Наталья Голубкина Институт Реинкарнационики — не о прошлых жизнях

Natālija Golubkina - Reinkarnacionikas Institūts – ne par iepriekšējām dzīvēm

19 03 11 06

Gribat, atklāšu jums lielu noslēpumu? Reinkarnacionikas Institūts – tas nemaz nav par iepriekšējām dzīvēm..!

Iepriekšējās dzīves – tas ir tikai “iemāneklis”. Tas ir ieejas punkts telpā, pats sākums, tas, par ko ir runa uz sliekšņa. Un kas tad stāv aiz tā visa?

Ja jūs ieskatīsieties jebkurā mūsu translācijā, tad ieraudzīsiet laimīgas, atslābušas un apgarotas sejas. Tādas vieglas un jautras. Dažreiz mūs dēvē par sektu)) Bet patiešām, kāpēc mēs te visi esam tādi laimīgi? Tūlīt paskaidrošu.

 

Izdziedināt bērnības traumas un pārestības

19 03 11 07

Ko mēs darām no paša sākuma? Mēs mācām studentiem atcerēties viņu bērnību. Pašu agrīnāko – to, kad vēl nav prāta un sociālu konstrukciju, šablonu. Mēs atceramies sevi īstos, tos, kuri itin bieži ir apglabāti dziļi iekšienē un reti parādās ārpusē.

Mēs dziedinām bērnības traumas, un tās pārstāj “sāpēt” un ietekmēt mūsu rīcību un reakcijas. Aiziet pārestību un pretenziju nasta.

Piemēram, jūs tika aizvainojis kāds no vecākiem agrā bērnībā, un jūs līdz šim laikam atceraties to ar sāpēm. Taču bieži mēdz būt tā, ka vecāki uz to brīdi paši bija 20-gadīgi bērni, kuri daudz ko nesaprata, gāja emociju, noguruma, aizkaitinājuma pavadā, rīkojās pēc ierastajiem šabloniem. Viņi pat neapzinājās, ka traumē bērnu.

To saprotot un pārskatot situāciju pāridarītāju acīm, jums ir iespēja pieņemt un atlaist to. Aiziet pārestība, sāpes, kļūst vieglāk un gaišāk dvēselē, atbrīvojas enerģija kaut kam svarīgam tagadnē.

 

Raksts par tēmu: “Bērnības dziedināšana[1].

 

Piesātināties ar mīlestību no zīdaiņa perioda

19 03 11 08

Tālāk mēs virzāmies pa laika līniju atpakaļ, uz pašu agrīnāko bērnību, kā māmiņas, tēti, vecmāmiņas mūs mīlēja, loloja, nesa uz rokām, baroja ar krūti un dziedāja šūpļa dziesmas.

Pati izplatītākā atsauksme par šo tēmu:

“Un es vienmēr biju domājusi, ka man bija tik nelaimīga un bēdīga bērnība! Negaidīju, ka varēšu izjust tik daudz mīlestības no maniem tuviniekiem!”

Un cik daudz burvīgu momentu, svētku, dāvanu, braucienu, laimīgu tikšanos ar mīļotajiem cilvēkiem, noņemšanās ar mīļotajiem mājdzīvniekiem un rotaļlietām, draugiem un daudz, daudz kas cits!

Šīs atmiņas palīdz piepildīties ar mīlestību, maigumu, izdziedināt noraidījuma, vientulības sāpes, piepildīties ar to tagad, šajā momentā, lai pārliecinātāk virzītos tālāk, lai iemantotu balstu savā iekšienē un pārstātu meklēt to ārpusē, uzliekot atbildību par savu laimi uz jebkuru, izņemot sevi pašus.

 

Rakstu izlase: “Bērnības atmiņas[2],
Priecīgā bērnība[3],
Agrīnās atmiņas[4].

 

Iemantot gadsimtos sastrādāto dvēseles pieredzi

19 03 11 09

Pēc tam mēs sākam atminēties savus iepriekšējos iemiesojumus. Milzīgi daudz izdzīvotu pieredžu, atmiņa par kurām glabājas dvēselē. Un šo pieredzi jūs varat izmantot tagad, saprotot, pie kādām sekām var vest viens vai otrs jūsu lēmums, rīcība.

Vēl vairāk, nodarbības grupās ļauj pieskarties arī jūsu kursabiedru pieredzei, kas būtiski palielina tās apjomu. Zināt parunu “Ja jaunība zinātu, ja vecums varētu”! Tad, lūk, ar Reinkarnacionikas metodes palīdzību var jaunību apgādāt ar pieredzi un izvairīties no daudzām kļūdām, atrast labākos risinājumus situācijās.

 

Iegūt talantus, iemaņas, resursus

19 03 11 10

No iepriekšējām dzīvēm var arī izmakšķerēt ļoti daudz noderīgas pieredzes, iemaņu, prasmju, stāvokļu, zināšanu. Es, neprotot rakstīt nemaz, sāku rakstīt rakstus tikai pēc tam, kad izpētīju tēlainu tekstu radīšanas pieredzi franču pamfletista dzīvē.

Ļoti viegli ir apgūt svešvalodas, paskatoties savus iemiesojumus ar interesējošās valodas nesējiem. Kāds apgūst dziednieciskas iemaņas, mākslinieciskas vai atjauno ļoti garšīgu ēdienu zaudētās receptes. Atminas, kā būt lieliskai sievai un mammai, paust īpašības, kuras grūti padodas šajā dzīvē, un daudz ko citu.

Bet situācijā, kad pavisam nav spēka un ir vajadzīgs atbalsts, var atminēties savas īpaši veiksmīgās, laimīgās dzīves un piesātināties ar šo laimes stāvokli, mierīgumu, piepildītību un mīlestību.

 

Raksti par tēmu: “Svešvalodas caur iepriekšējām dzīvēm[5],
Talanti no iepriekšējām dzīvēm[6],
Vai tiesa, ka var attīstīt pārdabiskas spējas, mācoties RI[7].

 

Pieņemt šīs pasaules un sevis pašu ēnas puses

19 03 11 11

Izņemot resursīgus un priecīgus, mēs skatāmies arī “nelabus” iemiesojumus. Kādēļ?

Lai saprastu, ka, lūk, šeit mēs esam tādi labi, bet pabijām pašās dažādākajās lomās. Gan fašists, gan ebrejs, kurš cietis holokaustā. Gan ķīnietis, gan arābs. Gan kristietis, gan musulmanis.

Dvēsele iziet visdažādākās pieredzes. Un, kad cilvēks praktiski ir pabijis katra ādā, tad kļūst skaidrs, ka mums uz šīs Zemes nav ko dalīt. Nav jēgas karot par reliģiju, par teritoriju. Mēs varējām piedzimt abās barikādes pusēs.

Tā mēs mācāmies ar lielāku pieņemšanu skatīties uz dzīvi un tās notikumiem. Mēs mācāmies pieņemt sevi ne pašās skaistākajās lomās un veidolos. Un tas ļauj ar lielāku pieņemšanu attiekties arī pret citiem cilvēkiem.

Un tāda pozīcija padara veselu pasauli labestīgāku, ciešamāku, ienes tajā mieru un mīlestību.

 

Ieraudzīt sevi citu cilvēku acīm

19 03 11 12

Jā, mēs mācāmies to, kā ieraudzīt situāciju ar visu tās dalībnieku acīm. Kā uzzināt un saprast, ko domā otrs cilvēks, ko viņš jūt, kāpēc viņš rīkojas tieši tā.

Šī tehnika palīdz nokārtot attiecības ar tuviniekiem, izvairīties no konfliktiem un nepilnīgas izpratnes, jutīgāk attiekties pret tiem, kas ir blakus. Un kas var būt svarīgāks par attiecībām ģimenē, ar draugiem un kolēģiem biznesā un darbā?

 

Lasiet arī: “Kā saprast vīrieti?[8],
Kā lasīt svešas domas[9].

 

Pārvarēt bailes no nāves

19 03 11 13

Nāve. Cik daudz baiļu ar to ir saistītas, daudz sāpju un zaudējuma sajūtas, bailes no nezināmā vai soda par grēkiem utt. Mums 1. kursā nāves tēmai ir veltīta vesela nedēļa. Jā, mēs tur “vienkārši mirstam”. Daudz reižu. Atkal un atkal. Kamēr process nekļūs saprotams, pierasts visdažādākajos variantos: dabiskā nāve, no slimības, vardarbīga, pēkšņa, pašnāvība un vēl daudz kas cits.

Un, “pamirstot” tik daudz reižu, cilvēks pārstāj baidīties gan no paša procesa, gan no tā, kas viņu sagaida tālāk. Viņam viss kļūst tur pazīstams. Un tas ir līdzīgi milzīgai izelpai, pēc kuras var dzīvot mierīgi un atslābināti, atkal taču tērējot dzīves enerģiju nevis bailēm, bet patīkamākām lietām un pašreizējā momenta rūpēm.

 

Raksti par tēmu: “Bailes no nāves[10],
Kurš mūs sagaida pēc nāves[11],
Pašnāvība dvēseles acīm[12].

 

Iepazīt sevi kā garīgu būtni

19 03 11 14

Arī tas ir ļoti svarīgs transformācijas process, kad tu pārstāj identificēt sevi tikai ar fizisko ķermeni, sociālajām lomām un maskām un izej uz izpratnes līmeni “es – dvēsele”.

Dvēsele – nemirstīga radība, kura dzīvo šeit, uz Zemes, tikai ar daļu no sava zvaigžņu Ceļa. Dvēsele – kā Dieva daļiņa, ir gaišas, priecīgas un laimīgas dzīves cienīga.

Caur šo praksi var pacelt pašvērtējumu, iemācīties mīlēt un pieņemt sevi, atrast sev labāko vietu šajā dzīvē un atļauties daudz vairāk, saprotot, ka jūs esat paša labākā cienīgi!

 

Iepazīties ar saviem Eņģeļiem un Audzinātājiem

19 03 11 15

Jā, jūs varēsiet ieraudzīt un iepazīt viņus, cik viņu ir, kādi viņi ir, par kādām jūsu dzīves sfērām viņi atbild, kā viņi ar jums mijiedarbojas. Ieraudzīsiet, kā viņi izpaužas jūsu dzīvē, un iemācīsieties viņus saprast.

Pastāvīgi praktizējot saziņu ar augstākajiem spēkiem, jūs spēcīgi maināt savu dzīvi, padarot to daudz vieglāku un jautrāku, viegli risinot daudzus jautājumus, kam agrāk tērējāt ļoti daudz spēku un laika.

Jo vairāk jūs ar viņiem kontaktējaties, jo vienkāršāk un ātrāk tas izdodas. Šī pastāvīgā saikne sniedz neticama atbalsta sajūtu, izpratni, ka jūs nekad nemēdzat būt vieni un jūs neesat vientuļi! Visums viņu personā vienmēr rūpējas par jums!

 

Lasiet arī: “Eņģeļi un Audzinātāji, atšķirības[13],
Garīgie pavadoņi[14],
Kā sazināties ar eņģeļiem[15],
Augstākie spēki[16].

 

Parunāties ar citu cilvēku dvēselēm

19 03 11 16

Tas ir ļoti biežs jautājums no tiem, kas atnāk mācīties uz RI vai uz konsultācijām, – parunāties ar tuviniekiem, kuri jau ir aizgājuši no dzīves. Cilvēkam ir smagi atlaist, samierināties ar zaudējumu, un vajag laiku, lai iemācītos virzīties tālāk.

Mēs mācām to, kā nodibināt kontaktu un sarunāties ar citu cilvēku dvēselēm. Turklāt, ne tikai ar mirušo, bet arī dzīvo dvēselēm, ar kurām nav iespējas parunāt realitātē nesapratnes, sakaru trūkuma, valodas barjeras utt. dēļ.

Var pat parunāties ar tiem, kas vēl tikko gatavojas piedzimt šajā pasaulē!

 

Raksti par tēmu: “Dvēseliska saruna ar mirušajiem[17],
Saruna ar cita cilvēka dvēseli[18],
Dzīvnieku dvēseles pēc nāves[19].

 

Iemācīties redzēt pasauli no cita līmeņa

19 03 11 17

Un, šķiet, viens no pašiem vērtīgākajiem Reinkarnacionikas aspektiem un galvenais cēlonis tam, ka tā apgūšanas procesā mūsu studentiem ļoti spēcīgi mainās dzīve un viņi paši – tā ir iemaņa redzēt un uztvert pašu dzīvi, tās notikumus un cilvēkus ne no cilvēciskā līmeņa ar tā vērtēšanu, šablonisko domāšanu un itin bieži ierobežoto apziņu, bet no viedās nemirstīgās dvēseles līmeņa.

Kad jūs atkal un atkal, paskatījušies iepriekšējos iemiesojumus, paceļaties uz Dvēseļu pasauli un no turienes vērtējat izdzīvoto pieredzi no dvēseles skatpunkta, kurš ļoti stipri atšķiras no cilvēciskā, tā kļūst pierasta lieta. Un jau pašreizējās dzīves procesā jūs varat uztvert notiekošo pavisam citādāk nekā agrāk.

 

Lasiet arī: “Paskaties uz situāciju no augšas[20].

 

Notiek kolosāla apziņas paplašināšanās, paaugstinās pieņemšanas līmenis. Bieži izejot uz dvēseles un Audzinātāju, Eņģeļu līmeni, jūs būtiski paaugstināt savas vibrācijas, kas ienes jūsu dzīvē vairāk prieka, gaismas, mīlestības.

Kā minimums 3 mēnešu apmācības laikā tas kļūst pat pieradumu, un tālāk jūs varat jau iet pa dzīvi ar drošu balstu savā iekšienē. Nav jāmeklē tas ārpusē, mēģinot risināt savas problēmas uz citu cilvēku un ārēju faktoru rēķina.

Taču visbiežāk, protams, iet prom no tādas telpas negribas, un tāpēc vairākums paliek mācīties 2. kursā, pievienojas komandai vai brīvprātīgajiem. Tāpēc domubiedru vide – arī visai vērtīgs ieguvums. Mūsu telpā nodibinās ļoti spēcīga draudzība, satiekas radniecīgas dvēseles, iemantojot mīlestību un atbalstu, kura dažreiz tik ļoti pietrūkst.

Un ievērojiet, to visu jūs saņemat kā BONUSU pie savu iepriekšējo iemiesojumu aplūkošanas! 😉

Dalieties komentāros, vai Jūs gribētu izmanīt savu dzīvi tamlīdzīgā veidā? Un, ja tas jau ir noticis, tad dalieties savā pieredzē!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 11.03.2012.

https://ru.reincarnatiology.com/ir-ne-o-proshlyh-zhiznyah/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3326-natalija-golubkina-bernibas-dziedinasana (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3364-natalija-golubkina-kur-slepjas-bernibas-atminu-vertiba (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3365-natalija-golubkina-bernibas-priecigie-notikumi (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3366-natalija-golubkina-pasas-agrakas-atminas (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/2866-natalija-golubkina-atslega-svesvalodu-apguvei-caur-ieprieksejam-dzivem (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3333-natalija-golubkina-talanti-no-ieprieksejam-dzivem (Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3373-natalija-golubkina-vai-tiesa-ka-var-attistit-pardabiskas-spejas-macoties-reinkarnacionikas-instituta (Tulk. piezīme)

[8] Skat. awww.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3316-natalija-golubkina-ka-but-saprastai-un-ka-saprast-virieti (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3313-natalija-golubkina-ka-lasit-svesas-domas (Tulk. piezīme)

[10] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3554-natalija-golubkina-kadel-atcereties-savas-naves (Tulk. piezīme)

[11] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3621-natalija-golubkina-kurs-mus-sagaida-pec-naves (Tulk. piezīme)

[12] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3340-natalija-golubkina-pasnaviba-dveseles-acim (Tulk. piezīme)

[13] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3611-natalija-golubkina-engeli-un-audzinataji-kur-atskiriba (Tulk. piezīme)

[14] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3449-natalija-golubkina-kas-tie-tadi-musu-garigie-pavadoni (Tulk. piezīme)

[15] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3612-natalija-golubkina-ka-sazinaties-ar-engeliem-un-audzinatajiem (Tulk. piezīme)

[16] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3450-natalija-golubkina-ka-mums-palidz-augstakie-speki (Tulk. piezīme)

[17] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3350-natalija-golubkina-dveseliska-saruna-ar-mirusajiem (Tulk. piezīme)

[18] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3670-natalija-hlobistova-ka-saruna-ar-cita-cilveka-dveseli-palidz-sakartot-dzivi (Tulk. piezīme)

[19] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3652-natalija-golubkina-kas-notiek-ar-dzivnieku-dveselem-pec-naves (Tulk. piezīme)

[20] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/33-natalija-golubkina/3646-natalija-golubkina-paskaties-uz-situaciju-no-augsas (Tulk. piezīme)