Нина Терехова и Сергей Бублик – По Земле прокатилась необычная сейсмическая волна. Земля РАСШИРЯЕТСЯ!

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Pāri Zemei pārvēlies neparasts seismisks vilnis. Zeme PAPLAŠINĀS!

 

“2018. g. 11. novembrī zinātnieki fiksēja neparastus seismiskus viļņus, kas pārvēlās pāri visai pasaulei.” (https://hi-tech.mail.ru/news/atipichnaya_volna/).

“Neparasto seismisko viļņu avots atradās apmēram 20 km no Majotas (Mayotte) salas (Komoru salas), kura atrodas starp Āfriku un Madagaskaru. Seismiskās parādības turpinājās apmēram 20 minūtes, viļņi izplatījās apmēram 10 tūkstoš kilometru attālumā (līdz Kanādai un Jaunzēlandei), bet ierīces fiksēja neparastu “zīmējumu” no zemfrekvences vibrācijām: skaidru zigzaglīniju, dominējot viena un tā paša tipa vilnim, kura atkārtojās katras 17 sekundes, pavēstīja National Geographic.

19 01 11 01

1. att. Sarkanais punkts uz kartes – Komoru salas. Bet pa labi, zemāk par Austrāliju, atrodas Jaunzēlande

“Zemestrīcēm ir ļoti raksturīgs ieraksts: sākumā atnāk garenviļņi, pēc tam šķērsviļņi, pēc tam pa virsmu. Visi šie viļņi ir dažādi polarizēti. Bet šis ieraksts ir citāds – tas ilgst minūtes 15–20, un tajā atsevišķi viļņi neatšķiras. Tā ir nepārtraukta svārstība ar periodu 17 sekundes. Arī periods ir ļoti dīvains. Vispār tā nelīdzinās normālai zemestrīcei.

Zinātnieku izbrīnu izraisa arī attālums, kādā viļņi izplatījās, bet galvenais, ka signāli bija, bet zemestrīce – ne,” – paskaidroja Krievijas Zinātņu akadēmijas (РАН) profesors, KZA Zemes Fizikas Institūta galvenais zinātniskais darbinieks Grigorijs Stjeblovs (Григорий Стеблов).

 

Par visticamāko Stjeblovs uzskata vulkāniskā tremora (trīces) versiju. Tā notiek, kad no dzīlēm paceļas karsta magma, aug spriegums vulkāniskajā kamerā, kas ved pie izvirduma un aukstāku kalnu iežu plaisāšanas vulkāna augšējā daļā.

“Majotas salas gadījumā var domāt, ka bija magmas aktivitāte. Pazīstamā vulkānu tremora parādība, pēc kuras seko izvirdums – tās ir zemfrekvences trīsas, kuras liecina, ka magmas kamerā gatavojas procesi, kurus pavada magmas kolapss, izmetums no kameras.

Majotas salai ir vulkāniska izcelsme, taču pēdējos 4 tūkstošus gadu vulkāniskas aktivitātes reģionā nav bijis. Sala atrodas vietā, kurs spēcīga kontinentāla garoza pariet relatīvi plānā okeāna garozā. Tādās zonās parasti tad arī notiek vulkāniskas parādības.

Turklāt vulkānisko tremoru fiksēja ģeodēzisko novērojumu pavadoņi,” – uzsvēra zinātnieks.

Tādi aparāti (https://www.booksite.ru/fulltext/1/001/008/009/529.htm) fiksē lēnas kustības, kuras nereģistrē seismogrāfs. “Tie parādīja, ka šī sala par dažiem centimetriem ir pabīdījusies uz dienvidaustrumiem.

 

Bet tas var apstiprināt, ka tur, zemāk par litosfēru, kur notiek magmas kustība, tieši tas arī ir izpaudies. Tā ir diezgan reta parādība.”

Jāsaka gan, ka instrumentālā seismoloģija eksistē tikai apmēram simts gadu, atgādina sarunas biedrs, un, ja tamlīdzīga parādība notiek pa vairākiem gadsimtiem reizi, zinātniekiem vēl nebija iespējas to fiksēt.

Un kas tālāk?

“Ja tas patiešām bija tremors, vulkāna izvirduma vēstnesis, tad tur ir jābūt magmas kamerai, bet par to ziņu nav... Vai kamera tur ir saformējusies vai ne – jānoskaidro...” – saka Steblovs.

Šo reģionu nevar saukt par seismiski mierīgu: sākot ar maija pirmo pusi, netālu no Majotas salas noritēja zemestrīču sērija, pati stiprākā no tām tika fiksēta 15. maijā, tās magnitūda sasniedza 5,8. Taču uz pašreizējo brīdi pazemes grūdieni ir kļuvuši vājāki.”

 

Mēs piedāvājam pievērst uzmanību kartei (2. att.), kuru publicēja J.A. Babikovs (Ю.А. Бабиков) savā rakstā “3. daļa. Zemes glābšana. Atjaunošanās” (“Часть 3. СПАСЕНИЕ ЗЕМЛИ. ОБНОВЛЕНИЕ”) http://nakanune-2.narod.ru/Articles/Nakanune/nak03.html.

19 01 11 02

2. att. Karte, kurā attēlota augstfrekvences viļņu iedarbība uz Zemi. Uzņēmums tiek publicēts ar I. Raiļana (И. Райлян) – Ģeoinformācijas analīzes institūta (Institute of Geoinformational Analysis of the Earth Representative office in Moscow) Krievijas pārstāvniecības vadītāja atļauju, Ģeoinformācijas pētījumu centrs (Geoinformational Research Centre S.A.)

I. Raiļans: “Ģeoinformācijas analīzes institūta Ģeoinformācijas pētījumu centrs ir konstatējis objektīvus rādītājus un noformulējis karti ar aktīvu augstfrekvences viļņu iedarbību uz Zemi. Enerģijas avots – Andu megapolises skaitļošanas centrs (SC) un tā piezemes struktūra. Ir konstatēta spēka iedarbība uz Zemes apvalku – “spēka punkti”. Tie ir trīs: 1) Santjago izstarotāja Andu zona (Čīle); 2) Krievijas kontinentālās platformas zona Maskavas rajonā; 3) Eirāzijas kontinentālās plātnes zona (Austrumu Uzbekistāna).”

 

Tagad salīdzināsim šīs divas kartes (1. att. un 2. att.).

Seismiskie VIĻŅI vēlās pāri tieši ZEMES GAROZAS IZSTIEPŠANĀS ZONAS rajonam!

KAS NOTIKA?

 

Notika tas, par ko raksta J. Babikovs (Юрий Анатольевич Бабиков)Zeme PAPLAŠINĀS! Un tieši tajā zonā, uz kuru viņš norādīja!

Ne velti Astruss Tihoplaviem (Тихоплавы) teica, ka “Babikova vārdos vajadzētu ieklausīties, daudzējādā ziņā viņš ir ļoti precīzs…”

Interesanti, ka jau 2004. gadā viņš “ieraudzīja” Kalifornijas drupas, zaļojošu Sahāru, redzēja jaunas rūpnīcas Noriļskā, Kirkenesā (Kirkenes) (“rūpnīcas-mucas – slēgti metalurģiski kompleksi. Jaunajā civilizācijā neviens neļaus dedzināt skābekli. Tikai tieša elektroķīmiska rūdas pārtaisīšana sūklī. Enerģijas avots – kodolenerģētika”) un daudz ko citu.

Un tagad, 2019. gadā, kad daudz kas jau ir kļuvis skaidrs, ir jāatdod visa pienācīgā cieņa Jurijam Anatoļjevičam Babikovam! Taču vairāk par visu pasaulē viņš gribēja, lai viņa darbs nebūtu velts, lai cilvēki tiktu skaidrībā par notiekošajām izmaiņām uz planētas un Saules sistēmā ar to pašu skrupulozo precizitāti, kā to darīja viņš.

Babikovs raksta: “Pirmām kārtām ir jāizprot svarīgākā un savā vienkāršībā caururbjošā Patiesība –

MĒS VISUMĀ NEESAM VIENTUĻI!!!

ZEMES CILVĒKIEM SAVĀ NELAIMĒ IR NO KURIENES UN NO KĀ SAŅEMT PALĪDZĪBU!

UN TUR SLĒPJAS MŪSU GLĀBIŅA ĶĪLA!

Augstkalnu Titikaka ezers ar tā okeāna ūdeni, dambjiem un sensācijām eksistē! Un tas ir rezultāts tam, ka uz Zemes ir pielietotas Ārpuszemju civilizāciju tehnoloģijas! Tas ir objektīvs zinātnisks fakts. To apgāzt nav iespējams!

Tas, ka Andu izstarotājs ģenerē mūsu telpas matērijas bipolārā vektora torsionu augstfrekvences starojumus, modulētus ar Dzeltenās telpas matērijas trīspolārā vektora starojumiem, ļauj apkārt Zemei radīt aizsargājošu telpisku lēcu, kura samazinu risku zemes garozai kā pēc gravitācijas faktora, tā arī pēc mūsu telpas enerģētikas faktora, – jo Dzeltenās telpas matērija ir 6 reizes energoietilpīgāka nekā mūsējā.

Starojuma parametri, frekvences, vērsuma vektori ir stingri tarēti, lai uz Zemes ienākošais Saules starojums nepārkāptu hlorofila sintēzes reakcijas frekvenču parametru novirzes robežas. Dzīvais uz Zemes nevar iet bojā.

Galvenais, kādēļ tika būvēta Titikaka – lai būtu iespēja darboties Andu Pazemes megapolises SC kodolcentru dzesējošajiem kontūriem, vadot un nodrošinot ar enerģiju planētas Zeme dzīvības procesus.

Pašlaik Saules sistēma automātiski pāriet jaunā stāvokļa līdzsvarā pie apkārtējās vides lielākas energoietilpības. Saules, Jupitera un Zemes frekvenču lauku paaugstināšanās ir nenoliedzams fakts.

Saules sistēmas, Saules un planētu viļņveidīgie lauki ir savstarpēji cieši saistīti, izmainoties kaut vienai šo lauku komponentei, pārējās reaģē.

Fakts. Ir ļoti svarīgi zināt, ka Latīņamerikā Šveices ģeoinformācijas analīzes institūts ir konstatējis ļoti spēcīgu modulētu augstfrekvences starojumu avotu Santjago akadēmijas rajonā.”

Saules sistēmas un planētas viļņveidīgais lauks ir modulēts – bez zemās ir vēl arī augstfrekvences komponente gigahercu diapazonā.

Modulācija – tas ir process, kad augstfrekvences modulējamās svārstības viens vai vairāki parametri mainās pēc zemfrekvences informācijas ziņojuma (signāla) likuma. Vikipēdija.
Vienkāršiem vārdiem – tas ir process, kad informācijas svārstība tiek “uzsēdināta” uz nesošās. Par nesošo var tikt izmantotas dažādas formas svārstības (taisnstūra, trīsstūra utt.). Atkarībā no tā, kurš no nesošās svārstības parametriem mainās, tiek izšķirts modulācijas veids (amplitūdas, frekvences, fāžu u.c.)

Tā arī ir.

Kodola frekvenču parametri ietekmē Zemes magnētiskā lauka izmaiņas, viņas garozas apvalka stāvokli, planētas biosfēru.

Iznāk, ka neparastā seismiskā viļņa parādīšanās 2018. g. 11. novembrī cēlonis ir tāds, ka ārpuszemes civilizācijas pastiepj Zemes kodola zemfrekvences komponenti izmainījušos ārējo apstākļu dēļ. Pastiepj saudzīgi, lai nepazudinātu dzīvo uz Zemes. Nav jēgas meklēt ko līdzīgu novērojumu vēsturē.

 

“Jums ir lemts tikai pēcvārds,” – saka Astruss.

2005. gada janvārī Babikovs uzrakstīja, ka “kamēr Augstākie nepabeigs Saules sistēmas jaunā varianta justēšanu ar visu viņas planētu orbītu parametru precīzu pārbaudi, Zemi turēs drošā apakštelpā.”

Un piebilda, ka viņš “vispār ir izbeidzis teorētiskos darbus viļņveidīgajā medicīnā – ir izmainījušās Zemes viļņveidīgā lauka frekvenču fiziskās konstantes un spektri. Un tas ir ne mazāk, kā uz 12 gadiem (Jupitera gads), vai pat pēc Saturna – 39 gadi.”

 

Pašlaik, 2019. gada janvārī, var domāt, ka šī justēšana ir pagājusi. (Ir pat datums – 2018.11.05.. (Sk. “Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[1] un turpinājumu http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128.html[2].)

Tagad zinātnieki var ķerties pie teorētiskiem pētījumiem, NO JAUNA PRECIZĒJOT VISUS PARAMETRUS: planētu orbītas, Zemes viļņveidīgā lauka frekvenču spektrus un citas fiziskas konstantes…

Nu bet mums Kretovs (Кретов) pastāvīgi iesaka neiedziļināties paskaidrojumu detaļās, bet nodot tikai notiekošā JĒGU, GRAUDU.

Starp citu, par ekvatora līnijas pārbīdi mēs rakstījām 2017. g. rakstā “ZEMES ATJAUNOŠANĀS. Ekvatora līnijas pārbīde” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub72.html[3].

2019. g. 11. janvārī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 11.01.2019

http:/www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1.html

Pievienots 14.01.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/po-zemle-prokatilas-neobichnaya-seysmicheskaya-volna

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1934-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-tad-uz-kurieni-gan-atvera-musu-saules-sistemu (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1236-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-zemes-atjaunosanas-ekvatora-linijas-parbide (Tulk. piezīme)