smalkāka pasaule uz foto un kino.

Ja aizsegs ir aizgājis, kāpēc no tumšās pasaules izpaužas dažādi tumšā astrāla dzīvnieki mūsu pasaulē (piemēram, drakoni, čupakabras u.c.)?

Jūs paplašināties ne tikai uz augšu, bet apakšējā robeža arī nolaižas, un apakšējās pasaules spēcīgākās un vibrāciju ziņā augstākās būtnes ir sākušas iekļūt jūsu vidējā astrālā pasaulē. Pašlaik viņas ir ļoti agresīvas (savā starpā), norit cīņa par dzīvošanas vietu, izplatības areālu un tamlīdzīgas spēles.

 

Seanss

El-Morijas un Kuthumi piesaukšana.

Viņi pavada mūsu grupu caur aizsegu. Šeit ir daudz Saules, plašums un gaisma, brīvība, paplašinājums, cita apziņa… Satikšanās prieks, apkampšanās, skūpsti… asaras… Tas vienkārši ir brīnums… Redzam Ilarionu un Nadu…

It kā viņi arī ir apraudājušies no prieka…

 

Jautājums par Tēvu-Radītāju – ar kuru tad mēs runājam, kad runājam ar Tēvu – Radītāju, ja jūs uzskatāt, ka viņa kā Personības nav?

Katram no mums ir saikne ar Visu, Kas Ir, jo mēs no šīm enerģijām sastāvam. Un katrā apziņas līmenī (gan ods, gan zivtiņa… dzīvnieki, kukaiņi) šūnu līmenī ir Radītāja enerģijas un apziņa, kā Radītāja Apziņas iekšējais ķermenis, nesadedzināmā lāse. Lai gan šis ķermenis sastāv no dažiem atomiem, viņš sniedz ļoti augstu apziņas potenciālu un apskaidro jūs. Viņš sniedz jums virzienu attīstībai, programmē uz to, ko mēs saucam par “Radītāja Liesmu”, tāpēc ka Visā, Kas Ir ir ielikti attīstības, vairošanās, pasauļu patstāvīgas apdzīvošanas plāni.

Ir arī apskaidrošanas programma, bet tā ir pilnīgi atsevišķa programma, tāpēc ka katrā līmenī Radītājs ieprogrammēja atstāt būtnes pastāvīgai dzīvošanai, lai visas pasaules būtu aizņemtas, nekas nepaliktu bez dzīves.

Ražas novākšana norit tagad. Uz šo vietu atnāks cita civilizācija, iespējams, ar citu fiziku, Matricu… Bet jūs iesiet paplašināties, augt tālāk. Uz jūsu rēķina norit turpmāka dzīvošanas areāla paplašināšanās un virzīšanās pa cilvēka apziņas līmeņiem. Bet jūs nomainīt nāks arvien jaunas un jaunas būtnes, un jūs reiz arī paši viņas radīsiet.

Taču vienmēr Radītāja jušana iekšienē būs pati pazīstamākā un siltākā, kā atmiņas par māmiņu. Katrai būtnei viņas līmenī tā būs saprotama, un katra būtne var savā valodā ar viņu sarunāties, lūgt, prasīt padomu u.c.

Visos līmeņos tā, ko mēs saucam par “Dievu”, programmas ir dažādas, cilvēku līmenī tās ir vienas, odu līmenī citas.

Organizēsim tikšanos ar Visu, Kas Ir mūsu līmenī, un tad neko nevajadzēs paskaidrot.

Mēs saliekamies “pienenē”, ar galvām uz āru, un atslābināmies. Ir iespaids, ka enerģētiskais uzstādījums transformē tās enerģijas, kuras sākušas nākt…

Jā, mēs uzstādījām filtrus, tāpēc ka enerģijas šeit jums ir lielas. Bet vienalga jūs visu sapratīsiet.

Centrā nostājušās vairākas Augšupcelto Valdnieku figūras. Viņi izdara piesaukšanu, bet man tēls transformējās, it kā tie ir Ercenģeļi ar taurēm.

17 12 14 02

Pakāpeniski sākas ļoti sīka vibrācija, šūniņas nedaudz sāka vibrēt visā ķermenī. Apziņa ir atdalījusies no ķermeņa un sākusi pacelties un atvērties…

Jūtam, ka Augšupcelto Valdnieku apziņa ir pievienojusies mums. Mēs redzam sevi lejā, izliktus “pienenē”, un vienlaikus esam klātesoši šeit. Un šeit mūsu forma ir tāda pati: esam saplūduši pienenē ar galvām, tas ir, ir izveidojusies kopīga apziņa, bet ķermeņi ir dažādi. Šajā kopīgajā apziņā mēs spējam saprast to, ko mums grib nodot.

No centra ir pacēlusies strūklaka (dvēsele enerģiju tēls budhiālajā plānā). Mēs vēl vairāk saplūstam kopā un ieejam “strūklakas” centrālajā strūklā.

Šajā centrā ir ienākušas tik stipras ugunīgas Mīlestības enerģijas, ka sirds ir sākusi rauties ārā no krūtīm un asaras tecēt… Ļoti spēcīga plūsma…

Centrā ir galvenā plūsma – mirdzoša balta uguns…

Mēs esam sākuši pacelties vēl augstāk, un otrais “strūklakas” līmenis ir atvērties, pēc tam trešais līmenis, tie ir apskaidrības līmeņi, kā paskaidro Valdnieki… pēc tam ceturtais līmenis, un šis ceturtais līmenis ir pārklājis mūs ar kopīgu lauku kā auras apvalku.

 

Tie ir torsionu lauki, tu redzi viņus no iekšienes. Tagad ir jāatveras līdz ceturtajam līmenim. Dodiet sev brīvību, izpletieties…

17 12 14 03

Mēs paplašinājāmies un vēlreiz izejam no tora piltuves. Tie ir mūsu A. Valdnieki, kuri ir ieņēmuši mūs sevī, un mēs kopā ar viņiem esam izgājuši no šī apjoma vēl augstāk.

Ieelpojiet un izelpojiet, un paplašinieties līdz Visam, Kas Ir šajā plānā.

Bazgalīguma, milzīguma un lielas vientulības sajūta.

Mēs nesatiekam sev līdzīgus šajā līmenī. Mēs iznākam šeit, bet mūsu aicinājumus neviens nedzird.

Debesu Tēvs: Cilvēka saprāts šeit vēl nav ienācis. Šeit ir absolūts mazsaprātīgs visums, kuru stāv priekšā piepildīt ar saprātīgumu. Un šeit, šajā apgabalā jūs esat pirmās cilvēku būtnes.

Saprotiet, ka ir pilnīgi citādi apziņas un saprāta līmeņi, ar kuriem jūs nevarat mijiedarboties. Šajā līmenī vēl nav bijuši izklāti tādi sakaru kanāli, un jūs tos izklāsiet.

AV: Mēs strādājam šajā līmenī, lai radītu Apziņas Režģi, lai jūs varētu mijiedarboties ar citām pasaulēm.

Tēvs, bet ja Tu Esi visur, tad visi varētu runāt caur Tevi?

D.T.: Saproti, ka Es esmu iekšienē katram, ne telpā. Protams, jūs varat runāt ar Mani jebkurā līmenī, Es nepazudīšu nekad, bet runa ir par Kopienas Matricu, par viņu reliģiskajiem pielūgšanas rituālajiem. Lūk, paskaties, viņi ir aizgājuši līdz pašam augstākajam punktam, un šeit ir atstājuši savas iezīmes, savu apziņu. Ja reiz viņi ir līdz šejienei atnākuši, tad viņi jau šeit ir klātesoši. Tas tieši ietilpst manos plānos, lai cilvēku apziņa paplašinātos. Nevis vienkārši atnākt, neko nesaprast un aiziet, bet radīt šajā līmenī kaut ko. Jūs šo līmeni jau sākat apgūt.

A.Valdnieki: Mēs gribējām jums parādīt mūsu apskaidrošanās rituālu, kā mēs paši apskaidrojamies. Jums ir savas prakses – jūs vācat prom negatīvu, savienojaties ar Augstākajiem Es, mums ir savas.

Un faktiski Augstāko Es mums šeit nav, un mums viņi ir jārada, lūk, kur ir starpība.

Mēs sākam būt klātesoši šajos ļoti augstajos plānos. Šeit nav Matricas, nav sociuma, šeit nekas faktiski nav radīts, un mūsu uzdevums ir apgūt šīs jaunās pasaules.

Mēs bāzējamies uz Zemes trešās planētas, un šī ir cita, galaktiska planēta, un Saules sistēma šai pasaulē ir cita.

 

Pašlaik Sīriuss augšupceļas uz citu dimensiju, Ss no sākuma nepieejamu. Viņš augšupceļas, tāpat kā mēs augšupcēlāmies. Mēs atstājām savu kanālu uz planētas, bet nav tā, ka mēs paši šeit palikām. Tieši tāpat ir ar Sīriusu – viņš paceļas, bet planēta pagaidām nevar aiz viņa pacelties. Sīriuss atrodas savā telpā aiz aizsega, pārveidošanās telpā.

Tāpēc jūs pa ceļam uztver cits Galaktikas reģions. Norit saskaņošanas, bet līdz Jaunajam gadam vai tuvākajā mēnesī viss jau tiks izlemts.

Jūsu augšupcelšanās ir atkarīga no jūsu uzvedības uz planētas. Pati planēta pāriet, bet cilvēce sava saprāta un apziņas ziņā atpaliek.

Atgriežamies uz mūsu pirmo vietu, kur mēs satikāmies ar AV.

D.T.: Uz Sīriusa norit transformācijas process, un vibrācijas paceļas tādā pakāpē, ka cilvēce pat Augstāko Es līmenī neizturētu šīs transformācijas. Pagaidām daudzdimensionālā cilvēce (fiziskā-astrālā-mentālā) gatavojas.

Mūsu trīsdimensiju apziņa stādās priekšā, ka pasaule atrodas ārpusē. Bet mums ir jāsaprot, ka pasaule atrodas mūsu iekšienē, un mēs radām Matricu no tā, kur dzīvo mana apziņa, kas ir mūsu iekšienē šajos līmeņos.

Es lūdzu apstiprināt informāciju, ka Gienah ir tas galaktiskais centrs, kurš mūs pa ceļam uztvers Sīriusa vietā.

El-Morija: Gienah – tas ir ļoti sens Galaktikas vispārējās kultūras cents. Gienah būtnes jau ir izplatījušās aiz Galaktikas robežām, tajā skaitā bija trīs civilizācijas no Gienah mums uz planētas. Starp Augšupceltajiem Valdniekiem ir būtnes no šīs zvaigznes. Viņas līdz pašreizējam laikam ir palikušas Zemes tuvumā un strādā ar planētu.

Mēs gribētu pavadīt jūs uz šo Reģionālo Centru Gienah, uz planētu, kura atrodas orbītā, lai jūs paši varētu ar viņām iepazīties.

Mēs iesēžamies metāliskā kapsulā ugunīgos ķermeņos (Saules Brālības līmenī), un notiek teleportēšana. Enerģijas ir sablīvējušas fiziskajā plānā, sirds saspiedusies, ausis aizkritušas…

A.V.: Notiek jūsu enerģijas pārnešana (nelielā daļiņā).

Mēs esam šeit, Centrā. Ilgi braucām (apmēram minūti). Ilgi, tāpēc ka mēs jūs vedām. Mēs vienmēr ātrāk atbraucam.

Pašlaik mēs esam smalkos saulainos ķermeņos, kā eņģeļi. Es izskatos pēc cilvēka līdz viduklim, un aizmugurē spārniņi karājas…

Mēs izpeldam “uz balkona” un skatāmies no augšas uz leju. Mēs esam nonākuši vietā, kur norit apspriede… Diezgan saspringta atmosfēra… Izskatās pēc strīdiem… Lejā, zālē, ir diezgan tumša enerģija… Daudz būtņu… vairāki simti…

A.V.: Tas ir Reģionālais Centrs. Tā nav kādu konkrētu planētu apspriešana, tā ir reģionālo lietu apspriešana. Tur piedalās reģiona visu saules sistēmu sūtņi un varbūt planetārie pārstāvji.

Augstāk stāv gaišas būtnes, lejā mēs redzējām diezgan tumšas. Tieši tumšās uzsāka strīdu, bet gaišākas viņas apskaidro un nomierina, un paskaidro viņām.

Tumšās pieņem un nomierinās. Visas pārējās tomēr ir saspringtas. Tiek pieņemts ne būt ne viegls lēmums.

 

- Dārgais El_Morija! Mēs gribētu paskatīties uz Ss vai Zemes pārstāvi.

Mums rāda būtni no Ss. Viņai ir snuķis, un viņa izskatās līdzīga Ganēšam. Tas nav cilvēks.

17 12 14 04

Viņš ir gaišs, augstās vibrācijās, nestrīdas un uzmanīgi klausās. Redzams, tiek apspriestas lietas, kuras ar mums nav saistītas.

Runa ir par Galaktikas nolikuma un likumu pārkāpumiem un vispārējs šo būtņu nosodījums. Visi ir nosliekušies uz centra pusi un izteikuši savu viedokli. Mūsu Saules pārstāvis arī ir viņas nosodījis. Ieskatījos vērīgāk – lejā ir reptiloīdi.

Pēc verdikta viņi uzreiz pazuda jeb viņus vienā mirklī aizvāca.

Varat parādīt mums to momentu, kad apsprieda Ss un pāriešanu uz Gienah?

Tu redzi, ka Ss pārstāvis jau ir klāt šajā forumā, iepazīstas un iedziļinās visās detaļās, savstarpējās sakarībās un grūtības?

Viņam pagaidām nav balsstiesību, taču viņš klausās un ieiet šajā jaunajā sistēmā, un mēģina iepludināt savu apziņu, saprast, kas notiek. Tā kā līdz Ss apspriešanai mēs pagaidīsim, un tikko kā lēmums būs, būs “jā” vai “nē”, domāju, jūs uzzināsiet.

 

Jautājums par Hiperboreju un Krievijas vēstures atklāšanu. Tas ir saistīts ar pāriešanu uz Gienah sektoru?

17 12 14 05

A.V.: Kad Hiperboreja nogrima, visas četras Hiperborejas valstis četrās plūsmās aizgāja uz dienvidiem, uz Eiropu, uz Sibīriju, uz Grenlandi un Ameriku. Četras plūsmas un četri kontinenti. Tā kā ne tikai Krievijā bija Hiperborejas enerģijas. Uz Krieviju bija pati lielākā iziešana. Un mūsu kontinentā viņi aizgāja tālu uz dienvidiem, tāpēc ka aukstuma mēle viņus virzīja no ziemeļiem uz dienvidiem.

Sākas Krievijas vēstures atdzimšana, tāpēc ka viss slepenais kļūst redzams. Ne tikai vēsture kļūst atklāta, bet arī sakarā ar citplanētu civilizācijām, daudz atklājumu atomfizikā, tas ir, daudz enerģiju atnāk pēdējā laikā uz Zemi.

Daudzu tūkstošgažu ilgā Krievijas vēsture pilnīgi atdzims. Jūs atradīsiet senus manuskriptus, kuri glabājas budistu dārgumu krātuvēs, jo budisms – tās ir senākas zināšanas nekā kristietība.

Kāda ir mūsu nākotne? Zilās sfēras Ss telpā kļūst arvien caurspīdīgākas un rezultātā pārstās pildīt savu funkciju – aizsargāt Zemi no stiprām e-m vētrām no Saules un galaktiskajiem starojumiem. Cik lielā mērā šī informācija no Korija Guda (Corey Goode) ir pareiza?

Informācija par sfērām ir pareiza. Tās izzūd, jo nav vairs vajadzīgas, tāpēc ka planēta pāriet citā realitātē, kur viss būs citādāk. Nevajag bīties no tā, ka planēta sadegs, cilvēku apziņa tiks sabojāta.

Vai būs Krievijas garīgā vadība pasaulē?

Visam savs laiks. Jūs nesacenšaties. Viens pieņem augstas vibrācijas, bet otrs pieņem plašas zināšanas, paredzētas cilvēku vairākumam. Kāds dod daudz zināšanu. Bet vairums amerikāņu strādā ar praksi, lai varētu vēl arī nopelnīt. Katrs strādā savā līmenī. Viss ir vajadzīgs, viss ir svarīgs, un, ja katrs no jums sāks ar pilnu jaudu strādāt savā līmenī, tā tad arī būs viņa misija.

Nekad nesalīdziniet sevi ne ar vienu. Viss, ko jūs varat izdarīt, dariet, un tas tiks ņemts vērā tur, kur tiks sadalīta jūsu nākotne pēc augšupcelšanās.

Jūs esat pieraduši visu salīdzināt. Mūsu līmenī mēs nekad nesalīdzinām. Viss ir unikāls. Mēs dalāmies, ņemam to, ko mums vajag, pārējo atdodam citiem. Ir pasaules, kuras visu paņem.

Tā ir jūsu slimība visos sabiedrības līmeņos, kastu sistēma. Vieni strādā pie saviem uzdevumiem, citi pie saviem. Un viss ir vajadzīgs.

- Krievijas laiks ir pienācis?

Pienācis jūsu laiks! Visai planētai! Gan ķīniešiem, gan krieviem, gan amerikāņiem, gan Indijai, gan afrikāņiem. Visiem ir pienācis Laiks. Visas valstis teiks savu vārdu! Un Amerika, Krievija un Ķīna – šie trīs vaļi vilks planētu ārā uz augšupcelšanos.

 

Pievienots 14.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/v-gostyach-u-el-morii-i-kutchumi

Tulkoja Jānis Oppe