Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с «ДРУГОЙ» Цивилизацией, которой нас «передали». Часть 4. (Информационный обмен в новой структуре. Мозг). Октябрь 2018г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par projektu “Kontakts ar “CITU” Civilizāciju, kurai mēs tikām “nodoti””. 4. daļa. (Apmaiņa ar informāciju jaunajā struktūrā. Smadzenes.) 2018. g. oktobris

 

Mēs Atskaites 3. daļā palikām pie tā, ka zinātnieki ir konstatējuši cilvēka smadzeņu spēju vienlaikus uzturēt 11 dimensijas. https://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/457336-sensacionnoe-otkrytie-v-nashem-mozgu-obnaruzhena-mnogomernaya-vselennaya.html

Ņemot vērā šo jaunumu, mūsu pukošanās par nepieciešamību “trīskāršoties” Projektā vairs neizskatās tik grandioza.

Braucām pakonsultēties ar Juriju Vasiļeviču (Юрий Васильевич Кретов).

Kretovs: “Dzirdējāt sensāciju no zinātniekiem, ka smadzenes atrodas 11 dimensijās? Ko tas nozīmē? Iedomājieties, ka mēs sazināmies ar mirušajiem. Daudzi to neizturēs… Vairums meitiņu nosūtīs māmiņu turp, kur viņa ir, ja viņa sāks “mācīt viņas dzīvot” no Tās puses…”

Precizēsim, ka bez dalījuma pa dimensijām pašas dimensijas vēl dalās fiziskajā un tās-puses-pasaulē. (Vismaz tas attiecas uz to ekoloģisko nišu, kurā mēs dzīvojam, un nākamo, kurā mēs pārejam.)

Kad mēs detalizētāk aplūkojām šo informāciju, ka “Smadzenēs atrastas 11 dimensijas” (https://www.moya-planeta.ru/news/view/uchenye_nashli_v_mozge_11_izmerenij_31662/), mūs pirmkārt pārsteidza šī frāze: “Neirobiologi ir konstatējuši, ka smadzenes vizuālo informāciju apstrādā, radot daudzdimensionālas neiroloģiskas struktūras, kuras sabrūk, tikko dati kļūs SAPROTAMI.”

Tieši tāpat notiek arī man! Kamēr jautājums nav saņēmis atbildi, doma par to nomoka un nomoka… Bet tikko kā atnāk izpratne, momentāni zūd interese par šo problēmu, un rodas cita problēma – ir jāraksta vai nu atskaite, vai nu raksts. Ja atskaite nav uzrakstīta pa svaigām pēdām, notiek lavīnveidīga aizmiršana. Un smadzenes pārslēdzas uz citu jautājumu – viņām atskaite absolūti neinteresē! Lūk, te viņas var apskaust, jo visi “programmeri” lieliski zina, ka pats apnicīgākais ir rakstīt atskaiti… (Pati biju programmētāja daudzus gadus.)

 

Bet runa pašlaik nav pat par to, bet par mūsu smadzeņu 11 dimensijām!

Projekta Blue Brain (Šveice) neirobiologi izmantoja matemātiskas metodes, lai pilnīgi jaunā veidā aprakstītu mūsu smadzeņu arhitektūru. Un konstatēja, ka viņas sastāv no daudzdimensionālām ģeometriskām figūrām, kuras sasniedz 11 dimensijas.

Turklāt zinātnieki pirmoreiz smadzenēs atrada ļoti daudz ārkārtīgi svarīgu tukšu dobumu starp daudzdimensionālajām ģeometriskajām struktūrām, kurus agrāk neironu tīklos neredzēja, ne bioloģiskajos, ne mākslīgajos. (Pievērsiet uzmanību, ka tas ir kaut kas jauns, tāpat kā jaunu orgānu parādīšanās!)

“Lielu dobumu parādīšanās laikā, kad smadzenes apstrādā informāciju, nozīmē, ka neironi tīklā uz kairinātājiem reaģē ļoti organizētā veidā,” – paziņoja viens no pētījuma dalībniekiem. “Tas izskatās, it kā smadzenes atsaucas uz stimuliem, radot un pēc tam palielinot torni no daudzdimensionāliem blokiem, sākot ar viendimensijas nūjiņām, pēc tam pārejot pie dēļiem (2D), pēc tam pie kubiem (3D), pēc tam pie sarežģītākas ģeometrijas ar 4D, 5D utt..” Šis atklājums sniedz jaunu izpratni par procesiem, kā smadzenes apstrādā informāciju. Zinātniekiem vēl stāv priekšā tikt skaidrībā, kas tieši neironu grupām liek savienoties tādās konstrukcijās.

https://www.popmech.ru/science/news-369232-v-mozge-nashli-11-izmereniy/

Iznāk, ka mums, cilvēkiem, ir mehānisms, kurš ļauj uztvert VISAS 11 dimensijas?! Tās ir galvas smadzenes, saka zinātnieki.

Bet kāpēc Kretovs lūdza “pastaigām pa dimensijām” noskaņoties uz 12-pirkstu zarnas pārstāvēto zonu? Uz bioloģiskajām smadzenēm, vēdera smadzenēm, nevis uz galvas smadzenēm?

Mēs reiz mēģinājām tikt skaidrībā ar Vēdera smadzenēm, ar viņu sakaru ar galvas smadzeņu garozu un pat noorganizējām par to veselu semināru.

Pacentīsimies īsi aprakstīt galvenos momentus, jo bez šīs izpratnes dimensiju pētīšanā tālāk netikt...

Lieta tāda, ka fizioloģija vienmēr ir pētījusi nomodu, nevis miegu.

Eksistē smadzeņu karte, uz kuras attēloti rajoni, kuros ienāk signāli no dažādām organisma sistēmām. Taču tur nav rajonu iekšējiem orgāniem, kuros ir daudz receptoru, kas pastāvīgi vāc informāciju – par temperatūru, skābuma pakāpi, ķīmiskajiem procesiem.

Kurp šī informācija iet? – mocīja jautājums zinātnieku Ivanu Pigarjovu (Иван Пигарёв) – Informācijas pārraides problēmu institūta zinātnisko vadošo darbinieku.

Uz to laiku jau bija noskaidrots, ka arī miegā smadzenes turpina strādāt, gandrīz vai aktīvāk nekā pa dienu. (Bergers (Hans Berger) konstatēja elektrisku aktivitāti – encefalogrammu arī aizmigušiem cilvēkiem. Aizmigušu smadzeņu lēno viļņveida aktivitāti.)

Pigarjovs uz problēmu spēja paskatīties plašāk, jo viņš, biologs, strādāja Informācijas pārraides problēmu institūtā. Uz ideju uzvedināja tas, ka tad procesori sāka strādāt ātrāk un vienu procesoru sāka izmantot vairākiem lietotājiem, nevis tikai vienam, kā bija agrāk.

Šī ideja viņam palīdzēja izvirzīt hipotēzi par smadzeņu režīmu pārslēgšanos: te NOMODS, te MIEGS.

Zinātnieks pieņēma, ka SMADZENES pa dienu apkalpo ĀRĒJO pasauli, bet naktī norit pilnīga pārslēgšanās, un viņas pāriet uz IEKŠĒJĀS pasaules apkalpošanu. Pēc tam viņš to eksperimentāli pārbaudīja ar kaķu un pēc tam arī pērtiķu redzes sistēmu. Un tagad tas ir fakts, nevis hipotēze.

Galvas smadzenēm ir Nomoda režīms un Miega režīms. Un ir šo režīmu pārslēdzējs – noteiktas frekvences viļņi. Nav svarīgi, kad šī pārslēgšanās notiek – dienā vai naktī.

Garozai ir ārprātīgi sarežģīts darbs – vienlaikus apstrādāt daudz informācijas.

Kā viņa to dara, paskaidro Pigarjovs, atsaucoties uz saviem eksperimentiem: “Režīmā NOMODS garozas neironi izpauž skaidru selektivitāti pret noteiktiem redzes impulsu tipiem (ārējā pasaule). Garozā ir neironi, kuri reaģē uz vienu noteiktu viļņu ritmu, bet nereaģē uz citiem.

Garoza miegā dara to pašu. Saņem noteiktas frekvences vilni un izpilda iepriekš ieprogrammētu darbību bloku PA OPERĀCIJĀM (pa līdzīgiem izskaitļojumiem, kādus viņa dara dienā). Tikai vilnis nāk no iekšējās pasaules. Viss.

Un visdrīzāk garoza nezina, kas ir pašlaik – nomods vai miegs!

Viņa tikai apstrādā to, kas viņai ir atsūtīts ieejā, un sūta atbildi izejā (Centrālajā Nervu Sistēmā – muguras smadzenēs), lai izpildītu kustības, vai APZIŅĀ. Un nav viņas rūpes, no kurienes signāls ir atnācis.

Bez režīma “diena-nakts” (kad notiek iekšējo orgānu pašārstēšanās un norit visa organisma enerģijas aizpildīšanās), ir smadzeņu lokālais dienas miegs. Piemēram, kad mums ir jānodod viela, kura no zarnu trakta iesūcas asiņu gultnē noteiktā ķermeņa vietā, lai realizētu imūnsistēmas atbildi vai barošanu utt., bez koordinējošām smadzenēm, kuras var zināt VISU par mūsu organismu, – šo uzdevumu atrisināt nav iespējams, jo Nomoda režīmā garoza taču kuņģa un zarnu traktu (KZT) neredz...

Izrādās, ka smadzenes ir sarežģīta lieta, viņas var savu daļu iegremdēt miegā, kamēr cilvēks ir nomodā!”

 

Tieši šī “lokālā miega” pasaka mūs pašlaik arī interesē.

Pārslēdzējs uz šo pasaku ir noteiktas frekvences viļņi.

Viļņu avoti var būt kā iekšējie, tā arī ārējie.

Iekšējos viļņus rada iekšējie orgāni (plaušas, aknas un nieres), KZT.

Taču jau ir radīts daudz ierīču, kas dod šī diapazona ritmu un var ievest cilvēka smadzenes, piemēram, alfa-ritmā. (Piemēram, kosmonautiem ir radīta ierīce ar ritmu 7.8 Hz, lai Starptautiskajā Kosmosa Stacijā uzturētu Zemes Šūmaņa pamata rezonansi, kura bija svarīga veselībai).

Meditācija – tas ir smadzeņu ritmu apzinātas pārslēgšanas paņēmiens.

19 01 27 09

1. att. Cilvēka galvas smadzeņu ritmi. Alfa-ritms atdala miegu no nomoda

2015. gadā Astruss pateica, kāds elektromagnētisko viļņu diapazons cilvēcei ir JĀAPGŪST: No 2,4 līdz 12 Hz (V.J. Tihoplavs (В.Ю.Тихоплав): “Šis ir tas diapazons, kurš precīzi atbilst cilvēka kā būtnes rezonansei.”)

Mēs jau esam noskaidrojuši, ka uz 2018. gada beigām ir apgūts diapazons no 1.3 līdz 26 Hz. Un tas piemīt planētas Zeme kolektīvajai apziņai. Personīgais vibrāciju līmenis var būt daudz plašāks! (Sk. https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1.html[1]).

Aplūkosim galvas smadzeņu ritmus (1. att.). Alfa-ritms atdala miegu no nomoda.

Tēlaini runājot, mēs nevaram “pastaigāties pa dimensijām”, neapguvuši frekvenču spektra apakšējo daļu. Runa ir par frekvencēm zemāk par 4 Hz (miegs, meditācija). Bet pacelties pa dimensijām mums ļaus tikai jūsu apziņas apgūtās vibrācijas frekvences spektra augšējā daļa (nomods). Nekādu aizvainojumu!

Nevajadzētu aizmirst par Radītāja Providenci. Mūs ved! Ne bez Radītāja Augsti-Garīgo Palīgu palīdzības. Par ko mēs nepagurstam Viņiem pateikties.

Visa Saules sistēma ir nonākusi citos ārējos apstākļos. Mums ir lemts izmainīties, lai izdzīvotu.

Mums ir izmanīta smadzeņu telpiskā struktūra. (“Zinātnieki pirmoreiz smadzenēs atrada ļoti daudz ārkārtīgi svarīgu tukšu dobumu starp daudzdimensionālajām ģeometriskajām struktūrām, kurus agrāk neironu tīklos neredzēja, ne bioloģiskajos, ne mākslīgajos”.) Neredzēja tāpēc, ka to NEBIJA! Šie dobumi parādījās, it kā izvirzījās no iekšienes, sakarā ar mūsu pārvešanu uz citu ekoloģisko nišu.

Izrādījās, ka mūs, īpaši Krievijas cilvēkus, “nenožņaugsi un nenogalināsi”! Mēs esam sākuši apgūt šos tukšumus – pieaudzināt jaunas neironu saites.

Esam iemācījušies nirt no ritma Beta-3 (ierosināta smadzeņu darbība) miega teta-ritmos parastās dzīves ikdienā. Turpinot iet uz darbu un audzinot bērnus. Aizmiegot gaitā kā kareivji karā. (Agrāk, lai uzturētu šo stāvokli, jogas iegāja alās un nekad nepielaida sev parastus cilvēkus tuvāk par 50 m.)

Bet! Uzmanību! Starpība ir tāda – ja jogas to darīja apzināti (frontālā, smadzeņu pieres daļa), tad parastiem cilvēkiem šis process norit autopilotā (mandele).

19 01 27 10

2. att. Cilvēka smadzenes.

Attīstot smadzeņu frontālo daļu, cilvēks spēj ieslēgt kritisku vadību kritiskās situācijas, bet autopilota režīmā diemžēl vadības nav. Vēl vairāk, pirmajā gadījumā rodas harmonija ar visu apkārtējo pasauli, otrajā – bailes un stress.

 

KĀ mūsu smadzeņu puslodes darbosies Jaunajā Nišā? Kā delfīnam? Viena no delfīna un cilvēka smadzeņu atšķirībām ir tāda, ka dzīvnieki ir iemācījušies atslēgt smadzeņu vienu pusīti, lai viņa varētu atpūsties.

 

Atgriežamies pie mūsu Projekta.

Noskaidrojās, ka uztvert TE un TUR vienlaikus neizdodas! Nepieciešama pārslēgšanās: vai nu NOMODA režīms, vai arī MIEGA režīms! Vai nu tā ir fiziskā pasaule, vai arī TĀS smalkā plāna pasaules. Un ir vēlams būt APZINOŠIEM visur.

Starp citu, mūs visus pastāvīgi “gāza nost” miegs oktobrī gan dienā, gan naktī. Bet pēc tam tas krasi izbeidzās. Un kāpēc tas notika, kļuva saprotams vēlāk. Mēs sākām apgūt, gājām pa pirmajiem diviem tās-puses-pasaules gredzeniem (sk. Monro (Robert Monroe) gredzenu aprakstu[2]) paātrinātā testa režīmā. Pirmais gredzens (nesaprot, ka ir miruši) ir pats tuvākais fiziskajai pasaulei. Tās-puses-pasaules otro gredzenu (saprot, bet nezina, ko darīt) mēs “ieraudzījām” tieši tādu kā Čurļoņa (Mikalojs Konstantīns Čurļonis) gleznā! Cilvēki kapucēs, visi sēžot guļ. (Sk. 3. att..)

19 01 27 11

3. att. “Bēru simfonija”. Lietuviešu gleznotāja M.K. Čurļoņa, kurš tika “nonācis” īpašos stāvokļos, glezna...

Bet trešajā gredzenā (saprot un zina), raksta Monro, atrodas daudz atsevišķu realitātes gredzenu. Tur katrs realitāti būvē atbilstoši savai pasaules sapratnei. (Vai tas jums neatgādina ainu metro, kurs katrs ar sīkrīku sēž savā realitātē, neievērojot apkārtējos?!)

Starp citu, par mūsu fantāziju attiecībā uz Jauno ekoloģisko nišu, uz kuru mēs neatturami pārejam, Astruss reiz teica – “ja cilvēkam piedāvā variantus no kaut kā jauna, tad viņš noteikti izvēlēsies pierasto, nevis viņam labāko”.

Tāpēc mēs vienojāmies fantāziju atslēgt un pētīt un rakstīt tikai to, kas nāk. Bet tās ir sajūtas, gaisma, krāsa. Un, dabiski, fiksēt informāciju, kuru mums apsolīja. (Sk. šī perioda rakstu sēriju.)

Atskaites:

2018.10.16. Ņina. Noskaņojos uz punktu uz kājas un nolēmu uzdot jautājumus.

“Cik ilgi gan turpināsies šis “vienas kājas” stāvoklis – ne Tur, ne Te? Mums viss dzīvē ir pamiris. Jau gribētos atsperties no dibena...” Uzreiz sajutu spiedienu labajā ausī. Tā ir iedarbība uz hipotalāmu.

Pajautāju: “Kā, vai notiek iedarbība uz cilvēku hipotalāmu un hipofīzi?” – Jā.

Es iztēlojos mūsu telpas robežu paplašināšanos zemo un augsto frekvenču virzienā.

“Brūk 3. dimensijas robežas, un mēs redzam citas dimensijas debesis, vai tā?” – Tā.

“Kad pilnībā atvērsies jaunā dimensija?” – Pēc 25 gadiem. (2043.!!! – sk. 4. att. Kretovs: “2043. gadā jaunais civilizācijas cikls ieies pilnā uzplaukuma fāzē.”)

19 01 27 12

4. att. Piktogramma 2016.09.27., Brazīlija, Parana.

Kretovs (par 4. att.) “Tas ir signāls par smadzeņu pārformatēšanas sākumu. Jau 3 gadus mēs dzīvojam šajā režīmā!”

 

Uz rīta pusi SAPNIS. Esmu pieņemta darbā par programmētāju. Vienojāmies tikai par tēmu – mana tēmas izpratne viņiem patika. Bet paši neko konkrētu pateikt nevar – ne programmēšanas valodu, ne termiņus, neko. Uzreiz atstiepa man personālo datoru ar divām kastēm – procesoriem. Es ko tādu nebiju redzējusi. Un aizgāja, neatstājuši pat telefonu sakariem...

Pamodos neizpratnē. Iespējams, ka tas ir jaunajā pasaulē – kura vēl ir “nekāda”. Un mums tā jārada (jāprogrammē) tukšā vietā?

Sergejs. Es palūdzu, lai man izdarītu kaut ko “vajadzīgu” ar hipotalāmu... Mani tā piespieda uz pleciem, lai nekustētos. Bet pēc tam galvā nevis kustēšanās vai sāpes, bet vienkārši kaut kāda iedarbība. Bez sāpēm.

Ļuda. Bija jūtams stīvums visā ķermenī, sāpīgas sajūtas galvā un labajā rokā. Atkal gribējās gulēt.

Nataša. Pēdējā vai priekšpēdējā N. Koteļņikovas (Н.Котельникова) vēstījumā, šķiet, Saules Brāļi runā par to, ka nav jāmēģina stādīties priekšā citas dimensijas?!!!! Vienalga mūsu iztēles mēru nepietiks, un būs tikai stiprs izkropļojums. “Jūs neko nevarat iztēloties, tas vienalga būs NE TĀ!!!” Esiet šeit un tagad, tas ir daudz noderīgāk.

Esmu stulba, tad nu piedodiet augstsirdīgi, bet es nesaprotu, ko mēs darām meditācijā pēdējā laikā. Apskāvieni.

Gaļa. Mani iemidzināja. Tieši uz 20 min..

Oļa. Šodien atkal, noskaņojoties uz punktu uz kājas, iekšienē radās kā gaismas uzliesmojums un momentāna paplašināšanās. Atkal nonācu klusumā un bez domām. Daudz gaismas.

 

2018.10.22. Ņina. Tradicionāli uzreiz aizlika labo ausi. Mūsu ir 24! Izjautāju par dimensijām. “Jūs pašlaik jau esat radījuši struktūru 6. dimensijā. Un mēģināt pastaigāties pa 7. dimensiju. Pat no 7. līdz 9. dimensijai.” (To es nesapratu un negaidīju. Mēģināsim tikt skaidrībā.) Šajā momentā kļuva karsti, karsti. Pašlaik pierakstu jau ar stipriem drebuļiem.

Sergejs. Es kļuvu šķidrs un liels. Izplūdu kā peļķe, pat iekšā zemē. Un pēc tam ar gribas piepūli savācos atpakaļ.

Oļa. Noskaņojos uz punktu, atkal paplašināšanās, lūdzu parādīt augstākās dimensijas. Parādījās spilgta violeta gaisma, pēc tam dziļi violeta. Ieraudzīju tā saukto ACI, tā es redzu manas Dvēseles līmeni. Savienojos, jūtu mieru, tīksmi, klusumu... Nirvāna! Taču mani paceļ vēl augstāk, šeit ir daudz gaismas, un es piepildos ar to visa! Lejup laižos pati pa sutratmu.

Un kam jūs uzdodat jautājumus? Un kurš uz tiem dod atbildes? Ne visai saprotu... Man šķiet, ka izpildu vienkārši meditāciju ar paplašināšanos, ar apziņas pacelšanu augšup... Šodien manai mazmeitiņai Ļubašai palika 5 gadi! Maza jubileja!!

Ira. Nedaudz aizkavējos ar meditācijas sākšanu. Noskaņojos, vienotība, savākšana. Kad sāku iztēloties visus pēc kārtas, pēkšņi uzpeldēja aina – daudz piramīdiņu kā teltiņas, mazas uz milzīgās zvaigžņotās debess fona, katrā deg ugunskuriņš un kāds sēž, nav redzams kas, un daudz, daudz vairāk nekā 13 vai 20.

Darina. Nāk ļoti maiga pienaina gaiši zaļa gaisma. Es esmu savā dimensijā... Man ir labi! Skan mūzika... Es šūpojos tās taktī... “Šī mūzika ir jāklausās...” Mūzika iekļūst man tieši Dvēselē... Es atpazīstu viņu... (norāde https://www.youtube.com/watch?v=rbe2w81YbrI) Apkampju visus!!!

 

18.10.23. Ņina. Man parādīja krāsainu šovu daudzdimensionālai Merkabai līdzīgā kristālā. Krāsas mainījās iekšienē, bet struktūra stāvēja. Violetas neona krāsas. Augšējā frekvence?

Oļa. Palūdzu parādīt mūsu struktūru no Augstākajām dimensijām. Nedaudz reiba galva, domāju, ka aizmigšu sēdus! Miers un domu nav. Pēc tam parādījās mūsu piramīda no piramīdiņām, tai pievienojās piramīda-dvīne, tās savienojās ar pamatiem, virsotnes – uz augšu un leju. MERKABA. Tikai negriežas.

Sergejs. Pamēģināju kļūt plūstošs, taču ne kā šķidrums, bet kā gāze. Izdevās cauri mājas sienai un Borisova Grivai (Борисова Грива). Bet tālāk sevi nejutu nekā – izgaisu.

Ira. Sēžu ar seju pret logu, aiz loga migla un pelēkums. Noskaņojos, un it kā saule būtu uzlēkusi. Koncentrēšanās uz kreiso kāju, tā tirpst, bet nekādu citu efektu.

Ļuda. Šodien nācās strādāt ārā, apsēdos uz soliņa, pūta ass vējš. Apbrīnojami, ka caur pēdām un plaukstām sāka nākt siltums, pēc tam vispār kļuva karsti.

Darina. Nāk zaļgana gaisma... Diskomforts kreisās auss rajonā... Lūdzu atļauju nonākt 7. dimensijā. Gaisma kļūst debeszila... Nevienu neredzu, tikai gaismu. Taču ļoti komfortabli.

 

Pēdējā laikā mums ir izdevies iegūt milzīgi daudz jaunas, neparastas informācijas, kurai bija sakars JAUNO DIMENSIJU.

2018. gada oktobra raksti:

“Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Netieši pierādījumi. (1. daļa). 2018. g. 24. oktobris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub117.html[3]

“Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Bozes-Einšteina kondensāts. (2. daļa), https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub118.html[4]

“Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Par laikapstākļiem un pasaules daļām. (3. daļa)”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub119.html[5]

“Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Kozireva spoguļi un Behtereva Slimība. (4. daļa)”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub120.html[6]

 

Atskaites:

18.10.20. Ņina. Sākumā dzīve lauzās iekšā meditācijā – mazdēla un runča veidā. Bet pēc tam viss nomierinājās un sākās kino. Apbrīnojami tumšas miglas mutuļi vilkās iekšā kā melnā caurumā manā acu priekšā. Spēcīga upe un tikai pa labi. Pēc tam migla beidzās, sāka tecēt melna šķidruma upe. Izsīka, un viss apstājās. Un te pēkšņi atkal sākās kustība – tagad pa kreisi biezi tumsas mutuļi, pēc tam upe izsīka... Nekad nebiju domājusi, ka kustība var tā apburt...

Un pēkšņi caurums aizvērās. Un šajā vietā izspiedās violeta gaisma. Porciju veidā sāka nākt no iekšienes un kustēties. Kļuva spalgi bieza, varbūt purpura, bet varbūt ultravioletā krāsā. (Dimensiju robeža?)

Sergejs. Es atkal kļuvu gāzveidīgs. Izpletos dažādos virzienos.

Oļa. Izšķīdu gaismā. Sajutu milzīgu mīlestību! Atmiekšķējos visa. Bet ne ilgi! Blakus istabā Ļubaša mēģināja nodziedāt “Pie zalkšu jūras” (“У Лукоморья)... Nosmējos līdz asarām!!

Ira. Koncentrējos uz kreiso kāju, domāju par dimensijām. Pasēdēju klusumā, pie beigām pēkšņi krasi izspiedās sviedri. Kādā momentā redzes lauks iekrāsojās violeti rozā krāsā, it kā tas saucas magento, paskatījos Vikipēdijā, izrādās, ka krieviski tas ir purpurs.

Gaļa. Šodien atgriezos mājās tieši uz meditācijas sākumu. Noskaņojos, palūdzu kaut ko parādīt un pastāstīt, jo es nebiju strādājusi 2 nedēļas un atpalikusi no dzīves. Interesanti, taču parādīja milzīgu laikrakstu. Ļoti daudz rakstu ar virsrakstiem, taču neko izlasīt es nevarēju. Laikraksts šūpojās, it kā gulētu uz ūdens. Es pateicu, ka neko izlasīt nevaru, parādiet vēl kaut ko. Parādīja garu peronu starp diviem vagonu sastāviem, un es traucos pa to neticamā ātrumā un atduros milzīgā sarkanā ēkā ar tumšiem logiem. Un ko? Klusēšana, spilgts gaišs fons un ieplūst smagums galvā, acīs, sejā. Ar to viss beidzās. Es izlasīju 3 rakstus. Iespaidīgi, pārsteidzoši un sajūsminoši, kā Jūs to visu apjēdzāt un novedāt līdz sistēmai. Es kaut kā ne visu saprotu. Uz semināru noteikti atnākšu.

Darina. Diezgan mierīgs seanss... Vienkārši sēdēju zaļas krāsas jūrā, un bija stiprs karstums, līdz sviedriem, īpaši dega plaukstas. Apskauju!!!

 

18.10.30. Ņina. Konstatēju, ka mūs struktūrā nav iespējams saskaitīt. Ne tuvu 24! Uzreiz savērpa labējā spirālē visu ķermeni. Un acu priekšā parādījās ekrāns, kā vakardienas turpinājums. Violeta neona krāsā, bet ne tāds purpurs kā vakar. Ļoti vienmērīgs sākumā, tas sāka radīt baltas krāsas viļņu kores. Un ko piltuvei līdzīgu, bet ne caurumu. Pajautāju – projekts ir pabeigts? Atbildes nav. Un es dzirdu: “Cilvēks nekad nepaliks viens uz planētas. Nepārdzīvojiet tādēļ.”

Ielika “plāksni” galvā, bet platāku par to, nāk vienmērīgs spiediens uz abām ausīm. Dunoņa galvā, karstumus līdz sviedriem. Tagad, kad rakstu – drebuļi iet pa ādu.

Sergejs. Iesita mietu no galvas līdz grīdai, nevarēju pakustēties. Ilgi. Pamēģināju paplašināties, bet nekas neiznāca.

Gaļa. Šodien iznāca dīvaina meditācija. Neko neparādīja un neko nepateica. Pa ķermeni pēkšņi sāka skriet drebuļi, ar katru sēriju arvien aukstāki un aukstāki. Galva pielija ar smagumu, kā vakar – seja, piere, acis. Sēdēju, cietu, kaut ko gaidīju. Iznācu, izrādījās 15 min.

Nataša. Sēžu tumšā istabā, jo ārā ir lietus un stiprs vējš, nācās nolaist žalūzijas. Ļoti labi meditācijai, uzreiz pēc noskaņošanās sāka nākt piramīdas. To ir ļoti daudz, tās ir dzelteni zeltainā krāsā, bet to skaldnes ir izrotātas ar mirdzošām virtenēm no mazām zvaigznītēm žilbinoši baltā krāsā. Vienas kustas, citas ir miera stāvoklī, pat aiziet aiz apvāršņa. Un šķiet, ka tas notiek manā ķermenī, izplūšana realitātē, pašidentifikācijas zaudēšana. Manis nav, un tajā pašā laikā es esmu visur un viss ir es... Telpas robežas ir izzudušas.

Apmēram stundu nosēdēju bērnu dzimšanas dienā, istabā bija podiņu krāsns, tajā lielas stikla durtiņas, aiz kurām liesmas uguntiņas graciozi apvij smagu pagali. Bērni pieskrēja un apsēdās blakus man skatītes šo uguns deju... Viņiem ir jautri un smieklīgi laiskoties no krāsns plūstošajā siltumā: divas meitenes ap 4 gadiem izjauca savas bizītes, atlaidās krēslos, un smejas par to, ka zēni sēž aizmugurē un mēģina viņas kutināt.

Ira. Koncentrējos uz kreiso kāju, uz kādu momentu parādījās bezsvara sajūta, un tas ir viss. Kāja notirpa, viegli sviedri, tirkīza krāsa, ne spilgta. Atvēru acis, viss pagāja. Raksti man ir sarežģīti apgūšanai.

Taņa. Uz meditāciju aizgāju, kā parasti, uz tualeti, diemžēl citas vietas darbā, lai blakus nebūtu cilvēku, nav. Noskaņojos uz punktu uz kājas. Tagad, kad domā par šo vietu, it kā uzreiz nonāc vajadzīgajā stāvoklī, pat pēc tam pieķēru sevi pie domas, ka aizmirsu iztēloties grupu. Vēl šķiet, ka organismā nostrādā bioloģiskais pulkstenis un, tuvojoties pulksten 16, galvā jau ir zināms miegainums. Meditācijā bija sajūta, ka tu esi šeit un ne šeit vienlaikus, bet ne bildīšu, ne skaņu, ne smaržu.

Darina. Saulaini zaļa gaisma, kura izplūst no centra (kā Saule). Neliels smagums pieres daivās... Aizgāja jautājums Tēvam: “Ko grupai darīt, lai palīdzētu Zemei un cilvēkiem?” – “Izglītot... Izglītot cilvēkus... Tumšie vēl ir stipri... Kerča... Zem sitiena ir Bērni... Tas nav viss... Būs vēl... Iespējams, Sevastopole... Iespējams, Krievijas otrā galā... Jums ir jābūt Gaismai!..”

 

1. novembrī. Oļa. Piedodiet, nedaudz “izkritu” no grupas, visa ģimene saslima ar ARS (akūta respiratorā saslimšana) un es kopā ar viņiem!

Meditatīvā stāvoklī es atrodos (kaut kad sen reiz rakstīju atskaitē!) ne tikai pirms un pēc meditācijas, bet arī gandrīz visu laiku, kad saziņas nav. Jā, droši vien tas arī ir apziņas paplašināts stāvoklis, kad no realitātes ārā nelido, bet tajā pašā laikā atrodies vēl kaut kur, mierā, klusumā. Vai ne par šo stāvokli runāja Glabātāji?!! “Vajag iemācīties atrasties tajā pastāvīgi.” Atceraties, kad meditācijā nolaidām rokas Namaste žestā līdz vēderam un nonācām STĀVOKLĪ?! Un jums tas ir?!

Darina. Jā, nonāc kaut kādā “dīvainā” stāvoklī. Aprakstīt to pagaidām nevaru. Dienas laikā varu nonākt mūsu telpā un ieraudzīt piramīdiņas (to ir daudz, dalībniekus arī neizdodas saskaitīt), pat neiegremdējoties īpašā stāvoklī un neaizverot acis. Dažreiz, uz dažām sekundēm, izkrītu no realitātes, un nav skaidrs, kur esmu bijusi. Tas nebiedē, tiek uztverts, kā pats par sevi saprotams. Sajūta, ka no šī Projekta mēs nekad neiziesim... Nāk prātā vārdi no dziesmas “Uz visu atlikušo dzīvi...” (“На всю оставшуюся жизнь...)
Kaut gan realitāte arī pievērš sev īpašu uzmanību. (Kas notika Kerčā? Nostrādājusi 33 gadus ar bērniem, nekādi nevaru noticēt, ka bērns spēj kaut ko tādu izdarīt. Viens. Un vēl viens terora akts. Un atkal bērns. Kas īsti notiek?)
Vairākas reizes pārlasīju rakstus. Man vajag laiku, lai apzinātos, īpaši, ja tas ir saistīts ar fiziku. Raksti, protams, ir vienkārši lieliski!!! Visu tā salikt pa plauktiņiem... Milzīgs paldies!!!
Seminārā domās būšu ar jums, taču atbraukt nevarēšu. Visus apkampju un mīlu!!!

 

Tā sanāca, ka mūsu grupa konstatēja visiem kopīgu likumsakarību (kā agrāk ar ķermeņa temperatūras pazemināšanos) – VISI sāka nonākt dīvainā stāvoklī uz minūtēm 15-30. Un tas nav “meditatīvs transs”, bet kaut kas “biezs un neparasts”...

Ar Kretovu mēģinot tikt skaidrībā, tika konstatēts jauns process, kurš saistīts ar vārdu “PĀRORIENTĀCIJA”.

Tātad mēs palūdzām Jurijam Vasiļjevičam noskaņoties uz “grupas dīvaino stāvokli”.

Kretovs (šoreiz viņam bija nepieciešams ievērojams laiks, lai noskaņotos): “Tas saistīts ar vārdu “PĀRORIENTĀCIJA”. Ne šauri vērstā nozīmē, bet struktūrā, dzimstošās realitātes sistēmā.”

Tātad paplašinās, kardināli mainās mūsu realitāte – notiek jaunu saikņu radīšana, pārorientācija.

- Kas tiek PĀRORIENTĒTS? (Pretī – klusēšana.)

Nu ko, mēģināsim tikt skaidrībā...

Pirmām kārtām tā ir cilvēku UZMANĪBAS PĀRORIENTĀCIJA! Cilvēku UZMANĪBAI pašlaik ir lemts pārslēgties uz citām vērtībām! Atslēgas vārds – UZ IEKŠIENI.

Kā izrādījās, ja mēs (cilvēki) kaut kādu iemeslu dēļ kavējamies ar kaut kā apzināšanos, tad CITIEM ir apbrīnojami LĪDZEKĻI, lai paātrinātu šo procesu. Un, lūk, LĪDZEKĻI, ar kuru palīdzību tiek sasniegta cilvēku uzmanības pārslēgšana, ir vienkārši pārsteidzoši! Tas detalizēti ir aprakstīts sekojošos rakstos:

“PĀRORIENTĀCIJA. Cilvēku UZMANĪBAS pārslēgšana. Tās sasniegšanas līdzekļi. 1. daļa. Spoguļi”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub121.html[7]

“PĀRORIENTĀCIJA. Cilvēku UZMANĪBAS pārslēgšana. Tās sasniegšanas līdzekļi. 2. daļa. Nauda”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub122.html[8]

“PĀRORIENTĀCIJA. JUPITERS. SPOGUĻI… un bioloģiskā dzīvība. Daži pēdējā mēneša notikumi un fakti. 2018.11.17.”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub123.html[9]

 

Atgriešanās pie vecā vairs nebūs!

Apkārt planētai ir uzstādīti SPOGUĻI. Un tie nekur nepaliks. Mums, katram, ir lemts izmainīties! Izmainīt savu apziņu pirmām kārtām.

Kretovs: “Nevienu notiekošais neapmierinās! Un tas ir labi!”

Pateicamies Augstajām CITU Civilizācijām, kā arī visiem šī Projekta dalībniekiem par darbu! Kontakti turpinās...

2019. g. 23. janvārī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 27.01.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1954-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atsauksme-par-musu-rakstu-kura-izraisija-ta-korekciju-2019-g-6-janvari (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/monroe_robert/monro_d_trip. Konspektīvi, piemēram, šeit http://robert-monro.blogspot.com/2009/07/blog-post_05.html (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1806-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-skiet-ka-mes-jau-esam-jauna-dimensija-netiesi-pieradijumi-1-dala-2018-g-24-oktobris (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1807-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-skiet-ka-mes-jau-esam-jauna-dimensija-bozes-einsteina-kondensats-2-dala (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1811-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-skiet-ka-mes-jau-esam-jauna-dimensija-par-laikapstakliem-un-pasaules-dalam-3-dala (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1812-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-skiet-ka-mes-jau-esam-jauna-dimensija-kozireva-spoguli-un-behtereva-slimiba-4-dala (Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1839-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parorientacija-cilveku-uzmanibas-parslegsana-tas-sasniegsanas-lidzekli-1-dala-spoguli (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1848-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parorientacija-cilveku-uzmanibas-parslegsana-tas-sasniegsanas-lidzekli-2-dala-nauda (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1854-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parorientacija-jupiters-spoguli-un-biologiska-dziviba (Tulk. piezīme)