Нина Терехова и Сергей Бублик – За неделю до «великого противостояния» Марса. События июля 2018г.

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Nedēļu pirms Marsa “lielās opozīcijas”. 2018. g. jūlija notikumi

Turpinām sekot “neparastiem” 2018. g. jūlija notikumiem.

2018. g. 11. jūlijā.

“Dažādi avoti runā par to, ka Zemei tuvojas milzīgs objekts, kura izmēri ir divreiz lielāki nekā Jupiteram un viņš jau ir redzams amatieru teleskopos, mirdzot kosmosā zaļā gaismā. Turklāt objekta centrā ir redzami divi objekti, nevis viens.”

18 07 21 01

1. att. Astronomi-amatieri apstiprina neatpazīstama objekta novērojumus. Astronoms Maikls Džagers (Michael Jager) novēroja šo objektu savā teleskopā, un viņš uzskata, ka objekta atmosfēras diametrs ir 26000 km, kas ir gandrīz divreiz lielāks nekā planēta Jupiters

 

“Ufologi izvirza domas, ka objekts (viņi to nosauca par Nibiru) pietuvosies Zemei jau šī gada augustā vai nedaudz vēlāk. Ka šī tikšanās mūsu planētai būs katastrofiska.
Zinātnieki savukārt pagaidām neapstiprina tādu notikumu attīstības varbūtību. Viņi nenoliedz, ka Saules sistēmā eksistē “lieka” planēta, kura kādā brīdī nonāks ļoti tuvu Saulei un mūsu gaišzilajai planētai, bet, kad tas notiks, neviens nezina.”

http://earth-chronicles.ru/news/2018-07-11-117585

2018. g. 16. jūlijā.

“Neticami! Divas SUPER MILZĪGAS SFĒRAS blakus Saulei.”

18 07 21 02

2. att. 2018.07.16. Divas SUPER MILZĪGAS SFĒRAS blakus Saulei

Uzreiz pamanāma tāda dīvaina šo paziņojumu sakritība: divi milzīgi objekti un divas milzīgas sfēras…

Kretovs (Кретов) (par 2. foto): “Mūsu planētas lauka telpa ir IZMAINĪTA. Tas jau ir fakts! Tās ir telpas parādības. Saistītas ar telpas traucējumiem. Tas ir struktūras traucējuma blīvums. Tas ir saistīts ar baltās miglas lokalizāciju.”

Ja uzmanīgi ieskatāmies 2. foto, tad sajūta ir kā no “apļiem ūdenī”…

 

Mēģinām tikt skaidrībā ar Tihoplavu (Тихоплавы) palīdzību…

“Kad tika apspriesta proto-telpa, Astruss parādīja zīmējumu, uz kura bija attēlota liela izmēra sfēra, kas pārstāvēja Esību.

Esības augšējā daļā atrodas neliela sfēra – mūsu Visums…

Viņš ir aptverts ar neliela biezuma proto-telpu, kura ir caurspīdīgāka nekā Visuma telpa. Proto-telpa eksistē apvalka liekuma dēļ. Apvalks – tā ir robeža starp ārējo un iekšējo apgabalu. Proto-telpa – tas ir apvalka iekšējais apgabals. Tas ir piesātināts ar ļoti svarīgu informāciju… Proto-telpā eksistē melno caurumu notikumu horizonts. Melnie caurumi var atrasties jebkur, bet tie sakrīt ar proto-telpu. Galaktikas melnie caurumi ir savstarpēji saistīti. Tā ir Visuma kaulu sistēma, skelets, uz kura turas viss pārējais. Tāds skelets ir arī proto-telpa. Tā ir ļoti elastīga, un tajā vienmēr eksistē sievišķais un vīrišķais sākums (sadalījums mijiedarbībā esošos pretējos polos, kuri vienmēr ir dinamikā un tiecas uz noturīgu līdzsvaru. Tas ir evolūcijas virzošais spēks).

(Piezīme. Prāta (psiholoģiskā) “elastība”. Proto-telpa ļoti ātri uztver domu un realizē viņu momentāni.)

Visuma proto-telpa ir viņa aizsardzības sistēma pret sekundārām mijiedarbībām. Tām var pieskaitīt jebko, pat dažāda veida sprādzienus, mehāniska rakstura mijiedarbības. Sprādzieni ir gan Visumā, gan tur.

Vēl vairāk, Visuma proto-telpa mūsu izpratnē ir aizkapa pasaule.”

 

Turpināsim:

“…Mūsu visuma radīšana, bet labāk teikt “izvēršanās”, sākās no punkta, kurš pēkšņi sāka izvērsties, saspiežot Esības apkārtējo telpu.

Saspiešana var notikt ne no ārpuses, bet no iekšpuses.

Uzbriest tukšuma substance. Tukšums ir līdzīgs struktūrai, kura aptver telpu un sajūgtos laika momentus.

Sarkanā uguns (apziņa) tukšuma substancē eksistē sākotnēji.”

 

Šeit ir svarīgi saprast, ka PAŠLAIK notiek mūsu telpas paplašināšanās no IEKŠPUSES. Mūsu 3-dimensiju telpā it kā izpaužas citas dimensijas telpa. (“Piektās dimensijas”. Astruss)

 

Un šī telpa JAU IR IZPAUDUSIES. Šis fakts ir fiksēts uz foto 2. att.

 

Kāpēc mēs to nepamanām?

Piktogramma 2018. g. 14. jūlijā, Viltšīra, Anglija, daļēji izskaidro šo efektu.

18 07 21 03

3. att. Piktogramma 2018. g. 14. jūlijā, Viltšīra, Anglija

 

Kretovs: “Dimensiju starpība izpaužas stroboskopa kā atspulga formā. Tas attiecas uz telpu.”

Stroboskopa efekts – rodas redzes ilūzija, ka priekšmets ir nekustīgs vai šķietami kustīgs, novērojot to vizuāli ar pārtraukumiem (ar noteiktu periodiskumu). Ja vienkāršāk, tad ir iespējama ilūzija, ka darbagalda rotējošās daļas šķiet absolūti nekustīgas.

 

Nevajag domāt, ka tas notiek tā nu tik nepamanāmi un dienišķi. Planētai Zemei nākas pārvarēt šo neparasto spriegumu, un viņa to dara dažādos veidos – ar vulkānu izvirdumiem, plaisām zemē un pat uguni.

Piemēram, 2018. g. 18 jūlijā.

Jeloustonas rajonā ir parādījušies “ugunīgi putni”.

“Videotranslācija no kādas Nacionālajā parkā Grand Teton uzstādītās vebkameras – parks atrodas blakus Jeloustonas nacionālajam parkam Dženijas ezera (Jenny Lake) tuvumā – parādīja “ugunīgu putnu”.

18 07 21 04

4. att. Pēc ārējā izskata putns bija līdzīgs ērglim ar zeltaini sarkanu apspalvojumu. Amerikāņu pētnieki atcerējās leģendu par mītisko putnu Fēnikss – svēto ugunsputnu

Fēnikss pieder Saules kultam un tika uzskatīts par nemirstības un mūžīgas atjaunošanās simbolu.

Nesen Nacionālais parks Grand Teton tika slēgts tūristu apmeklējumiem, jo sāka paplašināties plaisas, kas izplatās pa zemes virsmu.

Jeloustona arī izrāda paaugstinātas aktivitātes pazīmes. Par to var spriest pēc tā, ka ir pastiprinājušies izvirdumi no geizera Steambot, kurš ir aktivizējies jau 11. reizi kopš marta.”

http://earth-chronicles.ru/news/2018-07-18-117814

 

Kretovs: “Ugunīgs putns – tā starptelpu plazmas izpausme. Plazma ir viela no citas dimensijas. Spriegumam taču kaut kur ir jānoplūst!”

 

Bet tagad tiekam skaidrībā, kāpēc par 2. att. Kretovs teica “tas ir saistīts ar baltās miglas lokalizāciju”. “Baltā migla” – tā ir parādība, kura saistīta ar siltumu, “siltuma spilvenu”…

 

Tihoplavi raksta:

“Siltuma jēdziens ir saistīts ar jebkura veida saspiešanu.

Siltums kontrolē saspiešanu vairāk, nekā paplašināšanu.

Siltums ir viena no Absolūta izpausmes formām.

(Absolūts – tā ir Visuma Apziņa, būdama Augstākā Saprāta daļa. Viņš ir vairāk izriezts, viņu ir vienkāršāk uztvert nekā Augstāko Saprātu.)

Kosmosā eksistē zonas siltuma fāzē, kur siltums var gāzties iekšā, transformēties, pazust, iet prom uz citu dimensiju. Šī zona ir sarkanās uguns zona, Visuma Apziņas zona. Šī zona spēj absorbēt vai izdalīt no sevis siltumu.”

 

Jau ir skaidrs, ka TIEŠI PAŠLAIK Saules sistēma atrodas tamlīdzīgas siltuma fāzes zonā, Visuma Apziņas zonā. Norit spēcīgas izmaiņas Viņas kontrolē.

Bet mēs Visuma Apziņas darbības uztveram ierastajos tēlos – kā “zaļa mirdzuma objektu” (saspiestam laikam ir zaļgana krāsa), kā milzīgas sfēras…

Mūsu ierastā telpa ir izmainījusies!

Un tagad Saule mums piegādās CITU laika plūsmu.

 

Tihoplavi un Astruss:

Siltuma fāze – tas ir kvantitatīvā laika struktūras faktors. Tā ir paša laika, kurš izmainīts savā blīvumā, fāze. Ņemot vērā Saules aktivitāti, laiks saspiežas. Laiks saspiežas, gada cikls mainās. Siltuma enerģija rodas, saspiežoties laikam.

Laika nevienmērība izraisa siltuma pārraides nevienmērību. Kaut kas lūzt, drūp – tā tad arī ir telpas deformācijas forma.”

 

Tātad,

drūp 3. dimensijas aizsardzības sistēma! Tā ir horizontāli-vertikāla. Šajos kvadrātveida logos mēs varam citas dimensijas debesis kvadrātveida mākoņu veidā.

Bet ir arī citas mākoņu formas! Piemēram, piramidālas. Jo var taču drupt arī citi dimensiju apvalki! Redzam 4. un 5. dimensijas portālus!

“Atcerieties Solāri,” – saka Astruss. “Tikko jūs izejat no savas psihiskās telpas (un cilvēce pašlaik atrodas tieši tādā stāvoklī!), jūs pārdzīvojat pavisam citādus, anomālus stāvokļus, būdami turklāt šīs psihiskās sfēras nesēji.”

 

Fakti.

1. “Planēta ir pārkarsusi: pagājušās nedēļas temperatūru rekordi” https://www.popmech.ru/science/431142-planeta-peregrelas-temperaturnye-rekordy-proshloy-nedeli/

 

Mūsu telpas nestabilitāte PAŠLAIK ved pie tā, ka aizkapa pasaules siltums var nonākt mūsējā un atkal iegāzties iekšā Tur.

Un šis process ir HAOTISKS! Ja siltums gāžas ārā – sakrīt sniegs Āfrikā, vai, otrādi, siltuma izmetums spēj izprovocēt karstumu Kanādā vai pie mums Zapoļarjē.

 

2. Pati gaisa telpa ir kļuvusi nestabila!

“Lidojumā no Dublinas uz Horvātijas Zadaru kompānijas Ryanair lidmašīnā radās ārkārtas situācija. Nezināmu cēloņu dēļ lidmašīna sāka krasi zaudēt augstumu. Rezultātā septiņu minūšu laikā lidmašīna zaudēju augstumu no 11 300 līdz 3 000 metriem. Ārkārtas situācijas rezultātā cietušie – daži ar asiņošanu no ausīm – tika hospitalizēti.”

https://news.rambler.ru/incidents/40332679-slyshny-byli-tolko-kriki-lyudey-chp-na-bortu-ryanair/

 

3. Ir pamanīts arī, ka pārlidojošās lidmašīnas praktiski ir pārstājušas atstāt aiz sevis retinātas pēdas.

Gaisa telpa kļūst CITĀDA – retinātāka.

 

4. Nevar neatzīmēt svaigu piktogrammu 2018.07.10., Hempšīra, Anglija.

18 07 21 05

5. att. Piktogramma 2018.07.10., Hempšīra, Anglija

 

Kretovs: “Tas – radīsies jauna dzīvības forma.”

Rādām viņam foto… ar gliemi. (Sk. “Pa pusei dzīvnieks un pa pusei augshttps://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/440573-napolovinu-zhivotnoe-i-napolovinu-rastenie.html)

18 07 21 06

6. att. Elysia chlorotica, Atlantika pie ASV un Kanādas krastiem

Kretovs: “Lūk, par to es arī runāju!”

“Piedzimstot šiem gliemjiem hlorofila nav. Organismi to iegūst ar laiku, pateicoties liela daudzuma augu apēšanai. Bet! Tradicionālās sagremošanas vietā iegūto hlorofilu gliemji padara par savu šūnu daļu. Taču daži gliemji vispār spēj aļģu DNS pārnest uz savu organismu. Nu – tālāk tā ir tehnikas lieta. Vajag vienkārši iekārtoties zem saules un gaidīt enerģijas pieplūdumu.”

Vai tiešām mēs būsim tādi?! Zaļiņi. Perspektīvas mums var būt ļoti interesantas! Toties varēsim baroties tikai no saules! Tas, protams, ir joks!

 

Kretovs: “Visi šie “neparastumi” turpināsies 2018. gadā. Visu gadu.

Bet 2019. gads – tas būs 2017. gada spoguļattēls. To gadu atspoguļos OTRĀDI. Un tur mēs redzēsim kaut kādu pagātni… Kaut kā ir ļoti dīvaini.”

 

2018. g. 20. jūlijā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 21.07.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub106.html

Pievienots 25.07.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/za-nedeliu-do-velikogo-protivostoyaniya-marsa

Tulkoja Jānis Oppe