Нина Терехова и Сергей Бублик – Похоже, что мы УЖЕ В НОВОЙ МЕРНОСТИ. Про погоду и части света. (часть 3)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Šķiet, ka mēs JAU ESAM JAUNĀ DIMENSIJĀ. Par laikapstākļiem un pasaules daļām. (3. daļa)

 

Pēc planetārā datuma – 2018. g. 27. jūlija – Marsa Lielās opozīcijas – pats pirmais aplis uz lauka Viltšīrā, Anglija, parādīja notikušu negaidītu IZMAIŅU. It kā apkārt mūsu planētai būtu novietoti spoguļi. Radīts spoguļa efekts.

Kretovs (Кретов): “Tā, lai cik dīvaini nebūtu, ir izmaiņa… Tas ir spogulis. Rietumi-austrumi ir samainījušies vietām. Ziemeļi-dienvidi. Kaut kas līdzīgs būs. Tikai spoguļa efekts.

 

Lai cik dīvaini nebūtu, bet šis īsais “apļa uz lauka atšifrējums” izskaidroja veselu slāni izmaiņu, kas pēdējā laikā notiek uz mūsu planētas!

PAR LAIKAPSTĀKĻIEM UN PASAULES DAĻĀM

18 10 28 04

1. att. Sniegs Sahārā pārsteidz un pagaidām iepriecina cilvēku “čībās”

“ASV ir aizsalis okeāns, Sahāra ir ieputināta sniegā, bet Krievijā uzziedējuši pūpoli… Jaunā gada janvāris ir bagāts ar dabas anomālijām visos planētas stūrīšos” https://www.kompravda.eu/daily/26780.4/3813914/

“Klimatologs Zaks Lābe (Zack Labe) no Kalifornijas universitātes Ērvinā pastāstīja par anomālu atkusni Grenlandes jūrā, kura rezultātā vidējā arktiskā temperatūra 2018. gada februārī bija par 20 grādiem virs normas. Par to ziņo izdevums Science Alert.

 

Iespējams, ka ar laikapstākļiem uz planētas pašlaik notiek tāda pati “pulsācija-šūpoles” kā ar ūdeņraža atomu, kura diametrs pulsēja 10 gadu, bet pēc tam galīgi pieņēma savu jauno izmēru… (Sk. “1. daļu[1]”)

Pilnīgi iespējams, ka pašlaik “Ziemeļi” mainās ar “Dienvidiem” un pagaidām notiek tās programmas “pielaikošana”, ko ieraudzīja Kretovs J.V. (Кретов Ю.В.) “1. daļas” 1. att..

18 10 28 05

2. att. Indija. Sieviešu grupa satuntuļojusies pa ceļam uz darbu

No zinātniekiem. “Dīvaino laikapstākļu, kādi piedzīvoti ar šādām anomālijām neraksturīgās teritorijās, pirmavotu nolēma noskaidrot zinātnieki, – vēsta planetanovosti.com.

Lai noskaidrotu situāciju, zinātnieki uzbūvēja matemātisku modeli, kurš izskaidro dažādu laikapstākļu rašanos dažādās vietās.

Pēc tam speciālisti izdarīja slēdzienu, kas tas ir saistīts ar tā sauktajiem gaisa “korķiem”, kas veidojas atmosfērā. Eksperti ar šo formulējumu izskaidro gaisa plūsmu bloķēšanās fenomenu.

Par šīm plūsmām jau 20. gadsimtā pirmoreiz izteicās Karls Rosbijs (Carl-Gustaf Rossby). Eksperts toreiz noteica, ka gaisa masas troposfērā pārvietojas neparastā ātrumā, vairāk nekā 50 km/s.

18 10 28 06

3. att. Mākoņi

Speciālisti konstatēja, ka pēkšņi šīs plūsmas var kustību pārtraukt, tādā veidā radot gaisa korķus (gaisa plūsmu bloķēšanu). Atklāt tiešu savstarpējo sakaru starp viļņveidīgo parādību biežumu, anomālu cilpu rašanos un plūsmu ātrumu izdevās ar datormodelēšanas palīdzību. Piemēram, gaisa korķi parādās pēc viļņveidīgās aktivitātes. Plūsma krasi samazina apgriezienus, kad aktivitāte ir pārāk augsta.

Laikapstākļu anomālijas uz planētas rodas tieši šī iemesla dēļ.” http://golplan.ru/News/abnormal_phenomena/u14/2018/05/30/3721

 

Vai ne tāpēc pašlaik tik vērīgi tiek sekots mākoņiem? Amerikāņi pat ir radījuši speciālu vietni, uz kurieni lūdz sūtīt foto ar neparastie mākoņiem debesīs no visas pasaules.

18 10 28 07

3. att. Mākoņi divos slāņos

Kā turpmāk attīstīsies notikumi ar pasaules daļām? Paskatīsimies. Jo mums taču ir lemts “pēcvārds” – notiekošo globālo notikumu, kurus radām ne mēs, sekojoša aptveršana.

 

Vienīgais, ko vēl var pašlaik piebilst – tā ir prognoze uz 2018.-2019. g. ziemu no Kretova. “Ziema būs auksta, taču sajūtama būs kā silta.

Negaidītu papildinājumu šīs Jurija Vasiļjeviča frāzes izpratnē iedeva mūsu draudzene, kura dzīvo Mozelē, Vācija. Viņa vakar no turienes atlidoja un saka, ka pie viņiem ir par 10 grādiem siltāks nekā pie mums. Viņa bija apģērbusies siltāk, bet ar izbrīnu konstatējusi, ka nav sajutusi temperatūru starpību! Viņai bija tik pat absolūti silti kā Vācijā, kaut arī Pēterburgas termometros temperatūra patiešām ir zemāka.

 

2018. g. 28. oktobrī.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 28.10.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub119.html

Pievienots 31.10.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/pochozhe-chto-mi-uzhe-v-novoy-mernosti-chast-3

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1806-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-skiet-ka-mes-jau-esam-jauna-dimensija-netiesi-pieradijumi-1-dala-2018-g-24-oktobris (Tulk. piezīme)