Нина Терехова и Сергей Бублик – Похоже, что мы УЖЕ В НОВОЙ МЕРНОСТИ. Зеркала Козырева и… болезнь Бехтерева. (часть 4)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Kozireva spoguļi un Behtereva Slimība. (4. daļa)

 

Pēc planetārā datuma – 2018. g. 27. jūlija – Marsa Lielās opozīcijas – pats pirmais aplis uz lauka Viltšīrā, Anglija, parādīja notikušu negaidītu IZMAIŅU. It kā apkārt mūsu planētai būtu novietoti spoguļi. Radīts spoguļa efekts.

Kretovs (Кретов): “Tā, lai cik dīvaini nebūtu, ir izmaiņa… Tas ir spogulis. Rietumi-austrumi ir samainījušies vietām. Ziemeļi-dienvidi. Kaut kas līdzīgs būs. Tikai spoguļa efekts.”

 

Tātad mūsu planēta ir ievietota spoguļkamerā!

18 10 28 08

1. att. Spoguļi…

Ko tad var sagaidīt, DZĪVOJOT spoguļkamerā?

Pirmkārt, uzreiz nāk atmiņā apbrīnojamās “Kozireva spoguļu” īpašības.

Daudz negudrojot, Jandex meklētājā ņemam pirmo pagadījušos informāciju:

“Kas ir Kozireva N.A (Козырева Н.А.) spoguļi?

Par spoguļiem šīs konstrukcijas tiek sauktas nosacīti. Tās galvenokārt ir alumīnija konstrukcijas, kas izpildītas spirāles formā un kas pēc zinātnieka apgalvojuma spēj atstarot fizisko laiku, kā arī fokusēt dažus enerģiju veidus līdzīgi lēcām. Par šiem izstarotājiem var būt arī bioloģiski objekti. Pati izplatītākā konstrukcija, ar kuru ir veikts visvairāk eksperimentu, – tā ir pulēta alumīnija spoguļgluda sloksne, kura satīta īpašā veidā – spirāles formā pusotru iegriezienu pulksteņa rādītāja virzienā. Šīs konstrukcijas iekšienē tiek nolikts krēsls brīvprātīgajam un speciāla aparatūra. Uz galvas tiek uzlikta kastrolim līdzīga “ķivere” ar adapteriem.

18 10 28 09Tika veikts daudz eksperimentu pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā, tajā skaitā pārdabiskas uztveres eksperimenti. Eksperimentu rezultāti ir ne gluži saprotami. Piemēram, brīvprātīgie, ievietoti šo spirāļu iekšienē, izjuta visdažādākās anomālas sajūtas, piemēram, “iziešanu no ķermeņa”, telekinēzi, telepātiju, domu pārraidi attālumā… Tas viss ir sīki fiksēts pētījumu protokolos.

Viens no mērķiem bija pētīt cilvēka gaišreģa spējas un šo spēju trenēšana, Nākotnes paredzēšana, iespējas ieskatīties Pagātnes notikumos.

Šīs spējas pēc pētījuma datiem krasi pieauga no izliektajiem metāliskajiem “spoguļiem” veidotās “telpas” iekšienē.

Pēc Kozireva vārdiem, viņa spoguļu iekšienē Laiks mainīja savu blīvumu, kas tad arī kalpoja par superjutīgas uztveres paaugstināšanās cēloni.

Interesantus gadījumus stāstīja tie, kas spoguļkamerā atradās vairākas stundas. Viņi bija sākuši justies kā tieši dalībnieki vēsturiskos notikumos, par kuriem bija lasījuši skolas mācību grāmatās. Tieši viņu priekšā izvērtās vieni vai otri notikumi, pazīstamas un nepazīstamas darbības un personāži. To visu viņi redzēja kā lielā kinoteātrī. Kā tas viss notiek, pagaidām paliek mīkla.

Kozireva spoguļu iedarbības mehānisms uz cilvēka apziņu un laiku pagaidām nav zināms, un tas tikai nupat ir sākts pētīt. Ir grūti pateikt, vai pētījamie pārceļas laikā, vai to laiku notikumi viņu priekšā translējas Tagadnē.

Eksperimenti tika pārtraukti, jo parādījās kāda bīstamība tos turpināt. Bet kādreiz tie tiks atjaunoti, un mēs varēsim uzzināt visus noslēpumus, ko glabā Kozireva spoguļi.

Bet var būt tiks uzkonstruēta pirmā laika mašīna ceļojumiem uz Pagātni vai Nākotni kā fantastikas filmās. Jo taču daudz kas, kas agrāk tika uzskatīts par fantastiku, ir kļuvis par mūsu ierasto realitāti.” https://ladstas.livejournal.com/76814.html

“Eksperimenti tika pārtraukti. Nekas konkrēts par cēloņiem netiek teikts… Taču mēs varam izdarīt pieņēmumu, ka tas ir saistīts ar to cilvēku veselību, kuri ilgu laiku pavadīja kamerās.” http://vm.msun.ru/Astronom/Zerkala_obzor.htm

 

Mūsu praksē bija tāds moments.

Pie mums griezās cilvēks ar Behtereva slimību. Ārstiem līdz šim laikam nav skaidras izpratnes pa šīs sistēmiskās slimības cēloņiem. Mēs palūdzām Kretovu J.V. (Кретов Ю.В.) nodiagnosticēt slimības cēloni šim konkrētajam cilvēkam.

2014. g. jūlijs. Kretovs konstatēja, ka “pacienta organisms uzskata, ka viņa labā puse ir izvirzījusies pa labi”.

Cilvēka organismam ir divi ieliekti spoguļi. To centriem ir jāatrodas noteiktā attālumā vienam no otra (no 4 cm līdz 60 cm). Un ir jābūt centrētiem attiecībā vienam pret otru. Tas bija sabojājies!

Jurijs Vasiļjeviņš viņam iedeva rituālu, kas izmantot spoguļus blakus astes kaulam.

Bet vēl pēc gada (2015.11.10), kārtējā izmaiņu diagnosticēšanā (un izmaiņas noritēja – jostas vieta un mugura vairs nesāpēja, sāka kustēties kakls…) Kretovs viņam pēkšņi pateica: “Tas ir saistīts ar svēto inkvizīciju. It kā domās stiepieties uz moku rata. Dos spēcīgu efektu.”

Pievērsiet uzmanību, ka viņš “ieraudzīja” saikni ar PAGĀTNI…

 

Tātad tagad eksperiments ar spoguļiem attiecas uz visu planētu uzreiz. Iedomājieties, cik šai “spoguļkamerai”, Radītāju radītai, ir jābūt nevainojamai, lai mūs nesašķiebtu?! Prātam neatverami!

Iespējams, ka uz mūsu ar jums planētas ir noticis zīmīgs notikums, svarīgs katram cilvēkam, un kuru, kā vienmēr, neviens nepamanīja. Vai pamanīja, bet noklusēja?

Iznāk, ka tieši pašlaik spoguļu sistēma veic izmaiņas uz planētas!

18 10 28 10

2. att. Vertikāli orientēts Kozireva spogulis pirms pētījumu veikšanas

“Ir zināms – ja viena ieliektā spoguļa fokusā novietojam ledus gabalu, bet otra fokusā termometru, tad termometrs parādīs temperatūras izmainīšanos tās pazemināšanās virzienā. Sākotnēji tika uzskatīs, ka aukstums, līdzīgi siltumam, izplatās izstarojuma veidā. Taču šodien, balstoties uz termodinamikas likumiem, var teikt nedaudz citādi: nevis aukstums iekļūst spoguļa fokusā, bet siltums tiek no tā izvilkts un aiztraucas uz āru. Citādi sakot, ieliektam spogulim piemīt ne tikai uztverošas sistēmas, bet pārraidošas sistēmas īpašības.”

Vai ne ar šo spoguļu palīdzību cilvēku ķermeņa temperatūra pazeminājās par grādu? (Mēs par to rakstījām: http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub112.html[1])

 

“Saskaņā ar Kozireva teoriju šo spoguļu iekšienē mainās laika blīvums, kas tad arī veda pie tādu fenomenu parādīšanās, kā spēja uz telepātiju, telekinēzi, kā arī veda pie tā, ka parādījās “plazmoīdi” – mirdzošas lodes, līdzīgas lodveida zibenim.

Ja pacenšamies šīs parādības būtību izskaidrot “divos vārdos”, turklāt izmantojot mūsdienu cilvēces vispārpieņemtos jēdzienus, tad var teikt sekojošo: “Kozireva spoguļi” savā apjomā koncentrē “tumšo” matēriju. Šīs matērijas paaugstināta koncentrācija veicina cilvēka auras (citādi – dzīvības spēka) piesātināšanos. Auras papildu piesātināšanās ļauj (dažiem) cilvēkiem pāriet uz jauniem realitātes uztveres līmeņiem: redzēt pagātni un nākotni, atrast atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī just pašsajūtas uzlabošanos.”

http://ucrazy.ru/interesting/print:page,1,1400094799-zerkalo-kozyreva-proryv-v-buduschee.html

 

Kretovs: “Īpašā veidā 2018. g. koncentrēsies Baltā migla, akumulēsies dažādās mūsu planētas daļās. Un, lūk, gads tuvojas beigām. Šī migla pašlaik ir ļoti izkliedētā stāvoklī, tā maina laiku mūsu iekšienē. Kā tas var tikt pārbaudīts?

Tā pazemina temperatūru mūsu iekšienē par 1 grādu zemāk, turklāt palielinot dzīves ilgumu VISIEM par 70 gadiem. Bērns mira gada vecumā, viņš tāpat gada vecumā nomirs, taču 70 gadi arī viņam tiks papildināti. Ko šajā sakarā domā zinātne – klusē.”

Taču šī migla izmaina limfas plūsmu, tās fizioloģisko īpašību… ”Tāpēc, ja dažādos perēkļos dažādiem cilvēkiem dažādas vietās (lai tikai rokas neskartos pie siltuma) sildām noteiktus perēkļus, tad procentiem 30 no viņiem radīsies brīnums. Un pārējiem 70% arī, tikai viņi neko nepamanīs.” Tīkls “Одноклассники” 2018.10.28., 14-00.

 

Tātad tieši pašlaik laiks izmaina savu blīvumu, kas tad arī kalpoja kā cēlonis, ka paaugstinājās superjutīga uztvere.

Mūs sagaida visdažādākās anomālas sajūtas, piemēram, “iziešana no ķermeņa”, telekinēze, telepātija, domu pārraide attālumā…

Un to visu saka nevis ezotēriķis, bet pazīstams zinātnieks. Vēl vairāk, visi šie eksperimenti ir sīki fiksēti pētījumu protokolos.

Interesantus gadījumus stāstīja tie, kas spoguļkamerā atradās vairākas stundas.

Bet mēs taču pašlaik tādā kamerā atrodamies caurām dienām!

 

Ienāca prātā dialogs ar Kretovu 2018.07.19.:

Toreiz viņš teica: “Gribu atzīmēt, ka 2019. gads būs 2017. gada spoguļattēls. Atspoguļosies tas gads OTRĀDI. Un tur mēs redzēsim kaut kādu PAGĀTNI. Kaut kā ļoti dīvaini.”

- Cik tālu pagātni mēs ieraudzīsim? Savu vai cilvēces (Hiperboreju, atlantus)?

Kretovs: Redzēsim dažādi un ļoti tālu.”

 

No zinātniekiem PAR EVOLŪCIJAS FUNDAMENTĀLAJĀM ZINĀTNĒM:

“Ir parādījušies zinātniski dati par to, ka bioloģisko un ķīmisko procesu uzvedība vairs neiekļaujas iepriekšējos priekšstatos par dzīvību uz Zemes. Arvien dziļāk tiek pētīta zināmā biosfēras un cilvēku apvienību sociālās organizācijas atkarība no tā, kā tieši iedarbojas saules aktivitāte, tās ritmiskums, asimetrija, uzliesmojumi, mēness ciklu un citu kosmisku faktoru ietekme. Arvien vairāk tiek uzkrāti neapstrīdami pētījumu rezultāti par dzīvās vielas un intelekta laukveida dabu. Tiek atzīmēta kosmoplanetārās evolūcijas paātrināšanās.

Cilvēces evolūcija ieiet jaunā kosmoplanetārā globālisma laikmetā. Ir svarīgi saprast, vai mūsu zemes plāna cilvēka intelekts nosaka mūsu planētas evolūciju, vai viņš ir tikai kosmiskā intelekta pārejoša daļa. Vai mēs varam rēķināties ar šīs daļas (kosmiskā intelekta) palīdzību risināt mūsu labklājības un cilvēces izdzīvošanas uz mūsu planētas ceļus. Visticamāk, ka tādas iespējas mums nav dotas, tās ir kosmiskā intelekta izpausmes. Tieši šajā virzienā atklājas planetārās futuroloģijas jaunas perspektīvas un cerības.” V.P. Kaznačejevs (В.П. Казначеев) http://slavzso.narod.ru/kaz4.html

18 10 28 11

3. att. Pirmie Kozireva eksperimenti ar spoguļiem

Kozireva spoguļu iedarbības mehānisms uz cilvēka apziņu, organismu tik tikko tiek sākts pētīt. Bet jau ir pamanāms spoguļkameru atveseļojošs efekts uz asinīm, uz smalko ķermeņu atjaunošanos…

Šķiet, ka tagad katrs varēs saņemt SAVU, unikālu pieredzi. Jo Kozireva kastrolim līdzīgā ““ķivere” ar adapteriem” jau ir uzlikta uz galvas katram no mums. Un arī 2019. gads nav aiz kalniem…

 

2018. g. 28. oktobrī.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 28.10.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub120.html

Pievienots 01.11.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/pochozhe-chto-mi-uzhe-v-novoy-mernosti-chast-4

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1722-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-kas-paslaik-notiek-ar-musu-kermena-temperaturu (Tulk. piezīme)