Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с «ДРУГОЙ» Цивилизацией, которой нас «передали». Часть 1. (Начало 30 июня 2018г.)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par projektu “Kontakts ar “CITU” Civilizāciju, kurai mēs tikām “nodoti””. 1. daļa. (Sākums 2018. g. 30. jūnijā.)

 

Projekts sākās četrdesmit dienas pirms Marsa “lielās opozīcijas”, kura notika 2018.07.27.

Šis projekts kardināli atšķiras no iepriekšējā – darba ar Brāļiem.

Tas skan dīvaini, bet mēs iepriekšējā Projekta beigās vienkārši tikām “nodoti CITIEM”! Problēma ir tāda, ka mēs viņus nejūtam. Nav tā, kā ar brāļiem no Centaura Alfas! Mēs viņus atceramies kā mūsu tuviniekus, skumstam pēc Viņiem…

 

Kā rādīja laiks, CITI – tas ir daudzskaitlis. Tās ir daudzas citas civilizācijas, kuras ieradušas uz mūsu planētas!

Izskaidrojums atradās grāmatā “Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. Pa tuksnesi ejošie (Тихоплав В.Ю, Тихоплав Т.С, Кретов Ю.В. Идущие по пустыне[1])”.

“...Agrāk mūsu organismā bija 84 dažādu šūnu tipi. No katras lauka elementārdaļiņas stiepjas neredzami enerģētiskās informācijas sakaru kanāli ar citu dimensiju ideālajām pasaulēm (un ar citām civilizācijām). Fiziskais ķermenis signālu atpazīst un reaģē uz to pilnīgi neapzināti un viennozīmīgi. Taču ideālā programma visu laiku atjaunojas, tāpēc pastāv nepārtraukta kontrole no Dieva puses.”

Tagad, PĀRMAIŅU momentā pēc “Dieva gribas”, ar mums mijiedarbojošos civilizāciju skaits ir palielinājies līdz 112 un, atbilstoši, tas ir iespējams, ja tam ir atbilstoša platforma – šūnu tipu skaitam organismā ir jāizmainās līdz 112.

 

Skaidrs, ka jaunās saiknes sajust nav vienkārši! Nav ar ko salīdzināt. Mēs to bakstījām burtiski “uz labu laimi”…

Astruss teica, ka šīs civilizācijas ir no mūsu Saules sistēmas. Mēs viņas sākām saukt par “CITĀM”, kas viņām, starp citu, patika (“Pēc jēgas ļoti tuvu”, teica.)

Ira. Diez vai mēs varam izvēlēties, ar kuriem strādāt. Viss saliekas ainā, ka viss būs, kā tam jābūt. Līmenis nav salīdzināms, attiecos pret VIŅIEM kā pret Dabas spēkiem.

Izrādījās, ka “just”- tas ir ļoti svarīgs moments! “Nejušanas” dēļ Projektu sākt bija ļoti grūti…

Darina. Sajūta, ka darbs vairāk ir uz Saprātu. Jūtu nav.. Kaut kāda klāt neesamības sajūta, pat vienaldzība… Nāk frāze: “Nu ne taču visiem ir jāmīl…” Nāk prātā Brāļi… Kamols riešas kaklā… Sajūta, ka mūsu daļa ir aizgājusi līdzi Brāļiem, bet Viņu daļa ir palikusi ar mums…

Mēs sevi burtiski pierunājām: “JĒGA SĀKT PROJEKTU ir! Tieši PAŠLAIK notiek mūsu realitātes telpas-laika izmainīšanās uz DIMENSIJU NOMAINĪŠANĀS rēķina! Nu ka sākam, bet tur, iespējams, kaut ko sāksim just vai redzēt…”

Nostaļģija pēc Brāļiem no Centaura Alfas. (Uzdrošinājāmies piebilst, tāpēc ka mums rakstīja pagājušo atskaišu lasītāji un lūdza detalizētu turpinājumu. Atskaties viņiem šķita pat kaut kur aizraujošas.)

Reakcija uz atskaiti “Atvadīšanās no Brāļiem” (https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub102.html[2])

Darina. Naktī uz 29. jūniju es pamodos praktiski asarās: sapņoju, ka es ciematā apskaujos ar meitenēm, satiekoties pēc atvaļinājuma. Sapnis bija ļoti reāls… Skumjas uzgāzās… Tikko, šķiet, izlīdzināju noskaņojumu, ieslēdzu datoru, bet tur atskaite “Mēs atvadāmies no Brāļiem”… Uzreiz atkal kamols kaklā… Nu kāpēc cilvēks pa īstam saprot vērtību tikai tad, kad to zaudē?! Man bija ļoti grūti uzrakstīt atskati pa to, KAS manī ir izmainījies, tāpēc ka es nezināju, vai tas notiek Projekta un Brāļu ietekmē, vai vienkārši tāpēc, ka pierodu dzīvot jaunā vietā jaunos apstākļos. Visbiežāk kaut kādas izmaiņas norakstīju uz otro. Piemēram, reizēm sāku reaģēt, ne no šā, ne no tā, uz aknām, dažreiz uz kuņģi vai aizkuņģa dziedzeri (pēc Serjožas ārstēšanas man ar šiem orgāniem viss bija labi). Te pēkšņi pie parastās tīrīšanās ar Dekarisu (Levamizolu) sagribējās iztīrīties no pelējuma (man patīk maize) un notīrījos ar sodu… Mainās apkārtne: kuru uzskatīju par pietiekami tuvu, attālinājās, bet ar kuru nebiju sazinājusies daudzus gadus, atgriezās manā dzīvē… Mans vīrs pēkšņi pateica, ka ir jāattīstās garīgi… Brāļi mūs mainīja tik saudzīgi un harmoniski, ka, šķiet, nekas īpaši nav izmanījies. Iespējams, reiz mēs vēl ar viņiem tiksimies?

Kad mēs uz šejieni pārbraucām, es praktiski pārstāju redzēt sapņus. Pašlaik atkal redzu “Zīmīgus”… Tie uz ilgu laiku paliek atmiņā un ļoti atgādina realitāti. 1. jūnijā man rādījās milzīga “stacija”, monolīta, ar ne pārāk spožām dienasgaismas spuldzēm… Cilvēki meklē savu grupu. Katra grupa izveido apli no 5-6 cilvēkiem… Es to visu novēroju, bet aizmugurē kāda ļoti pazīstama balss man kaut ko ne pārāk skaļi tieši ausī saka, izskaidro… Kam pieder balss, tā arī neatcerējos… Iespējams, Augstākajam Es… 2. jūnijā sapnis turpinājās… Cilvēku grupu jau bija vairāk… Balss turpināja man izskaidrot, bet es klusējot vēroju notiekošo… Sajūta, ka cilvēki mani neredzēja…

12. jūnijā bija šausmīgs noskaņojums… Lija lietus, turklāt pa kreisi no mūsu mājas stāvēja melns mākonis, bet pa labi bija redzams saulriets. Es saku: “Lūk, tagad nu gan ir jāparādās varavīksnei…” Varavīksne parādījās, noskaņojums uzlabojās, tāpēc ka man ļoti patīk šī dabas parādība. Es sajūsmā saku: “Un vēl viena?!” Parādās otra varavīksne…

4. jūlijā visu dienu līst lietus. Es saku: “Es tevi ļoti mīlu, lietus, bet tu man šodien visus plānus esi salauzis.” (Es taisījos sakņu dārzā pastrādāt.) Kaut ar varavīksni mani tad būtu iepriecinājis…” Uzreiz parādās varavīksne… Es atkal lūdzu otru… Saša saka: “Nu tu gan esi nekaunīga kļuvusi)))” Otra varavīksne parādījās, taču ļoti blāva… “Tu viņu izbiedēji…” Vienkārši brīnums kaut kāds…

Bet 22. jūnijā es nosapņoju sapni par Balto Miglu. Mēs ar jaunākajiem bērniem bijām mūsu istabā (kaut arī tā nav pati lielākā mājā), blakus gultai. Raugāmies pa logu: lēni nāk Baltā Migla. Es saku: “Visiem ir jāsadodas rokās, lai Miglā nepazustu…” Mēs esam mierīgi…

Es neesmu aizmirsusi par jūsu 11. februāra vēstuli par Gregoriju Lemaršalu (Grégory Lemarchal). Iznāk kā kino “Huzāru balāde”: “Cik ilgi jūs gan brīnāties…” Lūk, arī es: izjutu milzīgu pašu visdaudzveidīgāko jūtu gammu – ārkārtīgu izbrīnu, nepārliecinātību, pārsteigumu… Protams, es ar katru šūniņu klausījos Gregorija dziesmas (pēc tam Internetā atradu gan dziesmas, gan par viņu), katra šūniņa vibrēja… Bet es domāju, ka visi tā reaģē… Pēc tam es sāku domāt, atcerēties, meklēt pierādījumus… No kurienes un kādēļ es pajautāju Augstākajam Es. Es vienmēr kaut kā īpaši esmu attiekusies pret Sīriusu.

…Cik atceros, vienmēr esmu gribējusi mīlēt un būt mīlēta… Vecmāmiņa ne reizi vien teica: “Kādu mīlestību tu vēl esi izdomājusi…” Bet es vienmēr zināju, ka šīs jūtas man ir svarīgas…

Interesanti, ka naktī pirms jūsu vēstules es nosapņoju neparastu sapni. Es vācu kopā dažādas cilvēka (cilvēka dvēseles? cilvēka dažādu iemiesojumu?) “daļas”. Tie bija ziedi, mazi dzīvnieki (kaut kas pūkains), kaut kādi priekšmeti… Un liku tos sešskaldņos (!!!), kuri bija sadalīti 6 šūnās. Sešskaldņu bija daudz… Kaut kā es zināju, kurā sešskaldnī un kurā šūnā ielikt vienu vai otru “fragmentu”… Pie sevis rūcu: “Vai tad man tas ir jādara?” Un dzirdu atbildi: “Jā, tev tas ir JĀDARA…” Atvainojiet par garo un juceklīgo vēstuli. Kaluga.

Oļa. Salu visu nakti! Sen nekas tāds nav bijis. Bet bija – kontakta sākumā ar Brāļiem. (Pievērsiet uzmanību!)

Naktī bija sapnis. Es atrodos ēkā ar lieliem logiem, šķiet, ka tas ir tirdzniecības centrs. Pa logu redzu, ka tuvojas tumšs apaļš mākonis, līdzīgs tam, ko pilsētā nesen ienesa viesuļvētra. Bet ieskatījos vērīgāk – tas taču ir citplanētu kosmosa kuģis. Viņš tik tuvu pielidoja logam, ka uz tā bija redzamas sīkas detaļas. Viņš te tuvojās, te attālinājās. Es visiem saudzu, lai paskatās pa logu, bet neviens nereaģē. Kāds pat smejoties pateica, ka tas pie manis ir atlidojis. Viņam apakšā bija zīmējums – emblēma: 6 lapiņas – ovāli, kas stiepjas no centra – apļa. Lapiņas pēkšņi atdzīvojās un pamāja man(!), bet kuģis – šķīvis attālinājās.

…Bija vēl viens sapnis, droši vien vienā laikā ar tavējo. Vaļa un es pienākam pie vilciena, kurš brauc uz Poliju. Iekāpjam parastā vagonā, iekārtojamies, gaidām biļešu pārbaudi. Pēc kāda laika ejam pa vagonu, taču tā telpa ir pavisam citāda! Kupeju vietā ir plašas zāles, tajās ir skatuves, mēģinājumi un koncerti. Gaidu plašā taisnā koridorā Vaļu, kura staigā pa zālēm. Dzirdu šņukstus, ieraudzīju meiteni. Nezinu, KĀ UN AR KO, bet zinu, ka palīdzēju viņai. Apnika gaidīt, eju uz priekšu.

Šodien mums no rīta stāv migla, kaimiņu mājas ir tik tikko redzamas! Barnaula.

 

SĀKUMS.

Iepriekšējos rakstos mēs jau noskaidrojām, ka PAŠLAIK notiekošo var saukt par pāriešanu uz citu dimensiju. (Sk. “Četrdesmit dienas līdz Marsa “lielajai opozīcijai” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub103.html[3].)

Un tas ir saistīts ar kardinālām gan telpas, gan laika izmaiņām.

 

Tā kā notiek mainošos dzīvniecisko un mainošos augu šūnu adaptācija savā starpā (process ir neparasti sarežģīts un aptver daudzus līmeņus), tad pirmais mūsu darba mērķis iezīmējās - šūnu transformācija un adaptācija. Vēl jo vairāk, ka citi mērķi mums norādīti netika – pilnīga nenoteiktība šajā Projektā: “aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko.”

Jau pēc tam noskaidrojās, ka visu šo laiku ir notikusi zināmas struktūras, balstītas uz piramīdām, organizēšana. Ka viss, kas izdarīts iepriekšējos projektos, tad arī ļāva “nodot mūs Citiem” turpmākai strukturizēšanai. Lai organizētu nepieciešamo mijiedarbību caur mūsu grupu. (CITU apziņas struktūra ir tāda, ka mēs tikai mūsu daudzo apziņu Vienotībā spējam kaut kā mijiedarboties.) Faktiski mūsu grupa kļuva par “funkciju”.

Iepriekšējos Projektos mēs pieradām pie jautājumiem-atbildēm… Tagad dialoga nebija. Mēs sapratām tā: pašlaik norit spēcīgs IZMAIŅU PROCESS (40 dienas līdz 27. jūlijam un 40 dienas PĒC planētu opozīcijas). Tas parasti notiek HAOSĀ. Un mums atbildēt VIŅIEM NAV LAIKA. Likumsakarības izpaudīsies vēlāk, kā pēcvārds. Tad mēs varēsim uzdot cienīgus jautājumus, un mums tiks dotas atbildes.

Daudzi jau sajuta kopīgo – kontaktā IZKĀRTO ķermeni, SAVĒRPJ. Tas ir darbs ar KUNDALINI. Pilnīgi sakārto čakru kompleksu VIENĀ.

Labs jaunums! Jurijs Vasiļjevičs (Юрий Васильевич Кретов) iedeva “rituālu, lai noskaņotos uz CITIEM”, lai sasniegtu maksimāli iespējamo izmaiņu rezultātu (saprātīgā ķermeņu harmonijā, protams). Un tas būtiski paātrināja mūsu kontaktu ar viņiem.

Aizsteidzoties uz priekšu, teiksim, ka “atradumi” izrādījās negaidīti visās nozīmēs! Šī Projekta pētījumi ir izklāstīti rakstos, uz kuriem mēs neatsauksimies šajā apskata atskaitē, lai neatkārtotos.

 

Sāksim pēc kārtas.

Sākumā mēs vērojām ķermeņu transformāciju kā sagatavošanos cilvēku pāriešanai uz jaunu cilvēka enerģijas kvantu līmeni. Kā vienmēr, transformācija noritēja (un tā norit pastāvīgi) katram pēc sava scenārija.

Bet tika konstatēti arī kopīgi momenti: darbs pamatā sākumā noritēja ar kuņģa un zarnu traktu, pēc tam, ļoti rūpīgi, ar dažādām galvas daļām, enerģētiskā ķermeņa būvēšana noritēja tā, ka krita ciet ausis no enerģiju augstā spiediena, izmainījās temperatūras režīms utt. Ar ārstēšanu CITI nodarbojās mazākā mērā. Ārstēja tikai pēc mūsu konkrēta lūguma.

Maz pamazām visi sāka just CITUS, taču ļoti “citādi” – bez emocijām. (Bija jūtama VIŅU parādīšanās, iedarbība, bet kaut kā ļoti bezpersoniski.) Vēlāk tam atradās izskaidrojums. Izrādās, ka uz To pasauli ir vēlams (pat svarīgi!) nenest emocijas – tās ir jāatstāj Šajā pasaulē, bet līdzi jāņem tikai jūtas!

No atskaitēm:

18.06.30. Ņina. Vakar bijām ceļā, nestrādājām. Uz rīta pusi sajutu dīvainu ķermeņa pulsu-elpošanu. Spiedās un atspiedās viss ķermenis. Un centrs bija sirds punkts. Kā savilkās sirds punktā. Saspieda (stipri) – atlaida (kā viegla spontāna izelpa). Tāds visa ķermeņa pulss.

(V. Mironovas (В.Миронова) komentārs. “Pēc 4. centra atvēršanās visas čakras apvienojas SIRDS čakrā. To apstiprina Sirds Matemātikas Institūts. Tie cilvēki, kuru domas “dzīvo” vecajā pasaulē, saglabā lineāro čakru sistēmu. Taču ziniet, ka pie tāda enerģētisko centru izvietojuma jūsu ķermenis uztver ierobežotu enerģiju daudzumu. Jebkurā gadījumā izvēle ir jūsu.”)

Oļa. Horizontālajā plaknē galvvidū sajutu riņķojošus apļus, tie ir vairāki, tie ir ievilkti cits citā. Šī savērpjošā enerģija laidās uz leju. Skenēšana. Pēc tam krasi pacēlās augšup, augstāk par galvvidu, kā stabs. Un atkal lejup, piepildot ar patīkamu siltumu tikai galvu. Atkal augšup, kļuva vēsi. Nu un beigās bija jūtami kaut kādi procesi dažādās ķermeņa vietās.

Taņa. Meditāciju veicu ceļā, kratīja un traucēja blakus skaņas. Pēc tam skaidri bija jūtams karstums aukslēju kaulā, kurš pa aukslēju kaulu cēlās augšup, divas sānu robežas pa sejas pusēm, deniņi un augšup. Tāda savdabīga cepure-kronis, kura izvēršas uz augšu kā kokošņiks (skat. кокошник; kokoshnik – tulk. piezīme). Izveidojās iespaids, ka šī galvas augšējā daļa ir svarīga, ar viņu notiek darbs, bet tas, kas ir zemāk par apakšžokli, nav tik svarīgs.

Darina. Jau noskaņošanās laikā nāca spilgta saules gaisma, kura bija visu seansu. Augstu augšā milzīgs gaismas sabiezējums, jau gaišāks, un aiz viņa kāds ir sajūtams… Neilgu laiku smagums pierē, pēc tam trešās acs rajonā. Galvas augšai it kā cepurīte būtu uzģērbta: tā tirpst… Noskaņošanās laikā spēcīgi vilka uz iepriekšējo noskaņošanos, uz mūsu “sešinieku”. It kā ar vakuumu… Mēģināju pretoties, pēc tam padevos…

Nataša. Ikros spēcīgs spiediens un lāpstiņās, it kā tur būtu izauguši spārni un velk uz augšu. Neremdināma vēlēšanas lidot!

 

2018.07.01. Oļa. Kaut kā viss krasi sākas, pat ausis aizkrīt un ir nedaudz nelabi. Spriegums pieres līmenī pa apli. Noskaņojoties paskatījos uz mūsu sešskaldni – viņš ir izslēgts, nav aktīvs.

Taņa. Meditācijā vizualizēju jūsu grupu, bet jūs sēžat atsevišķi pa labi, no sevis tikai nostiepu pie jums stariņu, jums jau ir noformējusies struktūra, pievienoties jums iznāk jau otrajā rindā. Jautāju, kādas pašlaik nāk enerģijas? Zods nokārās uz leju, iztaisnojās mugurkauls un stiepjas augšup uz kakla rajonu. Smagas un pamatīgas enerģijas. Esmu liela. Sajutos kā smagsvara cīkstonis.

Nataša. Šodien mani “nogāza” miegs, kas mēdz būt reti: gribēju aizvērt acis uz pāris minūtēm, bet iznāca vesela stunda… redzu kosmosa tumsā, kā es lidoju milzīgā ātrumā, vien mirdzoši objekti lido uz visām pusēm no manis; pēc tam atkal redzu uz tumšā fona divas, vienu uz otras uzliktas mirdzošas parabolas, bet to krustošanās zonā ir planēta Zeme, atnāk gluži kā SINGULARITĀTE…, tur izpaužas Jaunā Telpa. Krāsa zeltaina. Ķermenī jūtu spiedienu starp lāpstiņām un visā Sirds Centrā vieglu, patīkamu. Šī telpa ir analoģiska lielajai planetārajai… Jaunos šefus nejūtu nemaz…

Darina. Šodien gaisma bija iezaļgana, pēc tam sāka nākt sarkanīgi zibšņi. Atkal smagums pieres daivās, notirpums. Jautāju par Telpu. “Daudzi to nepamana… Kurš pamana, netic… Tā izpaužas pakāpeniski… ļoti pakāpeniski…

 

2018.07.01. Ņina. Noskaņojos ilgi. “Ej iekšienē.” Bet tur pilnīgs mierīgums un viendabīgums. Taču pēc tam akurāti nostādīja mugurkaulu, kā mietu sajutu galā. Izdzirdēju dialoga fragmentu: “Nekādu iepriekšējo nopelnu!” Un kāds iebilst: “Kāpēc gan? Bet dzīvesveids?”

(Iznāk, ka pareizs Dzīvesveids ir nopelns?)

Sergejs. Atkal sieviete ar spārniem. Rokas ļoti pielija ar smagumu no elkoņiem, kā no čuguna, un sāka dunēt. Iedūra kreisajos deniņos, bet pēc sāka dauzīt kreisajā puslodē – gandrīz nokritu. Bet pēc tam sāka klauvēt galvā no otras puses, un es noturējos. Noreiba galva – atgūlos.

Oļa. Palūdzu dot zīmi, ka ir Kontakts. Parādījās violeta neona sfēra, tā te spiedās kopā, ieņemot sevī enerģijas, te paplašinājās, atdot tās. Aizraujoši! Un atkal aukstums uz ādas virsmas.

 

2018.07.09. Ņina. Redzēju aukstus sudrabotus mākoņus bezgalīgās debesīs. Tieši sudrabotus, taču kaut kādus gofrētus, kā mākslīgus. Pēc tam kļuva karsti, karsti, un stiprs spiediens galvas kreisajā pusē. Un atlaida.

Atcerējos, ka no rīta visu laiku uzdevu sev jautājumu par tieši pašlaik noritošo telpas-laika mainīšanos… un mēģināju sajust, iekritu aizmirstībā uz minūtēm 20 un atjēdzos no tā, ka krūtīs notika “nopūta”, sirds zonā, no iekšienes izpūtās balons – ķermeņa platumā. Ļoti blīvs, viendabīgs, kā no gaisa un spieda no iekšienes ļoti cieši. Nekad nebiju jutusi ko tamlīdzīgu. Kas tas bija? Astruss runā par “cilvēku Kundalini mainīšanos. Un pēc tam PATI Kundalini mainīs ārējo realitāti!”

Vēl. Dzirdu tukšā mājā “plaukšķus” pie griestiem, it kā klusi plīstu baloniņi.

Sergejs. Palūdzu sajūtas no viņiem. Sāka durt sirdī, un kļuva smaga galva. Un pēkšņi kļuva viegli, viegli. Biju noguris, kļuvu kā atpūties. Saikni ne ar vienu nesajutu.

 

2018.07.11. Ņina. Biju pie Kretova (Кретов). Beidzot man šis Projekts ir sācies! Nekā nesanāca pārkārtoties no iepriekšējā kanāla… Kaut kas notika ar šūnām.

Šodien ļoti harmonisks labs stāvoklis visu laiku. Ieraudzīju visus. Bet pēc tam violetus atspīdumus un daudz dažādu situāciju parādīja. Piemēram, ka uz Marsu ir pārcelti cilvēki un viņi visu ir aizmirsuši un dzīvo alās. Domā, ka dzīvo uz Zemes – viss ir tik līdzīgs. Kļuvuši mežonīgi. Pat asaras man sāka plūst, žēl kļuva viņus, ka atmiņu pazaudējuši un vēl kaut ko…

Sergejs. Pajautāju, vai CITI var parādīties tādi, kādi viņi ir, nevis kā mūsu tēlos. Uzreiz ieraudzīju tuneli, devos pat to un ieraudzīju gaismu galā. Un šajā gaismā kaut kas kustējās, kaut kādas garas figūras, noaustas no tās pašas gaismas.

Oļa. Nav spilgtu sajūtu, viss notiek DRUSCIŅ. Kļuvis smags galvvidus, bet pakausis izstiepies atpakaļ un uz leju. Saspringums Tīmusā. Šajās meditācijās man vienmēr ir savērpšanas sajūta.

Ļuda. Lūdzu šūnu pārveidošanu, harmonizāciju. Grūti bija pārkārtoties uz jauno loku. Sajūtas neskaidras, it kā kāds mani skenēja, viegli saspiežot enerģijas. Acu priekšā mirdzoši atspīdumi. Karstums pēdās, nepatīkamas sajūtas galvaskausa pamatnē un aizmugurē kaklā.

 

Šeit ir piemēroti izlasīt rakstu “Šūnu adaptācija ir sākusies. 2018. g. jūlijs” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub105.html[4].

 

Tā mēs mēģinām saprast, KĀ var notikt pāriešana uz citu dimensiju. Izrādās, ka mūsu pasauli ar dimensiju sistēmu saista negentropisks (strukturizēts, noregulēts) portāls.

Negentropisks portāls – tā ir ieeja, kura ved uz To pusi, kur rodas pulsējošs moments. Šurpu-turpu. Turklāt tur var ieiet, apejot pulsējošo momentu, veicot pārbīdi pēc fāzes.

 

Pie šīs informācijas mēs detalizētāk atgriezīsimies atskaites pēdējā daļā. Bet pagaidām var vienīgi teikt, ka CITI notur (izkārto) mūsu struktūru, lai nodrošinātu pāriešanu uz citu dimensiju. Mēs paši to nespējam izdarīt.

 

No dialoga ar Kretovu:

Kretovs: “Notiekošais pašlaik ir pat sarežģītāks. Ieslēdzas adaptācijas mehānismi, kuri ieslēdzas, sajūdzoties ar telpu tādā veidā, ka mēs kaut kā pāriesim, nepamanot to.”

 

- Vai par pagrieziena punktu var nosaukt planētu Saule, Marss, Zeme opozīcijas momentu jūlijā?

Kretovs: “Viss ir nedaudz sarežģītāk. Ir jāadaptējas šūnu – gan augu, gan dzīvo – struktūrām. Pirms, uz turieni… Tas attiecas gan uz Zemi, gan uz Marsu pārceļamajiem. Adaptācija pašlaik norit gan Zemei, gan Marsam.”

Pašlaik, kad mēs rakstām atskaiti (2019. g. janvāris), jau ir skaidrs, ka “šis pagrieziena moments nenotika momentāni, process ievelkas, kā minimums, uz gadu”!

Tātad pašlaik mainās augu šūnu struktūra.

Neaizmirstam, ka vienlaikus mainās ar dzīvo šūnu struktūra.

Norit mainošos dzīvo un mainošos augu šūnu adaptācija savā starpā. Process ir neparasti sarežģīts un norit daudzos līmeņos.

Mēs visi ēdam svaigus zaļumus, ogas.

Kuņģis adaptējas pie jaunas barības. Bet to, kas notiek ar viņa gļotādu, jūs redzat pēc sava deguna gļotādas… Atceros, vecmāmiņa teica manai māmiņai, šņaucot bērnam degunu: “Skaties, degunā ir tas pats, kas kuņģī. Skrandas. Ar ko baro bērnu?”

Lai atvieglotu šo kuņģa adaptācijas procesu, Kretovs ieteica: Ir jāņem zaļš ķirbis, jāvāra un jāelpo.

Ēdiet vairāk svaigus gurķus, pētersīļus un zaļus sīpolus. Tas palīdzēs harmoniskāk pārkārtot kuņģa un zarnu traktu un atbrīvos no nepatīkamiem pavadošiem efektiem – griezīgām sāpēm vēderā, vemšanas un caurejas.”

Ir jāatceras, ka telpas izmainīšanās izraisa asins struktūras izmainīšanos, bet jaunais laiks, kuru iepūš Saule, uz visiem laikiem izmainīs limfas struktūru. (Sk. rakstu “ASINIS, BAKTĒRIJAS un piktogrammas uz laukiem. 2018. septembris” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub116.html[5].)

 

2018.07.11. Ņina. Pārsteidza krāsu pāreja seansa laikā – no ceriņu zilas līdz sārti sarkanai. Tik sarkanu es vispār neatceros!

(Iespējams, man parādīja pāriešanas momenta krāsu spektru. Kretovs reiz teica par “violetā un sarkanā salaidi”...)

Spēcīgs atslābums ķermenī. Klusums. Sāka nākt sviedri no visām šūnām.

Sergejs. Kad sāku iziet uz augšu, tad ieraudzīju, ka stāvu baltā šaurā konusā, bet apkārt tumsa. Sāku plest gaismu uz sāniem. Ne pārāk izdevās. Pacēlos no konusa un ieraudzīju lotosu un tajā šo sievieti (tā zīmē īkstīti). Palūdzu viņai parādīt seju, jo viņai bija Sanata Kumaras maska. Viņa masku nenoņēma. Un bija tāds mierīgums no visa.

Oļa. 10 min. pirms sākuma es sajutu, ka ir sākusies mijiedarbība! Šodien bija labs savienojums ar grupu. Atkal galvvidus atsaucās pirmais: it kā būtu nogriezta tā augšdaļa, bet pēc tam kakla čakrā enerģija vērpās pa spirāli augšup. Spirāle savienoja gan kakla, gan kroņa čakru. Visu ķermeni durstīja ar mazām adatiņām. Arī beigās bija kaut kāda pulsācija: ieelpa, izelpa – paplašināšanās. Līdz šim brīdim galvā ir procesi: viņas iekšienē ir parādījies patīkams siltums, ir aizgājis saspringums.

Gaļa. Kontakts izdevās uzreiz. Ieraudzīju gaismu katram no jums. Lūdzu šūnas atjaunot, – īpaši kājas un locītavas. Pateica: “Mēs to arī darām.” Te atcerējos, ka naktī uz svētdienu man visu nakti borēja celi... Un pēkšņi pilnīgā klusumā iekurkstējās zarnu trakts (nekad nekā tāda nav bijis!), bet kreisajā ausī radās asas sāpes un smagums. Un pēc tam es negaidīti sāku šķaudīt piecas reizes, un viss pārgāja. Beigās ieraudzīju, kā iedegās prožektora stars, pagrābstījās apkārt un nodzisa. Un šodien kāja nesāpēja!!!

Nataša. Noskaņojos... Acu priekšā sāka peldēt varavīkšņaini apļi, kaut gan sākumā fons bija tumšs, kā Serjožam. Pēc tam ieraudzīju spirāles baltā krāsā, ļoti garas, šur tur savijoties citai ar citu. Jūtu tirpšanu kreisajā pēdā, apakšstilbā, celī, gurnā, un īpaši pukst pulsācija kājas lielajā pirkstā. Pēc tam spēcīgs karstuma, enerģijas izmetums no manis, esmu visa slapja, kaut atkal skrien dušā.

 

Apspriešana 18.07.22. Visiem karsts sveiciens! Tieši karsts!

Tāda sajūta, ka mūs ir sākuši sildīt no IEKŠIENES.

Kāds to ir pamanījis?

Turklāt tie nav tā sauktie “paisumi”. Tas ir pakāpenisks siltums, kurš nāk no iekšienes, aiziet līdz kādam pārāk karstam punktam – nāk atplūdums līdz komfortablākam. Un pēc atkal uzkrājas pāri pieļaujamam... Tāda sajūta, ka man tiek piemeklēts kāds JAUNS TEMPERATŪRAS REŽĪMS.

Un kā jums?

Vai tā nav tās-puses-pasaule, kura sākusi mūs sildīt pastāvīgi?

It kā kaut kas ir sajaucies ar mūsu pasaulēm?

 

18.07.22. Nataša. Pēc noskaņošanās uzliesmoja milzīga Merkaba, droši vien no visas grupas – tik liela!.. Pēc tam pa ķermeni sāka līt maigs, patīkams siltums, ieraudzīja kaut kādus lokus, ne varavīksni, bet nokrāsas – violets ar zaļu, kuru nomainīja zils, no gaišzila līdz tintes krāsai. Un sprādziens, un iekšējā karstuma izlīšana pa visu ķermeni ar sviedriem. Līdzīgi sajūtai, kad Ņina uz koka kājām kāpj augšā no tava vēdera (runa ir par ķermenisku praksi).

 

18.07.23. Sergejs. Atkal sieviete baltā, bet blakus viņai kā kukainis – viņas mājdzīvnieks. Nosūtīju viņai gaismu, viņa – man. Viņas bāli zaļā Gaisma kā mākonis ietina mani. Bet es neko nesajutu.

Oļa. Uzreiz smalki sāka vibrēt visas šūniņas, atkal savērpšana (pat viegls nelabums piezagās). Kaut kas notika galvā.

Divas dienas vēroju iekšējos procesus. Divas dienas lēkā spiediens. Un vai nu šī iemesla dēļ, vai arī dēļ izmaiņām šūnās, bet itin bieži parādās patīkams siltums, kurš koncentrisku apļu veidā izplatās no sirds čakras pa visu ķermeni. Turas kādu laiku un pāriet. Bet, lūk, pagājušo nakti jutos kā uz nokaitētas pannas! Dega viss ķermenis, mētājos, nezinot, kur dēt rokas, kājas. Kad zem ledaina ūdens atdzesēju kājas – aizmigu mierīgi.

 

18.07.25. Darina. Karstums līdz sviedriem... Ķermeņa augšdaļa sāk vērpties pretēji pulksteņa rādītāja virzienam... amplitūda palielinās... Sāk uznākt bailes... Piespiežos dīvāna mugurai... Viss nomierinās.

Darina raksta: “Šodien, sākoties naktij, bieži ar sirēnām aiztraucas “Ātrie”. Neglābj pat skaņas izolācijas ekrāns. Vai tā cilvēki reaģē uz 27. jūliju?

 

Tātad planētu OPOZĪCIJA ir notikusi! (Sk. “Marsa “lielā opozīcija” ir notikusi. 2018.07.27.” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub108.html[6].)

Pamanījām, ka visiem ir aizgājis saspringums no ķermeņa. Bet tā ir iespēja aizvākt veco un kaut ko izmainīt!

 

18.07.30. Ņina. Jauno noskaņojumu Kretovs iedeva smieklīgu. Atkal sāpes labajā ausī. Nepatīkami.

Jautāju: “Jūs esat Glabātāji?” “Nē. Mēs ieņēmām viņu posteni (bet ne vietu) šajā telpā. Mums ir sakars ar Plejādēm. Bet neatlidojām no turienes. Kaut arī sakars ir.” Pilnīga atslābināšanās. Žāvas. Šūniņas sāka tecēt pa muguru.

Sergejs. Uzreiz ievilka šajā tunelī pie viņiem. Tur mani neievēro, it kā manis nav. Un es nevienu neredzu. Palūdzu, lai kāds parādītos. Ieraudzīju to sievieti baltā kombinezonā, ar rāvējslēdzēju pa vidu. Taču šoreiz nez kāpēc bija ļoti priecīgi. Un beigās sažņaudzās sirds, it kā es atvados no kaut kā dārga.

Oļa. Momentāna savērpšana, bet pa vēderu nogāja vairāki viļņi, viņš te saspiedās, te atslāba. Pēc tam UZ vēdera smagums, bet iekšienē patīkams siltums. Vēl vienlaikus ar savērpšanu sajutu, kā sāk vibrēt šūniņas, līdz šim laikam vibrē.)))

Ira. Vienotība – redzu visus pēc kārtas ļoti skaidri. Ķermenis izkārtojies, savākšanās stāvoklis. Tirkīza krāsas fons. Un sākās mugurkaula kustība pa konusu pretēji pulksteņa radītāja virzienam. Konuss ar smaili uz leju. Centos noturēt, bet pārvietojās tikai uzmanība, kustība sākās atkal. Mēģināju noformulēt jautājumu-lūgumu par iekšējām izmaiņām, un, redzams, pūļu dēļ sāka plūst sviedri. Un tā vairākas reizes – kustība pa konusu – iztaisnojos – apturēju, pieprasījums – sviedri. Manis pietika tikai 10 min..

Darina. Notirpušas ausis un zods. Spilgta gaisma, sākumā saulaina, pēc tam klusināta tirkīza krāsa. Lūdzu palīdzēt harmoniski adaptēties pie jaunajām reālijām. “Mēs palīdzam... Viss norit, kā nākas...” Sāka vērpt galvu spirālē pulksteņa rādītāja virzienā. Uz seansa beigām stiprs karstums.
P.S. Vakar pēkšņi sajutu kaut kādu smaržu, līdzīgu aromātiskajām nūjiņām, pēc tam tā nomainījās uz saldenu smaržu. Izgāju visu dzīvokli, paraudzījos ārā. Nekur vairāk tādas smaržas nebija, un neviens, izņemot mani, to nejuta. Pajautāju šodien Brāļiem, kas tas bija. Atbildēja, ka citas Dimensijas iekļūšana. Fantastika!..

 

Apspriešana. Smarža ļoti bieži pavada viesus no tās-puses-pasaules. Mēs ar Sergeju tam “gājām cauri”. Bet pašlaik tas var notikt dimensiju sajaukšanās dēļ.

 

Bija pagājis mēnesis mūsu darbā Projektā. Viss sāka strauji mainīties.

 

2018.08.01. Ņina. Noskaņošanās pēkšņi parādīja, ka mūs darbā ir bijis 15 cilvēku (nevis 12). Es biju tik pārsteigta, ka gandrīz izkritu no stāvokļa. Uz jautājumiem atbildēja, ka es viņus nepazīstu. Ka mēs pildām FUNKCIJU. Ka viss norit, kā vajag.

Lūdzu mums visiem pacelt imunitāti. Un darba procesā mani pēkšņi izkārtoja, pāri malām piepildīja ar zaļganas krāsas enerģiju. Un kaut kā uzpūta, nolīdzsvaroja, nolīdzsvaroja. Un turēja tajā daudznozīmīgi ilgi... Un pēc tam viss iekustējās – un es ieraudzīju, ka mūsu ir 18!

Oļa. Kamēr noskaņojos uz mūsu loku, pēkšņi uzreiz sākās process galvā. Pēc tam izstiepa uz augšu, atkal elpošana kaut kur lejā, bet galvu stipri plašināja. Tā arī nosēdēju – bez elpošanas, bez domām, paplašinātā stāvoklī.

Aizmirsu, ka pašā sākumā kļuva ļoti karsti, līdz sviedriem. Bet pašlaik, lūk, rakstu visa ledaina. Un tā ir bijis vienmēr pēc mūsu darba. Enerģijas atplūšana?

Taņa. Ieraudzīju tikai, ka it kā varavīkšņainu krāsu DNS spirāles vērpās kopā.

 

2018.08.01. Ņina. Noskaņošanās konstatēja 17 + 1 = 18 cilvēkus! Turklāt pēdējie 6 izskatījās kā atsevišķi sešskaldņi. Un bija kaut kāds pabeigtības, komforta stāvoklis. Un beigās sāka līt gaisma. Negaidīti un spoži uzliesmoja. Pajautāju par enerģiju noņemšanu no mums. “Jā, noņemšana notiek. Bet jūsu saņemtais – pagaidām ir, lūk, tāds (parādīja).” Sajutu adekvātu piepildījumu, ne lielāku par atdošanu. “Ķermeņa temperatūra jums būs zemāka.” (?!). Rakstu, un sāk drebuļu skudriņas skriet pa kājām...

Tika teikts nesteigties. Pēc 2 nedēļām gaidiet notikumus.

Sergejs. Atkal būtība ar spārniem atlidoja. Bet patiešām – viņi ir balts mākonis.

 

Turpinām sekot jaunai piktogrammu uz laukiem sērijai, konstatētai 2018. g. jūlijā... Sk. rakstu “Šūnu adaptācija. “Viens tiek aizstāts ar otru”” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub107.html[7].

 

19 01 26

1. att. 2018.07.26. Vorikšīra, Anglija

Kretovs: “Tā ir absorbēšanas, asimilēšanas cikla ieslēgšanās… asimilējas barība, vēl kaut kas, vēl… Asimilēšana. Asimilācijas struktūras izmainīšanās.”

 

Vienlaikus mainās daudz struktūru, kurām turklāt katram no mums ir savas nianses. Tāpēc vienādas izmaiņu shēmas vienkārši neeksistē.

Bet! Izmaiņas kuņģa un zarnu trakta funkcionēšanā ir pamanījuši ļoti daudzi.

Mēs palūdzām Kretovam praktisku padomu, lai šis process notiktu viskomfortablāk daudziem, daudziem.

Viņš ieteica domās vēdera rajonā iztēloties LODI, PA PUSEI PIEPILDĪTU AR ŪDENI. Un labi rūpīgi to saskalināt. Vairākas reizes dienā. Efektu jūs sajutīsiet uzreiz!

Vēl interesants novērojums:

Ņina. 6. augustā man bija visas ARVI (akūtas respiratoriskās vīrusinfekcijas) pazīmes – šķavas, no deguna visu laiku tek ūdentiņš. Viss “normāli”, bet dīvaini tas, ka ķermeņa temperatūra tā vietā, lai celtos, sāka kristies… Un tā arī palika 35 grādu rajonā veselu diennakti, kamēr notika šīs dīvainās ARVI pazīmes. Piezīmēšu, ka īpašu vājumu es nesajutu, tikai neērtības iesnu dēļ.

“Interesanti, iznāk, ka pret šo vīrusu man absolūti nav imunitātes? Iespējams – tas ir jaunās telpas vīruss? Organisms necīnās,” – es nodomāju.

Lieta tāda, ka daudzi pēdējā laikā jau mums ir žēlojušies par tamlīdzīgu ARVI, bet, kad to stāstīja, tad teica, ka tā noritējusi bez temperatūras, bet neprecizēja par ķermeņa temperatūras pazemināšanos

Mēs pievērsām uzmanību šai dīvainībai!

Vēl tika pamanīts iepriekšējā Projektā un arī pašreizējā, ka pēc kontakta var būt stipri drebuļi. Ar ko tas ir saistīts? Notiek enerģijas ņemšana?

 

Kad mēs ar Kretovu mēģinājām tikt skaidrībā (Sk. rakstu “Kas pašlaik notiek ar mūsu ķermeņa temperatūru?” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub112.html[8].),

tad atbilde bija viennozīmīga: “Norit enerģiju apmaiņa. Enerģijai ir dažādas īpašības Un mēs patiešām atdodam kaut kādus savas psihiskās enerģijas veidus, taču saņemam citas enerģijas adekvātā veidā. Uztraukties nav iemeslu. Viens tiek aizstāts ar otru.

Pašlaik mēs atrodamies periodā, kad tiek pārrakstītas organiskās vielas. Notiek jaunas matērijas dzimšana. VIENS TIEK AIZSTĀTS AR OTRU,” – atkārto Kretovs.

 

Sākām nedēļu ilgi mērīt visai grupai temperatūru. Noskaidrojās tāda likumsakarība. Vidēji temperatūra ir vienu grādu zemāka par normu. 35,6°. Bet turklāt vājuma nekāda nav. Kas tas var būt?

No dialoga ar Kretovu:

Kretovs: “Tur ar asinīm ir tāds moments… Ir tāda nianse – lai nesāktu darboties kāds process, kurš var pāriet kādu robežu. Un tas pašlaik tiek noturēts. Tas ir normāli. Tas ir siltuma spilvens. Saistīts ar balto miglu. Tāpēc ka baltajā miglā var nosalt. Ne uz tā rēķina, ka tur ir auksts, bet uz tā rēķina, ka tur ir traucēts šis siltuma spilvens. Traucēts siltuma princips. “Lokomotīves darbības” likums. Ja tas ir traucēts, tad visa sistēma vispār nekā nestrādās.”

(Par to mēs jau rakstījām. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub40.html[9].)

- Interesants moments! Kad ķermenī bija karstuma sajūta, tad termometrs arī rādīja 35,8°!

Kretovs: “Karsti! Es sen pievērsu uzmanību. To tieši izraisa baltā migla. Tie ir lokālismi, kas pašlaik pārkāpj kaut kādus fizikas likumus.”

 

- Reiz dzirdēju – ja ķermeņa temperatūra pazeminās par vienu grādu, cilvēks dzīvos 170 gadu. Un arī Astruss teica, ka drīz cilvēka vidējais dzīves ilgums kļūs 176 gadi, bet pēc tam arī vairāk?

“2012. gada decembra lēciens būs ātrs, bet izvēršanās turpināsies kopumā 200 gadus. Šo izvēršanās gadu laikā pieaugs cilvēku dzīves ilgums līdz 176 gadiem. Ilguma palielināšanās notiks pēc 5 gadiem, 10, 15 gadiem, pēc tam 36, 72, 86, 92 un 102 gadiem. Bet starp šiem gadiem – stabilizācijas periods.” (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. – “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. – “Аструс. Новая физика[10]))

Kretovs: “Ahā! Tātad tas ir siltuma spilvens!”

Faktiski ir jau pagājuši gandrīz 6 gadi kopš tā decembra, un, šķiet, izmaiņas kļūst pamanāmas…

 

Pateicamies Augstajām CITU Civilizācijām, kā arī visiem šī Projekta dalībniekiem par darbu! Kontakti turpinās...

2019. g. 19. janvārī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 26.01.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.litres.ru/vitaliy-tihoplav/iduschie-po-pustyne/ vai pēc individuāla lūguma (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1657-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-9-d-mes-atvadamies-no-braliem (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1666-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-cetrdesmit-dienas-lidz-marsa-lielajai-opozicijai-uz-planetas-notiekoso-notikumu-apraksts-2018-g-beigas (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1671-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sunu-adaptacija-ir-sakusies-2018-g-julijs (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/1740-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-asinis-bakterijas-un-piktogrammas-uz-laukiem-2018-septembris (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1700-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-marsa-liela-opozicija-ir-notikusi-2018-07-27 (Tulk .piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1699-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sunu-adaptacija-viens-tiek-aizstats-ar-otru (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1722-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-kas-paslaik-notiek-ar-musu-kermena-temperaturu (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)

[10] Skat. https://www.litres.ru/vitaliy-tihoplav/astrus-novaya-fizika/ (Tulk. piezīme)