Skolotāju sagatavošana astrālajām plūsmām

06.09.12.

12 09 12Dārgais Mihaēl, es klausos tevi.

Gribu izstāstīt tev par māceklību. Tas ir milzīgs augstāko zinātņu Institūts, kurš atrodas lokālā visuma Nebadona līmenī. Mēs gatavojam no viņa skolotāju desantu astrālā virziena gaismas pasaulēs.

Kas tas ir – astrālais virziens?

Tā ir astrālās enerģijas plūsma, kurā atrodas šīs pasaules.

Es jau otro reizi dzirdu par astrālo plūsmu, vai var sīkāk?

Astrālā virziena gaismas pasaules atrodas (novietotas) plūsmās. Šeit nav abstrakta blīvuma, kurš eksistē vienā fiksētā slānī. Šīs pasaules šķeļas, tās peld pasaules-ēkā, un būtībām ir viegli pāriet šo plūsmu šķēluma vietās no viena “laukuma” uz citu. Šie šķelšanās punkti un platformas ir kultūras, sociālo kopienu pasaules, kuras nosaka tā vai cita realitāte.

Tas ir, šīs astrālās pasaules ir realitātes, līdzīgas planētām?

Jā, nomaiņa jūsu planētām. Ne visas astrālās kopienas dzīvo uz planētām, daļa no viņām virzās kopā ar astrālo pasauļu plūsmām (plūsmas pa kvantu realitāti ir kaut kas līdzīgs mūsu telpas jēdzienam).

Kas tas ir – abstrakts blīvums?

Iztēlots, līdzīgi jūsu realitātēm uz planētām. Visas tādas realitātes ir, rupji runājot, sadomātas burtiskā nozīmē, tas ir, radītas Būtības pasaules uztverē (rāda milzīgu Būtību, priekš kuras Saules sistēma ir meitas visums. Saules sistēma ir šīs Būtības daļa un izvietota viņā centrā).

Tad, lūk, jūs izejat tādās astrālās pasaulēs kā skolotāji, lai sludinātu mieru, mīlestību un piedošanu. Es vadu šo apmācību un pat pasniedzu seminārus realitātēs no 3. līdz 5. dimensijai kā pašās grūtākajās apmācībai.

Kāpēc tās ir pašas grūtākās?

Blīvums tur ir liels, sarežģītāk apzināties sevi, taču informācijas plūsma tur ir ļoti liela, un enerģijas “izeja” ir ražīga. Tas ir, Mēs esam gatavi cieši sadarboties un attīstīt visas pasaules, līdz nepievedīsim tās pie saprātīgas kopienas.

Mūsu institūti gatavo speciālistus dažādās kvalifikācijās (virzienos), piemēram, garīdzniekus, militāros līderus, valstsvīrus, filozofus, mūziķus un inženierus. Tās visas ir profesijas, attīstošas kultūru un pasaules kārtību tajās plūsmās, kurās jūs lidojat.

Tu gribētu kļūt par tādu skolotāju?

Pagaidām nezinu.

Es zinu. Tu gribi, un mēs sūtām tevi...

Ar Vladimiru?

Jā, mēs sūtām jūs vienā no plūsmām uz tādu astrālu planētu (planēta izskatās nevis kā lode, bet kā bezveidīgs mākonis, kurš izmaina savas aprises). Jā, tā ir šīs realitātes forma, uztverta ar tavu trīsdimensiju prātu.

Lai dzīvotu plūsmā, vajag taču kļūt par plūsmas daļu?

Nav obligāti kļūt par plūsmas daļu. Ir iespējama pieskaršanās tai periodiski un iziešana no tās. Attiecībās pret plūsmu tu esi brīva: tu vari iziet caur to jebkuros punktos, kurp Mūs sūtīsim tevi.

Tās ir pagaidu plūsmas?

Tev sarežģīti tagad pieņemt, ka ne tikai laiks var tecēt, bet arī realitāte var būt kustīga.

Es varu būt vienlaicīgi dažādos plūsmas punktos?

Jā, ja tu vēlēsies. Tu vari sadalīt sevi vairākās daļās un būt klātesoša tā, kā tu esi klātesoša uz Zemes.

Kādas tad saprātīgo būtņu ķermeņa formas eksistē plūsmās?

Kā piemērs: mākoņi eksistē vēju plūsmās. Mākoņiem ir apziņa. Tās ir sevi apzinošās būtnes. Protams, mākoņiem nav vajadzīga cilvēka pieredze, un Mēs nesūtīsim tevi pasniegt mākoņiem. Taču tas ir piemērs formai, eksistējošai plūsmā.

Tas ir, mēs būsim skolotāji astrālajās pasaulēs?

Jā, mēs sākam mūsu absolventu izsūtīšanu pa astrālajām plūsmām.

Kas tur dzīvo, kā uzzināt par šo būtņu dzīvi un formām? Vai mums būs atmiņa par to, ka mēs esam skolotāji jeb, kā uz Zemes, mūsu apziņa būs aizsegta?

Jūsu apziņa būs aizsegta tikai daļēji, lai saprastu, ka jūs esat atnākuši radīt kaut ko jaunu, atklāt un iznest caur skološanu absolūti jaunas sabiedrībai idejas.

Tas ir, darīt apmēram to pašu, ko darīja Augšupceltie Skolotāji uz Zemes?

Jā, viņi atnāca ar tādu pašu uzdevumu uz Zemi, pieņēma savas zināšanas, pārveidoja tās vietējiem apstākļiem un ienesa sabiedrībā savas idejas.

Godpilna misija. Interesanti, Augšupceltie Skolotāji apzinājās sevi par tādiem uz planētas?

Nedomāju vis. Šeit ir ļoti blīvs aizsegs, un viss viņu stāsts bija slēpts viņiem.

Mums arī mūsu stāsts būs slēpts?

Lielākoties jā. Bet tomēr ne tā, kā uz fiziskas planētas. Jūs daļēji apzināsieties savu misiju, un Mēs pacentīsimies iedvest jums jūsu pienākumu loku kā astrālās gaismas un zināšanu plūsmas pārvadītājiem.

Būtībām plūsmās ir nenoteikta forma, līdzīga mākonim, jeb noteikta, līdzīga zivij?

Ha, ha, ha! Tu pati kļūsi par vienu no viņām un redzēsi, kā var mainīt ķermeņa formu astrālajā pasaulē. Jūs taču jau zināt, kas astrālā ķermeņa formu jūs spējat mainīt pēc vēlēšanās? Jums var būt noturīga forma, un varat kļūt par vēju, plūsmu vai pulsāru. Tas nav galvenais.

Galvenais – Es pavēstu tev par to, ka jūs ar Vladimiru pēc augšupcelšanās atgriežaties plūsmā kalpošanai un tālākai augšupcelšanai uz dvēseles pasaulēm.

Pateicos, tev, dārgais Mihaēl!

 

Pievienots 12.09.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/podgotovka-uchiteley-v-astralnie-potoki

Tulkoja Jānis Oppe