Валентина Талубьева – Расширение сознания...

Valentīna Talubjeva - Apziņas paplašināšanās...

Apziņas paplašināšanās rada dabas parādību izpratni

19 07 05 01

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Otrdien vakara praktiskajā nodarbībā tika iztirzāta ļoti interesanta tēma par dabas stihijām un mūsu mijiedarbību ar tām un planētu kopumā. Sakarā ar to es arī nolēmu palūgt Garīgajiem Skolotājiem izskaidrot, kā viņi attiecas pret mūsu mēģinājumiem iejaukties, vadoties pēc brīvās gribas, planētas klimatiskajos procesos.

***

Vēstījums 2019.07.04.

Dārgie Augšupceltie Skolotāji, atļaujiet parunāties ar jums, lai noskaidrotu dažus jautājumus, kas radās vakara praktiskās nodarbības gaitā ar Natāliju Koteļņikovu 2019.07.02. Runa bija par planētas stihijām un par to, ka daudz dabas kataklizmu notiek uz Zemes. Viena no dalībniecēm painteresējās, kā var uzlabot planētas stāvokli un kā mēs varam viņai tajā palīdzēt. Meditācijas procesā Natālija uzdeva šo jautājumu Garīgajiem Skolotājiem, un viņi atbildēja, ka vajag pieņemt visu, kā ir, samierināties un atlaist situāciju.

Es kopumā Skolotājiem piekrītu, bet gribētos noskaidrot dažas nianses.

Mēs sveicam tevi un sūtām mīlestības/gaismas enerģiju plūsmu, lai tā atbrīvotu tevi no nevajadzīgām piesaistēm, pieslēgumiem un tu sajustu sevi, kā no jauna iesaistītu, apzinošos, brīvu, viegli elpojošu visuma kosmiskajos ritmos.

Pateicos. Pieņēmu, izjutu, nomierinājos.

Klausāmies tevi.

Stihijas ietekmēt mēs tiešā veidā nevaram. Visi mēģinājumi izmainīt laikapstākļus ar cilvēku darbību pie klimata uzlabošanās pagaidām nav vedusi. Sēdēt saliktām rokām, pieņemot visu, kā ir, – tā neapšaubāmi ir pareiza pozīcija, tikai cilvēkiem gribas labāku likteni sev un planētai?

Mēs saprotam jūsu ieinteresētību klimata uzlabošanā uz planētas, jo bailes nonākt stihiju plosīšanās epicentrā jums pagaidām vēl ir lielas un rodas no jūsu neapzināšanās un duālā skata uz visu, kas ir. Nav iespējams ar trīsdimensiju apziņu apjēgt esības daudzdimensionalitāti, un tikai no viengabalainā stāvokļa sāk noskaidroties tie momenti, uz kuriem jūs koncentrējat uzmanību. Tāpēc apziņas paplašināšanās ļauj iziet uz dziļajiem jēgas izprašanas līmeņiem par procesiem, kuri jūs pavada uz Zemes, kamēr jūs esat iemiesoti, tajā skaitā arī par dabas parādībām. Jo jums daudziem taču prioritātes ir sakārtotas, vadoties pēc matricveida uzskatiem, no duālās apziņas, kad ārējais iznāk pirmajā vietā, bet iekšējais – otrajā, kas pārkāpj likumu: kas iekšpusē, tas arī ārpusē, kas augšā, tas arī lejā. Šādā kontekstā apziņa ir prioritārā, bet matērija – tikai jūsu domu un emociju atvasinājums, vai ne tā?

Tieši tā.

Un jūs to bieži aizmirstat, darbojoties neapzināti, pēc inerces, – gan domās, gan emocijās, gan rīcībā. Rezultātā radāt telpas, šablonus, piesātinātus ar zemu vibrāciju enerģijām, radot piltuves, vērstas uz zemākiem blīvumiem. Jo stihiju elementāļi taču ir tieši tie apziņas līmeņi, kuri vada visus dabas procesus uz Zemes. Bet, tā kā vibrācijas, kas nāk no trešās dimensijas, tomēr ir nedzimtās otrās dimensijas “iedzīvotājiem”, tad viņi vienā vai otrā veidā mēģina neitralizēt svešu enerģiju iebrukumu, un labākais paņēmiens atbrīvoties – izraisīt stihiskus telpas harmonizācijas procesus. Tāpēc gan plūdi, gan sausumi ar ugunsgrēkiem, gan zemestrīces, gan pat vulkānu izvirdumi – tās visas ir iespējas vest pie harmonijas planetāro dzīvi kopumā. Tādā veidā Zeme attīrās no tām enerģijām, kuras dara viņu smagnēju, blīvējot apziņu. Māmuļa-Zeme ir organisms, kurš dzīvo saskaņā ar visuma ritmiem. Viņa jūt ugunīgo kosmisko enerģiju pieplūdumu, viņas apziņa ir gatava to pieņemt, atšķirībā no cilvēku apziņas, kura pretojas šai plūsmai.

Tieši cilvēka saprāts, noskaņots dzīvot vecajās paradigmās, rada šķēršļus pirmām kārtām sev, nepieņemot visu, kas notiek uz planētas, kā attīrošus procesus. Tāpēc jūsu kā gaismas darbinieku, to, kas ir pamodušies un iet avangardā, uzdevums ir iemācīties aiz visa, kas notiek jūsu dzīvē un kopumā uz planētas, ieraudzīt atjaunošanās un radīšanas procesus, pat ja jums šķiet, ka tas tā nav, jo jūsu prāts vienmēr pretosies tādām evolucionārām izmaiņām.

Jūsu zināšanu arsenālā ir daudz instrumentu, kuri var palīdzēt paplašināt apziņu līdz kvantu stāvoklim, un tad jums nenāksies atrasties neziņā un just bailes, kuras izraisa stihiskas nelaimes, jo daudzi no jums jau var haosu pārveidot kārtībā un tumsu gaismā, sākot ar sevi. Ar to jūs palīdzēsiet planētai. Jo viņa taču ir saistīta ar jums visos apziņas līmeņos, un, jo augstāka ir jūsu apzinātība, jo vieglāk ir Māmuļai-Zemei, viņas Gaijas apziņai, atrodoties tandēmā ar cilvēku apziņu.

Tāpēc, kad jūs jautājat, kā es varu palīdzēt planētai, mēs atbildam, ka sākt vajag ar sevi, pieņemot Plūsmu, kura nāk no Avota uz planētu, ar mīlestību, pazemību un pateicību. Nomierināt viņu – jūsu uzdevums. Nolaist prātu sirdī – jūsu uzdevums. Dzīvot no garīgās sirds – jūsu uzdevums. Tad tur, kur jūs dzīvojat, būs gaiši un priecīgi, piepildīsies ar mieru un harmoniju, jo jūsu iekšējais stāvoklis radīs apstākļus tās izpausmei.

19 07 05 02

Zeme ir skaista un harmoniska, elpo ar mīlestību un silda ar siltumu katru, kurš ir pateicīgs un mīl viņu. Savienojieties vienotā ritmā ar planētas kosmisko ritmu, kļūstiet par vienotu Avota Gaismas/Mīlestības Plūsmu, un jūs iemantosiet sevi un jauno Zemi – to paradīzes dārzu, par kuru jūsu dvēsele sapņo kopš Pirmavota.

 

Pievienots 05.07.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/rasshirenie-soznaniya

Tulkoja Jānis Oppe