Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с Цивилизацией из созвездия Альфа Центавра» (ч7. «ЭПОХАЛЬНОЕ событие …»)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (7.d. “EPOHĀLAIS notikums…”)

Ir interesanti paskatīties, kā attīstījās notikumi mūsu Projektā pēdējo trīs mēnešu laikā… Tradicionālais pēcvārds

2018. g. februāra beigu kontakti.

Mums, visiem Projekta dalībniekiem, rādās sapņi par pārbraukšanu, par iekārtošanos jaunā VIETĀ.

Ņina. Šodien es redzēju telpu anfilādi (kā milzīgu bunkuru, bet ne pazemē). Bija kaut kas jāsalabo, iedeva darbību brīvību, bet pēkšņi ieraudzīju sienā izgrieztu lodziņu, un tur seju, kas mani novēro… Un tur ir daudz saules gaismas. Bet mākslīgā gaisma…

(Brīvība ir dota, taču notiek novērošana!)

Ņina. Mierīgs stāvoklis. Pirmoreiz pēdējā laikā KĀJAS ATRADA ATBALSTA PUNKTU. Citās asīs kājas gāja greizi. Izbrīnījos. Bet pēc tam visa uzmanība bija mentālajā plānā. Tika ieteikts analizēt faktus PLAŠĀKĀ diapazonā. Burtiski izplestus gadsimtos. Šķiet, ka kaut kāds ETAPS IR IZIETS! Pateica – Paskaties atkal savus 2009. gada rakstus.” (?)

Atnāca frāze: “Mīliet visu… pat nepatīkamas situācijas.” Man ir sajūta, ka ir beidzies kaut kāds etaps. Bet vakar es biju kaut kāda smaga. Kājas no zemes ar grūtībām atrāvās.

Ļuda. Visu seansu smaidīju. Bet ar labo roku visu laiku kaut kas notika. Sākumā sāpīga pulsācija plaukstā, pēc tam aukstums rokā un sāpīgas sajūtas no plaukstas līdz elkonim.

Oļa. Šodien ir LAIMES stāvoklis, apmierinājums, kā par labi padarītu darbu. Un kā zīme atnāca violetas uguns vilnies no pakauša līdz pēdām. Un iemirdzējās, ieskanējās šūniņas. Bet ķermeni durstīja adatiņas – tā tiek sajustas kristāliskās enerģijas. PATEICOS!!

Gaļa. Ķermenī pilnīgs mierīgums, smagums pierē un acīs. Bet acu priekšā Mutuļojoši mākoņi un violeti uzliesmojumi un pēkšņi jūra. Viļņi skrien uz krastu un viņu galotnes mirdz spožā violetā gaismā. Pats interesantākais, ka es dzirdu viņu šalkoņu! Bet viss ļoti ātri pārgāja, tikai 10 minūtes. Iznācu un sāku atcerēties Vjetnamu, atkal man ir emocijas, kā es uz turieni gribu!

 

Šķiet, ka mūs atkal “iezemēja”. Vai tiešām cilvēki ir spējuši atkal nostiprināties Jaunajā oktāvā?! Un kas tagad ir “zeme”? Paplašinātā Zeme? Šķiet, ka Zemes rādiuss ir paplašinājies… (Cilvēka polaritāte nomainījās jau 2012. gadā.) Agrāk, lai vienkārši izdzīvotu, būt veselam, tev bija jābūt vibrācijām, kuras rezonēja ar Šūmaņa frekvenci. Vārds “sazemēšanās” nozīmēja ieiet šajā rezonansē un dzīvot tajā. Un ar ko mums tagad ir jārezonē, lai dzīvotu un attīstītos tālāk? Ir zināms, ka Šūmaņa frekvence aug, bet nekādus skaitļus zinātne nepiedāvā…

 

Pārbaudīju cilvēku kolektīvās apziņas vibrāciju līmeni uz 2018. g. 28. februāri. Tas ir vienāds 15 milj. 100 tūkstošiem pēc D. Hokinsa (David R. Hawkins) skalas. Tās ir 9. oktāvas BEIGAS pēc Melhisedeka tabulas! (sk. tabulu no raksta “Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html[1])

čakra

nots

Frekvence (Hz)

muladhāra

do

32.7

65.4

130.8

261.6

523.2

1046.4

2092.8

4185.6

8371.2

svadhistāna

36.7

73.4

146.8

293.0

587.2

1174.4

2348.8

4697.6

9395.2

manipūra

41.2

82.4

164.8

329.6

659.2

1318.4

2636.8

5273.6

10547.2

anahāta

43.65

87.3

174.6

349.2

698.4

1396.8

2793.6

5587.2

11174.4

višudha

sol

49.0

98.0

196.0

392.0

784.0

1568.0

3136.0

6272.0

12544.0

adžna

55.0

110.0

220.0

440.0

880.0

1760.0

3520.0

7040.0

14080.0

sahasrāra

61.74

123.48

246.95

493.9

987.8

1975.6

3951.2

7902.4

15804.8

OKTĀVA

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Šūmaņa pamata frekvence

7.8

14.52

20

26

32

38

    44

50

56

Tabula. Cilvēka apziņas vibrāciju līmenis pa oktāvām (Melhisedeka paplašinātā tabula)

Starp citu, PERSONĪGAIS apziņas vibrāciju līmenis mūsu grupas locekļiem ir no 19 līdz 20 milj. Šie rādītāji mūs pārsteidz, jo mēs sen tam nebijām sekojuši.

Ļoti interesanti jauno oktāvu ieraudzīja Nataša. “Sākumā nekas, izņemot Jūsu sienu ar logu un Novērotāju... Pēc tam ieraudzīju ainavu no augšas caur caurumu mākonī. Piramidālas formas kalni, līdzīgi ēģiptiešu piramīdām, bet apkārt zaļumi kā Japānā vai Ķīnā. Pēc tam no liela augstuma ieraudzīju sauszemi, tās ir kļuvis maz, katra bedrīte piepildīta ar ūdeni: ezeri, dīķi, ūdens rezervuāri, jūras, okeāns ar violetu lāsmojumu. Mājas nav redzamas, ir redzamas sfēriskas konstrukcijas, kuras ir gandrīz neatšķiramas cauri augu segai, ceļi vai komunikācijas nav redzamas vispār.

Nodomāju, bet kur tad ir cilvēki? Parādījās sakopojumi, līdzīgi ziepju burbuļiem gaisā, un tajos sēž cilvēki, kaut gan daži ir arī tukši. Un kur esmu es? Un es uzreiz nonācu vienā no lidojošajām kapsulām. Tās pārvietojas ar domas spēku, tas ir apmēram kā sabiedriskais transports lauku apvidū. Pilsētas neieraudzīju. Nezūdošas ikdienas laimes, viegluma un brīvības sajūta... Pilnīga saplūšana un izšķīšana VISĀ, KAS IR. Pateicības.”

 

Kontakts 2018. g. 10. martā.

Formulējam jautājumu kontaktam. “Mūsdienu kvantu fizikas modeļi apgalvo, ka katra sistēmas kvantu stāvokļa izmaiņa ved pie tā, ka “atšķeļas” jauns Visums ar jaunu Zemi.

Vai var teikt, ka tas tā arī notiek?”

Apspriešana

Kretovs (Кретов): “Jā, tā var nosaukt ar atrunu. Vārds “atšķeļas” ir dīvains, bet, iespējams, citādi TO arī nenosaukt.

- Lieliski! Viss kaut kā saveidojas saprotamākā ainā! Augstie BRĀĻI mums reiz teica, ka mēs JAU esam “atstiprināti” no mūsu iepriekšējās 3. dimensijas nišas. Ļoti līdzīgi vārdam “atšķelšanās” no zinātniekiem.

Nav saprotams tikai tas, uz kādu NIŠU mēs virzāmies, katrs no mums, un mēs visi kopā. Tādu nišu, šķiet, ir milzīgi daudz.

- Tātad kaut kādā dimensijā Zeme ir plakans (telpiski-plakans) disks. Mums, 3. dimensijā, ir pieplacināta sfēra, bet uz kādu Zemi mēs pārejam?

Kretovs: Uz telpiskāku.

(Ienāca prātā, ka jau 2005. gadā Grabovojs G.P. (Грабовой Г.П.) teica, ka “Zemes rādiuss palielinās, Nav jāraizējas, vietas pietiks visiem!”)

 

- Iznāk, ka arī pati dimensija var dalīties kaut kādās nišās?

Kretovs: Jā, jā! Kaut kas tamlīdzīgs.

- Astruss saka, ka “Jūs pašlaik pārejat jaunā nišā.” Ja starp nišām var darboties “Mēbiusa lentes” mehānisms, tad iznāk, ka daļa cilvēku, tā, it kā pēkšņi, “bliukš”, un pārstās būt redzama...

Kretovs: Nu, kaut kas tamlīdzīgs, tuvu tam, arī būs.”

Trīsdimensiju telpā eksistē divi Mēbiusa lentu tipi atkarībā no savērpuma: labējās un kreisās. (Topoloģiski tomēr tās nav atšķiramas). Vikipēdija.

No kā atkarīga nišas izvēle?

Vai tev ir Dvēsele, un ko viņa grib? Cik atvērta ir tava sirds? No tā, cik GAISMAS (zināšanu) esi sakrājis? No tavas apziņas vibrāciju frekvences?

Bet mēs jūtam, ka viss JAU NOTIEK. Ka katram JAU IR BIJIS IZŠĶIROŠAIS IZVĒLES MOMENTS. Un katrs JAU ir sācis virzīties turp, kurp izvēlējies. Iespējams, vajadzētu uzmanīgi paskatīties sev apkārt – “Kas tad ir izmainījies?”

Jurijs Vasiļjevičs (Юрий Васильевич Кретов) un mūsu Brāļi pastāvīgi iesaka: “Galvenais – tas ir mierīgums! Lai kas nenotiktu.”

Un, kad mēs lūdzam parādīt mūsu nākotnes “bildītes”, mums visiem rāda ļoti dažādas ainiņas, taču no visām nāk vienāda prieka sajūta (“mute līdz ausīm”), sajūta, ka tās ir MĀJAS.

(Detalizēti par to rakstīts “Atskaitē par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (6.d. Par “plakano” Zemi, Jetijiem un atkal par DIMENSIJĀM) http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub91.html[2])

 

Taisnības labad ir jāsaka, ka pirms šīs “iezemēšanās” mūs labi pakratīja...

V. Mironova (Валентина Миронова), ezotēriķe un pazīstama analītiķe, kura nopietnu zinātnisku darbu “ekstraktus” pasniedz “krievu sadzīves” valodā, saka:

“Pašlaik notiek FIZIOLOĢIJAS NOMAIŅA. Organisms sāk atbrīvoties no mitohondrijiem. Cilvēks to nepamana, tā nav nekāda slimība.

Sāka pētīt: kā gan tā? Un kas mitohondrija VIETĀ?

Atveras CENTROSOMA. Tas ir šūnas ģeometriskais centrs. Mikroskopā redzams kā saulīte: bērni zīmē saulīti – punktiņš, stariņi dažādos virzienos. Līdz kādam laikam viņa bija būrī, teiksim, kā vienkārši “zīmējums”. Un, tā kā viņai nevarēja tikt klāt, jeb viņa nevērās vaļā zināmu laiku, tad viņu uzskatīja, nu, ir – un ir. Vai mazums mums visa, kā ir!”

(Sk. “Dzīves ilgums… un mitohondriji” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub92.html[3])

 

Bet 2018. g. februāra kontaktos:

Ņina. Ieraudzīju, ka caur mani iet tādas spirāles.

18 05 24 06

1. att. Mirdzoši apļi okeānā http://virtoo.ru/almanach/nepoznannoe/svetyashhiesya-krugi-v-okeane.html

Bet tikai es novēroju nevis no malas, bet biju IEKŠĀ šajā ātri riņķojošajā attēlā. Nevis centrā, bet vietā, kur rādiuss dalās uz pusēm. Un attēls bija kā negatīvs – melnbalts. Sajūta bija te patīkama, te aukstums cēlās no manu šūnu dziļuma – viss mainījās tik ātri, ka vispār sāka šūpot.

Visu nakti mocīja neizpratne, bet uz rīta pusi palūdzu parādīt JAUNO TELPU. Un ieraudzīju to monofonisku, gaišā ceriņkrāsā. Un tā bija brīva no jebkādām domām! Un te kļuva saprotams! Jo tā taču ir DOMA, kura mūs burtiski pasviež gaisā, lai sāktu darboties. Tā ir viņa, kura dod spēku un enerģiju savam iemiesojumam. Tas ir LIKUMS. (Bet telpa JAUNAJAI dzīvei vēl nav piepildīta ar cilvēku domām...)

Bet vakar, pirms kontakta, es biju enerģijas pilna – notīrīju sniegu, padarīju visus darbus, pat rītdienai, gaidīju kontaktu... Bet kontakta momentā pēkšņi saplaku kā balons – beigās apgūlos bez jebkādas domas un bez nožēlas... Bezjēdzība.

Oļa. Bija BEZJĒDZĪBA. Un vēl BEZJŪTĪGUMS. Nebija NEKĀ. Beigās atnāca salīdzinājums: kā statuja.

 

Līdz ar jaunu civilizāciju parādīšanos mainās (paplašinās) mūsu ierastā telpa. Asinis ir telpas raksturlielums, informācijas nesējas. Asinis SABIEZĒ (no informācijas apjoma). Domāju, ka tieši tas ir viens no cēloņiem, kāpēc daudziem mūsu pacientiem ir nesaprotami AUGSTS SPIEDIENS.

Asinsrites traucējumi – tas vispār ir daudzu slimību galvenais cēlonis.

Mainās ĶĪMISMS procesiem aknās.

(To mēs jau noskaidrojām iepriekšējos kontaktos. Sk. “Pielikums atskaitei par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (IZMAIŅU ĶĪMIJA un “Mīnotaura Labirints”) http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub97.html[4])

 

Uz Oļas jautājumu: “Jūs interesē mūsu fiziskie ķermeņi, vai arī jūs strādājat tikai ar smalkajiem?!”, Brāļi atbildēja “Jā, tikai ar jūsu smalkajiem...”

Nācās palūgt BRĀĻIEM harmonizēt izmaiņu procesu fiziskajos ķermeņos visiem planētas cilvēkiem. “Šajās dienās planētu gaida kāds neordinārs notikums. Lūdzam par to, lai tas paietu visharmoniskāk un viskomfortablāk visiem Zemes cilvēkiem.

Lūdzam transformēt mūs mūsu daudzdimensionālo ķermeņu līmenī, Vienotībā. Un turpināt piepildīt ar Gaismu. No visas sirds pateicamies!”

Kontakta momentā Brāļi palaboja, ka būs nevis transformācija, bet pārveidošana. Oļa divas reizes izdzirdēja pa zilbēm: PĀR-VEID-DO-ŠA-NA.

Izrādās, ka transformācija ģenētikā ir process, kurā organisma šūna absorbē brīvu DNS molekulu no vides un iebūvē to genomā, kas ved pie jau jaunu pārmantojamu pazīmju parādīšanās, kuras raksturīgas DNS organismam-donoram.

Bet pārveidošana ir darbību process. Un saskaņā ar Simbolisma vārdnīcu pārveidošana nozīmē dievišķības vai dievišķu spēku izpaušanos. Gan Buda, gan Kristus izstaroja Gaismu, redzamu trīs jūdžu apkārtnē.

 

Brāli pieprasa formulējumu precizitāti... un tieši tāpat atbild uz mūsu jautājumiem un izpilda mūsu lūgumus. Ja lūdzam nodemonstrēt, tad tieši tas arī notiek – bez iedarbības uz mums. Tikai parādīšana.

 

Tātad ir sākusies cilvēku PĀRVEIDOŠANA. Ieslēdzas mehānisms, kurš ielaiž Visuma GAISMU. Un šis mehānisms ir katrā mūsu ķermeņa šūniņā – tā ir CENTROSOMA!

Kārtējā kontaktā Brāļi pateica: “Jā, jūs saprotat pareizi. Centrosoma pamodās un atvērās 2012. g. par 3%. Bet pašlaik – vēl par 5%. Runa ir par šūnu centrosomu.”

Šūnas centrs jeb centrosoma – organoīds bez membrānas eikariotu šūnās, sastāv no divām centriolām un sablīvētas citoplazmas. Ir eikariota šūnas mikrocaurulīšu organizēšanas galvenais centrs, spēlē ļoti svarīgu lomu pie šūnu dalīšanās, piedaloties dalīšanās vārpstas formēšanā.

 

Pirmajos kontaktos Brāļi teica, ka cilvēku pārveidošana noritēs “caur hromosomām”. Tagad tas noskaidrojas.

Jau ir skaidrs, ka centrosoma kļūst par šūnas enerģētisko centru. Un tieši caur viņu notiek iedarbība uz mūsu hromosomām momentā, kad viņas šūnas dalās.
Hromosomas dalīšanās momentā centrosoma “ieslēdz gaismu no iekšpuses”, it kā paver reiz aizvilktu aizkariņu un ar gaismu piesātina dalošās hromosomas daļas, izmainot tās.

18 05 24 07

2. att. Centrosomas vārpsta hromosomas dalīšanās momentā

Hromosoma kļūst “citāda, un cilvēks sāk mirdzēt. Un gaisma – tās ir zināšanas.

(Sk. “Planetāra mēroga notikumi 2018. g. martāhttp://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub93.html[5])

 

Vienā no kontaktiem Brāļi uzsvēra: “Ir svarīgi apzināties, ka GAISMA nāk no jūsu iekšienes. Un vēl – ir starpība starp “kreiso” un “labo”.

Darina. Nāk zaļa gaisma, pēc tam zem tās parādījās sārti rozā josla, līdzīga saulrietam… Sajutu, ka manu skatienu mēģina vērst uz iekšieni…

“Es neko neredzu…” “Ir jāiemācās redzēt.”

Ņina. …Paspieda pakausi redzes pauguru rajonā. Un ķermenis nostājās, sajutos kā pilnīga caurule. Bet acis pagriezās uz caurules iekšieni. Pa to sāka iet viļņi no apakšas uz augšu, taču tas nav ne ūdens, ne gaiss, bet kaut kas vidējs starp tiem. Iespējams, ēters. Ļoti neparasta sajūta. Tas ir kaut kas viendabīgs. Silti. Klusi. It kā rokas kāds paspiež. Pēc tam sajutu, ka ir starpība starp “kreiso” un “labo”. Tikko notverama. Beigās aizkrita labā auss. Augstas frekvences. Pateicos visiem!

 

Pēdējā laikā, sākot no 2018. g. 8. marta, ir pamanīta dīvaina NLO pārvietošanās blakus Saulei, turklāt tādā milzīgā ātrumā, ka tie atstāja aiz sevis šleifi kā lidmašīna. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-15-113646

Radās iespaids, ka ir kaut kāda jezga, gatavošanās kādam notikumam.

Neticams video! Mūsu Saules sūta signālu neatpazītam objektam kosmosā! Saule atbildēja cita komiska ķermeņa impulsam. 2018. g. marts. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-16-113707

 

Vērsos pie Augstajiem Brāļiem. Atbildes ilgi nebija, bet pēc tam viņi iznāca uz sakariem un teica, ka ir ļoti aizņemti – kaut kas uz planētas gatavojas… Kaut kas labs. Ļoti, ļoti smalkas vibrācijas, trīsas katrā šūniņā… Iesmeldzās sirds, un pēc tam strauji atlaida. Un kļuva ļoti mierīgi. Mierīgums līdz žāvām bija līdz seansa beigām. Bet uz rīta pusi pamanīju dīvainu pulsu galvas iekšienē, tādu vertikālu joslu līdz kaklam, nedaudz pa kreisi no centra. Nekad nekas tāds nav bijis!

Kretovs arī teica, ka marta beigās, no 24. līdz 26., ir sagaidāmi notikumi, nozīmīgi visiem planētas cilvēkiem.

 

Bet kādi notikumi?

Tie var būt tikai planetāra mēroga notikumi, tāpēc mēs sekojām visiem ziņojumiem no astrofiziķiem, novērojām NLO armādu blakus Saulei un sekojām Zeme magnētiskā lauka uzvedībai šajā laikā.

Detalizētāk var paskatīties rakstā “Planetāra mēroga notikumi 2018. g. martā” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub93.html[6]

 

Visus šos notikumus zinātnieki atzīst kā “dīvainus”, un tie liecina par spēcīgas kosmiskas enerģijas nākšanu uz mūsu planētu.

Kas tad tā ir par enerģiju?

Mūsu Augstie Brāļi neatbildēja. Jau bija beidzies aprīlis – nekas epohāls nebija manīts. Bet visi juta, ka kaut kas notiek, kaut kas tiek gatavots...

No marta kontaktiem:

Vaļa (dzīvo pie polārā loka). Gribētu sākumā pastāstīt, kas notika no rīta. Es ieslēdzu datoru un sāku skatīties videorullīti. Pēkšņi aizkrita ausis, un no augšas sāka nākt tik spēcīga plūsma, ka tā pārklāja skaņu no datora. Es nodomāju, ka droši vien vienkārši ir aizkritušas ausis. Katram gadījumam paspiedu ausu ļipiņas vairākas reizes. Nē, skaidri dzirdu strādājoša “transformatora” troksni. Izslēdzu datoram skaņu, tāpēc ka man tieši likās, ka nāk nevis vienkārša plūsma, bet kaut kāda koncentrēta plūsma, kura nes sevī informāciju. Nāca plūsmas atsevišķas strūklas, un tajās kaut kas bija, bet tās bija tik sīkas zīmes (cipari vai burti), ka ar parastu aci saredzēt bija neiespējami. Pārāk koncentrēti!
Es nezinu, cik ilgi tas bija, bet, protams, varēja būt minūti ilgi, vai mazliet vairāk, bet varbūt mazāk. Bet plūsma kā ieslēdzās, tā arī izslēdzās. Es tajā atrados kā izolēta no apkārtējās telpas.
Jūs varat teikt, ka tā mēdz būt, kad skan ausī. Bet tas bija kas cits...
Bet vakara kontakta laikā uzdevu jautājumu par pārveidošanos, un kādā veidā notiks piepildīšanās ar gaismu. Piepildīšanās ar gaismu notiek no anahātas (sirds) līmeņa no iekšienes un pēc tam izplūst pa visu ķermeni. Pārveidojumi skars ABSOLŪTI visus cilvēkus, bet dažādā mērā un dažādās pakāpēs. Pajautāju: kā risināt kādus radušos jautājumus. “Tikai caur piepildīšanos ar gaismu, ir kā pašu jautājuma risināšanu laist caur piepildīšanos ar gaismu.”

Darina. “Jā... Katra no jums iekšienē ir gaisma.... Un ļoti spēcīga!” Bet pēc tam sāka nākt gaisma, kura visu laiku pastiprinājās. Tā nāca gan no ārienes, gan iekšienes, un piepildīja ar sevi visu apkārt. Apgaismoja visu, kā uz fotogrāfijas semināra laikā mūsu ciematā Lihmā. Notirpa labās rokas plauksta un elkonis, nolaidu roku uz leju. Ilgi baudīju gaismu, visa viņā izšķīdusi... Pilnīga savienošanās ar visu... Vēlreiz sveicu visus Gaišajos Lieldienu Svētkos!!!

 

Pa to laiku mēs veicām parasto marta fizisko ķermeņu tīrīšanu... Noskaidrojās, ka ārsta Laskina griķu diēta” bez parastās asinsvadu tīrīšanas spēj palīdzēt vākt prom no šūnām bojātus mitohondrijus! (Sk. rakstu “Dzīves ilgums… un mitohondriji. 2018. g. marts” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub92.html[7])

Tīrīšana noritēja apbrīnojami viegli! Spēku zaudējuma vispār nebija!

Sāku noskaidrot rezultātu pie Augstākā Es. Nez kāpēc viņš nelabprāt gāja uz dialogu, bet beigās parādīja, ka ir aizgājuši mitohondriji no šūnām par 25% no visa organisma kopumā. Turklāt tika parādīts tieši centrosomas efekts – Gaisma no iekšienes spieda ārā tumšus organoīdus no šūnām, it kā izšķīdināja tos tieši šūnā, neveidojot sārņus! Apsveicam CENTROSOMAS ATVĒRŠANOS!!!

Uz jautājumu – “vai griķu diēta pašlaik ir vajadzīga, ja centrosomas tā kā tā atveras?” Atbilde – “Jā! Dažiem cilvēkiem ļoti vajadzīga!”

Ja jums veras vaļā centrosomas – tam ir augsta cena! (“Diemžēl ne visiem,” teica Kretovs.)

Vajadzīga atbilstoša vibrāciju frekvence pēc D. Hokinsa skalas. (Vairāk par 11 milj.. Tas ir 9. oktāvas vidus!)

 

Pierādīta dzīves paildzināšanās ar badošanās palīdzību http://earth-chronicles.ru/news/2018-04-08-114400

Noteikti palasiet! (Lemuri aktīvi dzīvoja 2 reizes ilgāk nekā parastā grupa…)

 

Šķiet, ka DZĪVESVEIDA tabulā būtu jāpievieno zemu kaloriju barība, un arī tā MAZ!

 

No aprīļa mēneša kontaktiem.

“Lūdzam turpmāku PĀRVEIDOŠANU AR GAISMU, CENTROSOMU atvēršanu. Pateicamies!”

Ņina. Šodien bija ģenerālmēģinājums jeb manis uzkopšana. Ķermeni izkārtoja ļoti rūpīgi. Kaut kādā momentā es pēkšņi palūdzu atvērt man centrosomas sirdī. Un te izdzirdēju – “Muļķīgi! Viņas ir atvērtas.” Pēkšņi no turienes ar spēcīgu vilni sāka nākt gaisma augšup. Pēc tam vēl vilnis no apakšas uz augšu. Un sāka nākt viļņi – viens pēc otra rūpīgi slaucīt ārā kaut ko neredzamu no manis. Gan tuvāk mugurai, gan no priekšas. Piepildījos ar tiem, dīvainiem, silti vēsiem, bez sviedriem. Bet, kad vilnis nonāca līdz acīm, izspieda asaras. Apbrīnojams seanss. Baidos izšļakstīt iekšējo gaismu.

Sergejs. Man sākumā skudriņas galvas iekšienē, pēc tam viss pa labi pārvietojās, pēc tam atlants kļuva smags, tūcinošs, kakls… nekomfortabli līdz nelabumam. Palūdzu turpināt. Taču apgūlos, un tad viss nāca uz acīm. Smagi. Un aizgāja viss šis stāvoklis ļoti lēni.

Ļuda. Šodien nekas nenotika, sēdēju un smaidīju.

Valentīna. Uzdevu jautājumu: ko vajag apzināties? Kā notiks izmaiņas, vai gaisma nāks no ārpuses vai iekšienes? – Izmaiņas notiks daudzos līmeņos, tas ir, visu smalko ķermeņu līmenī.
Kas tas ir – pārveidošanās? – Laime būt mājās
…Tālāk it kā atslēgas caurums izveidojās no galvvidus uz iekšieni, bet tajā pašā laikā tas ir kā kanāls, tāda dziļa atvere, un es sāku caur šo atveri piepildīties, šķiet, ar smaragdzaļu gaismu. Precīzi neatceros, bet tai bija kaut kāds neparasts tonis.

Oļa. Uzreiz izšķīdu gaismā. Ķermenis nemaz nebija sajūtams. Taču galvā sāka notikt procesi, pakauša labajā pusē bija dūrieni ar garu smalku adatu. Mierīguma un svētlaimes, pareizāk sakot, labestības stāvoklis. Bet gaisma zaigoja no dimanta līdz dziļai violetai un zeltainai nokrāsai. Saņēmu milzīgu labpatiku, atrodoties tajā!

Nataša. Šodien sajūtas virs ausīm, visas ribas pilnīgi izspīlējas, un ļoti stipra virpuļošana sirds centrā, īpaši velk uz priekšu un uz augšu, abas kājas no pēdām līdz gurniem, kā durstīšana. Stāvoklis kā gaisa balonam, kurš gatavojas pacelties.

Gaļa. Šodien mani šūpoja. Klusuma un miera stāvoklis. Patīkams siltums visā ķermenī, vēlēšanās aizmigt. Pretojos, bet aizmigu. Pamodos priekā. Apkampju visus!

Darina. Atkal ļoti daudz gaismas. Tā ir tik spoža, ka atveru acis, lai pārbaudītu, vai tā nav saule, taču aiz loga ir mijkrēslis. Neko neredzu: vienlaidu gaisma. Tikai zinu, ka viss ir tur, viņas iekšienē… Dzirdu: “Jūs esat Zemes saulītes. Jums ir jāmirdz… jāpalīdz… Visiem… Visam…” Vienlaidu gaisma… Apkampju!

 

Ņina. Šodien visu kontaktu notika manas pagātnes pārveidošana. Labo roku (tur atrodas dzīves arhīvs – limfas labajā lokā) sākumā dūra adatas, pēc tam viņa sāka smelgt un kļuva karsta kā drudzī, un šajā momentā es redzēju ainas ar sniegbaltām pilīm, gaismas pārlietām. Tās nomainījās viena pēc otras, un gaisma nez kāpēc neplūda no augšas, bet cēlās uz augšu. Radās kaut kāda skumju apdvesta sajūta, izspiedās asaras. Bet roka joprojām smeldza. Un es domāju, kā gan tas iespējams – pārveidot pagātni? Pašlaik rakstu – pēkšņi uznāca drebuļi un aizkrita labā auss, un siltuma vilnis pa muguru, pa šūniņām noplūda… Iznāk, ka pārveidošana turpinās… Pateicības!

 

Sakarā ar semināriem par veselību!
Ir jāsaprot, ka MIEGS – tas ir svarīgi! Tā ir organisma paš-atjaunošanās, paš-atveseļošanās. Miegam ir JĀGATAVOJAS visu dienu, nevis jākrīt tajā līdz nāvei nogurušam…

Piemēram, zinātnieki pastāstīja, ka tikai pāris nakšu nomoda var sabojāt “iekšējo pulksteni” vairāk nekā simts dažādām olbaltumvielām, ieskaitot savienojumus, kuri saistīti ar vielmaiņu un cukura saturu asinīs. https://news.mail.ru/society/33543251/?frommail=1

MIEGS ir jāieraksta Dzīvesveida Tabulā, kuru mēs veidojām mācoties – atceraties? Tad mēs BŪSIM VESELI bez visādām zālēm!

 

Bet sakarā ar piramīdām… Ar mums Brāļi sakarus nodibināja caur Zemes PIRAMĪDĀM. Redzams, viņi šo tīklu izmanto, lai iedarbotos uz mums, uz visas planētas cilvēkiem (arī uz Trampiem). Kāds to jūt, bet kāds – ne.

Līdz šim laikam piramīdu noslēpumi nav atminēti, tiek slēpta pat pašu piramīdu esamība. Piemēram, sk. “Ķīnas Lielās Piramīdas noslēpumi”. http://earth-chronicles.ru/news/2018-05-22-115667

 

Lūdzām PLANĒTAS VISU CILVĒKU PĀRVEIDOŠANU, ĪPAŠI lūdzām piepildīt ar GAISMU tos cilvēkus, kas spiež uz kara pogām. Lai viņi APZINĀTOS tā sekas… PATEICAMIES!

Ņina. “Gribat piedalīties? Lai iet!” – ieraudzīju milzīgu mirdzošu stīpu un momentāni nonācu tajā. Bet no centra kaut kādi spēki uz to spieda, spieda. Kaut kādā momentā man kļuva grūti noturēt šo spiedienu. Un tas nedaudz atslāba. Viss.

Sergejs. Ieraudzīju pēc kārtas 3 dažādas krāsas starus, kuri no augšas nāk uz Zemi no dažādām pusēm. Sajūtu nebija.

Ļuda. Uzreiz ieslēdzās kāju pēdas. Sēdēju, izstiepusies uz augšu, “sastingu” kā antena. Rokās no plaukstām līdz elkoņiem smaguma sajūta.

Nataša. Nav nekādu šaubu, ka bija Augstāko Spēku iejaukšanās. Apmēram 100 zalves amerikāņi izšāva uz Sīriju, un tikai 30 sasniedza mērķi, un arī tad bojāgājušo skaits nav liels.

Sirds dod stipru paplašināšanos un spiedienu uz āru, plauksta ir kā pielīmēta. Iekšienē šausmīgā ātrumā notiek rotācija, visu ievelkot kā piltuvē. Ieelpoju caur degunu, izelpoju caur muti, tā ir vieglāk izturēt. Viegluma sajūta, un atkal, it kā traģiski notikumi, bet vieglums un lidojuma stāvoklis nav izskaidrojami… Atcerējos Jūs, un ļoti sagribējās būt blakus seminārā… Apkampju Mīlestībā un Gaismā.

Gaļa. Man šodien pateica – neuztraucieties, būs labi. Ķermenī ir mierīgi, mani atkal ieaijāja. Sēdēju klusumā. Visiem sveiciens!

Darina. Ļoti, ļoti spoža gaisma. “Mēs mēģinām… Mēs ļoti cenšamies…” Nāk daži tēli. Tramps (Donalds Tramps)… nožēlojams un apjucis. Mēģinu pabarot ar gaismu. Meja (Terēza Meja)… ļoti izbijusies. Arī dalos gaismā. Putins (Vladimirs Putins)… Mierīgs, nedaudz noguris. Viņam – pacietību un viedumu. Visu pārklāj Gaisma… Apkampju!!!

 

Tas bija martā.

Bet 3. aprīlī blakus Saulei uzsprāga KAUT KAS planētas izmērā. Kas tas bija? J. Babikovs (Ю.Бабиков) rakstīja, ka kopš 2005. gada blakus Saulei izvietojas zināms skaits NLO enerģijas akumulatoru. Vai varēja uzsprāgt tāds akumulators?

Kretovs: “NĒ, ne akumulators. Tas ir saistīts ar Zemes psihisko enerģiju.”

(SK. “Vispārcilvēciskā PSIHOSFĒRA un Zemes magnētiskais lauks. Kur ir sakars?” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub48.html[8])

Pašlaik notiek iedarbība uz pašu Sauli. Mēs nezinām iedarbību avotu, taču par iedarbību cēloni mēs daļēji kļuvām arī paši. Ar to tiek domāta cilvēce.

Jau vairāk nekā desmit gadu mēs redzam krāšņas fotogrāfijas ar dīvainiem objektiem blakus Saulei. Bez “parastajiem” NLO tiek fiksētas milzīgas sfēras, kas pēc lieluma pārsniedz planētu izmērus… Dažas sfēras tiešā veidā mijiedarbojas ar Sauli (vai nu uzlādējas no viņas, vai arī izlādējas…). (Video ar šādu dīvainu objektu izlasi http://earth-chronicles.ru/news/2018-04-16-114634)

Kretovs: “Acīmredzot mūsu planētas psihosfēra ir pārslogota, un mums ir tendence iedarboties pat uz Sauli… Atcerēsimies, kā cilvēce ilgu laiku uzskatīja, ka viss riņķo ap mūsu planētu, kamēr mums “neiezāģēja” Koperniks,” – viņš joko.

Psihiskā enerģija spēj provocēt noteiktas parādības.

Neiedomāsimies, ka cilvēce tik spēcīgi ietekmēja visu notiekošo. Astruss saka, ka “jebkura planēta, riņķojot ap Sauli, izraisa noteikta veida perturbācijas, kuras uzkrājoties prasa korekciju.”

Tāpēc pastāvīgi notiek Saules darbības korekcija. Piemēram 2018. gada 3. aprīlī tika fiksēts “Dīvains uzliesmojums mūsu saules sistēmā” http://earth-chronicles.ru/news/2018-04-18-114706

Kretovs skenē: “Tā ir Saules darbības koriģēšana pa meridiāniem, no pola līdz polam. Tas ir saistīts ar tumšajiem plankumiem.

Acīmredzami, ka saules vēja masas kvadriljonu kustība uz Zemi tiek kontrolēta.” (Jau 10. aprīlī vairāki milzīgi NLO pietuvojās mūsu Saulei. http://earth-chronicles.ru/news/2018-04-11-114468

 

No Astrusa. “Saule ir LAIKA enerģijas plūsmu piegādātāja. Saules kodolā ir baltais caurums. Tur tiek atdalītas VISAS enerģijas (laika enerģija un baltā enerģija, kura velk aiz sevis tumšo enerģiju). Pēc tam laika enerģija caur koronārajiem caurumiem nonāk Saules sistēma.”

 

Kretovs: “Esmu paguris atkārtot – šis gads nav līdzīgs nekam! Nemeklējiet likumus un likumsakarības. Vienkārši šis gads ir jāpārdzīvo. Un pēc tam jau meklējiet likumsakarības…” (Sk. rakstu “EPOHĀLS NOTIKUMS. Saules sistēmā noticis gigantisks nezināmas izcelsmes sprādziens” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub96.html[9])

 

Bet aprīļa beigās mēs velti gaidījām sakarus ar Brāļiem norādītājās kontaktu dienās.

Kā pēc tam izrādījās, Brāļi (jau tuvi mums) bija spiesti atstāt apgabalu blakus Saulei, gaidot KAUT KO. Tad mēs nezinājām, ko, bet tagad saprotam, ka runa bija par SPRĀDZIENU, kurš notika 2018. g. 7. maijā. Un tieši to var nosaukt par EPOHĀLO NOTIKUMU visai Saules sistēmai!

Tā būtība bija PĀRFORMATĒŠANĀ, kurai bija jāskar visa Saules sistēma. Ņemot vērš viņas īpatnības un pagātni.

Un toreiz jautājām, kas ir noticis? Kāpēc mēs viņus nejūtam?

Aprīļa beigu atskaites.

Ņina. Uzreiz verdošas Saules sarkanā krāsa pa visu ekrānu. Kļuva smagi un trauksmaini. Drīzāk nevis trauksmaini, bet ļoti, ļoti smagi. Kā nāvīgs nogurums varbūt, no daudziem bezcerīgiem mēģinājumiem kaut ko darīt… Bet pēc tam redzēju visdažādākās sarkanā nokrāsas, tās it kā šķīdinājās līdz oranžam. Un smagums sāka iet prom. Sapratu, ka sprādziens blakus Saulei uz mūsu Brāļiem neattiecas. Ka viņi joprojām ir ar mums sakaros. Ka viņiem nav viegli no mūsu no cilvēciskā lēnīguma visā.

Ļuda (pa tel.). Asaras plūda visu seansu. Bet pati kā no akmens.

Oļa. Uzreiz atnāca atbilde: “Mēs joprojām savā vietā turpinām strādāt. Ir mēģinājumi citiem mūsu darbības veidiem uz planētas. Ne visu izdodas realizēt.” Pajautāju par citiem darbības veidiem, bet atbildi nesaņēmu. Uz galvas enerģētisks gredzens, nedaudz spiež. No tā augšup (nevienmērīgi) iet plūsmas, it kā mati kustētos.

Valentīna. Kā atbilde uz pirmo jautājumu bija smarža – dīvaina, neparasta, bet ne pretīga. Paskaidrot, kam līdzīga – nevaru. Smarža pagāja sākumā kā vilnis 3 līmeņos. Pirmais vilnis – pats smaržīgākais, pēc tam vēl un vēlreiz, katru reizi smaržas koncentrācija pazeminājās.
Uz otro jautājumu – ja aizies, tad kāda iemesla dēļ, sākumā nebija vienkārši nekā. Un pēkšņi apžilbinoši spoži iemirdzējās Saule, viņas malās pa kreisi un pa labi stāvēja pa vienai ļoti garai būtnei. Vienkārši kā figūra, bez piederības dzimumam, bez noteiktas ārienes. Pēc tam Saule novietojās milzīgas acs zīlītē un mirdzēja jau no turienes.

Nataša. Neviens nekur prom neiet. Viss un visi atrodas tavā sirdī. (“Pāršķiram Pasaules lappusi uz iekšieni!” tulkojumā nozīmē: “Satja JUGA!” – ejam prom uz Mikrokosmosu, uz Dievišķo Dziļumu, uz šūnu, uz protonu, uz elementārdaļiņu – tā vietā, kas ir bijis 18 tūkstoš gadu: “Pāršķiram Pasaules lappusi uz āru!”) No Gaismas Grupas meditācijas 18.04.22.

 

Ņina. Sapnis uz 27. aprīli (datums, kuru Kretovs norādīja kā datumu, kuram jāpievērš uzmanība).

Pamodos pie vārdiem “Balts kalns ar smailu galu” (piramīda?)

Sapnī kāds bija jāoperē, pieprasīja ļoti augstu samaksu. “Iztaisīsim paši,” teica sieviete ar sarkanu seju (lemūriete?). Bet man vajadzēja saprast operācijas tehnoloģiju. Ar mani kopā brauca viņas vīrs – ļoti taisna mugura, slaids gara auguma vīrietis, MIERĪGS un lietišķs, bet seja nav sarkana. Viņš kaut ko meklēja (kaut kādas grāmatas). UN ES NETIKU GALĀ! Nespēju saprast struktūru kaut kam, pat nespēju saprast, KAS ir jāsaprot… Bet ar mani rēķinājās.

Esmu ļoti apbēdināta.

Visu laiku riņķo vārdi “Vitonu ķermenis. Kosmiskā viļņa magnētiskais lauks ir 4 reizes stiprāks, tas ir sašķēlis Zemes magnētisko lauku. Telpa ir KĻUVUSI citādā. Vīrusi ir mutējuši, mūsu šūnas ir ieguvušas telpiski elastīgu struktūru.”

Pamodos ar atbildi:

“Cilvēka VITONU MATRICA ir pārslēgta uz citu režīmu?!!”

Bet vitonu matrica – tā taču ir fiziskā ķermeņa forma un dzīves programma…

Lūk, tāds šodien rīts.

 

Jautājums nākamajiem 3 kontaktiem: “Parādiet, lūdzu, kā notiek mutācijas process mūsu šūnās pašlaik. Kā darbojas enerģētiskais mehānisms šūnās “ATDOT VAIRĀK, nekā saņemt”?”

Ņina. Vēl viens mokošs sapnis uz 28. aprīli. Pusi dienas meklēju pa māju pannu, lai uzceptu olu. Atradu ap pusdienas laiku. Izrādījās, ka Viesi tai ir pierīkojuši zelta vāku, ar ažūru krustu gar visu konstrukciju – no pannas roktura. Lūk, tāpēc arī neatpazinu šajā “vijolē” pannu.

Vēl tur bija jūras gliemežvāki ar gliemežiem, kuri uzpūtās un vairojās acu priekšā milzīgos mudžošos pinkuļos, un to nebija iespējams apturēt vai novākt, ja vienu reizi ienests mājā… Palika nepatīkams rūgtums.

Atskaites.

Ņina. Ne uzreiz atnāca atbildes. Nācās atkal noskaņoties, sajust katru mūsu sešniekā. Un tad atnāca tāds satraukums, nojaušot kaut ko labu, pat trīsošu, kā pirms pirmās satikšanās. Nezini, ko gaidīt, bet gaidi kaut kādu laimi.

1. Par šūnu. Tikai gaismas piltuves. Nekādas struktūras neparādīja. Bet ķermenī bija jūtamas uzmācīgas plūsmas, kuras beigās sabiezēja un gāja caur plaukstas centru. Un tā, ka gribējās tās piespiest pie kaut kā auksta – atdzesēt. Ugunīgi šķēpi dūrās plaukstā.

Acu augstumā ieraudzīju uz iekšu vērstu gaismas tuneli. Pat ne tuneli, bet asi divās daļās sadalītu telpu. Apakšā – pelēcīgi, bet no augšas – gaisma. Un tas viss acu augstumā. It kā acis redzētu no malas – gan šo refrakcijas robežu, gan abas puses. Atbilde: “Acis (uzmanība) ir pagriezušās uz iekšu (dziļumā). Acis ir Dvēseles spogulis. Dvēsele dod (izstrādā) to gaismu… lielāku, nekā jūs saņemat no ārienes.”

2. Atcerējos par jautājumu par mūsu šūnu mutāciju… Vērsos pie Brāļiem, sajutu, ka labā roka uzreiz atsaucās – VIŅI ir šeit. Rāda gaišu plakanu riņķi, bet tajā trūkst daļas – riņķa sektora, apmēram grādu 11.

Izbrīnījos! Izrādās, ka mums no šūnām kaut kas tiek VĀKTS PROM. (Tagad jautājumi: Vāc prom kaut ko viņu pašu agrāk atnestu? Nē! Tie ir mitohondriji, kas tiek vākti prom. Norit atgriešanās pie sākotnējās “Gaismas shēmas”.

Papildinājums no rīta. Mani mulsina šis trūkstošais sektors. Tas mirdz daudz vājāk par pamata riņķi. Mēs zinām, ka “daba necieš tukšumu”, “svēta vieta tukša nemēdz būt”… Šķiet, ka ir sagaidāma “plūkšanās” par šo vietu? Kas kausies? Vīrusi? Vairāk nav kam. Pacentos piepildīt ar gaismu…

JĀ!!! Aizmirsu detaļu – rokas pēc tam dega visu vakaru un bija, it kā uzpūstas no iekšienes!

Sergejs. Atbildi uz otro jautājumu nesaņēmu. Bet uz pirmo – vēderā “spurdza tauriņi”, patīkams satraukums.

Valentīna. Uz jautājumu par šūnu transformāciju ieraudzīju ar kontūru iezīmētu staru un tajā vietā, kur ir viņa maksimālais paplašinājums, apžilbinošas gaismas mākoni. Uz otro jautājumu bija kaut kādi attēli, un pēkšņi daudzdimensionāli ieraudzīju vai nu simtkāji, vai arī kaut ko ar daudzām kājiņām, steidzīgi bēgam prom. Un kas nāks vietā? – atkal nekā noteikta. Daudzdimensionāla aina: pussfēra, piepildīta ar gaismu, bet pēc tam tas viss pārvērtās kosmosa putekļos un to tapa ļoti daudz.

Oļa. Esmu nelielas, caurspīdīgas sfēras iekšienē. Augšā pa labi iedegas starojoša gaisma un piepilda visu sfēras telpu. Blakus parādās vēl sfēras, un gaisma pārtek pie tām un piepilda viņas. Sfēras ir pārvērtušās šūnās, to ir ļoti daudz. No iekšienes parādījies ļoti patīkams siltums.

Uz otro jautājumu. Mana uzmanība ir nolaidusies lejup pa čakrām. Nekas nenotika. Bet, lūk, pirmajā parādījās ugunīga gaisma, tā cēlās uz augšu, piepildīja ar uguni visas čakras. Neapstājās septītajā, cēlās uz augšu, aizraujot līdzi manu apziņu. Augstu. Ķermenis viss sāka vibrēt. Pēc tam atkal uz leju, sestajā čakrā iemirdzējās starojoša saule. Turklāt redzēju galvas projekciju savā priekšā – sākumā profilu, pēc tam no aizmugures, no priekšas. Galva bija caurspīdīga, visās projekcijās mirdzēja centrs – čiekurveida dziedzeris. Pasēdēju šajos stariņos. Pašlaik, kad rakstu, ķermenis deg ugunī. “Pašpietiekamība, neatkarība no ārējā.” Redzams, tad arī spēsim atdot vairāk, nekā saņemt.

Nataša. Uzdevu jautājumu: redzu caurspīdīgas šūnas ar tumšiem centriem, uzdevums – transformēt visu Gaismā, izšķīdināt visu atstrādāto un nevajadzīgo. Labi iznāk, šūnas iemirdzējās, atdzīvojās. Bet atbildes nav… Man šķiet, ka transformācijas procesā mums veidojas tas “liekais”, kurā var dalīties. Tas papildinās mūsu iekšējā ražošanā ar tīra nodoma spēku, darbā ar sevi, ar mūsu vājībām, pārvēršot tās mūsu iekšējā Gaismā. Konkrētu mehānismu šūnā nesaprotu.

Darina. Seansa sākumā zaļi debeszila zilga gaisma, taču ļoti gaiša. Pa mugurkaulu it kā ar platu plaukstu būtu noglāstīts, iztaisnojot viņu. Pēc lūguma redzu šūnu, it kā skatos caur mikroskopu. Tievi stariņi darbojas. Kaut ko met ārā no šūnas kā nevajadzīgu, kaut ko pievieno jaunu, kaut ko pārveido. Es redzēju 2 stariņus, dzeltenu un violetu. Pēc tam radās analoģija ar pulksteņa mehānismu. Lai pulkstenis labi darbotos, to vajag tīrīt un ieeļļot. Tad, lūk, eļļotāja lomu pildīja stariņš tādā krāsā, ka es pat nevaru ne ar ko zemes plānā salīdzināt. (Reiz pirms kāda no seansiem parādījās tāda gaisma, es nekādi nevarēju noteikt, kāda tā ir.) Kā atbilde uz jautājumu atnāca frāze: “Mums visiem ir jāatdod vairāk, nekā jāsaņem… Tas ir Visuma Likums…” Apkampju!!!

 

Kādā no šīm dienām:

Ņina. Sāku ar PATEICĪBU AUGSTAJIEM Brāļiem! Līdz šim laikam esmu tādas kā svētības stāvoklī. Šodien bija sajūtu uguņošana! Viss sākās ar lokošām sajūtām ķermeņa kreisajā pusē. Viss virzījās pa Mēbiusa lentu, turklāt tikai ķermeņa kreisajā pusē. Pēc tam plūsma pacēlās, piepildījās līdz kaklam, un lente pagriezās uz labo puslodi. Tā blīvi piepildījās, pat kā zaķa auss izbīdījās augšā no galvas. Un spriegums sāka kristies, aiztecēja atpakaļ, it kā apmazgāja, bet tagad jau visu ķermeni. Kaklu pēkšņi aizķīlēja, un viņš neko uz leju nelaida. Līdz klepum. Vēl ļoti ietrīcējās sirds vienā brīdī. Ļoti ilgi tas viss turpinājās, bet pagāja 12 minūtes. Bet pašlaik man ir atslābums, ļoti lielisks stāvoklis – it kā viss būtu izdarīts!

Darina. Noskaņošanās laikā paātrinājās sirdsdarbība un sākās ķermeņa vibrācija. Nāca gaišzaļa gaisma. Tā piepildīja visu. Tās kļuva arvien vairāk un vairāk… Pēkšņi ieraudzīju Zemi no Kosmosa. Viņu aptvēra zaļa gaisma. Tā pastāvīgi kustējās un mainījās… Pēc tam ieraudzīju 2 milzīgas eņģeļu figūras. Zeme, salīdzinot ar viņiem, likās kā maza lodīte. Viņi raudzījās uz planētu ar tādu milzīgu Mīlestību, ka no aizkustinājuma acīs sariesās asaras… Pēc tam atkal sajutu sevi Zemes iekšienē. Viss ir piepildīts ar gaišzaļu gaismu.

 

2018. g. maija beigu kontakti. “Pastrādāsim par MIERU visā pasaulē! MIERS DARBS MAIJS! Pagājušo reizi pēc tāda darba salīga mieru divas Korejas, atcerieties… Apkampjam!”

Ņina. Sākumā nāca salātzaļa neona gaisma. Nereāla. Pēc tam tā pieņēma ceriņkrāsu. Nez kāpēc ieraudzīju, ka mūsu “pagātne”, mūsu “pagātnes realitāte” jau ir pilnīgi atāķējusies no “jaunās realitātes”. Labā roka ir tukša, tikai ļoti sāpēja – bija jūtama labā pleca augšējā daļa, no locītavas līdz kaklam. It kā roka nokarātos šajās ādas saitēs. “Paši turat,” teica Brāļi. “Ieķērušies, baidāties atlaist pilnībā. No, malači, gandrīz visi atlaida.” Es pajautāju par mieru uz Zemes. “Tas tiek kontrolēts pirmām kārtām.” Un te atnāca stiprs atslābums līdz žāvām. Un beigās sajutu šo starpību – pagātne sāpīgi smeldz plecā, tagadne – iztaisno muguru un piepūš krūtis, bet nākotne – dzeltenas gaismas zaigošana un žāvas.

Sergejs. Ieraudzīju staru uz Zemi, kurš mirdzēja diezgan ilgi.

Oļa. Parādījās spoža, ļoti sulīga zaļa gaisma. It kā ar zaļu flomāsteri būtu uzzīmētas līnijas, bet starp tām zeltaini mirdz. Apbur! Atnāk: “Harmonija, balanss.” Bet pēc tam tik spēcīga plūsma atnāca! Smaga galva, pleci, rokas. Nevaru pat pirkstu pakustināt. Jāpacieš, caur mums nāk spēcīga enerģijas plūsma. Parādījās bieza violeta gaisma, sajaucas ar zilu, tāda krāsu un tonējumu spēle, ka neaprakstīt! Pamazītēm smagums pārgāja, atkal zaļš un zeltains. “Vētra” ir aprimusi, klusums. Pateicos VISIEM!

Darina. Tad nu gan patiesi bija pavasara krāsu trakošana! Sākumā baltas gaismas uzliesmojums, pēc tam tā nomainījās uz sārtu, pēc tam – sarkana, pēc tam tirkīza un maigi gaišzilā spēle! Atnāca frāze: “Līdz pilnīgam mieram vēl tālu… bet mēs tiksim gala!” Attēls ar Eņģeli ar milzīgiem sniegbaltiem spārniem, kurš saudzīgi aizsedz Zemi… Apkampju!!!

 

Atskaites 18.05.06.

Ņina. Pajautāju: “Nu tad ir iespējams miers visā pasaulē?” Par atbildi klusums, ilga pauze… un atbilde: “Jā-ā…” Un es sajutu visuma plašumu, uz mani plūda gaismas viļņi. “Ir tādas pasaules…” “Bet pie mums iespējams?” Atkal ilga pauze… “miers iespējams arī pie jums”. Godīgi sakot, noskaņojums man sabojājās, un palika trauksme. Viss.

Sergejs. Ieraudzīju gaismas plūsmu, kura īpašā veidā gāja uz Zemi. Gāja uz Ziemeļpolu, aplieca to pa apli, pēc tam uz Dienvidpolu un arī aplieca pa apli. Turklāt plūsma bija kā sniegs. Un beigās Zeme izskatījās kā sniega pika. Nesapratu, kas tas bija.

Gaļa. Uzreiz radās kontakts – iedegās rokas. Palūdzu mieru visā pasaulē. Pastāstīju par mūsu uzvaru maijā, ka tad gāja bojā ļoti daudz cilvēku. VIŅI teica, ka strādā šajā virzienā ar mūsu (cilvēku) apziņu, ka jau ir panākumi. Un parādīja Sauli un Zemi. Viss pagāja ātri.

Oļa. Atkārtojas vakardienas sākums: neparasta zaļa gaisma. Tā parādījās pēc savienošanās ar Kristāliem. 10 minūtes nekas nenotika, klusums. Bet pēc tam sāka līt ugunīga gaisma tieši sirds centrā. Ļoti patīkama uguns izlija pa visu ķermeni… Gaviļu un laimes stāvoklis! Iet ārā negribējās!

Nataša. Cik lieliski meditēt par tādu tēmu: “Miers, Darbs, Maijs!” Prieks un Laime pielej VISAS ŠŪNIŅAS! Viņas GAVILĒ! Esmu gaisa baloniņš, mani uzķer maigais Zefīrs! Lidoju uz Ekvatoru un nostājos garā, gaišā Riņķa dejā, sadevusies rokās ar tādiem pašiem Dzīvi mīlošiem kā es… ES ESMU VISS, KAS IR! Sākumā ir izšķiramas katra dalībnieka individuālās īpatnības, pēc tam tās sāk izzust samērā ar mūsu apziņu saplūšanu, MĒS ESAM METAFIZISKS UN ORGANISKS VIENS! Mēs – Spēks, kuram nekas nespēj pretoties, Visuma MĪLESTĪBAS Spēks!!! Paldies par burvīgo Tēmu!

Darina. Šodien seanss sākās ar milzīgu gaišzaļu apli centrā, pēc tam no tā sāka iet stari kā no Saules. Pēc tam visu pielēja saules gaisma. No lejas sāka nākt gaišzili uzliesmojumi… Sajūta viegla un, ka ir kaut kas labs! Apkampju!!!

 

7. maijā Gaļa pēkšņi lika priekšā paņemt kolektīvu atvaļinājuma no darba Projektā.

Bet! Mums kategoriski tika atteikts.

Ņina. Nez kāpēc viss ir pamiris. Bija gaidījusi jūtu vilni… Bet pēc tam man sāka mierīgi teikt: “Jums ir jāturpina darbs. Var jautājumus neuzdot. Jūs domājat, ka viss jūsu izdarītais ir nieki?! Ir radīta struktūra, kura DARBOJAS. Caur kuru mēs strādājam, un mums ir ļoti sarežģīti – darba bez jēgas daudz. Jums ir jāpiedalās dzīvā veidā. Ja mēs tiktu galā bez jums, tad sen būtu visu izdarījuši… Bez “īpašās” hromosomas jūs spējāt radīt sešskaldņu struktūru… Jūs nenovērtējat… Bet tas ir vērtīgi!”

Sergejs. Enerģijas, kā vakar, līdzīgas sniegam. Taču dažas vietas uz planētas, kura bija sniega pika, ir sākušas it kā atkust… Ir jau redzami kontinenti. Lūkojos uz tiem, bet pēc tam negaidīti iekritu miegā uz minūtēm 10 – it kā atslēgts būtu.

 

No rīta atkal uzdodu jautājumu par atvaļinājumu. Atbilde – NĒ! Līdz jūlija beigām, līdz PLANETĀRIEM notikumiem nevajag pamest iesākto. Man mēģina izskaidrot, kāpēc nevar pamest kontaktus: “PROCESS NORIT JŪSU IEKŠIENĒ! Sajūtu ķermenī jums ir kļuvis mazāk, tāpēc ka darbs ir sekmīgs – jūs lūdzāt kontaktu – mēs iemācījāmies… Žēl, ka jūs daudz ko “neredzat”. Mums nav tiesību jūs piespiest – tas mums ir Likums…”

 

Tātad darbs turpinās.

Uzreiz nāk jauna satriecoša informācija par mūsu DNS, par citplanētu civilizāciju iejaukšanos viņā. (Sk. rakstu “Cilvēka DNS izmaiņu pierādījums (hromosoma-2)” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub95.html[10])

 

Noslēgumā var teikt, ka EPOHĀLAIS NOTIKUMS, SPRĀDZIENS 2018. gada 7. maijā – tā ir mūsu Saules sistēmas PĀRFORMATĒŠANA.

Tas ir JAUNAS DZĪVES sākums.

Radītājs turpina radīt (dzemdināt) Dvēseles.

Viņu audzināšanai tad arī tiek radītas zvaigžņu sistēmas ar fiziskiem humanoīdu ķermeņiem. Kurās var audzināt jaunās Dvēseles – mācīt “patstāvīgi radīt”, “līdz-radīt” ar Tēvu APZINĀTI, lai DZIĻI SAPRASTU, KĀ tas tiek darīts, radot kaut ko savām rokām no sākuma līdz beigām.

Uz planētas Zeme cilvēku radīja (fizisko ķermeni + smalkos ķermeņus) vairākas reizes – 5 rases. Nolaižot vibrācijas, atņemot atmiņu, spējas, kardināli mainot apkārtējo vidi… Taču visi mēģinājumi beidzās ar civilizāciju pilnīgi izzušanu.

Tikai ar piekto reizi kaut kas izdevās. Ir nolemts 5. rasi saglabāt. PĀRFORMATĒT viņu 6. rasē, masveidā, bez pilnīgas iznīcināšanas. Tādēļ bija nepieciešams pilnīgi izmainīt Saules sistēmu!

(Lieliska izmaiņu izlase par pēdējiem 10 gadiem ir savākta šeit: http://earth-chronicles.ru/news/2018-05-21-115639. Mēs nepiekrītam autoriem, ar ko viņi izskaidro notiekošo, taču izmaiņu sarakstu sniedzam, jo, kopā savākts, tas satriec!

“Mūsu Saules sistēma šķita kaut kas statisks, nesatricināms un mūžīgs. Bet tas nemaz tā nav. Tikai pēdējo 10 gadu laikā viņā ir fiksētas ļoti būtiskas izmaiņas. Mūsdienu zinātnieki ir nopietni norūpējušies par šiem apstākļiem un mēģina atrast cēloni, kura dēļ notiek šīs globālās pārmaiņas.

Astrofiziķi ir fiksējuši Saules magnētiskā lauka intensitātes augšanu. Par atskaites punktu viņi ņēma novērojumu, kuri tiek veikt kopš 1901. gada, sākumu. Izrādījās, ka viņas magnētiskais lauks kopš tā laika ir pieaudzis par veseliem 230 procentiem!
Vai pēc tam ir jābrīnās, ka polārblāzmas, par kurām ne tik sen priecājās tikai Galējo ziemeļu iedzīvotāji, tagad liesmo gandrīz virs visas planētas, ieskaitot reģionus, kur agrāk tās redzēja tikai pa televizoru.

Ir vērts atzīmēt, ka ģeomagnētiskās vētras nav tik nekaitīgas, kā pieņemts uzskatīt. Zinātnei nepatīk runāt par šo tēmu, bet vēl pirms kādiem divdesmit gadiem par ģeomagnētiskām vētrām vispār netika ziņots. Taču ir pamanīts, ka būtiski ir paaugstinājusies iedzīvotāju mirstība pēc tādām vētrām. Īpaši tas ir skāris cilvēkus ar sirds problēmām un hipertoniķus.

Merkurs mainās, un tas ļoti izbrīna astronomus. Uz viņa pēkšņi tika konstatēta polāro cepuru parādīšanās un ne no kurienes parādījies spēcīgs magnētisks lauks. Pēc kosmosa mērogiem šīs izmaiņas notika burtiski momentāni.

Uz Venērās kādu 40 gadu laikā par 2500% pēkšņi ir palielinājies polārblāzmas spilgtums. Zinātnieki ir fiksējuši Venēras atmosfēras aktīvu pieaugšanu. Turklāt šīm izmaiņām piemīt globāls raksturs!

Uz Jupitera tikai 10 gadu laikā ir noticis šo planētu aptverošo plazmas mākoņu spilgtuma lēcienveida pieaugums.

Uz Saturna pēdējo 30 gadu laikā ir fiksēta ievērojama ekvatoriālo plūsmu ātruma samazināšanās. Tiek atzīmēta no planētas ekvatora plūstošā rentgena starojuma pastiprināšanās.

Uz Urāna, kur agrāk bija fiksēta ļoti mierīga atmosfēra, pēkšņi strauji palielinājās mākoņu aktivitāte un atkal tiek atzīmēta spožuma strauja palielināšanās.

Uz Neptūna atmosfēras spožums ir pieaudzis par 40%.

Uz Plutona ir atzīmēts atmosfēras spiediena pieaugums par veseliem 300%.

Uz Marsa ir fiksētas globālas klimata izmaiņas. Viņu tricina spēcīgas vētras, ir atzīmēta polāro ledu kušana. Zinātnieki uzskata, ka Marss atrodas globālas sasilšanas periodā.

Mēness – pieaudzē atmosfēru! Apkārt Mēnesim ir izveidojies nātrija slānis 6000 kilometru biezumā!

Zeme – globālu klimata izmaiņu faktu vairs neviens nenoliedz. Zinātnieki izvirza dažādas notiekošā cēloņu versijas, ieskaitot tādas, kā mūsu planētas magnētiskā lauka atslābšana un sakars ar polu nomainīšanos.

Zinātni mulsina arī mirdzošās plazmas apjoma straujā palielināšanās mūsu Saules sistēmas priekšējā malā, kas notika lēcienveidīgi par 1000%.

Kas tad ir noticis? Kā šīs globālās izmaiņas ir saistītas un kas tās ir izraisījis?”

 

Būtu muļķīgi domāt, ka Saule riņķo ap mums. Planetārie apstākļi ir kardināli izmainījušies, bet cilvēce, kā tarakāni, ir izdzīvojusi! Un grib ne tikai izdzīvot, bet arī grib radošumu un prieku. Tā ir uzvara!

Tāpēc bija Dieva tiesa, un tagad savā gaitā NORIT Radītāja grandiozā projekta turpinājums! Un mēs ar jums esam tā dalībnieki!

Un mums visu laiku iesaka pārvest savu uzmanību UZ IEKŠIENI. Jo tur tad arī notiek pats galvenais – cilvēka PĀRVEIDOŠANĀS. TRANSFORMĀCIJA (spēles ar DNS) ir pabeigta. Ir atrasts vajadzīgais variants. Un tagad atveras centrosoma. Atklājas cilvēka iespējas. Pamazītēm (ļoti pamazītēm!) sāk pieaugt dzīves ilgums. Cilvēku nedrīkst atslābināt, jo katram no mums ir Jemeļjas vēlēšanās – gulēt uz krāsns…

 

No visas sirds pateicamies Jurijam Vasiļjevičam Kretovam, kurš projektā piedalās ar viņam raksturīgo azartu izzināt jauno, PATEICAMIES BRĀĻU Augstajai Civilizācijai, kā arī VISIEM PROJEKTA dalībniekiem PAR DARBU!

Kontakti turpinās…

2018. g. 24. maijā

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 24.05.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub98.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1249-nina-terehova-cilveces-pariesana-uz-nakamo-oktavu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1496-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-6-d-par-plakano-zemi-jetijiem-un-atkal-par-dimensijam (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1521-nina-terehova-sergejs-bubliks-dzives-ilgums-un-mitohondriji-2018-g-marts (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1612-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pielikums-atskaitei-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-dimensiju-kimija-un-minotaura-labirints (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1531-nina-terehova-sergejs-bubliks-planetara-meroga-notikumi-2018-g-marta (Tulk. piezīme)

[6] Skat. iepriekšējo vēri (Tulk. piezīme)

[7] Skat. 3. vēri (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1229-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-psihosfera-un-magnetiskais-lauks (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1594-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-epohals-notikums-saules-sistema-noticis-gigantisks-nezinamas-izcelsmes-spradziens (Tulk. piezīme)

[10] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1583-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-cilveka-dns-izmainu-pieradijums-hromosoma-2 (Tulk. piezīme)