Ņina Terehova - Zemes magnētiskā lauka izmaiņu dinamika gada laikā (2013. g. maijs-2014. g. maijs)

Zemes magnētiskā lauka izmaiņu dinamika pēdējā gada laikā

(no 2013. g. maijam līdz 2014. g. maijam).

Galveno notikumu retrospektīva.

 

Informācija no centra „Līdz-Radīšana” („Со-Творение”), Sanktpēterburga.

Informācijas ikdienas analīze no vietnēm https://www.heartmath.org/research/global-coherence/gcms-live-data/#live-data-spectrogram, http://tesis.lebedev.ru/sun_flares.html ļāva konstatēt kārtējās „dīvainības” Zemes magnētiskā lauka uzvedībā.

1. 2014. g. 15. janvāris – 6. februāris. Polu inversija?

2. 2014. g. 30. aprīlis. Pīķis „Pārstartēšanā”, kura ilgs līdz 2015. g. beigām?

 

Tātad pagājušajā gadā informāciju uz vietni reālā laikā deva divas stacijas, kuras atrodas Kanādā (sarkanā līnija) un Kalifornijā (gaišzilā). Lielbritānija pārstāja dot informāciju uz vietni, bet tās vietā pēkšņi, 30. aprīlī, sāka dot informāciju Jaunzēlande (gaišāka gaišzila līnija) un Lietuva (zaļā). Tas būtiski paplašināja informācijas lauku notiekošā analīzei.

14 06 12 01

1. att. Magnetometra rādījumi no 2013. g. 26. maija līdz 2014. g. 16. maijam

 

1. Parunāsim par polu inversiju.

Uzreiz rodas jautājumi. Kas tas ir – polu inversija? Kādos apstākļos tā ir iespējama? Kad bija pēdējo reizi, un par ko tas izvērtās cilvēcei?

Vikipēdija. “Magnētiskā lauka inversija – Zemes magnētiskā lauka virziena izmainīšanās planētas ģeoloģiskajā vēsturē (tiek noteikta ar paleomagnētisko metodi). Inversijas gadījumā ziemeļu magnētiskais pols un dienvidu magnētiskais pols mainās vietām.”

Kādos apstākļos iespējama?

KF Aizsardzības ministrijas Centrālā kara tehniskās informācijas institūta vadošais zinātniskais darbinieks J. Šalamberidze paskaidro: “Mūsdienu pārpolēšanās modeļi paredz, ka, ja pamata lauka spiegums pietiekami vājināsies un sasniegs vērtības 0,2 - 0,3 no savas vidējās vērtības, tad magnētiskie lauki sāks “drebēt” pastiprinātu anomālu apgabalu ietekmē, nezinot kur viņiem piemesties. Piemēram, ziemeļpols var “lēkšot” līdz vidējiem platumiem, līdz ekvatoriālajiem, un, ja pārlēks ekvatoru, tad notiks inversija.”

1. att. mēs redzam magnetometra mērījumu kopējo ainu par gadu.

2013. g. 8. augustā magnitūda strauji nokritās par 2 reizēm (Kanāda no 230 vien. līdz 100, bet Kalifornija no 100 līdz 50 vien.).

Bet līdz 2013. gada decembrim noslīdēja līdz zemam rekorda līmenim 20 vien. vienlaicīgi – gan pie pola (Kanāda), gan pie ekvatora (Kalifornija), kas praktiski nekad nemēdz būt! Parasti nullei tuva magnitūda ir Zemes ekvatora rajonā, bet polos – maksimāli augsta!

Vēl vairāk, kopš 2013. g. decembra novērojumu stacijas sāka dot magnētiskā lauka NULLES rādītājus Kanādā.

Piemēram, grafikā (2. att., Kanāda – sarkanā līnija) mēs redzam nulles magnitūdu 2013. g. 15. decembrī. Bet no 2013. g. 30. decembra līdz 2014. g. 1. janvārim tur jau veselas trīs dienas ir nulles magnitūda. Bet cilvēki domāja, ka galva sāp no Jaunā gada svinēšanas…

Atcerēsimies, ka 2013. g. 15. decembrī Saules Vēja Ātrums uzlēca no 7 līdz 13 vienībām, turklāt uzliesmojumi uz saules bija nenozīmīgi, klase C. Bet ar tādu pretrunu mēs jau tikām skaidrībā – nesankcionētās plazmas, kura pienāk Zemei, vaininieks ir Jupiters. Pašlaik kosmisko starojumu galvenā masa pienāk Zemei no viņa.

14 06 12 02

2. att. 2013. g. decembris

 

Bet arī Sauli nevar neņemt vērā! 2014. g. 7. janvārī viņa ienesa savu ieguldījumu kopējā perturbācijā…

“MASKAVA, 8. janv. – РИА Новости. Augstākās klases, jauda X, rentgena uzliesmojums notika vakar uz Saules 7. janvāra vakarā, apmēram pēc divām dienām uzliesmojumā izmestais plazmas mākonis sasniegs Zemi un izraisīs magnētisku vētru, РИА Новости paziņoja Rosgidrometa Pielietojamās ģeofizikas institūta (ИПГ) pārstāvis.”

Bet 2014. g. 10. janvārī astronomi pamanīja pavisam neparastu parādību!

“Noslēpumains objekts tika pamanīts 10. janvārī blakus Saulei. Saskaņā ar aprakstiem nofiksētais objekts ir magnētisks burbulis, kurš sasniedz milzīgus izmērus, viņš vairākas reizes pārsniedz jebkuras Saules sistēmas planētas apjomu.

Speciālisti norāda arī uz vēl vienu šī objekta īpatnību – viņš neatstaro gaismu, pat atrodoties Saules tuvumā, kas ir raksturīgi tā sauktajiem melnajiem caurumiem.

Ir atzīmēts, ka “Magnētiskais burbulis tuvojas Zemei no dienvidiem…”

Tajā pašā laikā (no 2014. g. 12. līdz 15. janvārim) Zeme gāja cauri putekļu mākonim no komētas Ison. Šajās dienās nebija pat iespējams noteikt Saules Vēja ātrumu, jo augšējā robeža grafikā gāja ārpus skalas. Atgādināsim – Ison gāja bojā, pietuvojusies Saulei 2013. gada novembra beigās.

Bet no 16. janvāra sākās nesaprotami brīnumi…

No 16. līdz 28. janvārim kāds “notikums, vērsts no dienvidiem”, papildināja magnētiskā lauka jaudu Kalifornijas rajonā. Un tā, ka ekvators sāka uzvesties kā pols…

Atcerēsimies J. Šalamberidzes izteikumu “Piemēram, ziemeļpols var “lēkšot” līdz vidējiem platumiem, līdz ekvatoriālajiem, un, ja pārlēks ekvatoru, tad notiks inversija”.

Protams, mūsu rīcībā nav pilna datu komplekta šajā jautājumā, bet, ja paskatāmies uz 3. att., tad pilnīgi rodas sajūta, ka notika pola magnētiskā inversija 2014. g. 16. janvārī.

(Starp citu, tūlīt pat sāka birt zvani no cilvēkiem par problēmām jostasvietā un kaklā… Faktiski, kāds gan brīnums, iespējams, “viss apgriezās ar kājām gaisā”…)

14 06 12 03

3. att. 2014. g. janvāris

 

29. janvārī magnētiskā lauka datu NAV vispār (tukšs, nulle)! (Iespējams, tā ir Magnētiskā burbuļa iedarbība.)

14 06 12 04

4. att. 2014. g. februāra sākums

 

Kas šajā laikā notika ar mūsu planētas magnētisko lauku, zina tikai Dievs. Iespējams, tā arī bija polu inversija, kura ilga 21 dienu.

Lai atbildētu uz jautājumu, kad notika iepriekšējā polu inversija uz Zemes un par ko tas izvērtās cilvēcei, griezīsimies pie Helmholcas vācu pētniecības centru asociācijas (Helmholtz Association of German Research Centres) (precīzāk, tajā ietilpstošā Zemes zinātņu centra (GFZ German Research Centre for Geosciences)) zinātnieku raksta. Viņi ir izpētījuši Melnās jūras dibena nosēdumu proves un izdarījuši sekojošu secinājumu:

“Pavisam nesen Zemes magnētiskais lauks, iespējams, bija 20 reižu vājāks. Tikai pirms 41 tūkst. gadu kompasa adata uz mūsu planētas rādītu uz dienvidiem – kā pašlaik uz Marsa.

Pētnieki Norberta Novačika (Norbert Nowaczyk) un Helges Arca (Helge Arz) vadībā konstatēja, ka Zemes magnētiski poli toreiz ir mainījušies vienkārši rekorda ātrumā!

Izmainīta polaritāte ilgusi tikai 250 gadu.

Starp citu, izņemot krasu temperatūras izmainīšanos Grenlandē, nekādu katastrofisku seku ne klimatam, ne bioloģiskajai daudzveidībai no magnētiskā lauka vājināšanās un vulkāna izvirduma nez kāpēc nebija.

Pats interesantākais ir kas cits: pēc visiem aprēķiniem iznāk, ka šīs tūkstošgades ceturtdaļu laika magnētiskais lauks ir bijis divdesmit reizes vājāks par pašreizējo. Datoru industrijai ir paveicies: ja tā attīstītos tajā laikmetā, tai būtu lemts mūžam palikt uz lampām, tāpēc ka uz Zemi nonākošās kosmiskās radiācijas līmenis briesmīgi sarežģītu neekranētu tranzistoru mikroshēmu darbību.

Aprakstīto dramatisko notikumu rezultātā konstatēts radioaktīvā berilija-10 un oglekļa-14 pīķis tā laika ledus provēs.

Turklāt provju izpēte parādīja, ka pirms 39 400 gadiem, tas ir, tuvu magnētiskā lauka izmaiņai, ir notikušas arī citas katastrofas – piemēram, vulkāna izvirdums Itālijā, kurš atmosfērā iznesa 350 km2 pelnu. Tiesa, tiem nebija dziļas ietekmes, salīdzinot ar citiem faktoriem, kuri iedarbojās uz atmosfēru tajā laikmetā.

Bet ir arī citi jautājumi. Atcerēsimies hipotēzi, kura apgalvo, ka magnētisko polu maiņas laikā Zemes magnētiskais lauks ir tik vājš, ka strauji pieaugušajai radiācijai ir nopietni jākaitē visam dzīvajam un jāved pie daudz ievērojamākām sekām. Piemēram, tika apgalvots, ka, ja kas tāds notiktu mūsu dienās, cilvēce izjustu globālu katastrofu, bet varbūt arī ietu bojā.

Bieži tiek apgalvots, ka magnetosfēra nodrošina aizsardzību, bez kuras dzīvība uz Zemes nevarētu eksistēt.

Kā to visu savienot ar 250 gadu ilgu magnētiskā lauka kritumu par divdesmit kārtām, kurš neveda ne pie kādām masveida sugu izmiršanām? Vēl vairāk, parasti magnētiskajā ekvatorā magnētiskā lauka spriegums ir divreiz mazāks nekā polos. Kur tad sugu bojāejas pēdas tā rajonā lauka vājināšanās par trīsdesmit kārtām apstākļos? Jo šeit, starp citu, ir dzīvojušas desmitiem paaudžu Homo Sapiens – būtnes, kuras tiek uzskatītas par visai vārīgām pret radiāciju.”

Žurnāls Earth and Planetary Science Letters. Sagatvots pēc Phys.Org materiāliem.

 

Kāds tad secinājums izriet no tā visa?

Nevajadzētu gaidīt globālas katastrofas!

Turpinām DZĪVOT, ATTĪSTĪTIES, AUDZINĀT BĒRNUS utt. un tml.…

 

2. Ko tad mēs nosaucām par “pārlādes pīķi”?

Tālāk notikumus koriģē planētu Lielais Krusts (Urāns-Jupiters-Marss-Plūtons) kardinālās zīmēs. Kosmiskā rezonanse – 1 mēnesis uz vienu vai otru pusi no datumiem 2014. g. 20.-24. aprīlis. “Tas paredz rezonanses seismisku aktivitāti, vulkānu sprādzienveidīgus izvirdumus, stipras, destruktīvas zemestrīces ar magnitūdu, lielāku par 7-8.”

2014. g. 30. aprīlī mēs redzam dīvainu “zobu” kopējā grafikā. (5. att.)

14 06 12 05

5. att. Dīvains “zobs” 2014. g. 30. aprīlī

Tās dienas magnitūda “lēkšo” no 0 līdz 200 vienībām burtiski katru stundu un izskatās kā skaists tauriņš (6. att.)

14 06 12 06

6. att. 2014. g. 30. aprīlis, grafiks “pa stundām”

(Kā šos magnētiskā lauka lēcienus jūt cilvēki: “it kā kāds ar karoti maisa smadzenes, stipri zvana ausīs, aizkrita ausis, paplašināšanās sajūta galvā, gluži kā ragi būtu uzpampuši no abām pusēm (vai no vienas), pat nedaudz sāpēja šīs vietas”, “Man galva bija bumbiera formā, tagad ir kļuvusi spaiņa formā”, “visu aizmirstu, pat tā jocīgi sāc par sevi domāt”. Praktiski visi žēlojās par redzi – stipri kritusies, it kā izfokusējusies.)

Kas tad notiek? Ir sākusies “smadzeņu mazgāšana” visiem planētas cilvēkiem? Turklāt vienlaicīgi. Tieši tajā dienā, 30. aprīlī, Jaunzēlandes un Lietuvas stacijas arī sāka dot savu informāciju uz vietni, kas paplašināja ainu...

Piedāvājam jums notiekošā skaidrojumu, kurš tika dots Aštara Šerana čenelingā jau 2012. g.

“Ir zināms, ka atmiņai ir elektromagnētisks pamats. Magnētisko lauku (ML) var salīdzināt ar lielu informācijas uzkrājēju. Zemes magnētiskais lauks ir daudz lielāks, nekā mēs sev stādāmies priekšā. Ir Zemes ML, Jupitera ML, Saules ML, Saules sistēmas kopumā ML utt.

Visi ir dzirdējuši vārdus “Akašas Hronikas”. Akašas Hronikās tiek ierakstīti VISI notikumi, jūtas, domas un pārdzīvojumi, kuri pieder būtnei, kura jebkad bija iemiesota uz Zemes.

Bet! Ir jāsaprot, ka arī Akašas Hronikām ir sava struktūra!

Var teikt, ka (4D) “Akašas Hronikās” atrodas “patiesība un vienīgi patiesība”. Tā atrodas 4. dimensijā. Šī bāze ir strukturizēta, un kļūdas ir novietotas sadaļā “Epohālās kļūdas”. Tā ir Aizgājušo pasaule.

Bet! Ir 3. dimensijas (3D) Zemes Informācijas Glabātuve, kura kardināli atšķiras no Akašas Hroniku Lielās Bibliotēkas 4. dimensijā ar to, ka tā NAV strukturizēta.

Tas ir cilvēces zināšanu, domu un jūtu aktuālais līmenis. Tas, ko cilvēce zina par vēsturi, vai domā, ka zina, atrodas tajās. Tas ir ļoti vienkāršs apraksts, lai paskaidrotu procesus, kuri notiek globālā līmenī.

Tātad magnētiskais lauks – tas ir momentuzņēmums no apziņas stāvokļa, kurā atrodas cilvēki.

Zemes Magnētisko Lauku var salīdzināt ar datora cieto disku. Meli un krāpšana sistēmai skaitās vīruss. Ja jūsu datorā ir vīruss, jūs agri vai vēlu formatēsiet cieto disku un no jauna ielādēsiet sistēmu. Analoģiski pašlaik notiek uz Zemes, viņa pārstartē savu Sistēmu.

Akašas Hronikas (4D) turklāt spēlē sākotnējās kopijas, kura nebija vīrusa bojāta, lomu.

Zemes Magnētiskais lauks gatavojas šai pārstartēšanai, kura var notikt jebkurā laikā, saskaņā ar Dievišķo plānu periodā no 2007. gada beigām līdz 2015. gada beigām.

Zeme iegūs papildus jaunu, uzlabotu operētājsistēmu 5D, 3D vietā.

Zemes jaunais Magnētiskais lauks jeb jaunā operētājsistēma ļaus viņai pilnīgi atklāties Visumam. Un tas viss jau notiek. Kosmiskos mērogos šis process ilgst sekundes daļu, bet jums tas var izlikties kā mūžība...”

Kāpēc ir atmiņas zudumi? Ir iznīcinātas saiknes, bāzes apstrādātie gabali ir pārvietoti tiem noteiktajā vietā vai sadaļā “kļūdas”...

Vecie dati vēl ir pieejami, bet vairs ne VISI. BET PILNĪBĀ BĀZE BŪS “ izlabota” uz 2015. g. beigām!

2014. g. 30. aprīļa diena ir ļoti līdzīga “tauriņam”, kurš, redzams, simbolizē Pārstartēšanas noslēdzošo etapu.

Tātad ir kolapsējušās telps 3D un 4D (2012. g. decembris).

Tiek uzģērbta jauna operētājsistēma 5D, kur ir visas cilvēces vecās iestrādes un ir pievienotas mūsu radītās jaunās, bet melu vīruss ir nonācis savā vietā, sadaļā “Kļūdas”.

Zeme paaugstina savas enerģijas, bet Zemes magnētiskais lauks kļūst arvien vājāks, caurlaidīgāks. Pie nullei tuva magnētisma pieejamākas kļūst Akašas Hronikas. Patiesība iznāk Gaismā pati par sevi!

VISS SLEPENAIS KĻŪST ATKLĀTS!

Jautājums ir, vai mēs tam esam gatavi? Vai esam gatavi uzzināt patiesību, piemēram, visu par R. Kenedija nāvi?

Apziņa – tā ir objekta kopīgā reakcija uz informācijas lauku. (G.P. Grabovojs (Г.П. Грабовой))

Mūsu apziņa un mūsu ķermenis ir cieši saistīti ar Zemes Magnētisko Lauku, pat vairāk, nekā mēs domājam.

Zemes Magnētiskais Lauks pašlaik ir ļoti nenoturīgs!

Mēs ik dienu grafikos atsekojam ļoti krasus magnitūdas lēcienus (sk. 7.-9. att.) Saprotams, ka tas stipri atspoguļojas mūsu pašsajūtā un sociālajā dzīvē!

Labi jaunumi:

1. PATIESĪBA kļūst caurspīdīga. Mums atliek tikai IZVĒLE.

2. Ir saprotams cēlonis globālajām problēmām ar veselību – magnētiskā lauka lēcieni. Tie turpināsies līdz 2015. gada beigām. (Redzes izfokusēšanās sajūta izskaidrojama ar to, ka mēs saņemam daudz lielāku informācijas apjomu, bet nespējam to pagaidām uztvert. Atmiņa kļūs nevajadzīga, mēs vienmēr ZINĀSIM to, ko vajag attiecīgajā momentā...

Pašas ievainojamākās sistēmas pašlaik – tā ir sirds un asinsvadu sistēma.

Padoms iepriekšējais – veselīgs dzīvesveids, garīgā izaugsme, uzņemties atbildību par visu izdarīto uz sevi.)

14 06 12 07

7. att. 14.05.04. – Uz nulles ir Jaunzēlande

 

14 06 12 08

8. att. Lietuva nullē 7.-8. maijā, bet 1. jūnijā visas stacijas atzīmēja krasu ML kritumu, izņemot Lietuvu

 

14 06 12 09

9. att. Tā izskatās “nulle” 2014. g. 1. jūnija grafika spektrogrammā

 

P.S. Zemes magnētiskais lauks pēdējo gadu laikā ir ievērojami samazinājies. Un varētu domāt, ka cilvēces zināšanu aktuālais līmenis ir samazinājies, bet viss nav tik vienkārši.

Cilvēku, dzīvnieku un augu apziņas režģi ir Zemes magnētiskā lauka komponentes, un jebkuras sugas izzušana ir lauka izmaiņu cēlonis.

 

Pievienots 12.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/dinamika-izmeneniy-magnitnogo-polya

Tulkoja Jānis Oppe