Валентина Талубьева - Обсуждение с Наставниками занятий в Школе СК

Valentīna Talubjeva - Apspiežam ar Audzinātājiem nodarbības SK Skolā

17 12 14 01

Autors Valentīna Talubjeva

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Noskatījos šodien 6 nodarbības, veicot visas meditatīvās prakses, Zinu, ka ne reizi vien atgriezīšos pie šī materiāla. Un, protams, daudz ko izmantošu biolauka koriģēšanas ikdienas praksē. Meditācija, savienojoties ar AEs, 5. dimensijas Zemes aina un ieiešana Dvēseles Templī jaunā apziņas līmenī manu jutīgo uztveri pastiprināja tādā pakāpē, ka, kad Ercenģeļa tēls uz troņa pavērās manu acu priekšā, es apzinājos, cik augstu esmu pacēlusies savu augstāko aspektu apzināšanā. Bērna mīlestības un godbijības jūtas pret vecākiem vienkārši pārpludināja mani. Bet, kad Viņš paņēma mani uz rokām, es sāku raudāt, jo mīļajos apskāvienos man kļuva tik labi, gaiši un mājīgi… Es sajutu, ka esmu aizsargāta, un tādu mīlestību un saplūšanu Vienā, ka vārdos šo laimes stāvokli neaprakstīt. Un tajā pašā laikā es sajutu savu daudzimensionalitāti, apzinoties, ka gan mazs bērns siltos vecāku apkampienos, gan majestātiskais Eņģelis uz troņa – tas viss ir Es Esmu, tas viss ir manas dvēseles aspekti. Es vienlaikus esmu klātesoša visur un vienmēr.

Kāda tad ir manas dvēseles misija? To es uzzināju no čenelingiem ar saviem audzinātājiem, un noteikti par to uzrakstīšu, jo izteikt to, kO un kĀ viņi saka, vienkāršā apziņas stāvoklī nav iespējams. Tikai transmeditācijas stāvoklī var izdzirdēt, ieraudzīt, sajust to, kas nāk no dvēseles. Jūs to lieliski zināt, manu dārgo Skolotāj. Sniegšu vienu no pēdējiem čenelingiem, kuru es ierakstīju 2017.11.06. Radās daži jautājumi sakarā ar iepriekšējā dienā notikušo nodarbību SK Skolā, un man sagribējās izdzirdēt savu garīgo audzinātāju viedokli. Starp citu, 7. nodarbības programmā ir pieteiktas prakses, lai attīrītos no baiļu enerģijām. Tad, lūk, šajā seansā tās arī sniedza dažas uzvednes, kā izdziedināt manas bailes.

 

Dārgie Audzinātāji, atļaujat parunāties ar jums?

Mēs klausāmies tevi.

Vai man ir noskaņa uz kontaktu?

Jā, tā tas ir.

Vai ir vajadzīgi papildus noskaņojumi un meditācijas?

Tu jau esi noskaņota un atrodies Plūsmā.

Es priecājos jūs sveikt, sūtot gaismas/mīlestības plūsmu no savas sirds.

Dārgā, arī mēs sūtām tev mīlestības plūsmu. Sajūti mūsu klātbūtni ar katru savu šūniņu un savienojies staros, kuri vērsti uz tevi. Tās ir uz šodienu tās domu paketes, kuras atpakosies pakāpeniski mūsu seansa procesā. Bet, tā kā tu esi daudzdimensionāla un jūti šo daudzimensionalitāti visos klātbūtnes ķermeņos, ne tikai zemākajos, bet arī augšējos, tad Plūsmas enerģija darbosies vēl vairākas dienas, lai notiktu mīksta programmu iezemēšanās un tu neizjustu emocionālu un fizisku diskomfortu, kad šīs programmas ieies tevī.

Vai šīs programmas ir dziednieciskas?

Protams, tas tā ir. Bet atšķirībā no tām programmām, kuras tev tika dotas agrāk, kad tu strādāji ar cilvēkiem, šīm programmām ir individuālākas īpašības, un tās pirmkārt ir vērstas uz to, lai tu iegūtu stabilu balansu un kļūtu par pašregulējošos sistēmu. Citādi sakot, lai tu varētu visu savu gaismu turēt augstu, nenolaižoties zemās vibrācijas tādā mērā, ka pēc tam tev nākas diezgan ilgi atjaunoties. Turklāt šo zemo vibrāciju enerģijas pēdas tavos ķermeņos paliek pat pēc tam, kad tu ikdienas attīries, un enerģētiskās sistēmas atjaunošanās notiek gandrīz līdz nepieciešamajam līmenim. Šīm pēdām ir karmiska daba un vērsums, tas ir, bez enerģētiskās informācijas lauka attīrīšanas ir nepieciešama arī dzimtas līmeņa karmas pēdu attīrīšana. Tikai šajā gadījumā tu nepieķersi zemu vibrāciju enerģijas, kad kontaktējies ar ārējo telpu, bet tā savukārt ir urbānisma vide un sociums, tas ir, cilvēku attiecības.

Tātad tas, ka es pastāvīgi pārkāpju robežas, neapzināti iejaucoties cilvēka personiskajā telpā, ir karmiska programma?

Arī karmiska tajā skaitā, jo, kas ir karma, jūsuprāt?

Manā izpratnē – tas ir cēloņu-seku saikņu mehānisms, un pirmkārt enerģētiski parādi, kuri attiecas uz cilvēku kā personību un kurus viņš ir dabūjis, pārkāpjot kosmiskos likumus, apzināti vai neapzināti, šajā vai iepriekšējos iemiesojumos.

Principā cilvēka līmenī tu pareizi saproti Karmas likumu, bet dvēseles/gara līmenī šis likums tiek traktēts nedaudz citādāk. Šeit ir jāatceras par reinkarnāciju cikliem, kādēļ vispār šis process cilvēkam un viņa būtībai ir vajadzīgs kopumā. Vai var izvairīties no tāda bezgalīga, no zemes gadu skaitīšanas skatpunkta, cikla, tāpēc ka dimensijās augstāk par sesto karmas jēdziens neeksistē, kā, starp citu, arī laika un telpas jēdzieni, jo būtnēm, kurs atrodas šajās pasaulēs, tāda pieredze nav vajadzīga.

Patiecos, dārgie audzinātāji.

Gribu uzzināt jūsu viedokli par vakardienas nodarbību (2017.11.05) Sanata Kumaras Skolā un par to, kas ar mani notika šīs nodarbības gaitā, tas ir, jūsu attieksmi pret šo situāciju no viengabalainas uztveres pozīcijas.

Dārgā, nekā pārāk ordināra nenotika šajā nodarbībā, kā, starp citu, arī tavā dzīvē. Tas no viengabalainā pozīcijas tā ir redzams. Viss ir mācības un pieredzes apgūšana samērā ar šo mācību iziešanu.

Bet vai tad mikrofona ieslēgšana un ieiešana vebināra istabā ar balsi, nemaz nerunājot par vebkameru, ir ordinārs gadījums?

Un kur tu ieraudzīji absurdu? Tajā, ka notika spontāna tavas būtības iekļaušanās apmācības procesā? Jeb tava personība un ego ieraudzīja draudus sev?

Visdrīzāk pēdējais. Esmu izkritusi no sociuma tādā mērā, ka pat tādās nodarbībās parādās bailes izteikt sevi publiski. Acīmredzot bailes “izpaust sevi publikas priekšā” ir klātesošas manī ģenētiskā līmenī apriori. Jo nav taču nejaušība, ka es vienmēr esmu kautrējusies no tādas sevis izpaušanas un, kā varēju, centos pārvarēt šīs bailes, kad vēl kā pusaudze, 12-13 gadu vecumā, sāku apmeklēt nodarbības, kuras palīdzēja pārvarēt manu kautrīgumu. Sākumā apmeklēju nodarbības korī, pēc tam nodarbojos ar dejām, un tikai 28 gadu vecumā sāku dziedāt solo lielai auditorijai. Un tomēr bailes, apzinos, ir palikušas līdz šim laikam. Es, protams, labi saprotu, ka tie ir mani kompleksi, kuri nāk ne tikai no bērnības, bet arī no pagājušajiem iemiesojumiem, ka, ja neatklāt šī nepilnvērtības kompleksa cēloni tagad, tad es nevarēšu vadīt seansus ar cilvēkiem tiešsaistē. Es baidos no tā, kādu iespaidu radīs mani vārdi, manas zināšanas, prasmes, galu galā, mana āriene, kaut arī apzinos, ka tam nav nekādas nozīmes dvēselei. Man ir kauns izskatīties nejēdzīgi, un man līdz šim laikam ir svarīgs sabiedrības viedoklis. Manī, izrādās, vēl ir klātesošas bailes izgāzties (“ударить в грязь лицом”), bet tas ir teicamnieka sindroms un paaugstināta sava svarīguma sajūta, tas ir, atkal iejaucas lepnība, bet tā ir personības ego programma.

Dārgā, lūk, redzi, cik visu labi tu saproti un apzinies. Tagad tikai vajag iziet no šīm karmas programmām. Regresīvās terapijas vai hipnoterapijas metodes ir viens no labākajiem paņēmieniem atrast šo kompleksu cēloni, jo vienkārši pārvarēt un apspiest stresus, kuri rodas situāciju rezultātā, kad vajag uzstāties publikas priekšā, citādi sakot, cīnīties ar bailēm tādā veidā, ir tikai pagaidu uzlabojums, bet ne uzdevuma atrisinājums kardināli.

Un ko jūs liekat priekšā? Meklēt speciālistus, kuri palīdzēs uz visiem laikiem aizvākt šo kompleksu?

Protams, tas tā ir. Jo pašai taču tev pagaidām nav pa spēkam iziet uz cēloni, izmantojot, piemēram, Akašas Hronikas?

Bet, iespējams, tomēr programmas, kuras šodien ir nolaistas domu-paketēs, kaut kā palīdzēs man?

Malacis, viss ir tieši tā. Tu esi iemācījusies aiz visa, kas tev tiek dots uzvedņu veidā mūsu seansu laikā, atpazīt nepieciešamās programmas, kuras tev palīdzēs šajā tavas attīstības etapā iemantot lielāku viengabalainumu un tātad pacels uz jaunu līmeni tavu apzinātību, tādā veidā tava gaismasspēja un mīlestības spēks pieaugs daudzkārtīgi.

Meditāciju, kuras tev jāizmanto ikdienas garīgajās praksēs, laikā tu varēsi atrast cēloņus daudzām enerģijas diskvalifikācijām, iegūtām kā šajā, tā arī pagājušajās dzīvēs, un dziedniecības programmas tev tajā noteikti palīdzēs.

Karmas dziedināšanas programmas?

Nav jēgas dalīt gradācijās tās programmas, kuras tev tiek liktas priekšā uz šodienu un nolaižas pa Plūsmas dziedināšanas staru. Tu jau esi pietiekami apzinoša, lai saprastu savu daudzdimensionalitāti un uztvertu savu būtni kā veselu, nedalot komponentēs vienoto procesu.

Bet vai tad sadalīšana komponentēs nepalīdzēs pētīt uzdevumu dziļāk un mērķtiecīgāk?

Tā ir duālistiska pieeja, jo tikai uztvere no vienotības pat uz procesa daļu neatvieno to no veselā, bet palīdz apjēgt tā būtību, kas veicina drīzāku izdziedināšanu.

Es piekrītu. Un pēdējais jautājums. Vakar nodarbības laikā SK Skolā Natālija Nikolajevna piedāvāja metodi, kā ieiet Dvēseles Templī, kā es saprotu, caur regresiju? Bet kāpēc caur otro čakru, caur ieeju, kura aurā atrodas seksuālās čakras līmenī? Vai tad Dvēseles Templī mēs neejam iekšā caur sirds čakru?

Dārgā, caur sirds čakru var ieiet Sakrālajā Sirds Telpā, tās mazā daļā. Tas notiek tajā gadījumā, kad cilvēka apziņa atrodas 4. čakras līmenī, tas ir, tolteku terminoloģijā, kad savākšanas punkts atrodas anahātas rajonā. Bet gadījumā ar jūsu grupu – uzsveram, grupu, kura iekļauj sevī vairākas individuālas apziņas, kuras veido kolektīvo apziņu kā būtība, – apzinātība nepacēlās augstāk par 2. čakru.

Tāpēc Natālija arī piedāvāja tieši tādu paņēmienu iešanai Dvēseles Templī. Iespējams, pēc pusgada atrašanās Augšupcelšanās Skolā jūsu grupveida apziņa kā veselai būtnei pacelsies līdz sirds čakrai, bet varbūt arī augstāk, kā notiek seansos ar Saules Brālību. Bet tas ir laika jautājums, un mēs nesteigsimies pa priekšu, paredzot notikumus, jo tikai no katra grupas dalībnieka pūliņiem ir atkarīgs, par cik pavirzīsies grupveida apziņa uz evolūcijas pusi. Un Natālija kā grupas vedēja un Skolas vadītāja savā līmenī dara visu, lai progress būtu skaidri redzams.

Tātad Dvēseles Templī var ieiet no jebkura apziņas līmeņa?

Jā, izņemot no 1. čakras līmeņa.

Es pateicos par seansu. Mīlu, cienu, godāju.

Dārgā, mēs tevi mīlam bezgala un priecāsimies, ja mūsu šodienas saziņa atnesīs labumu tavai dvēselei, bet dzīvi padarīs priecīgāku un pārpilnāku.

 

Tavi audzinātāji no Galaktiskā Apziņas Režģi, tavi draugi un radinieki, tava Ģimene.

 

***

Es atbildēju Valentīnai, ka viņas bailes ir zināma antipātijas pret sevi izpausme, kura izpaužas tajā skaitā arī kā atkarība no sveša viedokļa, pārliecīga paškritika, neizlēmība, bailes no pašas viedokļa, nespēja pieteikt sevi. Kā arī tieksme būt pilnībai, sasniegt ideālu… Atcerēsimies, ko viņa raksta par sevi.

“Es baidos no tā, kādu iespaidu radīs mani vārdi, manas zināšanas, prasmes, galu galā, mana āriene, kaut arī apzinos, ka tam nav nekādas nozīmes dvēselei. Man ir kauns izskatīties nejēdzīgi, un man līdz šim laikam ir svarīgs sabiedrības viedoklis. Manī, izrādās, vēl ir klātesošas bailes izgāzties, bet tas ir teicamnieka sindroms un paaugstināta sava svarīguma sajūta, tas ir, atkal iejaucas lepnība, bet tā ir personības ego programma.”

Es priecājos, ka Valentīna “ir “iznākusi gaismā, un ar prieku publicēju viņas čenelingus.

***

17 12 14 02

2017.12.05.

Dārgie Audzinātāji, man ir noskaņa?

Jā, tas tā ir. Nešaubies par sava kanāla ticamību un patiesumu, kad tu esi saiknē ar savu dvēseli, ar saviem AEs.

Iegāju Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas vietnē un izlasīju N. Koteļņikovas rakstu, datētu 2017.12.02. “Planētas kosmiskie jaunumi[1]”. Informācija tajā par pāriešanu un augšupcelšanos izraisīja manī apziņu satraucošas sajūtas. Bet galvenais, es to pieņēmu viegli. Ne tāpēc, ka bez ierunām uzticos Natālijas čenelingiem, kaut arī tas apriori ir klātesošs vienmēr, bet tāpēc ka dvēsele piekrīt un ar mīlestību pieņem to, pār ko nav varas prātam, tas ir, to čenelinga enerģiju, kura caurauž telpas-laika kontinuumu kā impulss no mūžības, no Galaktikas Centra, no turienes, kur mūsu būtības dzimušas.

Šī informācija ir tik jauna un epohāla (cits vārds nepiemeklējās, lai kā nemēģināju atrast kaut ko vienkāršāku, piezemētāku), ka tikai pēc tās apzināšanās saproti, KAS notiek ar planētu, ar cilvēci, ar visu Galaktiku.

Un vēl atradu asociāciju ar to, ko ieraudzīju pie debesjuma apmēram pirms divām nedēļām vēlu vakarā. Debesis bija skaidras, kā nekad, kas ļoti reti gadās pēdējā laikā, un tajās bija izbērts tik daudz zvaigžņu, ka vienkārši brīnies, kad ko tādu redzi. It kā viss Visums būtu nostājies tev acu priekšā – redzami uzreiz gan tuvi, gan tāli zvaigznāji, un pat miglāji. Taisni elpa aizraujas no tāda ne šīs pasaules skaistuma! Un, lūk, uz milzīgi daudzo zvaigžņu fona es ieraudzīju Gulbja zvaigznāju, ļoti tuvu, tieši manas mājas priekšā, it kā tas karātos gluži blakus – pastiep roku, un pieskarsies zvaigznei. Viena no tām mirdzēja ļoti spoži. Mirgoja, it kā pamirkšķinot man. Tas bija viens mirklis, bet es sajutu kaut ko ļoti miesīgu, pie sevis vilinošu, iekļūstošu dvēselē.

Un šodien lasu par zvaigzni Gienah un apzinos, kO man parādīja Visums un Augšupceltie Skolotāji kopā ar maniem tiešajiem Audzinātājiem. Ļoti simboliski, un mums vēl daudz stāv priekšā uzzināt un sajust. Būs daudz informācijas par tām pārmaiņām, kuras nāks uz planētas. Mūsu galaktiskie kuratori ved mūs pie šo pārmaiņu pieņemšanas. Lai kā nepretotos tumšie spēki, bet tā ir tikai vienīgi agonija. Rītausma jau ir tik tuvu.

Bet vakar nolēmu pārlasīt dažas prakses no Amoras Guaņ-Iņ “Plejāžu Mantojuma[2]”, taču to vietā apstājos pirmajā nodaļā, kur tiek minēts par cilvēces garīgajiem Skolotājiem no Sīriusa, Plejādēm, Andromedas, kā arī par iepriekšējām Zemes cilvēku rasēm – Lemūriju, Atlantīdu. Uzreiz atnāca doma: “Un nekā… par Hiperboreju.” Un, lūk, Natālijas čenelingā lasu, ka Gulbja zvaigznājs ir saistīts ar Hiperboreju.

Tā darbojas sinhronisms. Tas vēlreiz apstiprina, ka enerģētiskās informācijas telpa, kurā jūs atrodaties, ir vienkārši piesātināta ar domu paketēm, kuras pienāk gandrīz vienlaicīgi pie tiem no jums, kas rezonē ar jaunajām enerģijām, kuras pašlaik lielā daudzumā nāk uz Zemi.

Taču daži netic un šaubās par pasniegtās informācijas ticamību.

Tas ir pilnīgi dabiski jebkam jaunam, kas atnāk pie jums, vai tas attiecas uz jauniem atklājumiem zinātnē, vai uz to informāciju, kura pagaidām praktiski nav pierādīta un nav apstiprināta. Tāda nu ir cilvēka prāta daba – šaubīties par to, pār ko viņam nav varas. Laiks izspriedīs visu. Taču celmlauži vienmēr ir bijuši, ir un būs. Tieši viņi ir progresa virzošais spēks un evolūcija kopumā. Arī Augšupceltie Skolotāji vienmēr ir bikstījuši un bikstīs tos no jums, kas ir atvērti pretim jaunajam un nebaidās likties kā neprāši, ieejot līdz šim neizpētītā teritorijā. Jo visi ģeniālie atklājumi taču tika izdarīti tieši tā. Starp citu, visu, par ko šobrīd ir runa, tu zini sen. Vienkārši atceries to un atkārto katru reizi, kad ir nepieciešams nostiprināt iegūto pieredzi.

Pateicos, mīlu, cienu.

Mēs vienmēr esam ar tevi sakaros un vienmēr priecājamies palīdzēt. Mīlam tevi, gaidām jaunas tikšanās.

Valentīna Talubjeva

 

Pievienots 14.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/obsuzhdenie-s-nastavnikami-zanyatiy-v-shkole-sk

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1326-planetas-kosmiskie-jaunumi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/guan_ing/pleadian_heritage (Tulk. piezīme)