Евгения Горева Идеальный партнер по Знаку Зодиака

Jevgēnija Goreva - Ideālais partneris pēc Zodiaka Zīmes

18 12 11 01Vai eksistē iespēja noteikt – tas ir ideālais partneris pēc Zodiaka vai ne?

Es, godīgi sakot, ideālajiem vispār neticu. Taču ticu vienai vienkāršai metodikai – astroloģiskajai. Un ne vienkārši ticu, bet izmantoju to jau vairāk nekā 25 gadus.

Kā noteikt attiecību pamata tipu pēc horoskopa? Var noteikt pašā vispārīgākajā viedā – kas ir šis cilvēks man, mūsu attiecību pamata tēmu, vienu no divpadsmit iespējamajām.

Vajag tikai uzzināt – kāda pēc skaita otra cilvēka Zodiaka Zīme ir no manas.

18 12 11 02

Piemēram, jūs – Auns, bet jūsu potenciālais partneris Lauva. Sākat skaitīt no savas Auna Zodiaka Zīmes līdz Lauvai. Auns – 1, Vērsis – 2, Dvīņi – 3, Vēzis – 4, Lauva – 5. Piektā zīme!

Arī jebkurai citai Zodiaka Zīmei – sava Zīme vienmēr ir pirmā, bet tālāk secīgi ejiet pa Zodiaka apli un aizskaitiet līdz jūs interesējošajai Zīmei. Rezultātā – dabūjat tās kārtas numuru attiecībā pret savu Zodiaka Zīmi.

Un tagad piedāvāšu nelielu, shematisku traktējumu:

Saturs

1. zīme no jūsējās

2. zīme no jūsējās

3. zīme no jūsējās

4. zīme no jūsējās

5. zīme no jūsējās

6. zīme no jūsējās

7. zīme no jūsējās

8. zīme no jūsējās

9. zīme no jūsējās

10. zīme no jūsējās

11. zīme no jūsējās

12. zīme no jūsējās

 

1. zīme no jūsējās

– tā pati Zodiaka zīme. Partneris palīdz jums labāk saprast sevi pašu, skatoties uz viņu, jūs varat redzēt savas izpausmes. Ja viņš pēc datuma ir dzimis agrāk par jums – rāda jūsu apslēptās īpašības, ja vēlāk (viņa dzimšanas diena ir pēc jūsējās) – kaut ko, ko jums vēl stāv priekšā atklāt. Un jūs šim cilvēkam nesat sevī to pašu funkciju, to pašu uzvedni – 1. zīmi.

18 12 11 03

 

2. zīme no jūsējās

– šajās attiecībās galvenā tēma jums būs materiālie jautājumi, jums būs vajadzība pēc šī cilvēka matērijas un finansēm. Varat pat uztvert viņu kā savu enerģētisko un barošanās bāzi (plašā nozīmē). Šis cilvēks arī aktivēs jūsu talantus, veicinās izpeļņu. Bet jūs viņam esat 12. zīme.

 

3. zīme no jūsējās

– tās ir vieglas attiecības, tuvas, biedriskas. Jūs it kā esat uz viena viļņa, it kā izauguši uz vienām grāmatām, filmām, kaut arī varat atšķirties par paaudzēm. Jūs labi saprotat viens otru. Ar šo cilvēku ir labi kontaktēties, kad gribat, lai jūs saprastu. Bet jūs viņam esat 11. zīme.

 

4. zīme no jūsējās

– šis cilvēks ir tuvs jums dvēseliski, it kā jūs viņu sen pazītu. Var būt līdzīgs kādam no jūsu vecākiem. Ar tādu cilvēku gribas kopā dzīvot, vienā telpā. Bet jūs viņam esat 10. zīme.

18 12 11 04

 

5. zīme no jūsējās

– tas ir cilvēks, ar kuru var līksmoties un no kura jūsu sirds dzied, it kā būtu pienākuši svētki. Neatkarīgi no dzimuma un vecuma jūs varat būt iemīlējušies šajā cilvēkā, un šīs attiecības jūs iedvesmo, izpauž jūsu radošās jūtas. Bet jūs viņam esat 9. zīme.

 

6. zīme no jūsējās

– šis cilvēks jūsu dzīvē ienes sakārtotību un racionālismu. Ar viņu jums var būt aktuālas tēmas: veselība, darbs, savstarpējā palīdzība cīņā par dzīvi. Šis cilvēks prasa no jums vairāk kārtības, savu darbību apjēgšanas, bez kā grūti sasniegt mērķus. Bet jūs viņam esat 8. zīme.

 

7. zīme no jūsējās

– jums pretējā zīme, tāpat kā jūs viņam. Ar šo cilvēku jums dots izzināt pretstatu vienotību un cīņu. Apgūt papildināmības principu, kas tad arī ir īstā jēga partnerībai starp cilvēkiem. Jūs esat pavisam dažādi – vajag pacietību un savstarpējo cieņu, lai sakari būtu ilgi. Bet jūs viens otram esat ļoti noderīgi.

18 12 11 05

 

8. zīme no jūsējās

– šis cilvēks var jūs izmainīt pilnīgi. Ar viņu var piedzīvot nopietnas iekšējas krīzes un transformēt savu personību. Ja jūs ļausiet viņam un atklāsieties. Jo sevis un savu iepriekšējo pamatu zaudējums taču nav cilvēkiem ar vājiem nerviem. Tieši par šīm attiecībām: “Tas, kas mūs nesalauž, padara mūs stiprākus.” Bet jūs viņam esat 6. zīme.

 

9. zīme no jūsējās

– šis cilvēks ir aicināts paplašināt jūsu dzīves apvāršņus, ienest tajā ko jaunu: citu kultūru tradīcijas, enerģiju un informāciju. Vai pat augstākas vibrācijas. Ar viņu jums var būt ļoti interesanti, neparasti. Viņš jūs vilks uz kustību uz priekšu, ceļojumos, ezotērikā, sociālajā progresā. Jūs viņam esat 5. zīme.

 

10. zīme no jūsējās

– šo cilvēku jūs varat uztvert kā priekšnieku, kuram ļauts runāt ar jums no augšas, dot norādījumus, virzīt jūs uz vieniem vai otriem mērķiem. Viņš uzdod jums uzdevumus, kuri vajadzīgi jūsu Gara tīrīšanai. Un jūs viņu nevarat neuztvert. Bet jūs viņam esat 4. zīme.

18 12 11 06

 

11. zīme no jūsējās

– tas ir jūsu Draugs, vārda vistiešākajā nozīmē. Ar šo cilvēku jums gribas būt brīvībā, kopā sapņot, būvēt plānus, runāt par nākotni. Atrasties kopīgā draudzīgā laukā, radīt interešu grupas ar tādiem pašiem domubiedriem. Bet jūs viņam esat 3. zīme.

 

12. zīme no jūsējās

– tas ir cilvēks, ar kuru jums ir kāda karmiska saikne. No saziņas ar šo cilvēku jūs jūtaties dziļāki, gribas nošķirties, padomāt par dzīvi, par svarīgākām lietām, par visas šīs esības jēgu. Jūs šajās attiecībās esat nesavtīgi, un pat pašaizliedzīgi. Bet jūs viņam esat 2. zīme.

Novēlu jums jaunus atklājumus savās attiecībās.

Par tēmu – rubrika ATTIECĪBAS[1], šeit ir gan stāsti no dažādiem iemiesojumiem, gan Taro, gan Astroloģija

 

Pievienots 11.12.2018

https://gor-evgeniya.ru/idealnyiy-partner-po-znaku-zodiaka/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/attiecibas (Tulk. piezīme)