Print

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Kontakts ar citu civilizāciju

2015. gada augusts un septembris

Mēs domājam, ka 2015. gada augustā ir noticis sengaidītais Kontakts ar Citu civilizāciju. Nākas atzīt, ka Atrusa vārdi par to, ka „tikšanās ar reptiloīdiem būs, taču tas „nemaz nav tas, ko mēs domājam”” – piepildās pilnā apjomā!

Atgādinu, ka mēs sekojam notiekošajai izmaiņu dinamikai Zemes magnētiskajā laukā kopš 2005. gada.

Aplūkosim visplanetārās vietnes svaigos datus

https://www.heartmath.org/research/global-coherence/gcms-live-data/#live-data-spectrogram

Grafikā (1. att.) ir parādījusies jauna līnija tumši zilā krāsā. Kaut kāda iemesla dēļ, ar atpakaļejošu datumu, ir publicēti dati no stacijas, kura atrodas Hluhluwe, Dienvidāfrikā. Izrādās, vēl 2014. g. oktobrī (no 10. līdz 20. datumam) tur tika fiksēts milzīgs Šūmaņa rezonanses lēciens – no 0 līdz 274 vienībām! (Jauda grafikā – tā ir summa no visu frekvenču (no 0,32 līdz 36 Herciem), konstatētu ar magnetometru katrā konkrētā vietā, jaudas. Tiek aprēķināta katrai stundai. Šo datu 24 stundu slīdošā vidējā vērtība tiek konstruēta katrai vietnei un atjaunojas katru stundu.)

15 09 25 01

1. att. Grafikā redzama Šūmaņa rezonanšu jaudas sadalījuma uz planētas retrospektīva pašreizējā 2015. gada laikā (Kanāda, Lietuva, Kalifornija, Jaunzēlande, Dienvidāfrika). Ar tumši zilu krāsu (apakšējā līnija) ir izdalīta Dienvidāfrika. Labi ir redzama spēcīgu izmaiņu dinamika, kura izkustināja no iesēdētas siltas vietas miljoniem cilvēku...

Tālāk grafikā (1. att.) maija beigās viscaur ir novērojams tikai jaudas vasaras pieaugums uz 170 vienībām, kas ir parasta lieta.

Magnētiskais lauks uz Zemes izpaužas ļoti nevienmērīgi. Tā kā mūs interesē „laika apstākļi mājās”, tad mēs vērīgi novērojam Tomskas Valsts Universitātes vietni (http://sosrff.tsu.ru).

Ir ievērots, ka jau vairākus pēdējos gadus vasaras „bezvējš” vienmēr beidzas ar kaut kādiem nozīmīgiem notikumiem, slēptiem no parastām acīm, par kuriem iepriekš brīdina dažādi ezotēriski avoti.

Un šis, patiešām neparasts un nozīmīgs notikums iestājās! Un par to mums, kā vienmēr, pavēstīja ierīces.

16. augustā pilnīgi pazuda informācija no Tomskas Valsts Universitātes vietnes (2. att.). (Tikai 26. augustā ierīces atkal atdzīvojās.)

Kas gan tāds notika 15. augustā, ka ierīces atteicās darboties 10 dienas?

Ar tādu jautājumu mēs vērsāmies pie pazīstamā Pēterburgas ekstrasensa Kretova J.V.

15 09 25 02

2. att. Kompleksā monitoringa dati Tomskā. Šūmaņa rezonanses 2015. g. 14-16. augustā.

Noskaņojies uz grafiku, viņš paziņoja, ka „Tas nav nekas cits, kā KONTAKTS AR CITU CIVILIZĀCIJU(!). Tā bija mijiedarbība. Kontakts-mijiedarbība. Kurā gadā Vanga brīdināja, ka pēc 70 gadiem atnāks? Bet tā vienalga ir sagatavošanās. Bet kontakts... Mēs taču neesam īpaši (Krievija) uz planētas... Izmainās VISS. Un izmainās tā, ka nebūs skaidrs.”

Patiešām, NEPARASTS notikums!

Uzreiz atmiņā uzpeldēja nesenais (2015.07.22.) vēstījums

http://paranormal-news.ru/news/ufologi_razgjadeli_ogromnyj_nlo_na_fotografii_solnechnoj_vspyshki/2015-07-22-11088

„Ufologi ir saskatījuši NLO fotogrāfijās, kuras publicēja NASA pagājušajā nedēļā. Uzņēmumos ir fiksēts spēcīgs uzliesmojums uz Saules. Tie, kam patīk meklēt ārpuszemes civilizāciju pēdas, uzreiz uz Saules fona saskatīja lidojošo šķīvi. Augstāk sniegtā video autori uzskata, ka „lidojošais šķīvis” uzlādējas no Saules.

15 09 25 03

3. att. Dīvains objekts blakus Saulei

Pēc Voringa, interneta vietnes UFO Daily Sightings redaktora, vārdiem, dažreiz fotogrāfijās no kosmosa var pamanīt neatpazītus objektus, pēc izmēra salīdzināmus ar Mēnesi. Kas attiecas uz lidojošo šķīvi uz Saules fona, tad tas sasniedz Amerikas Aidaho štata izmērus, uzskata ufologs.”

Agrāk, 2015.05.13., (http://paranormal-news.ru/news/nasa_skryvaet_pravdu_o_bolshom_korablej_vozle_solnca/2012-05-13-4724)

„Kārtējo reizi pētot Saules uzņēmumus, iegūtus ar servisa Helioviewer palīdzību, viens no lietotājiem zvaigznes tuvumā nofiksēja dīvainu kosmisku objektu ar pareizu rombveidīgu formu.

15 09 25 04

4. att. Rombveida objekts blakus Saulei

Atrastais objekts pēc saviem izmēriem garumā ir salīdzināms ar Mēnesi, bet tā platums sastāda apmēram pusi no mūsu dabiskā pavadoņa diametra.

Ir jāatzīmē, ka tas nav pirmais fakts, kad blakus mūsu Spīdeklim ir konstatēts dīvains objekts. Piemēram, vēl 2013. gada jūnijā speciālisti ar tā paša servisa Helioviewer palīdzību blakus Saulei nofiksēja Jupitera izmēra sfērisku objektu. Toreiz daži pētnieki pat pasteidzās pieņemt, ka konstatētais objekts ir mūsu Saules savdabīga „māsa”, kas mūsu Saules sistēmu padarītu par bināru zvaigžņu sistēmu.”

Un tādu paziņojumu ir ne mazums.

Kā rāda daudzu gadu prakse, Kretova J.V. informācijā vajadzētu uzmanīgi ieklausīties. Tāpēc tiekam skaidrībā, ko var nozīmēt viņa vārdi „KONTAKTS-MIJIEDARBĪBA”.

Mēs nebijām slinki un izskatījām visus Saules uzliesmojumu aktivitātes grafikus (http://www.tesis.lebedev.ru), sākot ar 2015. gada maiju. Uz Saules nozīmīgu uzliesmojumu (augstāk par klasi M2.0) NAV BIJIS no maija sākuma. Tikai vienu dienu – 25. jūnijā – uz Saules ir bijis klases M7.9 uzliesmojums. Taču tas nevar izskaidrot ne Šūmaņa rezonanšu jaudas straujo paaugstināšanos maijā, ne cēloni tām magnētiskajām vētrām, kuras plosījās un plosās līdz šim laikam!

Atgriezīsimies 2015. g. septembrī.

Planetāro datu magnetometra Kalendārā viscaur ir pamanītas melnas joslas (5. att.). Jau dažādās Zemes daļās ierīces uz laiku atslēdzas, jo magnētiskā lauka jaudas rādītāji iziet ārpus skalas.

15 09 25 05

5. att. Spektrogrammas kalendārs no 2015.08.30. līdz 09.05. piecās planētas vietās (no augšas uz leju – Kalifornija, Lietuva, Kanāda, Jaunzēlande un Dienvidāfrika). Melnās joslas uz foto rāda momentus, kad ierīces automātiski ir atslēgušās.

To pa daļai var izskaidrot ar planētu neparasto izvietojumu.

Kosmoloģiskā drošības portāla ziņojums

http://portalsafety.at.ua/news/magnitnaja_burja_7_sentjabrja_2015_prognoz_solnechnoj_aktivnosti_magnitnykh_bur/2015-09-07-5573:

Jupitera, Saturna un Neptūna magnētisko lauku mijiedarbības kosmoloģisko faktoru iedarbībā 2015. gada septembrī ir varbūtīga saules aktivitātes pieaugšana, stipri uzliesmojumi uz Saules, ģeomagnētiskas vētras Zemes ģeosfērā. Pēc īsa apklusuma – 10. septembrī – Zemes magnetosfērā kosmoloģisku faktoru iedarbībā 2015. gada 11. septembrī turpinājās stipra kosmiska magnētiskā vētra. Līmenis G-3.”

Kas tad izmantoja planētu neparasto izvietojumu?

Mēs gaidījām kaut kādu informāciju par augusta beigu dienām, kad Tomskas iekārtām neizturēja skalas...

Un, lūk, 2015.09.19. NASA saules dinamikas Observatorija publicēja video (http://www.astronews.ru/cgi-bin/mng.cgi?page=news&news=7784), kurā fiksēts „gigantisku saules plankumu grupējums, kurš virzās pa Saules disku un pakāpeniski sadalās vairākās atsevišķās grupās, kas veda pie daudzu saules uzliesmojumu parādīšanās. Šī lielā plankumu grupējuma kustība pa saules disku turpinājās, sākot ar 21. augustu, un beidzās 26. augustā. Šis grupējums visā tā eksistēšanas laikā bija vienīgais pamanāmais plankumu avots uz Saules.”

Bet tagad atcerēsimies NLO no 3. att., kuru zinātnieki apsūdzēja vampīrismā, ka tas „uzlādējas no Saules”, ņem to, kas paredzēts mums...

Iezīmējas ļoti interesanta aina: it kā NLO patiešām vāc Saules enerģiju, pēc tam caur ierīci-lāzeru izlaiž safokusētu staru caur Jaunā cilvēka DNS paraugu-programmu uz Zemi. (Līdzīgus izmēģinājumus ir veicis krievu zinātnieks Garjajevs P.P. Viņš laida lāzera staru caur pīles DNS uz vistu. Pēc 3 mēnešiem vistai uz kājām izauga plēvītes.)

Apsveicam mūs visus – mēs drīz kļūsim par „pīlēm”! Tas, protams, ir joks. Taču katrā jokā ir tikai daļa joka. Šķiet, izmanīsies gan cilvēks, gan dzīves vide. Jo pīle taču lieliski jūtas gan uz sauszemes, gan ūdenī.

(Piemērs: „Jauna zivju suga, atrasta Āfrikas ūdeņos, ir nosaukta par ragzobi[1]. Ragzobji izceļas ar pārsteidzošu izturību, spēj iztikt bez barības un pat dabiskās dzīves vides ilgu laiku – 5 gadus. Zivs, iestājoties viņas dzīvei nelabvēlīgiem apstākļiem, vienkārši ieslīgt guļā kā lācis.”)

Mūs jau daudzus gadus biedē ar tikšanos ar citplanētiešiem-reptiloīdiem. Tiekam skaidrībā, kas te var būt patiesība...

Mums ir pašas pirmās (senākās) – reptiļu smadzenes.

(http://lazarev.org/ru/interesting/full_news/u_nas_chetyre_mozga/)

„Reptiļu smadzenes sevī ietver retikulāro formāciju, kura vada nomodu un miegu, kā arī hipotalāmu, pēc izmēra mazliet lielāku par mazā pirkstiņa nagu, kurš vada visas mūsu dzīves funkcijas: badu, slāpes, seksualitāti, termoregulāciju un vielmaiņu. Turklāt viņas tiešā veidā ir savstarpēji saistītas ar hipofīzi, kura, svērdama mazāk par vienu gramu, pilnībā atbild par vispārējo endokrīno balansu organismā.

Tādejādi, runa ir par mūsu instinktu centru, kurš konkrēti vada mūsu agresīvās, barības un seksuālās reakcijas. Viņš nepārtraukti rūpējas par homeostatiskā līdzsvara pastāvīgumu un, tātad, seko tam mūsu iekšējās vides stāvoklim, kurš rodas šeit un tagad. Šis stāvs eksistē jau zīdītāju priekštečiem – reptiļiem, no kurienes tad arī viņa nosaukums.

Viņas funkcionē jaundzimušajiem, kā arī sāk pieslēgties „izmainītu apziņas stāvokļu” gadījumā vai komas laikā.

Kā likums, mūsu emociju veidošanās un tapšanas procesā viņas pilda enerģētiskā aktivizētāja lomu. Tā ir sava veida pagraba mašīnu zāle – elektriskās strāvas un siltuma avots, ūdensapgādes un kanalizācijas regulators.”

Tātad pašu senāko mūsu smadzeņu daļu – reptiļu daļu – sāk aktīvi modināt! Tā arī ir „tikšanās ar CITU civilizāciju”. Nevis ar citplanētu, bet vienkārši ar citu mūsu pašu, seno!

Tā kā mēs neesam jaundzimušie, bet komā brīvprātīgi negribas, tas atlieks tikai IZMAINĪT APZIŅAS STĀVOKLI. Cita ceļa nav.

Ar KONTAKTU tikām skaidrībā. Bet kā notiek MIJIEDARBĪBA? Iespējams, tā, kā man „parādīja” neilgi pirms tam... Es redzēju sevi guļam uz galda. Bet galvgalī sēdēja „kāds”, un no viņa rokām uz maniem pleciem stiepās divi gaiši stari dažādā resnumā. Pa staru no manā labā pleca tecēja ārā gaismas plūsma, bet kreisajā plecā – tecēja iekšā. Un plūsmas bija dažādā resnumā.

Pēc tam, kad es to pārdomāju, tad sapratu, kāpēc plūsmas gāja tā. Tieši limfas labajā lokā, kurš atrodas labās rokas rajonā, glabājas mūsu nodzīvotās dzīves „arhīvs”. Iespējams, tas tad arī interesē „kontaktierus”, lai ierakstītu uzmanības vērtu Akašas Hronikās? Bet asinsrites sistēmas kreisajā lokā nāca iekšā jauna informācija...

Iznāk, kas tas ir pienācīgs un taisnīgs kontakts-mijiedarbība („Tu man – es tev”).

(Starp citu, uzreiz sāka birt pacientu sūdzības par sāpēm plecos, ka „savelk” rokas...)

Tātad, „Kontakta-mijiedarbības” aina uz šodienu izskatās tā:

No 16. līdz 26. augustam – pirmais kontakts.

No 12. līdz 14. septembrim – kontakta turpinājums, kurš notika jau uz 13. septembra saules aptumsuma fona. (Zvani par pēkšņiem ģīboņiem!)

Tālāk, 15. un 16. septembris – kontakts uz 5 un 6 stundām atbilstoši (6. att.).

15 09 25 06

6. att. Kompleksā monitoringa dati Tomskā. Šūmaņa rezonanses 2015. g. 15.-16. septembrī.

Bet 17. septembrī pulksten 12. no klusēšanas atgriezušās ierīces rāda asu lēcienu Z – no -10 līdz -920! Tā ir magnētiskā lauka komponentes radiālā sastāvdaļa. (Tiek sekots trijām magnētiskā lauka sprieguma komponentēm – X, Y, Z (6. att.) (http://sosrff.tsu.ru/)

It kā atspere būtu ļoti stipri savērpta, bet pēc tam strauji atslābināta...

Un šī atspere ir mūsu DNS.

15 09 25 07

7. att. Magnētiskā lauka komponents 2015. g. 16.-17. septembrī (parametrs Z – pa labi).

Atgādinu, ka visa mūsu ģenētika strādā no magnētisma. Magnētisms nodrošina dzīvības procesu norisi genoma iekšienē un viņa mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Uz Zemes nav nevienas dzīvības formas, kura spēj eksistēt bez magnētiskā pamata savā genomā... Cik šī saikne jums ir laba, cik jūsu ķermenis iztur kosmisko plūsmu spēku – lūk, jautājums!

Kretovs J.V. saka, ka „lieta ir tāda, ka mēs būsim izmainīti tā, ka neviens neko nesapratīs! Un saprast to nav iespējams! Mēs vienkārši izrādīsimies šajā režīmā, un viss.”

Varbūt saprast, KAS un KĀ tieši ar mums notiek VISOS līmeņos arī nav iespējams, taču izmaiņas ķermenī jūt daudzi! Bet, lūk, SAPRATNE par notiekošo ar viņu ir katram sava – no „ne to apēdu” līdz ... „kontaktam-mijiedarbībai ar ārpuszemes civilizāciju” vai vēl plašāk...

Kā cilvēks var just notiekošos NEORDINĀROS notikumus?

Ja reiz mēs sākām runāt par cilvēku pašsajūtu, tad bez izmaiņām redzes diapazonā ir pamanīts vēl arī sekojošais:

- atmiņas dzēšanās. Kas, lai cik dīvaini nebūtu, ved pie tā, ka aiziet stereotipi, un cilvēks DZIĻĀK sāk saprast vienkāršas lietas, to patieso CĒLONI.

- neparasti sapņi. (Piemēram, ne šīs zemes ainavas, matainas pieres un vaigi cilvēkiem, neesot matiem uz galvas aizmugurē, cilvēki ar 2 metru kājām, mājas, kuras stiepjas uz augšu kopā ar kokiem, kuriem saknes ir uz ārpusi utt.)

- plecu josla stipri saspringta, „griež” rokas. Plūsmas nāk nevienmērīgi gan pēc spēka, gan pēc jaudas. Tas ir PROCESS. Bet jūtam mēs to kā sāpes plecos, bet rokas dažu momentu „griež” iekšienē, kā pa spirāli.

- neiztur sirds-asinsvadu sistēma tādu spēcīgu mijiedarbības dinamiku ar citu civilizāciju. Cilvēkiem ir pēkšņi ģīboņi līdz krišanai, ar sekojošām traumām. Insulti, infarkti, atveras trombi.

- nepatīkamas sajūtas vēdera lejasdaļā.

- turpinās izmaiņas redzes diapazonā.

Pa redzi gribas pateikt sīkāk...

Kosmonauti, kuri atrodas orbītā apkārt Zemei, šajās dienās uzņem spēcīgas polārblāzmas! http://www.astronews.ru/cgi-bin/mng.cgi?page=news&news=7755

„Dabas gaismas šovs – polārblāzma – vainagoja pirmdienu, 7. septembri, un debesīs radīja aizraujošu saktu. Spoži zaļas krāsas upes, ieskautas dziļas aveņu nokrāsas miglā, izplūda Zemes atmosfērā un radīja gaismas šovu pirmdien, kad amerikāņi svinēja Darba Dienu. NASA astronauts Skots Kellijs, atrodoties Starptautiskajā kosmiskās stacijā, uztaisīja vairākus aizraujošus uzņēmumus un uzņēma video.http://www.astronews.ru/cgi-

15 09 25 08

8. att. Foto no kosmiskās stacijas.

Informācija no Interneta par Ziemeļblāzmas dabu: „Zemi telpā ieskauj ļoti spēcīgs magnētisks lauks, magnetosfēra, kuras rādiuss ir lielāks par 160 tūkstošiem kilometru.

Šis lauks mūs aizsargā no saules vēja. Kad postošās daļiņas appūš Zemi, tās saskaras ar magnētisko lauku. To lielāko daļu lauks atstaro, taču dažas no tām it kā slīd gar atmosfēras spēka līnijām un koncentrējas Ziemeļ- un Dienvidpolā.

Tajās vietās, kur magnētiskās līnijas it kā atduras Zemē, daļiņu plūsma traucas debesīs līdzīgi elektriskajai strāvai. Bet atmosfērā atrodas gāzes – skābeklis, slāpeklis un tā tālāk. Kad elektrība saskaras ar gāzi, rodas Blāzma, saukta par Ziemeļblāzmu.

Turklāt, kad tas notiek vairāk nekā 100 attālumā virs Zemes, kur daļiņas saskaras ar skābekli, Ziemeļblāzma iegūst zilu krāsu. Vēl pēc simts kilometriem kļūst zaļa. Bet slāpeklis mums dod sarkanu krāsu.”

Sapnis 15.09.09. „...Redzu sevi uz ielas. Tur kvadrātveida laukumā rakņājas cilvēki ar lāpstām. Nokasījuši zemes virskārtu, uzbēruši milzīgus akmeņus un atkal ber zemi uz akmeņiem, ceļot augšā grunti. Mazliet tālāk redzu ļoti augstus kokus. Sakņu sistēma atrodas ļoti augstu, it viņi būtu izvilkti no grunts, taču viņi stāv, noturoties uz vienīgās saknes, kura ir tievāka par stumbru. Kaut kādi cilvēki aptvēra šo sakni un bija tik nesalīdzināmi sīki uz koku fona, ka man sagribējās to nofotografēt, un drāzos uz māju pēc fotoaparāta.

Kad atkal iznācu, aina bija kardināli mainījusies. Kokus vairs neredzu, cilvēki skrien uz māju, bet māja ir milzīga un ar daudzām, daudzām istabām.

Uz ielas sāka pūst vējš. Tāds dīvains vējš. Viņa strūklas ir tik spēcīgas, ka redzamas it kā neona gaišzilas joslas. Un šīs joslas pūš prom zemi. Bet sirmgalvis, kurš stāv blakus, saka man, ka vējiem šeit nav virziena – pūš uz visām pusēm un no visām pusēm vienlaicīgi. Nepaslēpsieties aiz stūra – skrieniet uz māju! Un es redzu gaišzilas caurspīdīgas strūklas no visām pusēm... Bet kaut kāds puisēns skrien uz māju un kliedz „dodiet nūjas!” Es nesapratu, bet viņš aizdrāzās man garām, paņēma slēpju nūjas ar metāliskiem durkļiem apakšā un atkal izskrēja uz ielas. Es nodomāju, ka tā viņu neaizpūtīs droši vien...”

O. Zaborskas sapnis tajā pašā naktī. „Šonakt sapnī redzēju lielu, daudzstāvu, daudzdzīvokļu māju. To sāk celt augšā ar krānu, lai pārnestu uz pakalnu. Esmu iekšā, skatos pa logu un brīnos, ka nekas nebrūk un mierīgi ceļas augstāk (!!!). Blakus mājai aug liels koks, saknes zem viņa. Taču viņu arī ceļ augšā kopā ar māju. Viss noritēja sekmīgi, es ar prieku stāstu jums par notikušo.”

Kāpēc es pieminu sapni? Kosmonauta video rāda tādu pašu magnētisku vētru, kādu es redzēju sapnī! Tikai viņam krāsa ir zaļa un sarkana, bet es redzēju gaišzilu. Šķiet, mēs ar viņiem redzam vienas un tās pašas magnētiskās vētras uguņošanu, tikai no dažādām pusēm! Un tad iznāk, ka, vai nu mēs jau REDZAM citā diapazonā (es sāku šīs plūsmas redzēt ne tikai sapnī), vai arī Zeme paplašinās (mainās atmosfēra ap Zemi). Bet, iespējams, gan viens, gan otrs notiek vienlaicīgi. PAPLAŠINĀS REDZAMĀ spektra daļa, un mēs to JŪTAM kā problēmas ar redzi..

Rakstu beidzam ar labiem jaunumiem:

- no Kretova J.V. „...Pats interesantākais, ka mēs pārejam mīkstā režīmā. No 2009. gada tas sāka iet un ilgs līdz 2016. g. Bet 2018. gadā...”

- „Valsts Dome pirmajā lasījumā ir pieņēmusi valdības likumprojektu, kas aizliedz Krievijā audzēt un iekopt gēnu inženierijas modificētus augus un dzīvniekus. Ir aizliegts sējai izmantot sēklas no augiem, kuri iegūti ar gēnu inženierijas metodēm, aizliegts KF ievest modificētu gēnu organismus un produkciju pēc rezultātiem, ko dod viņu ietekmes uz cilvēku un apkārtējo vidi monitorings.”

RIA Jaunumi http://ria.ru/science/20150424/1060718919.html#ixzz3mQjmo9K0

Jaunums ir labs tādēļ, ka mums tagad ir lemts spēcīgi mainīties gēnu līmenī, un priekš tā (vismaz mūsu valstī) tiek radīti mazāko traucējumu apstākļi, kā saka tautas gudrība: „Gribi palīdzēt – netraucē!”.

Vēl pāris svaigu paziņojumu, kuri ved pie domas, ka ATTĪSTĪTAS civilizācijas NEKAD nerādīs sevi:

Pirmkārt, patiešām augstu attīstītas būtnes izmanto tādas ekoloģiskas tehnoloģijas, ka visa viņu darbība izskatās kā dabīgs process, kurš neienes absolūti nekādu disonansi apkārtējā pasaulē. Un vispār, attīstītas ārpuszemes civilizācijas ir retums, un to vietējā Visumā nav, ir secinājuši zinātnieki.

http://www.astronews.ru/cgi-bin/mng.cgi?page=news&news=7777

Otrkārt, Pēc Snoudena domām, ja citplanētu civilizācijas eksistē, visas viņu komunikācijas ir kodētas, jo augstā attīstības etapā sabiedrība sāk apzināties, ka sakaru kanālus vajag kodēt. Bet tas nozīmē, ka tamlīdzīgi signāli ir neatšķirami no kosmiskā fona mikroviļņu starojuma. „Ja paraugās uz kodētu komunikāciju, tad patiesībā nav iespējams pateikt, ka tā ir kodēta, – teica amerikāņu specdienestu bijušais darbinieks, – Nevar kā nākas atšķirt nokodētu komunikāciju no patvaļīgām izpausmēm.” http://russian.rt.com/article/117648.

Turpinājums sekos...

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

P.S.

Neliels labojums no Garjajeva P.P.

„Gribu atzīmēt, ka mani ir sajaukuši ar Czjan Kaņ Dženemu. Tas ir viņš, kurš audzēja vistas-pīles u.c. Mēs arī kaut ko sasniedzām šajā jomā, kuru nosaucām par „lingvistisko viļņu ģenētiku”. Kvantu ģenētiskās informācijas ievadīšana cilvēkā, vispār visās biosistēmās ir iespējama. Strādājām šajā virzienā wavegenetics.org” P. Garjajevs

 

Pievienots 25.09.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/dnevnik-perechoda

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Vienplaušzivjveidīgās (Tulk. Piezīme)