Print

Нина Терехова и Сергей Бублик – Чаша Грааля – графическое представление нашего мироздания. Ч2. Форма Земли 5-го измерения

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Grāla Kauss – mūsu pasaules-ēkas grafiskais priekšstats. 2. d. 5. dimensijas Zemes forma

2018. g. decembris

Mēs ar jums jau tikām skaidrībā ar trešās dimensijas Zemes formu. (Sk. http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub125.html[1].)

Tagad pacentīsimies ļoti TĒLAINI, grafiski iztēloties piektās dimensijas Zemi un “sajukt prātā”.

Mēs jau noskaidrojām, ka mūsu apziņa absolūti mierīgi uztver ceturto dimensiju. (Ne jau velti Marss, ceturtās dimensijas planēta, pēdējā laikā tā satrauc dažu zemiešu prātus!)

Ir atlicis iztēloties, KĀ tad var izskatīties piektās dimensijas Zeme?

 

Vērsīsimies pie Jupitera – piektās dimensijas planētas.

 

Mēs uz sfēriskā Jupitera redzam dīvaino izliekto Sarkano plankumu, kuru 1666. gadā atklāja Džovanni Kasīni. Tiek uzskatīts, ka tas ir gigantisks orkāns, kurš uz planētas trako jau daudzus gadsimtus. (Pievērsiet uzmanību vārdam “izliekts”.)

18 12 17 01

1. att. Sarkanais izliektais plankums uz Jupitera

 

Aplūkojot plankumu, mēs atcerējāmies Jurija Babikova (Юрий Бабиков) informāciju. (Astruss mums rekomendēja pievērst uzmanību viņa pētījumiem, uzsverot informācijas lielo precizitāti, uz kuru “var paļauties”.)

Babikovs Jurijs Anatoļjevičs (Бабиков Юрий Анатольевич) bija pazīstams šauram speciālistu lokam kā bruņuautomobiļu sērijas Galvenais konstruktors, Krievijas speciālo bruņoto transportlīdzekļu jaunas klases pamatlicējs. Virknes izgudrojumu un speciālu darbu autors.

Savā grāmatā “Pasaules uzskats jeb Prometeja Atgriešanās” (“Мировоззрение или Возвращение Прометея[2]”) viņš apraksta gadījumu, kad mūsu planētu apmeklē ekspedīcija no planētas Uleu.

Mēs nešaubāmies par tāda apmeklējuma iespēju. Jo nesen mums savu atradumu fotogrāfijas atsūtīja Armaviras (Армавир) pētnieki. Tur bija galvaskauss. Kretovs (Кретов) noskaņojās: “Lai cik dīvaini nebūtu – tie ir citplanētieši. Tas ir saistīts ar citplanētu struktūru skaidri. Skaidri, skaidri, skaidri, skaidri. Viņiem ir noteikts fons. Ģenētisks fons, strukturāli ģenētisks fons, ar kura palīdzību... Jebkura struktūra ar kaut kādu raksturu, citādu, ne no mūsu civilizācijas, kaut kāda šķemba, elements... Caur viņu var pat iedarboties uz planētu.”

 

Babikovs uzskata, ka šo plankumu ir radījis virpulis no kuģa “Debesu Sargs” dzinējiem, kurš spiests atrasties uz Jupitera jau vairākus gadsimtus.

Kāpēc mēs to tagad atcerējāmies? Nu tāpēc, ka kuģis pirms tam apmeklēja Zemi un bija pilnīgi materiāls, kā saka, no trešās dimensijas. Taču spēja (!) piezemēties uz piektās dimensijas planētas. Tā ieslēgtie dzinēji izrādījās spējīgi radīt un uzturēt aizsarglauku kuģim, kurā atrodas nežēlastībā kritušais ekspedīcijas vadītājs Semjasa (Семяса) Prometejs.

Un šī nosēšanās zona kļuva par to Sarkano plankumu uz Jupitera, kurš tā satrauc astrologu prātus.

Nosauksim šo izliekto plankumu par trešās dimensijas ZONU uz piektās dimensijas planētas.

 

Ejam tālāk...

No Babikova dialoga ar Semjasu Prometeju:

“1974. g. decembrī, kad Jupiteram garām lidoja amerikāņu pētniecības aparāts “Pionieris-!!”, uz planētas virsmas tika konstatēts Melnais Plankums, diametrāli pretējs Sarkanajam. Es nekavējoties sazinājos ar Semjasu un pastāstīju to viņam. Prometejs bija ne mazums izbrīnījies: par Melno Plankumu viņš neko nezināja, taču ļoti ieinteresējās, lūdzot man pēc iespējas sīkāk pastāstīt visu, kas man ir zināms. Padomājis viņš pārliecinoši paziņoja, ka Jupitera otrā pusē, punktā, tieši diametrāli pretējā Sarkanajam Plankumam, kaut kam ir jābūt. Redzams, Melnais Plankums ir planētas atmosfēras reakcija uz kuģa “Debesu Sargs” spēka iekārtas gravitācijas impulsu. Turklāt viņš piebilda, ka dzinēja radīto perturbācijas zonu (15.000 km atpakaļ pa kuģa asi) lineārie parametri tika mērīti vakuumā, bet strādājoša dzinēja ilgstoša iedarbība uz tādas lielas planētas kā Jupiters (diametrs 142.800 km) laukiem netika pētīta. Tas ir ļoti, ļoti interesanti. Pacenties to izskaidrot cilvēkiem.”

 

No dialoga ar Kretovu:

Parādījām viņam sarkanā un melnā plankuma fotogrāfijas.

18 12 17 0218 12 17 03

2. att. Jupitera plankumi: pa kreisi 1974. g. (abi plankumi ir ekvatora rajonā), pa labi – 2017. g. (melnais plankums Ziemeļpolā)

Kretovs: Tas ir kā tunelis, tuneļa efekts.

- Vai var teikt, ka trešās dimensijas kuģa nosēšanās uz piektās dimensijas Jupitera mums izskatās kā sarkans plankums un šis pats notikums izraisīja melna plankuma efektu planētas otrā pusē?

Kretovs: Tuvu tam. Gan viens, gan otrs, summējoties kaut ko izsaka.

 

Tātad mums ir tiesības iztēloties tādu tēlainu ainu (3. att.) – kur uz piektās dimensijas Jupitera ir apmeties trešās-ceturtās dimensijas Zemes Trauks ar savu atmosfēru. Un viņš rada zināmu tuneļa efektu no planētas otras puses.

18 12 17 04

3. att. Jupiters. Sarkanā plankuma apgabals

Atcerēsimies trīsdimensiju Zemes shēmu.

18 12 17 05

4. att. Zemes Trauks līdz 2012.12.21. ir pagriezts pret Sauli

Zemes Trauks atrodas ar izliekto daļu pret Sauli. Un tā bija līdz pazīstamajam datumam 2012.12.21.

 

Taču tajā dienā, pareizāk, tas aizņēma 8 dienas, Zemes trauks apgriezās kā pasakā, kur teiksmainais Ivanuška nokomandēja: “Pagriezies ar priekšu pret mani, ar aizmuguri pret mežu!”

Astruss: “Šo astoņu dienu laikā viļņiem velsies septiņi “iekritumi”, kad strauji satumsīs, bet ne līdz melnumam. Turklāt seši iekritumi būs aktīvi, bet septītais – vājš. Kad satumsīs, būs uzplaiksnījumi. Pie tam planētas polos tiks fiksēts sarkans mirdzums.”

Dialogs ar Kretovu:

- Atceroties, ka mūsu pasaule ir ilūzija, programma, vai var teikt, ka sistēmu vienkārši pārslēdza?

Kretovs: Ir tāda lieta.

 

Tātad Zemes Trauks ir apgriezies!

Tagad viņa pamata ‘kājiņu” formē Jupiters.

Jupiters ir Zemes dzīvības avots (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub11.html[3]). Un tieši viņš pašlaik piegādā mums jaunā laika plūsmas gamma staru veidā.

18 12 17 06

5. att. Zemes Trauks kopš 2012.12.21. ir pagriezies pret Jupiteru

Astruss saka: “Attiecieties pret Grāla Kausu kā pret pasaules-ēkas simbolu. Tur ir zināms savākšanas moments. Svarīgs ir savācošais tēls, nevis konkrēti kauss.”

 

Un kā tad ir ar Sauli?

Saule – tas īpašs stāsts! Viņa pēdējā laikā ir sākusi uzvesties ļoti neparasti. Uz viņas un blakus viņai ir izvērsusies vētraina darbība, kurai mēs sekojam kopš 2005. gada, kopš momenta, kad blakus Saulei parādījās NLO armāda.

(Tas ir atsevišķs stāsts – nākamā raksta tēma.)

 

Tjuņajevs (Тюняев) saka, ka Saule kļūs par otro Mēnesi.

Mēs aplūkojām iespēju, ka Jupiters kļūs par otro Sauli (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub57.html[4]).

Kas notiks patiesībā, paskatīsimies!

 

PROCESS JAU NORIT!

Var teikt, ka ir notikusi cilvēces pārbīde telpā uz citu Nišu.

 

Babikovs: “Viss ir ļoti vienkārši un ļoti sarežģīti. Radītājs domā miljardiem gadu uz priekšu. Un nākotnes pamatus rada šodien.

...Eksistē septiņi Visuma telpas līmeņi, septiņas nišas. Cilvēkam ir dots apgūt trīs nišas: fizisko pasauli, dzeltenā spektra telpu (tās-puses-pasaule saskaņā ar Tihoplaviem (Тихоплавы)) un pelēkā spektra telpu (spoguļa pasaule pēc Tihoplaviem) – mūžīgās dzīves telpu. Tās visas ir materiālas telpas, kur viela ir elektrons, vitons, Alfa-vitons un Beta-pozitrons.

...Katrai telpai ir savas īpatnības. Nevar planētas sistēmas dzīvības izmantot tikai to īso mirkli, kad Saule pēc sava spektra un planēta ir derīga ūdens dzīvībai pēc teroīda Nr. 157. Saule neizbēgami zaudē savu enerģiju, pakāpeniski atdziestot. Arī Zeme agri vai vēlu zaudēs savu atmosfēru, kļūstot līdzīga Marsam. Pakāpeniski uz viņas ūdens dzīvība kļūs neiespējama.

Radītāja programma šo problēmu risina vienkārši: tikko kā Saule sasniegs savu kritisko punktu enerģijas atbrīvošanā fiziskās nišas telpā un Zeme kļūs auksta un bez ūdens, dzīvība uz mūsu planētas pārvietosies uz Dzeltenā spektra telpu. Bet Dzeltenajā spektrā dzīve var turpināties praktiski līdz “pārnovai”, tas ir, miljardiem gadu ilgāk nekā jūsu telpā.

Paralēli Zemes eksistējošās biosfēras apdzišanai Radītājs formē planētas biosfēru Dzeltenajā spektrā. Jau eksistē augu biosfēra.”

Tā rakstīja Babikovs 2002. gadā par “rezerves laukuma” radīšanu cilvēcei. Kopš tā laika daudz kas ir izmainījies...

Astruss: “Zemes virsma ir vairākas reizes lielāka, nekā mēs domājam. Viņai ir tikpat ķermeņu, cik cilvēkam. Tās ir ekoloģiskās nišas... Pašlaik jūs pārejat uz vienu no šīm nišām. Cilvēcei būs dota iespēja tikt tikai trijās.”

 

Nesen Astruss pateica, ka pašlaik mūsu telpā ir jau 112 civilizāciju.

Bet tā ir tieši tā pati summa, kura iznāk, saplūstot telpām – fiziskajai (84 civilizācijas) un Dzeltenā spektra telpai (28 civilizācijas)!

 

Interesantu fotogrāfiju no Starptautiskās kosmosa stacijas (SKS) publicēja NASA 2018. g. 7. oktobrī.

18 12 17 07

6. att. “Spožs oranžs spīdums virs Zemes, kad SKS lidoja pāri Austrālijai 400 km augstumā. To, ko nofotografējis astronauts, sauc par atmosfēras pašspīdēšanu. Parasti spīdums iegūst noteiktas nokrāsas, un tad fotogrāfijās ir redzami sarkani vai zaļi stari, taču oranži ir retums, tāpēc šis uzņēmums ir īpaši interesants.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-11-10-121871

 

Mūs ieinteresēja šis retais spīdums, jo uzņēmums tika veikts virs Austrālijas, virs otrās dimensijas ZONAS.

Kretovs: “Norit daļēji rekombinācija un pārkombinācija. Rekombinācijas ir vairāk nekā pārkombinācijas.”

(Runa ir par jebkuras informācijas, kura saglabājas Dzeltenā spektra telpā, rekombināciju. Redzams, šis process nav tikai Austrālijas ierobežots – šeit tas ir pamanīts.)

 

Piektās dimensijas jaunās Zemes karte – tas mums pagaidām ir Baltais plankums.

Visdrīzāk, viņa JAU ir apdzīvota, un mums vienkārši izpaudīsies. JAU IZPAUŽAS!

Lūk, šodienas jaunumi:

“Kalifornijas līča dienvidu daļā, 3800 metru dziļumā, amerikāņu un meksikāņu zinātnieki ir atklājuši jaunu hidrotermisko avotu lauku, kurā izvietojusies ekosistēma, kas nav līdzīga nevienai no agrāk reģistrētajām, ar daudzām nepazīstamām sugām. Pētniekiem stāv priekšā kataloģizēt jaunās sugas, kā arī noskaidrot, ko nozīmē nezināmie viņu uzvedības modeļi un kāpēc būtnes, kuras viņi atrada, ir zilā krāsā.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-12-15-123122

“2017. gadā starptautiska zinātnieku grupa atrada 157 jaunus Zemes bioloģiskās valstības pārstāvjus. Viņi visi tika atrasti Mekongas upes baseinā Kambodžas, Laosas, Mjanmas, Taizemes un Vjetnamas teritorijās. Mūsu planētas bioloģiskā daudzveidība ir papildinājusies ar trijām zīdītāju sugām, 23 zivju sugām, 14 abinieku sugām, 26 reptiļu sugām un 91 augu sugu.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-12-15-123152

Jājautā, no kurienes radās vieta tik daudzām jaunā sugām – jo tur taču izpaudušies pat giboni!? Zeme paplašinās, izmainās viss!

 

Atgriežamies pie piektās dimensijas Zemes formas...

Pagaidām Astrusa loģika nav pārkāpta – trešās dimensijas ZONA traucē piektajai. (Izveidojusies klejojoša vētra-virpuļviesulis melnā krāsā uz Jupitera.) Taču arī pie mums uz Zemes pašlaik ir izveidojies daudz agrāk neredzētu vētru-virpuļviesuļu, pat ugunīgu!

 

Cik ilgu laiks aizņems šis grandiozais process – cilvēce uztver, apzinās Zemes jauno paradigmu?

Astruss runā par laika fāzi 200 gadu (sākot no 2012.12.21.), bet Tjuņajevs – 259 gadu (no 1953.03.01.) garumā. Un skaitļi ideāli sakrīt! (Katrus 259.2. gadus notiek ēras maiņa.)

 

Mums ar jums ir paveicies piedzimt īpašā PĀREJAS laikā, kad ir iespēja uztvert jauno paradigmu, nepametot fizisko ķermeni, jo “nav laika inkarnācijām”, kā saka ezotēriķi.

Babikovs rakstīja, ka “zemes kods tiks nomainīts ar Dzeltenās telpas kodu”. Bet Astruss runā par cilvēka vidējo dzīves ilgumu 176 gadu garumā.

Pat uzmanīgie zinātnieki pēkšņi paziņojuši, ka “Saskaņā ar dāņu zinātnieku prognozi pēc 2000. gada dzimušie vidēji nodzīvos apmēram simts gadu. Turklāt cienījamā vecumā viņiem būs daudz labāka veselība nekā mūsdienu vecajiem cilvēkiem.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-12-13-123060

 

Zinātnieki pašlaik arī pastāvīgi sniedz jaunus pierādījumus, ka notiek gan cilvēka, gan telpas kardinālas transformācijas process.

Asinis ir telpas raksturlielums.

Cilvēka organismā atrasts jauns asins šūnu avots.

“Par vienīgo vietu, kur cilvēka organismā tiek ražotas jaunas asins šūnas, tika uzskatītas kaulu smadzenes, taču amerikāņu zinātnieku atklājums liecina, ka arī mūsu zarnu trakts satur hemopoētiskās cilmes šūnas, kuras spēlē asins šūnu agrīno priekšteču lomu. Pētījums publicēts žurnālā Cell Stem Cell. Nav droši zināms, tieši cik asiņu producē zarnu trakta audi, taču zinātnieki domā, ka rādītājs var sasniegt līdz 10% no visa asins apjoma organismā.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-12-01-122616

 

Mūs tradicionāli interesē, KĀ viss notiekošais atspoguļosies cilvēkos? Kā mēs pamanīsim notiekošo? Jo visu šo laiku laika plūsmas (“Grāla Kausa kājiņa”) nāks gan no Saules, gan no Jupitera. Tās šaudīsies šajā noslēgtajā telpā, atstarojoties un mainot virzienu.

Kretovs: “Cilvēks “redzēs” dažādi: ja laika plūsmas sakritīs, tad kaut kā dīvaini redzēsim PAGĀTNI un TAGADNI vienlaikus. Ja pretim – tad redzēsim tās-puses-pasauli. Ja paralēli, tad aizmirsīsim, ko redzējām.”

2018. g. 15. decembrī

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 17.12.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub127.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1920-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-grala-kauss-musu-pasaules-ekas-grafiskais-prieksstats-1-d-3-dimensijas-zemes-forma (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_mirovozzrenie-ili-vozvrashchenie-prometeya.htm (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1263-nina-terehova-jupiters-zemes-dzivibas-avots (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1079-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-jupiters-skiet-driz-klus-par-otro-sauli (Tulk. piezīme)