Нина Терехова и Сергей Бублик – Ещё о Солнце

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Vēl par Sauli

2018. g. februāris

Turpināsim lasīt pēdējos jaunumus par Sauli...

...Zeme grimst globālā aptumšojumā http://earth-chronicles.ru/news/2018-01-31-112368

“Pašlaik ir parādījies daudz informācijas internetā, kura pierāda Zemes pakāpenisku aptumšošanos. Kā piemēru var ņemt pagājušo decembri (2017. g.). Briselē decembrī meteorologi fiksēja pašu tumšāko ziemas mēnesi kopš 1887. gada, kurā saule dominēja pār tumsu tikai 10 stundas. Francijā, Marseļas un Bordo pilsētās, tikai 26 un 10 stundas saules, nevis 100 stundas, kā bija agrāk. Bet Maskavā saule bija tikai 6 minūtes, kamēr 1985. gadā decembrī tika fiksētas aptuveni 18 stundas.

Kādu cēloņu dēļ uz Zemes pakāpeniski iestājas globāls aptumšojums, nav zināms. Un diemžēl cilvēce šajā problēmā ir bezspēcīga. Atliek vienīgi minēt, kas būs tālāk...”

 

Ņemot vērā informāciju no mūsu raksta (“Steidzīgs jaunums! Mūsu Saule uz mirkli pazuda no kosmosa!” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub82.html[1]), to var izskaidrot ar to, ka vienkārši Baltais caurums uz Saules ir sācis biežāk strādāt ar “sūtījumu ielaišanu” mūsu Saules sistēmā no citām dimensijām. Tajos momentos Saule it kā pazūd no Kosmosa, un rezultātā mēs nesaņem visu saules gaismu.

Bet!

Nevajag aizmirst, kādā momentā mums ar jums palaimējies dzīvot!

Astruss pavēstīja, ka pie mums Saules sistēmā ierodas 12 JAUNAS civilizācijas. (Un mums būs nevis 84 šūnu tipi, bet 96.) Saules sistēmas telpa paplašinās, piepildās ar JAUNĀM enerģijām, matērijām. (Pašreizējā laikā ir tāda ienākšanas attiecība: 70% enerģiju, bet 30% matērijas.)

Turklāt “sūtījumi” iet uzreiz uz visām 11 dimensijām, notiek uzreiz visu dimensiju pārformēšanās.

Bet cilvēkus ne pa jokam biedē sprādzieni debesīs.

18 02 25 01

1. att. Permā, Kazaņā un Jekaterinburgā cilvēki izdzirdēja debesīs dīvainu skaņu, līdzīgu sprādzienam. (http://earth-chronicles.ru/news/2018-02-21-112976)

Un uz jautājumu “Sprādzieni debesīs visā pasaulē. Kas tas ir?” (http://nowosty.info/vzryvy-v-nebe-po-vsemu-miru-chto-eto/), var pateikt, ka tas ir ienākušo enerģiju sadalīšanas pa dimensijām efekts!

 

Mūs jums jau stāstījām, kā izpaužas dimensiju saduras.

(Sk. rakstus “Visumā atveras pilnīgi jauns logs. Ir atrastas mūsu Visuma papildus dimensijas. Kāpēc ar to ir vēlams tikt skaidrībā.” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub66.html[2], “PAR DIMENSIJĀM” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub74.html[3])

Ka pati dimensiju struktūra kontrolē svešu matēriju un enerģiju iekļūšanu viņā.

Tāpēc tamlīdzīgās iekļūšanas vietās arī notiek sprādzieni.

Spilgts piemērs tam - Čebarkuļa meteorīta sprādziens (sk. “Septembrī Saule zinātniekiem uzdeva jaunu mīklu”. http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub73.html[4]).

 

Iznāk, ka mūsu Saule strādā kā muita uz robežas… Un pēdējā laikā viņa ir spiesta saspringti ielaist kravas Bet tad sāk ciest kravu “izlaišana”, tā?

Kādu tad ir izeju no stāvokļa atrast? Loģiski būs atvērt otru muti! Iespējams, uz laiku. Un mēs lasām jaunumu:

 

Saules sistēmā ienākusi “Otrā Saule”? http://earth-chronicles.ru/news/2018-01-31-112340

“Cienījamais astronoms Pols Koks (Paul Cox) jau otro gadu atkārto savu paziņojumu, apgalvojot, ka otrā Saule eksistē un NASA to zina, lūk, tikai stāstīt to pasaulei neuzskata par vajadzību.”

 

18 02 25 02

2. att. Otrā saule atrodas pa labi.

Visdrīzāk šī muita ar pilnu spēku strādā arī uz “ielaišanu” (tad mēs viņu neredzam), un tikai dažreiz uz “izlaišanu”. Bet mēs šos “izlaišanas” momentus redzam kā Otro Sauli.

2018.02.25

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 25.02.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub83.html

Pievienots 25.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/esch-o-solntse

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1453-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-steidzigs-jaunums-musu-saule-uz-mirkli-pazuda-no-kosmosa (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1198-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-visuma-atveras-pilnigi-jauns-logs (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1250-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-dimensijam (Tulk. piezīme)

[4] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1246-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-septembri-saule-zinatniekiem-uzdeva-jaunu-miklu (Tulk. piezīme)