Школа Вознесения Саната Кумары

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

Natali K 1Natālija Nikolajevna Koteļņikova

Beigusi Čaikovska vārdā nosaukto Mūzikas skolu Jekaterinburgā un Musorgska vārdā nosaukto Urālu Valsts Konservatoriju arfas klasē.

Viņai ir vairāk nekā 30 gadu profesionāla koncertēšanas pieredze kā arfistei, Urālu Akadēmiskā Filharmonijas Orķestra solistei, filharmonijas kvarteta “Elēģija” mākslinieciskajai vadītājai un Sverdlovskas Filharmonijas solistei arfistei, kā arī pasniedzējai Čaikovska vārdā nosauktajā Mūzikas skolā Jekaterinburgā.

Ģimene – vīrs un meita.

Viņai ir Krievijas Nacionālās tradicionālās un tautas medicīnas speciālistu asociācijas dziednieces sertifikāts.

Maskavas mēra un valdības vadītās Uzņēmēju padomes atveseļojošu prakšu instruktores akreditācija.

Ģimenes attiecību konsultantu skolas sertifikāts.

Starptautiskās Gaišredzības un Dziedniecības Mentālās Ekoloģijas Akadēmijas sertifikāts.

Urālu Sibīrijas NLP un Neiro-lingvistiskās Izglītības Programmēšanā sertifikāts “Eriksona hipnoze” un Kursā “Prakses”.

Irīnas Udilovas (Ирина Удилова) un Antona Ustupalova (Антон Уступалов) “Koučinga skolas” un “Konsultantu skolas” sertifikāts.

Viņai ir ezotērisks čenelinga kanāls ar Augšupceltajiem Valdniekiem un Ercenģeļiem.

15 ezotērikas grāmatu autore.

Sanata Kumaras Skolas autore (Skolas semināri un mācības kopš 2007. gada).

Saules Brālības Skolas autore-čenelere (vebināri kopš 2015. gada).

Galaktiskā Kristus Skolas autore-čenelere.

Vairāk nekā triju desmitu audio un video disku ar meditācijām un praksēm autore.

Diženās Dievietes dziedinošās enerģijas kanāls (ugunīgas dziedinošas enerģijas) (diski, seansi un vebināri kopš 2010. gada).

Vietnes sanatkumara.ru autore un vadītāja.

Ezotēriskas tematikas semināru autore.

 

Ar Sanata Kumaras Skolas semināriem izbraukājusi daudzas pilsētas, no Vladivostokas un Habarovskas līdz Hamburgai un Kemptenai (sākot ar 2007. gadu).

(2009-2013) veica masveida izbraukumus uz spēka vietām Krievijā un ārzemēs.

Organizē personiskas konsultācijas un koučingu saistībā ar dažādām veselības un psiholoģijas problēmām.

Ir uzbūvējusi māju Jekaterinburgas priekšpilsētā un kopā ar vīru audzē sava sapņa Paradīzes dārzu.

Autorizēto Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolu “Piektās dimensijas apziņas modināšana” atklāja 2007. gada novembrī Jekaterinburgā Natālija Koteļņikova. Viņa ir Augšupceltā Valdnieka Sanata Kumaras un citu Skolotāju un Ercenģeļu, kā arī Debesu Tēva autore-čenelere. Čenelings – tas ir ļoti rets talants, dots viņai no dabas, atklāts caur garīgajiem Skolotājiem.

Pašlaik Skola eksistē tikai vebināru un konsultāciju formātā. Mēs visiem interesentiem stāstām par to, kas ir Augšupcelšanās Ceļš, Saules sistēmas Vadītāju atvērts visiem cilvēkiem 20. gadsimta beigās. Mūsu uzdevumi – savienoties ar Augstāko Es un atvērt savu kanālu ar Skolotāju. Augšupcelšanās Ceļš ietver sevī savas daudzdimensionalitātes apzināšanos, visu ķermeņu attīrīšanu un atveseļošanu, cilvēka visu iespēju aktivāciju, vibrāciju paaugstināšanu, smalko ķermeņu aktivāciju.

Mēs stāstām par jaunās kvantu apziņas visiem instrumentiem un praksēm, vedam uz apskaidrību pa ceļu, kurš atvērts visiem interesentiem, ar pašām mūsdienīgākajām metodēm, kuras tiek dotas tiešā čenelingā sakaru seansos. Nodarbojamies ar praksēm un meditācijām, veram vaļā kanālus ar Augstākajām Apziņām. Mūsu zināšanas un enerģijas, ar kurām piesātinātas Skolas nodarbības, nāk no Skolotājiem un Saules sistēmas Augšupceltajiem Valdniekiem, Ercenģeļiem un mūsu visuma Debesu Tēva.

 

Reizi gadā Jekaterinburgā tiek atvērta uzņemšana Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolā – jūlijā, augustā, sk. vietnē sanatkumara.ru. Skolas nodarbības ir paredzētas diviem mācību kursiem/gadiem un norit no septembra līdz maijam. Skolas klausītāji iegūst mūsdienīgas ezotēriskas zināšanas un praktiskas iemaņas meditācijā, smalkā plāna redzēšanā, enerģiju jušanā un atšķiršanā, spēcīgas prakses, lai attīrītos un atveseļotos, paaugstinātu vibrācijas, savienotos ar Augstāko Es un Skolotājiem, izietu uz dvēseles līmeni. Sagatavošanās procesā aktivizējas audzēkņu smalkie gaismas ķermeņi. Viņi saņem dažādas garīgas un dziedinošas veltes no saviem Skolotājiem un Iesvētījumus. Mācās attīrīties no parazitējošām būtībām un nepievilkt jaunas.

Lai mācītos pirmajā kursā, cilvēkam ir jābūt kaut nedaudz sagatavotam ezotēriskām zināšanām. Tā ir Augšupcelšanās Skola, un jūsu izvēle mācīties mūsu Skolā – apskaidrot sevi rezultātā – nozīmē jūsu apziņas augšupcelšanos uz augstākajām pasaulēm.

Jūs varat kursu bez maksas atkārtot nākamajos gados, ko arī dara daži mūsu audzēkņi. Atkārtojums vienmēr notiek jaunā līmenī, tāpēc tas, kas neizdevās iepriekšējos gados, sāk izdoties nākamajos.

Natālija Koteļņikova pēc profesijas ir mūziķe un ir radījusi muzikālus diskus ar meditācijām un praksēm skaistas un atslābināšanos rosinošas harmoniskas mūzikas pavadījumā. Diski dziedina, harmonizē un māca prakses.

Natālijas Koteļņikovas visas grāmatas tiek pārdotas vietnē sanatkumara.ru sadaļā “Grāmatas un diski”.

Visas detaļas par dzīvi Sanata Kumaras skolā, semināru un retrītu programmas, bezmaksas un maksas nodarbības u.c., Skolas nodarbību programmas, klausītāju atsauksmes jūs varēsiet atrast vietnē http://sanatkumara.ru/. Šeit pastāvīgi tiek publicēti čenelingi no dažādām Augstākajām Būtnēm un Skolotājiem.

2021. gadā mūsu Skolai būs 14 gadu. Šo gadu laikā daudzi audzēkņi ir izgājuši apmācību un ir pateicīgi par tām zināšanām, kuras ieguva pie mums.

 

Pievienots 03.02.2021.

http://www.sanatkumara.ru/soobscheniya/shkola-vozneseniya-sanata-kumari-2021

Tulkoja Jānis Oppe