Сириус поставил условия

Sīriuss uzstādīja noteikumus

17 12 03

17.12.01.

Šorīt es beidzu rakstīt čenelingu par zvaigzni Gienah un Zemes pāriešanu jaunā vadībā no Gulbja zvaigznāja. Un vērsos pie Iekšējās Zemes priesterienes Kar-i. Par viņu detalizēti mums ir pastāstījis Korijs Guds (Corey Goode). Ilustrācijā jūs viņai redzat breloku ar Sīriusa simbolu.

Vakarā es darbojos pa virtuvi, kad pēkšņi Kar-i iznāca pie manis uz kontaktu.

 

Kar-i, es klausos tevi!

Tu jautāji, kā mums klājas un kā attīstās dzīve starpzemē. Tad, lūk, gribu tevi iepriecināt, ka mēs esam pārvarējuši krīzi, un mūsu cilvēki visi sāk jaunu dzīvi nākamajā dimensijā. Mēs radījām tādu laika portālu, kāds apmierina visas mūsu civilizācijas. Mēs esam izgājuši šo etapu un sākuši iekšējo dzīvi. Tev ir grūti saprast, jo jūs visi, un arī mēs vienmēr vadījām dzīvi, saistītu ar telpu ap sevi. Taču tagad laiki ir mainījušies, un mēs esam ķērušies pie jaunu telpu apgūšanas zemes iekšienē, bet jau attālinātāki no fiziskā plāna.

Vai jūs varat iet iekšā fiziskajā plānā?

Mēs atgūsim spēkus un varēsim pārvietoties astrālā plāna iekšienē tāpat, kā tas bija pirms tam. Virspusē mēs arī varēsim iziet, taču tas mums kļūs grūtāk.

Ko tu gribēji uzzināt?

Sakarā ar planētas un Ss hierarhijas izmaiņām, un ko tu par to domā? Un vai tas ir tiesa?

Hierarhijas nomaiņa ir parasta lieta tādā periodā.

Mēs pārejam uz citu galaktikas reģionu citas zvaigznes jurisdikcijā?

Tas ir saistīts ar to, ka Sīriuss uzstādīja noteikumus – nebremzēt viņu laika gaitu un sekmīgi pārvarēt visas grūtības uz Zemes uz 2020. gadu. Bet, kā redzi, mēs pagaidām karojam, un nav zināms, kad mēs pabeigsim karot. Mums visiem gribētos palikt vecajās tradīcijās, tāpēc ka tas ir pazīstami, pareģojami un droši visiem. Tie agresijas noturēšanas spēki, kādi bija mūsu galaktikas reģions, līdz šim sekmīgi tika galā ar savu uzdevumu.

Taču tā kā mēs visi sākām protestēt pret bruņojuma eskalāciju uz planētas, Sīriuss atteicās dot turpmāka mierīga noregulējuma garantiju sakarā ar to, ka daudzi spēki ir sākuši pretendēt uz savu maizes riecienu uz Zemes. Tu zini, cik daudz spēku ir apkārt Zemei un viņas iekšienē un kas pašlaik notiek iekšējā plānā. Tāpēc ir vajadzīgi stingri policejiski pasākumi, lai kodol-poga nenostrādātu.

Kā mēs esam saitīti ar zvaigzni Gienah? Es zinu, ka zemes mīti ir piepildīti ar gulbjiem visos veidos. Hiperboreja ir saistīta ar Gulbja zvaigznāju, arī mans mīļais Apolons lidoja uz gulbja. Arī Loengrīns peldēja ar gulbi…Venērai ir gulbja enerģijas… Vai šeit ir sakars?

Cik žēl, ka mans laiks beidzas, un visu interesanto es pie gadījuma tev izstāstīšu citu reizi. Jā, Gulbja zvaigznājs ir saistīts ar Hiperboreju, arī Hiperborejas enerģiju simbols, viņu talismans, totēms jeb zīme ir gulbis.

Man bija prieks sazināties ar tevi. Uz tikšanos!

Es pateicos tev par sarunu! Vēlu jums visu to labāko!

 

Pievienots 03.12.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/sirius-postavil-usloviya

Tulkoja Jānis Oppe