Print

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Cilvēka meridiānu sistēma. Jaunais. PĀREJAS DIENASGRĀMATA. 2016. g. janvāris-jūnijs

16 07 23 01

No dialoga ar Astrusu:

„Jautājums: Kādi ir enerģētiskā ķermeņa pamata likumi?

Astruss: Viņu (enerģiju) summārā komponente. Kā piepildīta ķermeņa struktūra, tā dzīvo cilvēks.”

 

Šodien runa būs par cilvēka meridiānu sistēmu, par pamanītajām izmaiņām šajā sistēmā.

Kāpēc mēs par to sākām runāt?

Lieta tā, ka mēs ar cilvēku atveseļošanas praksi nodarbojamies jau daudzus gadus un pēdējā laikā esam pamanījuši dažas dīvainības sirds centra uzvedībā. Pie mums bieži griežas cilvēki ar augstu spiedienu, un mēs visu laiku cenšamies tikt skaidrībā ar šīs parādīšanās neviennozīmīgajiem cēloņiem. Agrāk turējām aizdomās asinsrites, limfātisko sistēmu – centāmies ar tām tikt skaidrībā, taču pēdējā laikā dzīve mūs piespieda pievērst uzmanību meridiānu sistēmai.

Negaidīti tika konstatētas senās mācības neatbilstības praktiskiem novērojumiem. Neatbilstības bija tik kardinālas, ka mēs nolēmām uzdod dažus jautājumus Astrusam...

Nepagurstam pateikties Astrusam – Augstai Garīgai Būtībai, iznākušai uz dialogu ar pazīstamajiem rakstniekiem Tihoplaviem V.J. un T.S. caur St. Pēterburgas dziednieku Kretovu J.V., par atbildēm un mūsu uzmācīgajiem jautājumiem!

 

Nedaudz par meridiāniem.

Senās Ķīnas filozofija ar vārdu „veselība” saprot enerģijas ČI harmonisku sadalījumu pa ķermeņa 12 pāru (pa kreisi un pa labi) meridiāniem. Slimības izjauc enerģētisko harmoniju, kas izpaužas kā enerģijas pārmērība vienā meridiānā ar obligātu trūkumu otrā. Slimību izārstēt var tikai, samazinot enerģijas daudzumu meridiānā ar pārmēru un paaugstinot enerģijas daudzumu meridiānā ar trūkumu. Senā ķīniešu medicīna izstrādāja likumu uzskaitījumu, lai organismā radītu enerģētisku līdzsvaru, aprakstīja enerģiju kustības pa meridiāniem dienas un gada kustības ciklu.

 

„Visi cilvēki atrodas uz Zemes virsmas, un Zeme veic diennakts apgriezienu ap savu asi 24 stundās. Astrofizika ir pierādījusi, ka Saulei ir pozitīvs enerģētisks lādiņš, jo viņas plazma par 100% sastāv no pozitīvi uzlādētiem protoniem. Cilvēka ķermenim ir negatīvs enerģētisks lādiņš, jo viņa virsma ir piesātināta ar elektroniem, kurus nepārtraukti izstrādā elektrības bioloģiskais ģenerators. Saules pozitīvais elektriskais lādiņš pastāvīgi pievelk negatīvos lādiņus, kuri izvietoti uz cilvēka ķermeņa virsmas. Pievilkšana rada lādiņu (brīvo, statisko elektronu) paaugstinātu koncentrāciju uz cilvēka ķermeņa virsmas tajā viņa vietā, kura atrodas vistuvāk Saulei.”

http://m.med2000.ru/abcde450/abcde452.htm

 

Tātad diennakts laikā enerģija iziet pa cilvēka 12 meridiāniem. Tās pārmērs piepilda ne visus kanālus, bet katras 2 stundas ieplūst vienā no tiem. (2 reizes diennaktī meridiāns ir te „pluss”, te „mīnuss” ik pa 2 stundām. Pārējo laiku – neitrāls!) Enerģijas kustība sākas no plaušu meridiāna, kur tā atrodas no 3. līdz 5. naktī. Tālāk ar enerģiju pārsātinās resnās zarnas (no 5. līdz 7. no rīta), kuņģa (no 7. līdz 9.), liesas (no 9. līdz 11.), sirds (no 11. līdz 13.), tievās zarnas (13. – 15.), urīnpūšļa (15. – 17.), nieres (17. – 19.), perikarda (19. – 21.), trīs apsildītāju (21. – 23.), žultspūšļa (23. – 1.) un aknu – no 1. līdz 3. naktī – meridiāns.

 

Pēdējā laikā mūsu pacienti ir sākuši sūdzēties par apgrūtinātu elpošanu, līdz pat „krūšu krupim”, „spiež sirdi”, „sāpēm plecu rajonā” utt. Visi šie simptomi liecina par liekas enerģijas uzkrāšanos ķermeņa augšdaļā.

Liekas, ka kolosālās izmaiņas ārējā vidē:

- Gamma starojuma uzliesmojums Kuģa Ķīļa zvaigznājā 2008. gada 16. septembrī, kurš redzamās gaismas fotonu enerģiju pārsniedza no 3 tūkstošiem līdz 5 miljardiem reižu;

- spēcīgi Saules uzliesmojumi, NLO armāda blakus Saulei;

- kosmiskās plūsmas (tajā skaitā no Jupitera) u.c.,

nav pagājušas cilvēkam nepamanītas.

 

            Ir izmainījusies un turpina mainīties ārējā vide – norit izmaiņas arī iekšienē. Kādā tad veidā cilvēka organisms ir spējis adaptēties spēcīgu kosmisko starojumu jaunajiem apstākļiem?

 

            Izrādās – kad Radītājs iecerēja sistēmu „cilvēks”, viņš paredzēja arī tādu situāciju, kad cilvēka enerģētiskie kanāli (meridiāni) nevar tikt galā ar ienākošām spēcīgām enerģijām no apkārtējās vides. Mums ir nepastāvīgu „brīnumaino” meridiānu sistēma.

            Brīnumaino meridiānu (to ir 8) funkcija ir tāda, ka liekā enerģija tiek „nomesta” šajā brīnumaino meridiānu sistēmā, kur saglabājas līdz tam laikam, kamēr cilvēks nesāks izveseļoties. Samērā ar izveseļošanos enerģija pakāpeniski atgriežas 12 standarta kanālu sistēmā, kur tad arī utilizējas.

            „Tiek uzskatīts, ka neparastie jeb „brīnumainie” meridiāni ir rezerves sakaru veids; tie ieslēdzas tikai ekstremālos gadījumos. Traktātā Naņczin (трактат Наньцзин) mehānisms un rašanās tiek paskaidroti ar apūdeņošanas kanālu piemēru. Kad šie kanāli pēc lietusgāzes pārpildās, ūdens sāk lauzties ārā, izskalo dambjus un aizsprostus, veido jaunas gultnes. Tamlīdzīgi uzskati ir pilnīgi attiecināmi uz koncepciju par iekšējo orgānu mioviscerofasciālajiem sakariem.” http://www.rosmedic.ru/miovistserofastsialnyie-svyazi/8.3.2.html

 

            Ko Astruss saka brīnumaino meridiānu sakarā?

 

Jautājums: Kura bioloģiskā sistēma saka organismam priekšā, ka ir „laiks” radīt brīnumaino meridiānu sistēmu, lai piepildītu to ar enerģiju?

Astruss: perēklis – kakls.

Jautājums: Kā izskaidrot, ka brīnumainie meridiāni ieslēdzas (izveidojas) ar komandu-atslēgu palīdzību, kuras ar tiem nekādi nav saistītas un atrodas tālu?

Astruss: Srukturāli. Izmaiņas ārējā vidē noved pie strukturālām izmaiņām iekšējā vidē.

Jautājums: Vai var teikt, ka meridiānu sistēmā enerģijas nodošanas no kanāla uz kanālu shēmas secība ir palikusi iepriekšējā, un tikai spēcīgu enerģiju apstākļos ir ieslēgusies nepastāvīgo „brīnumaino” meridiānu sistēma?

Astruss: PAREIZI.

 

No dialoga ar Astrusu 2016.01.28.

- Sakarā ar to, ka 2012. gadā nomainījās cilvēka polaritāte – kājas kļuva „mīnuss”, bet galva „pluss”, rodas jautājums: Vai cilvēka meridiāni nomainīja savu virzību – centrbēdzes meridiāni kļuva par centrtieces un otrādi?

Astruss: Nomainīja.

- Vai nomainījās enerģijas nodošanas no kanāla uz kanālu shēma? Kā?

Astruss: Ne gluži, nē. Nomainījās, bet ne tādā mērā kā paši meridiāni.

Vidējais priekšējais (Переднесрединный) un Vidējais aizmugurējais (Заднесрединный) meridiāns ir nomainījuši savu enerģiju gaitu – abi ir sākuši IET NO AUGŠAS UZ LEJU?

Astruss: Tā tas ir, bet jēga ir nepareiza.

- Un kā pateikt, lai jēga būtu pareiza?

Astruss: Neteikt, ka nomainījuši, bet nokoriģēt sistēmā.

 

            Izrādās, ka PĀREJAS perioda notikumi mūsu enerģētisko sistēmu ir nolikuši burtiski „ar kājām gaisā”!

Ir notikusi enerģiju nodošanas no kanāla uz kanālu sistēmas korekcija.

            Ar to tagad vajadzētu tikt skaidrībā akupunktūras speciālistiem. Mēs vienīgi dalāmies tajā informācijā, kuru deva Astruss, atbildot uz mūsu jautājumiem.

 

            Mūsu novērojums: Ja agrāk perikarda kanāls enerģiju saņēma no nieru kanāla un nodeva 3 apsildītāju kanālam, tad tagad viņš, saņemot spēcīgas plūsmas, ir sācis enerģijas it kā sadalīt – daļu pa veco ceļu, bet daļu no tām vada atpakaļ uz nierēm, un tālāk, uz urīnpūsli, uzreiz nometot lieko šķidrumu. Tā?

Astruss: Tā.

- Vai tas tiek nodrošinās, pateicoties vidējam priekšējam meridiānam?

Astruss: Tiek nodrošināts.

Ir konstatēts, ka vidējiem meridiāniem (priekšējam un aizmugurējam) ir enerģijas kustības ārējie un iekšējie ceļi. Pašreizējā laikā viņi ir nomainījuši virzienu: iekšējais – uz augšu, bet ārējais – uz leju.

 

Rezultātā enerģiju pāriešanas pa kanāliem shēma ir dabūjusi divus papildus „nomešanas atzarus”:

no perikarda, caur nierēm (liekā šķidruma nomešana UP);

Astruss: tas ir tāds.

no sirds – uz liesu (vecu eritrocītu utilizēšana). Tā?

Astruss: jā.

 

Padomi:

            Daži cilvēki var just, ka viņiem gribas atgulties no pulksten 11. līdz 13. (sirds meridiāns) vai no pulksten 19. līdz 21. (Perikarda meridiāns). Atgulties ir noderīgi.

Jautājums: Zinot par meridiānu jauno gaitu, vajadzētu TONIZĒT kāju meridiānu akupunktūras punktus (vakaros) un SEDATĪVI NOMIERINĀT (СЕДАТИРОВАТЬ) rokas meridiānu punktus un uz galvas (no rīta). Tā?

Astruss: Otrais ir pareizi, bet pirmais nē.

- Bet vai vispār ir jātonizē kāju meridiāni?

Astruss: Nē, nav.

 

Astrusa atbildes uz dažādiem citiem jautājumiem:

            „Nomainot cilvēka (cilvēces kopumā) polaritāti, „planēta Zeme un cilvēce” ir kļuvušas par VIENOTU enerģētisku sistēmu. Jau 2006. g. Kretovs J.V. teica, ka „Grabovojs G.P. (Грабовой Г.П.) ar Zemi strādā CAUR KĀJĀM. Viņš arī jūs ar Sergeju pieslēdza individuālā seansā.”

Jautājums: Iznāk, ka pašlaik Kosmosa enerģijas pirmām kārtām pieņem planēta Zeme, bet pēc tam, jau transformētas caur KĀJĀM tās nonāk cilvēkā?

Astruss: Pieļaujams par 90%. Bet viss triks ir nevis palikušajos 10%, bet 7%. Šie 7% vienā mirklī var izmainīt visu, ko vēlies.

Jautājums: Vai var teikt, ka šī polu pārslēgšanās visiem cilvēkiem ļāva atdzīvināt „Mākslīgi radīto” Zemes Kristālisko režģi, kurš tagad iegriežas uz vienādi vērstu atsevišķu cilvēku Merkaba un plūsmu no Kosmosa griešanās rēķina?

Astruss: Tas ir ļoti labs jautājums. Tā var teikt.

- Un mērķis – Zemes PĀRVIETOŠANA ar šīs „pusdzīvās” Merkaba palīdzību uz citu kosmiskās telpas vietu?

Astruss: Arī tā var teikt.

 

Jautājums: Cilvēks var griezt divus no trijiem zvaigžņu tetraedriem pretējos virzienos, turklāt radot gaismas ķermeni, Merkaba. Trešo zvaigžņu grupveida tetraedru griež VĒJI?

Astruss: Tie piedalās.

- Bet kurš tad griež?

Astruss: Pati griezties īpašība tiek delikāti izmantota šīs griešanās uzturēšanai.

- Vadot šo procesu ar gan Zemes magnētiskā lauka, gan cilvēku uz planētas spēcīgas „samaisīšanas” palīdzību. Tā?

Astruss: Var tā teikt. Bet vienmēr ir kaut kas, ko it kā nevar viennozīmīgi summēt.

 

            Gribētos rakstu pabeigt ar labu jaunumu.

Agrāk Astrus mums ieteica „vērot enerģētisko ķermeni”...

No dialoga ar Atrusu 2016. g. 16. martā.

- Pēdējā laikā (2016. g. marts) es savā ķermenī jūtu „PĀRPILDĪTĪBU” ar enerģijām no apakšas līdz saules pinumam, bet augstāk – ievērojami mazāk.

            Ir zināma Saules sistēmas planētu saikne ar cilvēka orgāniem. Piemēram, Saturns un Merkurs ar sava diapazona apakšējo daļu ir saistīti ar kājām, bet ar augšējo – ar liesu un plaušām.

            Ar manām sajūtām ir pretrunā svaigs fakts no zinātniekiem. Uz visām planētām tiek atzīmēta enerģētiski ietilpīgu procesu paātrināta pieaugšana... tikai uz vienas Saules sistēmas planētas – uz Saturna – ENERĢĒTIKA KRĪTAS. Saturna gredzeni, kuri simbolizēja „nāves bailes”, sabrūk.

            Iznāk, ka Saturna „nāves jostas” planetāri fiziskā izformēšanās zemes cilvēcē iezīmēsies ar veselu psihofizisku pārveidojumu spektru fiziskajos ķermeņos. Notiek NĀVES BAIĻU transformēšanās cilvēkos? Uz ko?

Astruss: Daudz kas šeit ir pareizi. Bet cik tālu vēl līdz patiesībai. 60% no tā, kas šeit teikts, ir pareizi.

- Tad notiek nāves baiļu transformācija, vai nē?

Astruss: Notiek.

- Uz ko transformējas nāves bailes?

Astruss: Lai cik dīvaini nebūtu, uz vēlmi iegremdēties sevis iekšienē.

- Tātad cilvēki tomēr mostas?

Astruss: Iegremdēšanās sevis iekšienē arī ir mošanās.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

16 07 23 02

 

Pievienots 23.07.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/sistema-meridianov-cheloveka-novoe

Tulkoja Jānis Oppe