Print

Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с Цивилизацией из созвездия Альфа Центавра» (ч4. Магнитные ПОЛЮСА и «ОПРОКИДЫВАНИЕ вовнутрь себя»)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (4.d. Magnētiskie POLI un “APGĀŠANĀS” sevis iekšienē”)

18 03 20 01

Kontakts 2017.09.18..

Glabātāji saka: “Transformācija no 3. dimensijas uz 5-to visām dzīvības formām izpaužas vienlaikus, apzināti un momentāni pārejot no viena vibrāciju stāvokļa citā. Jūs to varat iztēloties kā attēlu, kurš bija šajā laika momentā un kurš pilnīgi pazuda nākamajā laika momentā...

Tas notiks momentā, kad uz planētas materiālajā līmenī notiks polu ass apgriešanās no ziemeļiem un dienvidiem...”

Atkal šis jautājums! Mēs nolēmām to uzdot BRĀĻIEM: “Vai planētu drīzumā sagaida POLU SAMAINĪŠANĀS?

Ņina. Pirms darba ir jau karsti kopš pusdienas. Darba laikā – aukstums.

Uzdevu jautājumu (par polu maiņu) un uzreiz – it kā apgāzos sevis iekšienē. Redzu sevi sava ķermeņa iekšienē. Sitos pieres rajonā, bet tas ir veltīgi. Esmu iekšienē. Tā ir milzīga telpa un nemaz nav ierobežota ar ķermeņa formu – robežas neredzu, bet zinu, ka esmu ķermenī.

Pēkšņi redzu, ka no augšas sāk līt gaisma. Taču tā nav Saule, bet spīd kupols (iespējams, tas pieder manam galvaskausam) no iekšienes. Gaisma ir vienmērīga un nerada ēnu – nāk no visurienes no augšas.

Atkal uzdodu jautājumu, un pretī saka: “tu esi planēta Zeme.” Bet es nekūleņoju, pamanu. Un vēl bija mēģinājumi saprast, pašūpojos – ne īpaši pašūposies... Pajokoja “un kāda tev starpība?” Domāju, ka atbilde ir JĀ. Poli samainīsies, bet bez straujas pārmešanās. Rakstu – un uznāk karstums.

Vēl pamanīju, ka elpošana bija apgrūtināta, taču ne kā zem ūdens pagājušās reizēs, bet vieglāk un retāka.

Sergejs. Man atbilde neatnāca. Galvvidū spiež līdz šim brīdim. Redzēju meitenes lejā. Un, ja agrāk no viņām nāca kopīgs stars no centra, tad šodien no katras nāca augsts vertikāls stars, bet no centra milzīgs kopīgs.

Nataša. Uzdevu jautājumu: pēc tam uz redzes ekrāna sāka “lēkāt” skaitļi – 2036, 2052, bet pēc tam pēdējais skaitlis apgriezās par 2025.

Valentīna. Polu maiņa būs, bet neilgu laiku. Ir novilkta līnija, kura sasaista divus polus, no Islandes līdz Austrālijai. Krasas klimata izmaiņas nenotiks. Šis process ir pietiekami ilgstošs, tāpat kā ķermeņu transformācija.

Darīna. Šodien kaut kas nesaprotams notika ar elpošanu un ķermeni. Mani pastāvīgi “mēģināja nomest zemē”. Atbilde uz jautājumu: Ne tagad, kaut gan... viss ir atkarīgs no cilvēces. Un šodien spēcīga plūsma it kā izrāvās vertikāli uz augšu, bet apkārt tai “ieraudzīju” augšā virs mums VIŅUS.

Oļa. Šodien plēš pušu virsdeguni un galvvidus pašu apakšu. Bet seansa beigās bija sajūta, ka galvu grūž uz leju, viņa iebrūk līdz pleciem, pēc tam zemāk. Radās smagums krūtīs, grūti elpot. Pēc tam viņa nolaidās līdz Sakrālajai Sirdij un izšķīda. Likās, ka kopā ar galvu es arī iegrimstu arvien dziļāk sevis iekšienē.

 

Apspriešana.

Šodien iedarbība nāca uz labo nieri, kura atbild par elpošanu. Mēs pārejam uz citu elpošanas ritmu, teica Astruss. “Ieelpa – pulsācija – izelpa.”

Jūtam, ka mainās apkārtējās vides augstfrekvences fons, dažreiz tas pat līdzinās viļņiem, no kuriem gluži kā aizliek ausis.

Atbilde uz jautājumu NEATNĀCA daudziem. Lai cik dīvaini nebūtu, tas liecina par dziļu pieslēgšanos sešstūra struktūrai. Viņš SLĀPĒ DOMAS. Tāpēc kontaktam ir vajadzīgs kāds ĀRPUS šīs struktūras, lai varētu pieņemt atbildes.

Interesanti – kad uzdevu jautājumu par polu maiņu, tad mani uzreiz – apgāza sevis iekšienē. Un tas, kas telpiski bija ārējs, izrādījās ar mani kopā iekšā manī pašā, bet par “ārieni” kļuva tas, kurp mani nelaida. (Darīnu arī mēģināja nomest zemē! Bet Oļu ievērsa uz iekšu...)

 

Kretovs (Кретов) pēc tam noskaņojās un teica, ka “Viņi (BRĀĻI) to sauc – “uz otru pusi”. Ko pagrieza? UZMANĪBU! Parādīja, ka uzmanībai ir jābūt pagrieztai no ārienes sevis iekšienē! Faktiski par to visu laiku runā Astruss, saucot to par pašu svarīgāko, nepieciešamāko izmaiņu cilvēcei!

(Tā ir apziņas forma mentālajā līmenī. Viss atrodas tevis iekšienē. N.K.)

 

VIŅU joku seansā es saprotu tā, ka tos, kas patiešām pāriet uz nākamo dimensiju, polu maiņai nav jāsatrauc. TUR VISS IR CITĀDI. (D. un V. “Viss ir atkarīgs no cilvēces”, no cilvēka, kuram apzināti ir jāizvēlas sava dimensijas niša. Šo 3. dimensiju uz Zemes nāksies atbrīvot...)

 

Zinātnieki. Pētījumi liecina, ka Zemes magnētiskie poli atkal demonstrē apgriešanās pazīmes, un šīs izmaiņas var ietekmēt dzīvi uz Zemes. Viena no problēmām ir tāda, ka viņi nevar precīzi pateikt, kad notiks polu pārmešanās. Agrāk tas ilga tūkstoš gadu. (Sk. “Zemes magnētiskie poli mainās vietām” http://earth-chronicles.ru/news/2017-09-19-108340)

Piemēram, zinātnieks A. Tjuņajevs (А.Тюняев) paziņo, ka 2018. gadā cilvēcei ir jābūt gatavai krasām klimata izmaiņām uz Zemes. Cēlonis meklējams polu izmaiņās, tāpēc tur, kur bija aukstums, iestāsies karstums, un otrādi. Šodien mēs jau novērojam anomālijas, piemēram, negaidītu sniegu Sahāras tuksnesī.

Pats zinātnieks notiekošo izskaidro sekojošā veidā: Zeme – tā nav sfēra, kā pieņemts uzskatīt, bet lielākā mērā milzīgs trauks, kuram ir četri poli. Tie izvietoti krustiski, rietumu un austrumu poli ir neitrāli, bet, lūk, ziemeļu un dienvidu poli ir klimatu nosakošie. Reizi 259 gados notiek polu pārbīde. (http://www.planetanovosti.com/news/osenju_2018_goda_mir_perevernetsja_ozhidaetsja_smena_pljusov_na_planete/2017-09-14-16824)

(Lasīju, ka VISA Amerika ir mālaina. Relatīvi nesen (pirms gadiem 200-300) tur tikusi noskalota visa grunts. Un arī mūsu Ermitāža ar gruntī iegrimušo pirmo stāvu, meža neesamība Sibīrijā 18. gadsimta sākumā – arī liecina par paisuma vilni, iespējams, no Sahalīnas...)

Citi zinātnieki raksta: “Planētas okeāni attur Zemi no kūleņiem. To inerciālā masa noskalo salas, pārplūst pāri kontinentiem, taču neļauj uztaisīt kūleni.”

Jautājums Kretovam: “Nu tad būs polu maiņa pie mums vai nē?

Kretovs: “N-nē! Bet tas nenozīmē, ka struktūra neizmainīsies.”

Tad, ja gribam būt konsekventi, iznāk, ka “transformējošs process no 3. dimensijas 5-jā visām dzīvības formām, momentāni pārejot no viena vibrāciju stāvokļa citā vibrāciju stāvoklī”, nenotiks!?

Vai notiks, bet NE MOMENTĀNI.

 

Bet, lūk, jums vēls viens metamorfožu ar “polu maiņu” variants:

Piemēram, Filadelfijas eksperimenta dalībnieks Als Bileks (Al Bielek) stāsta, ka 1943. gada 13. augustā viņš atradies jūras iznīcinātājā DE 173, kurš noslēpumainā kārtā pazuda tajā dienā.

Pēc Bileka vārdiem, viņā atjēdzies hospitālī, blakus savam brālim D. Kameronam (Duncan Cameron), kur pavadījis sešas nedēļas, ārstējoties no radioaktīva starojuma ietekmes, kuru viņš saņēmis eksperimenta laikā.
Nākotnes mediķi viņa ārstēšanai izmantojuši vibrācijas un gaismas iekārtas. Televīzijā visu laiku rādīti jaunumi un izglītojošas programmas.
Tur viņš ievērojis, ka globālu klimata izmaiņu dēļ uz planētas ir noticis ļoti daudz ģeogrāfisku izmaiņu, kuras sākušās pirms 2025. gada.
ASV un Eiropas krasta līnijas un aprises pārsteidzoši atšķīrušās no tā, ko mēs redzam pašlaik. Jūras līmenis bijis pacēlies, un no Floridas gandrīz nekas nebija palicis pāri. Atlanta (Džordžijas štats) izrādījusies gandrīz okeāna piekrastē. Misisipi bija pārvērusies iekšējā ūdens ceļā. Lielie ezeri kļuvuši par vienu lielu ezeru. ASV infrastruktūra izrādījusies sagrauta. Tādas nācijas kā “amerikāņi” un “kanādieši” vairs nav eksistējušas.
Zemes magnētiskie poli sākuši pārbīdīties, bet uz to laiku tikusi radīta mākslīga pola struktūra, kura ļāvusi novērst katastrofu un traucējusi magnētisko lauku būtiskai pārbīdei.

http://www.ufostation.net/readarticle.php?article_id=1430[1]

 

KURŠ spēj radīt mākslīga pola struktūru? Iespējams, to izdarīs Ārpuszemes civilizācijas Dienvidamerikā, ar Andu pazemes lielpilsētas un Santjago (Santiago de Chile) izstarotāju palīdzību. Sk. mūsu rakstu “ZEMES ATJAUNOŠANĀS. Ekvatora līnijas pārbīde” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub72.html[2]

 

Bet varbūt uz poliem iedarbojās bezprecedenta notikums 2016.04.23., kurš iedarbojās uz mūsu planētas kodolu un izmainīja ūdens struktūru Zemes iekšienē?

“Šodien 16.04.23. no rīta 01:37:05 pēc ASV austrumu joslas laika, kurš atbilst 05:37:05 UTC, pavadoņi no NASA kosmisko laika apstākļu prognozēšanas Centra konstatēja Zemes magnetosfēras pilnīgu krahu! Tā vienkārši pazuda mazliet ilgāk nekā uz divām stundām, bet pēc tam atjaunojās normālā režīmā ap ASV austrumu laiku 3:39:51. (Sk. rakstu “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub38.html[3]

 

Kāds var būt Zemes kodola, ūdens un magnētisko polu sakars?!

 

Tātad, KAS notika uz planētas?

Kretovs: “Izrādās, ka vērsts kosmisks starojums šajā reizē iedarbojās gan uz kodolu, gan uz ūdeni Zemes iekšienē. Tas izraisīja atbildes infrasarkanā starojuma (siltuma) izmetumu no planētas Zeme kodola. Daļa izmetuma aizgāja uz Sauli, bet daļu sagrāba Jupiters, kurš to transformēja un nosūtīja atpakaļ uz Zemi.

 

Un uzreiz, 16.04.27., “amerikāņu fiziķi paziņojuši par sensacionālu atklājumu: viņi ir konstatējuši absolūti jaunu ūdens molekulu stāvokli, kad tās demonstrē vēl vienu stāvokli (bez šķidra, cieta un gāzveida), un turklāt dzīvo nevis pēc klasiskajiem, bet kvantu fizikas likumiem.

Bet kvantu likums ir vienkāršs – daļiņā demonstrē viņas “novērotāja” iezīmes!

 

Astruss toreiz apstiprināja, ka “ūdens agregātstāvokļa izmainīšanās Zemes iekšienē patiešām ir notikusi. Cilvēkus tas IETEKMĒS. Lielas ļaužu masas sāks kustēties. Būs liela pārcelšanās.”

18 03 06 01

1. att. Astruss runā par magnētiskā lauka daudz-“vērtīgumu” (grūti piemeklēt vārdu!)

Vēl viens interesants fakts: “Kā zināms, parastos apstākļos ūdeņraža atomi ūdens molekulā ir pozitīvi lādēti un „skatās” uz vienu pusi, bet skābekļa atoms, kurš lādēts negatīvi, – uz otru. Taču jaunā veidā strukturētajai ūdens molekulai vispār nav pozitīvi un negatīvi uzlādētu „polu””. http://earth-chronicles.ru/news/2016-04-27-91606

 

Poli “klejo”, bet cilvēce tāpat turpina dzīvot uz planētas, kaut arī milzīgas ļaužu masas ir izcēlušās no iesēdētajām vietām. Var teikt, “klejo”. Interesanti, ka tas ir saistīts ar ūdens agregātstāvokļa izmainīšanos Zemes iekšienē!

 

Kretovs:Strukturitāte sāk provocēt gan cilvēku, gan polu migrāciju. Viss sāk veidoties tā.”

Kretovs arī “redz”, ka “šis “jaunais” ūdens no zemes dziļumiem sāks spiesties ārā uz virsmas. Šī “jaunā” ūdens iekšējā atomu struktūra sāks absorbēt mūsu virszemes ūdens netīrumus, sāks to tīrīt. Jo, piesārņojoties ar informāciju, ūdenim ir arī spēja attīrīties…

Tad, lūk, kāpēc es visu laiku redzēju dīvainu “baltu miglu”! – viņš iesaucās. “Tas ir saistīts ar ūdens jauno agregātstāvokli.”

 

Cilvēks 80% sastāv no ūdens! Viss, kas attiecas uz ūdeni, ļoti stipri satrauc cilvēkus, jo tas ir izdzīvošanas jautājums.

Tātad atkal iznāk, ka Kretovam bija taisnība! Ūdens uz planētas uzvedas dīvaini: veseli ezeri, kopā ar zivīm, vienas nakts laikā izzūd, negaidīti rodas milzīgs vilnis okeāna utt. …

 

Uz jautājumu: “Nu tad būs polu maiņa pie mums vai nē?”

Kretovs atbildēja “N-nē! Bet tas nenozīmē, ka struktūra neizmainīsies.”

 

Un, lūk, ko paziņoja zinātnieki 2018. g. 1. martā. (РИА Новости).

Viņi pastāstīja, KUR notiks nākamā Zemes polu pārsviešanās! (Ja notiks, protams.)

“Ģeologi izsekojuši Zemes magnētiskā lauka spēka svārstības pēdējos divos tūkstošos gadu un nonākuši pie secinājuma, kā nākamā viņas polu pārmešanās notiks nevis nejaušā vietā, bet īpašā “magnētiskā punktā” Dienvidāfrikas teritorijā, teikts rakstā, kurš publicēta žurnālā Geophysical Research Letters. https://news.mail.ru/society/32714320/?frommail=10

“Šis punkts ir uzvedies neparasti kā minimums vairākas reizes līdz pašreizējam lauka atslābumam, un šī uzvedība ir daļa no ilgstošākas Zemes polu fluktuācijas. Pagaidām diemžēl mēs nevaram pateikt, vai šīs svārstības vedīs pie pilnīgas pārmešanās, vai nē,” – paziņoja Džons Tarnudo (John Tarduno) no Ročesteras Universitātes (ASV). Pirms diviem gadiem Tarnudo un viņa kolēģiem izdevās konstatēt ārkārtīgi neparastu anomāliju DĀR teritorijā Limpopo upes krastos, kur magnētiskā lauka spēks bija nokrities vairākas reizes un pazeminājies līdz kritiski zemām vērtībām mūsu ēras XIII–XVI gadsimtos.

Tas pirmoreiz norādīja uz to, ka Zemes polu pārmešanās notiek nevis nejaušā veidā, bet īpašos punktos ar anomālām īpašībām…”

 

Kāpēc mēs tik ļoti nopriecājāmies par šo informāciju? Zinātnieki nevis vienkārši apstiprināja magnētiskā lauka anomāliju DĀR, bet bija izpētījuši šīs anomālijas vēsturi tūkstoš gadu laikā!

Būtu jāpiebilst, ka 2015. g. novembrī, mūsu rakstā “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. „NLO armāda blakus Saulei un… Āfrika” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub34.html[4] mēs rakstījām:

“Aplūkosim Āfrikas rajonu. Jau veselu gadu mēs tur redzam magnētiskā lauka anomālu aktivitāti. Skaidrs, ka šajā rajonā notiek KAUT KAS, kas attiecas uz visu planētu...

Mēs uzdevām jautājumus Astrusam:

- Kāpēc pašlaik magnētiskais lauks virs Āfrikas izmet pašus spēcīgākos pīķus uz planētas? Agrāk tādus pīķus atļāvās tikai Ziemeļpols.

Astruss: “Tāpēc ka situācija sasniedz noteiktu kritisku stāvokli. Būtība nav tajā, ko jūs domājat, bet tajā, ko jūs provocējat. Visi gaidīja pasaules galu 2012. gadā. Bet pāreja norit, ieskaitot 2016. gadu. Mīkstajā režīmā. Lūk, tas arī notiek.”

 

Bet magnētiskā pola “dīvainības” sākās jau 2013. g, decembra vidū. Piemēram, 2013.12.16. grafikā mēs redzam nulles magnitūdu ierīcēs, kuras uzstādītas Kanādā. Un drīzumā grafiki parādīja, ka DĀR ir “iedomājusies” sevi par Ziemeļpolu! Kopš tā laika ziemeļu magnētiskais lauks no Kanādas pāriet uz DĀR un atpakaļ katru pusgadu! (Sk. 2. att.)

18 03 06 02

2. att. Šūmaņa rezonanses uz 2017.12.17. https://www.heartmath.org/research/global-coherence/gcms-live-data/ Augstie pīķi grafikā (Augšējā līkne zilā krāsā) – tie ir ML lēcieni Dienvidāfrikā. Tie turpinās arī pašlaik, decembrī. Vēl vairāk, pieaug to ilgums. Bet līkne sarkanā krāsā rāda ML Kanādā.

Iznāk, ka no aprīļa līdz septembrim Ziemeļpols atrodas Kanādā, bet pārējā laikā – DĀR!

Par izmaiņu dinamiku, kurai mēs sekojām vairākus gadus, var palasīt mūsu rakstos (Sk. “Zemes magnētiskā lauka izmaiņu dinamika gada laikā (2013. g. maijs-2014. g. maijs). Galveno notikumu retrospektīva” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub17.html[5], “Zemes magnētiskā lauka dīvainības 2014. gada sākumā” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub15.html[6], “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. 2015. g. marts – aprīlis” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub29.html[7], “Planētas miegs. Novērojumu dienasgrāmata” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub20.html[8], http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub22.html[9], “Par Zemes magnētisko režģi” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub76.html[10])

 

Vēlreiz pievērsīsim uzmanību Atrusa vārdiem – “situācija sasniedz noteiktu kritisku stāvokli. Būtība nav tajā, ko jūs domājat, bet tajā, ko jūs provocējat...”

Tomēr mēs, cilvēki, kaut ko ietekmējam?! Mēs, paši nesaprotot, provocējam “mīksto pāriešanu”. Paldies par to visiem mums!

Visdrīzāk lieta ir tāda, ka Radītāju uzdevums ir “izaudzināt jaunu rasi”, bet mēs visi sīvi krampējamies pie dzīves. Lūk, viņi tad nu izlēma izmainīt mūs no iekšienes, (līdz atbilstībai piektās dimensijas jaunajai nišai), bet ārējo turp mēs aizstiepsim paši. Tiesa, tikai “to, ar ko mijiedarbojamies,” teica Kretovs. (Par cilvēku transformāciju sk. nākamās atskaites.)

 

Šodien, 18.02.28., apspriežot Projekta rezultātus ar Kretovu, mēs sākām runāt par turpmākajiem notikumiem.

Un Juris Vasiļjevičs teica, ka “2018. g. marta beigās ir sagaidāms, ka izpaudīsies tā sauktās materiālās struktūras – tās pašas par sevi ir ļoti unikālas. Un tām piemīt ļoti dažādas izpausmes pakāpes...”

- šīm struktūrām ir sakars ar dimensiju, kuras pēkšņi ir sākušas izpausties, struktūru?

Kretovs: Ir sakars! Ir sakars! Lūk, tieši šajā marta mēnesī – kaut kas būs šajās marta dienās!

- Cik interesanti! Vai mēs pašlaik neatrodamies momentā, kad, atkabinājušies no 3. dimensijas nišas, mēs piekabināmies nākamajai nišai?

Kretovs: Skatieties, pēc situācijas – atrodamies. Bet tas, kas mums ir iekšienē – nē.

 

Iznāk, ka mēs, kā vienmēr, “paliekam iepakaļ”?

Un BRĀĻI dod mums uzvedni, “apgāžot mūs sevis iekšienē”! Rādot, ka jāpārslēdz uzmanība no ārējā uz iekšējo.

(Piebildīšu: lai izietu 5. dimensijā, vajag attīrīt savu saprātu un savu mentālo un emocionālo plānu līdz šīm vibrācijām. Tas atrodas iekšienē. N.K.)

 

Kretovs saka, ka “tieši visu 2018. g. marta mēnesi mēs atradīsimies “iekšējā” un “arējā” korelācijas režīmā.”

Korelācijas atkarība – divu vai vairāku nejaušu lielumu savstarpējā statistiskā saistība. Turklāt viena vai vairāku šo lielumu vērtību izmaiņu pavada citas vai citu lielumu vērtību sistemātiska izmaiņa. (Vikipēdija)

 

Korelācija, ja runājam vienkāršāk, ir salīdzināšana. Tā ir analīze, ar kuras palīdzību noskaidro viena elementa atkarību no cita.

 

Iznāk, ka mums nāksies saprast no IEKŠIENES, kas mums PATIEŠĀM ir svarīgs ĀRPUSĒ. Tāpēc, ka tikai iekšējais spēs noturēt, aizvilkt sev līdzi ārējo. Ienāca prātā stāsts par krievu cietoksni-pilsētu, kura aizstāvējās ar tādu varonību, ka ienaidnieki, kad to tomēr ieņēma, atļāva sievietēm aiziet, paņemot tikai to, ko viņas spēs aiznest rokās. Un no rīta sievietes iznāca pa cietokšņa vārtiem, nesot rokās savus ievainotos vīrus – pašu dārgāko...

 

Jau ir parādījusies virtuālistika – (lat. virtus: iztēlojamais, šķietamais) kompleksa zinātniska sociāla disciplīna, kura pēta virtualitātes un virtuālās realitātes problēmas.

Kāda ir būtība? Izvēlieties priekšmetu savā tuvumā un uzmanīgi uz to paskatieties. Tagad iztēlojieties tādu pašu priekšmetu un “novietojiet” blakus.

Ar ko tie atšķiras? Pareizā atbilde: viens redzes tēls atrodas ārējā pasaulē, otrs – iztēlotais – iekšējā.

Mūsu smadzenes šos signālus vienu no otra spēj atšķirt tikai nomoda stāvolī, kad galvas smadzeņu enerģētiskā apmaiņa sasniedz pietiekamu lielumu.

Bet pusmiega stāvokļos (просоночные состояния) (tie ir stāvokļi pirms miega un pēc miega), pārpūles, stresa, stipra satraukuma un citos stāvokļos, galvas smadzeņu enerģētiskā apmaiņa vairs nespēj skaidri atdalīt signālus no iekšējās un ārējās pasaules. Rodas efekts – organisma reaģēšana uz iekšējiem, mūsu izdomātiem kairinātājiem.

Faktiski tas tad nu ir labais jaunums! Mums vienkārši ir jāizmaina iekšējais. Un tas ir MŪSU rokās!

 

Gribas ielikt Komentāru no Glabātājiem, lai vēlreiz apzīmētu PAMATA POSTULĀTU kā informāciju cilvēces DARBĪBAI!

Glabātāji saka: “Jūs esat Vienotā Veselā daļa. Katra jūsu šūniņa ir savienota ar citām jūsu ķermeņa šūniņām. Katra molekula ir savienota ar citām jūsu ķermeņa molekulām. Neviens hormons nevar tikt atdalīts no jūsu Vienotības. Tādā pat veidā ķermeņi, kuri veido visusmus, saules, planētas, visspožākās zvaigznes, melnos caurumus utt., nevar tikt atdalīti no tā vienīgā punkta, kuru mēs saucam par Avotu.

Katra dzīva būtne uz šīs planētas (JAU SĀKOTNĒJI) ir Vienotais Veselais. Jūsu dzīve ir ilūzija. Jums nepieciešams pieņemt un saprast to kā pamata postulātu.

Jūs, kas atrodaties Zemes virsmas plānā, nolēmāt uzspēlēt spēli – attālināšanos no Avota, lai bagātinātu Vienotības eksperimentu, pavairotu dzīvi un pavairotu apziņu.”

 

Tad kas gan ir PĀREJA katram no MUMS?

Iznāk, ka mēs pašlaik “apgāžamies SEVIS PAŠU IEKŠIENĒ kopā ar VISU apkārtējo telpu – ar tuviniekiem, ar kaimiņiem, ar Skolotājiem un bezpajumtniekiem, noskrandušiem kaķiem, odiem un zirnekļiem...” lai saprastu un sajustu uz visas savas “ādas” Vienotību! Tas izmainīs VISU!

Faktiski tas tad arī ir tas pirmais kontrolpunkts, kurš noteikts, vai izmainīsies jūsu IEKŠĒJĀ telpa! Vai mēs spēsim pāriet uz nākamo oktāvu.

“Enerģētiskie procesi, kuri notiek visā jūsu Saules sistēmā, noskaņošanās rezonansē ar Centrālo Galaktikas Sauli, tas viss ļauj jums šodien pāriet uz citu oktāvu atbilstoši jūsu patiesajai Vienotībai. To, ko daži no jums izjuta iziešanas no jūsu fiziskā ķermeņa eksperimentu laikā (tas ir, tikšanos ar Gaismu, ar šo žēlīgo Avotu), tagad to visu var saņemt, paliekot jūsu ķermenī.

Taču turklāt nepieciešams zināt, ka jēdziens “saikne ar Vienotību” izslēdz jebkādu spriedumu, jebkādu dalīšanu, visus skatienus, kuri uz apkārtējo raugās no ārienes. Skatienam ir jākļūst iekšējam. Tāpēc jums nepieciešams piepildīties ar mīlestību pret sevi pašu, iemīlēt sevi par saviem trūkumiem vai īpašībām, par sasniegtajiem rezultātiem, par to, ko jums ir izdevies sasniegt, vai par to, ko jūs pārvarējāt sevī.

Bet! Ja jūs nolemsiet, ka esat Mīlestība, pirms jūs atzīsiet, ka esat Vienoti, tad jūsu prāts var iegūt šo Mīlestības jēdzienu, padarīt to par savu īpašumu. Izmantojot emocionalitāti, jutīgumu un pat fizisko pievilcību, viņš visu pakārtos sev, lai turētu jūs atdalījumā, mudinot jūs rīkoties saistībā ar saviem bezgalīgajiem spriedumiem, kas ir labi un kas ir slikti.

Tikai tad, ja jūs atzīsiet savu nedalāmu Vienotību ar dvēseli, kura jūs esat, ar Garu, kurš jūs esat, ar Gaismu, kura jūs esat, sākot no šī momenta, prāts nespēs izvest jūs aiz Vienotības ietvariem. Un tad prāts būs spiests kapitulēt, padoties, jo viņš vairs nevarēs turpināt eksperimentu ar atrašanos ārpus Avota.”

Otra parole kontrolpunktā ir GAISMAS daudzums, ar kādu jūs esat piepildījuši savus ķermeņus.

PATEICAMIES BRĀĻU Augstajai Civilizācijai, kā arī VISIEM šī PROJEKTA dalībniekiem PAR DARBU!

Mēs tikai dalāmies savā pieredzē, nepretendējot uz patiesību pēdējā instancē.

Kontakti turpinās…

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 06.03.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub88.html

Pievienots 20.03.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/otch-t-po-proektu-ch-4

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Informācija latviski http://www.delfi.lv/news/arzemes/celotajs-laika-apgalvo-ka-viesojies-2137-un-2749-gados.d?id=44640766 (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1236-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-zemes-atjaunosanas-ekvatora-linijas-parbide (Tulk. piezīme)

[3] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk .piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/705-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-11-12-2015 (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1129-nina-terehova-magnetiska-lauka-izmainu-dinamika (Tulk. piezīme)

[6] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1266-nina-terehova-zemes-magnetiska-lauka-divainibas-2014-gada-sakuma (Tulk. piezīme)

[7] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/545-nina-terehova-parejas-dienasgramata-2015-g-marts-aprilis (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1060-terehova-nina-un-bubliks-sergejs-planetas-miegs (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1061-nina-terehova-planetas-miegs-turpinajums (Tulk. piezīme)

[10] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1329-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-zemes-magnetisko-rezgi (Tulk. piezīme)