Нина Терехова и Сергей Бублик – Глобальные события мая 2019г. Космические волны и пирамиды

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. g. maija globālie notikumi. Kosmiskie viļņi un piramīdas

 

Turpinām 2019. g. maija jaunumus.

2019.05.25. Parādījies “Aplis uz lauka” Hempšīrā, Angilja.

19 06 04 01

1. att. Aplis 25.05.19., Hempšīra

Kretovs (Кретов): “Eksistē noteiktas frekvences enerģijas iznākšanas perēkļi. Tie ir dažādās pasaules daļās. Un tāpēc, ja vilnis nāk no planētas kodola uz virsmu, tad te sekundārais vilnis, ja tā var teikt, speras pret kaut ko. Vilnis nāk no iekšienes un speras pret objektiem, kas ir ārpusē. Ne obligāti pret kalniem, pret kaut ko rokām darinātu.”

Iepriekšējā rakstā (“2019. g. globālie notikumi. Planētas Zeme “vates slānis””, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1.html[1].) tika pieminēts gigantisks kubs blakus Saulei.

“Tas ir objekts, kurš akumulē enerģiju, kura iedarbojas uz Zemes kodolu un provocē viļņveida atbildi no Zemes kodola.” (Kretovs)

 

Mēs jau saprotam, ka uz Zemes kodolu iedarbojas, lai pastiprinātu “vates” slāni.

Babikovs (Бабиков): “Zem planētas garozas ir ļoti spēcīgs vitonu cietā barstera starojuma fons. “Vates slāņa” galvenā funkcija – vitonu cietā starojuma pārveidošanā mīkstajā, un tā notiek, pateicoties vitonu plūsmas daudzkārtējai refrakcijai vulkānisko pelnu daļiņās, tas ir kaut kas līdzīgs telpiskam difrakcijas režģim.”

(Barsteri[2] – (angļu “burst” – uzliesmojums) – kosmiski rentgenstaru avoti ar uzliesmojumu ilgumu apmēram 10 sek. un raksturīgu atkārtojuma laiku no dažām minūtēm līdz dažām stundām.)

(Sīkāk sk. “Planētas Zeme uzbūve pēc J.A. Babikova un Augstas dievišķas būtības „uzvednēm”. 2017. g. marts”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub58.html[3].)

Babikovs: “Korr. uzstāja, ka barstera starojuma līmenim “vates slānī” zem planētas garozas vienmēr ir jābūt vienādam (“mats matā”) ar barstera starojuma līmeni piezemes telpā. Šis apstāklis pats par sevi ir dīvains: mēs esam aizsargāti no Saules un Visuma cietā rentgena starojuma ar Zemes magnetosfēru, bet zem garozas, izrādās, piezemes telpas starojuma līmenim automātiski seko planētas kodols!”

Iznāk, ka, Saules sistēmai pārejot telpā ar augstāku starojuma līmeni, planētas Zeme (kā arī citu Saules sistēmas planētu) pienākums ir mainīt sava bastera starojuma līmeni “mats matā” ar ārējo! Un otrādi. Ja viņas to dari sinhroni, tad arī iznāk tas mūsu pārejas “plūdenums, mīkstums”, par kuru visu laiku runā Astruss.

 

Nesen NASA ar rotējošu kameru nofotografēja debesis rentgena diapazonā.

19 06 04 02

2. att. Debesis rentgena diapazonā 2017. g. laikā http://earth-chronicles.ru/news/2019-05-31-129045

 

Viņi uzskata, ka zinātniskas jēgas ainai nav, bet izskatās skaisti. Taču, iespējams, tieši tādu starojumu ainu parādītu arī mūsu planētas kodols!

 

Tad pret ko gan “speras” atbildes vilnis no kodola?

Pēc loģikas ir jāeksistē mehānismiem, kas notur barstera starojumu režīmā “mats matā”.

Pirmais, kas nāk prātā, – tās ir piramīdas.

Zemi apjož simtiem piramīdu (pēc aptuveniem aprēķiniem to ir 300). Kādēļ tik daudz? Kam tās?

Un uzreiz atnāca uzvedne no zinātniekiem (2019.05.30.).

“Starptautiska pētnieciska grupa pielietoja teorētiskās fizikas metodes, lai pētītu Lielās Piramīdas elektromagnētisko atbalsi uz radioviļņiem.

19 06 04 03

3. att.

Zinātnieki pierādīja, ka rezonanses apstākļos piramīda var koncentrēt elektromagnētisko enerģiju savās iekšējās kamerās un zem pamata.
Pētnieki pirmoreiz izvērtēja, ka rezonanses piramīdā var izraisīt radioviļņi ar garumu no 200 līdz 600 metriem.

Pēc tam viņi sastādīja piramīdas elektromagnētiskās atbalss modeli un izmērīja šķērsgriezumu. Šis lielums palīdz novērtēt, kādu krītošā viļņa enerģijas daļu piramīda var izkliedēt vai absorbēt rezonanses apstākļos. Visbeidzot, tajos pašos apstākļos zinātnieki ieguva elektromagnētiskā lauka sadalījumu piramīdas iekšienē.” http://earth-chronicles.ru/news/2019-05-30-128996

 

Astruss: “Telpa – tas ir zināms rezonējošs faktors, kam ir noteikta robeža. Un, lūk, viss, kas darbojas noteiktā rezonanses frekvencē, tas tad arī var būt kā telpa tajā skaitā. Lūk, kad tie sakrīt kopā, tad sāk darboties.”

Rezonanse – pēc frekvences selektīva svārstību sistēmas atsaukšanās uz periodisku ārēju iedarbību; tā izpaužas kā krasa stacionāro svārstību amplitūdas palielināšanās, ārējās iedarbības frekvencei sakrītot ar noteiktiem lielumiem, kas raksturīgi šai sistēmai.

Rezonanses iedarbībā svārstību sistēma izrādās īpaši atsaucīga uz ārēja spēka darbību.

Tātad, ko gan mēs redzam?

Cilvēka, kā pašas pārejas nesēja un iespējas, pāriešana un adaptācija pamatā beidzās 2017. gadā.

Iestājās darbību laiks.

Un šīs Radītāja (Radītāju) darbības mēs, cilvēki, sākām pēkšņi “redzēt”, just, bet zinātnieki “pēkšņi” sāka izdarīt lavīnu jaunu atklājumu, kas liecina par zināmu formulu un likumu neprecizitāti...

 

Šīs izmaiņas ir pakāpeniskas, izstieptas laikā procesos, kuri var ilgt veselu gadu. (Atcerēsimies 2018. gadu – “Baltās vārnas” gadu. Pēc tam procesu, saistītu ar Halo.)

Tagad ir 2019. gads, mēs redzam, ka mainās mūsu dzīves telpa...

Iepriekšējā rakstā mēs rakstījām, ka mūsu telpa paplašinās uz kaimiņu telpu rēķina.

 

“Telpa ir svarīgāka par laiku,” saka Astruss. Telpas izmaiņa liek mainīties visiem fizikas likumiem, vispār visam, kas šajā telpā atrodas. Mūs, protams, pirmām kārtām interesē cilvēks.

 

Piedāvājam būt sajūsmā, cik “vienkārši un droši” ir Radītāja instrumenti, kuri gadsimtiem stāv uz planētas blakus mums. Zinātnieki tos pēta, tūristi pa tiem kāpelē...

Mēs runājam par piramīdām, kuras ne jau nejauši ir izkaisītas pa Zemi (tās ir uz visām Saules sistēmas planētām). Iespējams, ka intensīva barstera starojuma punktos to ir īpaši daudz.

Daudzie sinhronismi un matemātiskas paralēles starp šīm senajām drupām rāda, ka cilvēki, kas tās uzbūvēja, īpašu uzmanību veltīja ne tikai debesu ķermeņiem un matemātikai, bet arī neticamai precizitātei.

Personīgi mūs pārsteidza tas, ka iepriekšējos gados mūsu grupa, izrādās, tika “sūtīta” pastrādāt un nogādāt kristālus uz dažām īpašām planētas vietām – Gīzas Piramīdām, Sinaju (Ēģiptē), Ollantaytambo (Peru), Maču Pikču (Peru), Preah Vihear (Kambodža), Ankorvatu.

Un šie tempļi ir saistīti ar Oriona, Perseja, Pūķa zvaigznājiem.

Vērīgāk paraudzīsimies uz Gīzas piramīdām, konkrēti, uz to ģeometriju.

Piramīdu izmēri no skaitļa Φ (Fibonači) variējas tikai par 0,025% (3,67 cm), bet no skaitļa π (pī) – par 0,121% (17,7 cm.). Piramīdām ir arī neticami precīza arhitektūra un inženierija (piemēram, milzīgo akmeņu griešana un piedzīšana, lai tie ideāli atbilstu cits citam, kas ietver arī iekšējās šahtas zem leņķa – nekas no tā nevar tikt atkārtots uz mūsdienu iekārtām).

Gīzas piramīdas neticamās meistarības izpausme ir tajā, ka tās iekšējās šahtas ir ideāli izlīdzinātas ar noteiktiem zvaigznājiem – tie ir: Orions (Ozīriss); Sets (Seth); Izīda (Isis); Kočabs (Kochab) un Tubans (Thuban/ Alpha Draconis)!

19 06 04 04

4. att. Gīzas piramīdas iekšējās šahtas

Vēl vairāk, ir pētījumi, kuri ierīcēs parādīja, ka “Gīzas piramīdu četrām kamerām ir tās pašas pamata rezonanses frekvences kā DNS!”

Rekomendējam paskatīties ļoti tēlainu rakstu vienkāršā izklāstā – “KIMĀTIKAS NOSLĒPUMI, DNS UN ĒĢIPTIEŠI”, http://rainboway.info/tajny-kimatiki-dnk-egiptyane/

 

Tātad, ja runājam vienkārši un tēlaini, tad

cilvēka, kā pašas pārejas nesēja un iespējas, “pāriešana” un adaptācija pamatā beidzās 2017. gadā.

Iestājās darbību laiks.

Par 2018. gadu – Baltās vārnas gadu – parunāsim nākamajā rakstā.

Tagad ir 2019. gads, mēs redzam, ka mainās mūsu dzīves telpa...

Iepriekšējā rakstā mēs rakstījām, ka mūsu telpa paplašinās uz kaimiņu telpu rēķina.

Bet šis raksts ir par instrumentiem, kurus Radītājs (Radītāji) izmanto savā darbā un kuri, kā izrādījās, laikus tika uzstādīti uz planētas, noskaņoti uz enerģiju pieņemšanu no konkrētiem zvaigznājiem, un tagad caur tiem ir sākusies iedarbība gan uz mūsu planētas telpu, gan uz cilvēku.

“Gīzas Lielās piramīdas arhitekti bija ārkārtīgi gudri, un viņi pārvaldīja ļoti attīstītas zināšanas matemātikas un astronomijas jomā, tālu aiz sava laika ietvariem – un varbūt arī tālu aiz tā ietvariem, ko mūsu skolās un universitātēs māca šodien.

Tā ka rodas jautājums: kas ar šīm zināšanām notika?” – vaicā raksta autors.

Mēs domājam, ka ar šīm zināšanām nekas nav noticis. Vienkārši pagaidām “tas nebija domāts mūsu prātam”. Mūsu apziņas līmenim.

19 06 04 05

5. att. Tulkojums ir tāds: “Ja jūs gribat atminēt Visuma noslēpumus, domājiet pēc enerģijas, frekvences un vibrāciju kritērijiem.”

 

2019. gada 31. maijā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 04.06.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/2189-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-g-globalie-notikumi-planetas-zeme-vates-slanis (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Barsteri” http://www.aliens.lv/b/2349-barsteri (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1132-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-planetas-zeme-uzbuve (Tulk. piezīme)