Нина Терехова и Сергей Бублик – Что сейчас происходит с температурой нашего тела?

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Kas pašlaik notiek ar mūsu ķermeņa temperatūru?

 

18 08 30

Šajā superkarstajā vasarā tika konstatēta ļoti dīvaina lieta – ķermeņa temperatūra kļuva anomāli zema.

No Projekta atskaitēm.

Oļa. “Izlasīju mūsu atskaites. Jau sen (apmēram gadus trīs) pamanu, ka man ir pazemināta temperatūra. Nupat izmērīju – 35. Bet ir bijis, kad pat līdz 35 neuzkāpa.”

Taņa. “Mērīt ķermeņa temperatūru bez iemesla nav nācies. Pirms dažām dienām saslimu. Vīruss: kakls, iesnas. Galva kā no vates un sāp. Bet temperatūra nekāda. Mēru: 35,8-36. Vakar galvas sāpes pat līdz vemšanai: atkal nekas, temperatūra 36. Atdziestam?!

Nataša: “No rīta un vakarā mērīju temperatūru: 37,2 un 37,1C. Ļoti izbrīnījos… Agrāk es ar tādu temperatūru jau gulēju, bet šodien es neko nepamanīju, ja nebūtu termometra.”

 

No sarunas ar Juriju Vasiļjeviču Kretovu (Юрий Васильевич Кретов) 2018. g. 16. augustā.

 

- Visa grupa nedēļu mērīja temperatūru. Noskaidrojās tāda likumsakarība. Vidēji temperatūra ir vienu grādu zemāka par normu. 35,6°. Bet turklāt vājuma nekāda nav. Kas tas var būt?

Kretovs: “Tur ar asinīm ir tāds moments… Ir tāda nianse – lai nesāktu darboties kāds process, kurš var pāriet kādu robežu. Un tas pašlaik tiek noturēts. Tas ir normāli. Tas ir siltuma spilvens. Saistīts ar balto miglu. Tāpēc ka baltajā miglā var nosalt. Ne uz tā rēķina, ka tur ir auksts, bet uz tā rēķina, ka tur ir traucēts šis siltuma spilvens. Traucēts siltuma princips. “Lokomotīves darbības” likums. Ja tas ir traucēts, tad visa sistēma vispār nekā nestrādās.”

(Mēs par to jau rakstījām. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub40.html[1]).

- Interesants moments! Kad ķermenī bija karstuma sajūta, tad termometrs arī rādīja 35,8°!

Kretovs: “Karsti! Es sen pievērsu uzmanību. To tieši izraisa baltā migla. Tie ir lokālismi, kas pašlaik pārkāpj kaut kādus fizikas likumus.”

 

- Reiz dzirdēju – ja ķermeņa temperatūra pazeminās par vienu grādu, cilvēks dzīvos 170 gadu. Un arī Astruss teica, ka drīz cilvēka vidējais dzīves ilgums kļūs 176 gadi.

Citāts. “2012. gada decembra lēciens būs ātrs, bet izvēršanās turpināsies kopumā 200 gadus. Šo izvēršanās gadu laikā pieaugs cilvēku dzīves ilgums līdz 176 gadiem. Ilguma palielināšanās notiks pēc 5 gadiem, 10, 15 gadiem, pēc tam 36, 72, 86, 92 un 102 gadiem. Bet starp šiem gadiem – stabilizācijas periods.” (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. – “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. – “Аструс. Новая физика[2]))

Kretovs: “Ahā! Tātad tas ir siltuma spilvens!”

Faktiski ir jau pagājuši gandrīz 6 gadi kopš tā decembra, un, šķiet, izmaiņas kļūst pamanāmas…

 

Bet lūk, ko raksta zinātnieki.

Salīgi cilvēki dzīvo daudz ilgāk par citiem. Amerikāņu pētnieki no ASV Vašingtonas Universitātes ir konstatējuši fenomenu. Pēc viņu teikā cilvēki, kas pastāvīgi jūt drebuļus un nekādi nevar sasildīties, dzīvo ilgāk nekā visi pārējie. Viņi demonstrēja visus nepieciešamos pierādījumus tam, ka eksistē tieša savstarpējā sakarība starp cilvēka ķermeņa temperatūru un viņa sliecību uz ilgu mūžu.

Saskaņā ar teoriju, kuru izvirzījuši ASV zinātnieki, dažiem cilvēkiem piemītošo īpašo iezīmi visu laiku salt nosaka noteikta ietekme uz viņu organismu hormonālo un metabolisko aktivitāti. Tādiem cilvēkiem būtiski paaugstinās izredzes uz ilgāku dzīvi, kaut arī pastāvīgo drebuļu sajūta var sagādāt diskomfortu.

Agrāk zinātnieki bija veikuši darbu, kura rezultāti parādīja, ka patērējamo kaloriju daudzuma samazinājums veicina dzīves paildzināšanos. Viņi apgalvo, ka salīgiem cilvēkiem ir raksturīga tieši šī īpašība – ieradums patērēt mazu kaloriju daudzumu.

Ievērības cienīgs ir tas, ka attiecībā uz citiem cilvēkiem šī savstarpējā sakarība neapstiprinājās. Par eksperimenta dalībniekiem kļuva 24 brīvprātīgie – vīrieši un sievietes 50 gadu vecumā. Viena grupa savas ikdienas devas kaloriju daudzumu samazināja par 25%, vēl divas pētāmo grupas barojās ierastajā veidā, taču tām bija jāpieturas pie augsta fiziskās aktivitātes līmeņa. Eksperimenta rezultāti parādīja, ka ķermeņa temperatūras pazemināšanās bija notikusi tikai tiem dalībniekiem, kuri samazināja savas devas kaloriju daudzumu.

Pētnieki apgalvo, ka temperatūras pazemināšanās ir saistīta ar biežiem drebuļiem. ”Cilvēku, kuri pastāvīgi salst, organismos notiek noteiktas hormonālas izmaiņas, kas samazina metabolismu. Tas ļauj viņiem saglabāt siltumu un enerģiju,” – stāstīja pētījuma autori. Pēc zinātnieku teiktā palēnināts metabolisms ir saistīts ar šūnu dalīšanās procesu zemu aktivitāti un to, ka saīsinās viņu telomēri – hromosomu rajoni, kas atbild par cilvēka dzīves ilgumu. Cilvēkiem, kas visu laiku sūdzas par aukstumu, ir lieliska iespēja izskatīties daudz jaunākiem par saviem gadiem, kā arī nodzīvot ievērojami ilgāku dzīvi. Avots: https://wek.ru/lyudi-merzlyaki-zhivut-gorazdo-dolshe-drugix

 

Gribētos saprast, kāds ir pašlaik notiekošo temperatūras izmaiņu mehānisms?

 

Austrālijas zinātnieki, kuri nodarbojas ar cilvēka bioloģiju un fizioloģiju, ir atraduši izskaidrojumu, kāpēc cilvēks jūt aukstumu.
Izrādījās, ka cilvēki sāk salt tajā laikā, kad aktivizējas zemādas temperatūras receptori. Mēdz būt, ka pietiek ar nelielu temperatūras kritumu, lai viņi “pamostos” un sāktu aktīvi sūtīt signālus un termoregulācijas smadzeņu centru. Tāda nervu galu darbība ir ļoti svarīga. Jo ātrāk viņi spēs noreaģēt, jo cilvēka organisms saņems visas nepieciešamās instrukcijas, kas minimizēs siltuma zudumus un palīdzēs izdzīvot.
http://newsmir.info/674400

 

Interesanti, kurš vai kas varēja aktivizēt mūsu zemādas temperatūras receptorus tādā karstumā? Ļoti iespējams, ka IEKŠIENĒ ir ieslēguši kaut kādus mehānismus (ieslēgušies paši)…

 

Novērojumi no mūsu pašreizējā Projekta.

18.07.22. Ņina. Tāda sajūta, ka mūs ir sākuši apsildīt no IEKŠIENES.

Turklāt tie ir tā saucamie “paisumi”. Tas ir pakāpenisks siltums, kas nāk no iekšienes, aiziet līdz kaut kādam pārāk karstam punktam – pēc tam norit atplūdums līdz komfortablākam punktam. Un pēc tam uzkrājās pārmērs… Tāda sajūta, ka manī tiek piemeklēts kāds JAUNS TEMPERATŪRAS REŽĪMS. Pateica, ka “Ķermeņa temperatūra jums būs zemāka” (?!)

Oļa. Aizmirsu, ka pašā sākumā kļuva ļoti karsti, līdz sviedriem. Bet tagad, lūk, rakstu visa ledaina. Un tā bija katru reizi pēc mūsu darba. Enerģijas atplūšana?

 

Kretovs: “Nav nekādas vienpusējas enerģijas ņemšanas. Tur ir savstarpēja apmaiņa. Labvēlīga abām pusēm.”

 

2018. g. 30. augustā.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 28.08.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub111.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-novaya-fizika.htm (Tulk. piezīme)