Нина Терехова и Сергей Бублик – ПЕРЕОРИЕНТАЦИЯ. Переключение ВНИМАНИЯ людей. Средства достижения этого. Часть 2. Деньги

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀRORIENTĀCIJA. Cilvēku UZMANĪBAS pārslēgšana. Tās sasniegšanas līdzekļi. 2. daļa. Nauda

 

“Uzmanībai piemīt paradoksāls moments, sajūdzams ar dievišķo.” Astruss

Turpinām novērot UZMANĪBAS PĀRORIENTĀCIJU...

Cilvēku UZMANĪBAI pašlaik ir lemts pārslēgties uz citām vērtībām.

No dialoga ar Kretovu (Кретов):

- Vai visas planētas naudas sistēmas sabrukums ir saistīts ar PĀRORIENTĀCIJAS procesu?

Kretovs: Pārorientācija... es pievērsu uzmanību tam, ka nauda...

Šī planētas visu cilvēku lavīnveidīgā uzmanība naudai – tā ir novedusi pie “kaut kā” sagrūšanas. Rezultātā “kaut kas” nesabrūk, bet punktveidā pārslēdzas. Jo vienalga mūsu griba taču paliek brīva.

- uz ko pārslēdzas?

Kretovs: Mēģinot kaut ko noformulēt, cilvēks ar veselu saprātu... lai kā neizklāstītu, no saprāta veseluma skatpunkta tam ir cita jēga, cita nozīme.

- Saprotu. Bet tomēr...

Kretovs: Rodas /uzmanības/ pār-akcentēšanās.

Tiem, kas vadīja valsti (runa ir par visām valstīm), kaut kas aizgāja pat “ne tā”, bet aizgāja “ne turp”... Vārds “ne tā” vairs nav pieņemams. Procesu globālā nozīmē vairs pat nevar nokoriģēt. Nokoriģēsies vairs ne tā.”

 

Šis dialogs ar Kretovu bija 31. oktobrī, bet jau 3. novembrī parādījās mūs satriecošs paziņojums! Tas, starp citu, ir par uzmanības pārslēgšanas LĪDZEKĻIEM – tie ir vienkārši apbrīnojami!

18 11 15

1. att. 2018.10.29, ASV. Anomālija, kuru uzņēmis lidmašīnas pasažieris.

“Neticama debesu anomālija nonākusi uz video ASV, tā tika fiksēta no aviolainera, kurš lidoja reisā Čikāga-Ņujorka. Viens no lidmašīnas pasažieriem pamanīja kaut ko neticamu gaisa telpā un uzņēma debesu veidojumu gigantiska gredzena veidā ar mobilo ierīci.

Incidents notika 29. oktobrī, kad padzīvojis vīrietis raudzījās iluminatorā, baudot debesu rāmumu. Pensionārs, mīklainā materiāla autors, vēlējās palikt anonīms un atzinās, ka stipri izbijies, saduroties ar dīvaino parādīšanos.
Pašlaik video apspriež pētnieki, nepamanījuši nekādas viltojuma pazīmes. Pēc ufologu domām, no domājamas atveres laikā varēja izlidot atnācēju kosmosa kuģi.”

http://earth-chronicles.ru/news/2018-11-03-121640

Šis objekts mūs ļoti ieinteresēja – pirmkārt, tas nav gredzens. Tas galīgi nav līdzīgs kaut kādiem portālu tipiem, ko mēs jau esam apsprieduši... Objektam ir apjoms, tas ir ļoti līdzīgs plazmoīdam un ātri griežas dažādās plaknēs. (Starp citu, plazmoīdiem ir ļoti augsts laika blīvums kā laika punktveida izpausmei.)

Parādījām video Kretovam:

- Šo dīvaino objektu uzņēma ASV un ļoti izbijās...

Kretovs: “Pareizi, ka izbijās! Jo TAS var izjaukt naudas saglabāšanās likumu.”

- jokojat?

Kretovs: “Šis objekts izjauc uzmanības pret dolāru saglabāšanās likumu.

Draugi, amerikāņiem vieniem pašiem nav jāpieder visas pasaules nauda. Nevienai valstij nav jāpieder visas pasaules nauda! Ko tam vajag? Vajadzīgs audits. Vajag ieviest tādus nodokļus, lai nekad nespētu samaksāt tie, kas tādu naudu drukā. Nekad!”

 

Atgādināsim, ka uzmanība pret dolāru – tā ir VISAS planētas uzmanība! Jo dolārs jau ilgus gadus tiek uzskatīts par pasaules valūtu.

Šķiet, ka ir pienācis PĀRORIENTĀCIJAS laiks. Un, iespējams, tamlīdzīgi “objekti” masveidā, kaut arī nepamanāmi, lido vajadzīgajās planētas vietās.

Un, lūk, jau pirmā bezdelīga jaunumos: “Krievija un Indija parakstījušas kontraktu par C-400 piegādi rubļos.”

https://ria.ru/defense_safety/20181031/1531825257.html

 

2018. g. 14. novembrī.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 15.11.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub122.html

Pievienots 19.11.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/pereorientatsiya-chast-2

Tulkoja Jānis Oppe