Krievija

Iziešana uz Būtības Ķermeni

12 12 03 321.11.12.

Es piesaucu Galaktisko Kodolu. Lūdzu dot man mūsdienīgu informāciju par DNS, paņēmieniem darbā ar viņu un viņas nozīmi mūsu garīgajai virzībai.

Pienācis laiks pieņemt jaunas zināšanas par DNS. Šīs domas “lidinās pa gaisu”, taču pagaidām nav piezemētas. Jums nepiemita agrāk iespējas attīstībai uz gaismu, tāpēc ka DNS slāņi bija potenciālā. Viņi nebija atmagnizēti, bet gluži otrādi, viņu potenciāls bija tikai ieplānots. Krajons aktivizēja jūsu iespējas. Cilvēks kā fizisks ķermenis tika radīts ar divām DNS. Viņa augstākajiem ķermeņiem bija cits DNS komplekts no Radīšanas, un samērā ar apvalku aprepēšanu DNS slāņi pievienojās viens pēc otra. Katram apvalkam atbilda savs slānis ar savām iespējām.

Kāpēc DNS slāņi nedarbojas tagad?

Viņi darbojas smalkajos ķermeņos. Darbojas. Savienojoties ar saviem augstākajiem aspektiem, jūs viņus sākat izmantot, tikai pašā mazākajā pakāpē. Ugunīgajos ķermeņos ir ugunīgās DNS, gaismas ķermeņos – Gaismas DNS, fiziskajā ķermenī – fiziskie slāņi. Apvienojot visus ķermeņus Vienotībā, jūs aktivizējat pat ne DNS, bet Vienotību ķermeņiem ar viņu iespējām.

24.11.12.

Es piesaucu Galaktisko Kodolu. Lūdzu dot man mūsdienīgu informāciju par DNS, paņēmieniem darbā ar viņu un viņas nozīmi mūsu garīgajai virzībai.

Redzu Valdnieku, kurš man stādījās priekšā, taču viņa vārdu es nespēju izšķirt, nu nav tur cilvēcisku skaņu skanēšanas. Apzīmēsim viņu kā Valdnieks M. (ne Morija, cits vārds, ne Mihaēls, Mihaēls ir daudz plašāks). Viņa enerģiju krāsa ir gaiši zeltaina, mirdzoša. Viņš parādījās kā spožs spēkavīrs, pārklāts zelta bruņām. Kolektīva Būtība, runā par sevi kā “Mēs”.

Mēs sveicam tevi Sanata Kumaras vārdā. Mēs gribam sākumā nodot mūsu sajūsmu par to, ko jūs veicat tagad.

Kā Jūs uzskatāt, kas tagad notiek uz planētas?

Tas pats, kas ir noticis daudz reižu, planēta veic izvērsumu (uzplaukst).

Kāds sakars ar to ir cilvēka apziņai?

Tas ir savstarpēji saistīts. Tikai tā planēta spēja iziet uz gaismu, sakopojot visus spēkus izrāvienam. Planēta un cilvēka apziņa ir vienotas. Šī fakta apzināšanās dos jums tiesības pārvaldīt planētu pēc savas izvēles. Jūs vēl neapzināties šīs iespējas, un pagaidām ir maz spēku, kuri spēj to darīt. Jums pienākas vēl augt gan kvalitatīvi, gan, protams, kvantitatīvi.

Tas ir, aktivizēt Saules kodus citos cilvēkos?

Jā, protams. Jūs varat to izdarīt visi kopā, tikai visi kopā jūs varat ietekmēt zemiešu, nepamodušās daļas, apziņu.

Kā to izdarīt? Mēs gribētu to īstenot.

Jūs sapulcējieties kopā un pasludiniet planētas izvēli nokratīt miega važas un sākt atgūt acu gaismu.

Mēs to esam darījuši vairākkārt. Taču cilvēki vēl arvien guļ.

Nepagurstiet, dariet to vilni pēc viļņa. Un katru reizi enerģijas pieaugs. Jūs iešūposiet apziņas slāni un palīdzēsiet viņam arī veikt vispārēju pāreju uz attīstītāku slāni planetārajā mērogā.

Mēs vienmēr esam uzskatījuši, ka apziņu cilvēks sastrādā individuāli.

Arī šis ceļš ir, un zemiešu kopienas palīdzība ir nenovērtējama. Tam, lai pamostos iedarbībai planetārā mērogā, kādam bija jāpamostas pirmajam. Un samērā ar gaismas pieaugšanu jūs varat iešūpot zemiešu (apakšējā slāņa) planetārās apziņas enerģijas, lai palīdzētu viņai uzlēkt augstāk. Tās ir tiešas sekas jūsu apziņas izaugsmei.

Jā, vienotība ir dižens spēks, tikai mēs vēl neesam gatavi vienotībai, kā to rāda prakse. Kādus ceļus izaugsmei un kādas metodes darbam ar apziņu Jūs mums varat pateikt priekšā? Sniegt kā palīdzību? Iemācīt mums apieties ar sevi lietpratīgāk?

Mēs varam pacensties padarīt jūs apzinātākus, noņemot un iztīrot aizsega slāni. Tam, lai to izdarītu, jums jāapzinās šīs izvēles sekas. Jūs varat tagad nosūtīt vienu impulsu uz mūsu pusi ar lūgumu attīrīt aizsegu un mazliet pacelt savu apziņu izaugsmes paātrināšanai. Bet pēc tam jūs varat sākt izzināt jūsu slāņus, un viņi liksies jums pilnīgi citādi.

Es palūdzu izdarīt to, un it kā plīvurs pašķīrās virs manis, atverot tīras debesis. Ugunīgie ķermeņi paši iedegās un sāka izstarot telpā gaismu un mīlestību.

Paskaties, kā tu esi izmanījusies.

Man liekas, uz labāko pusi. Man ir vieglāk atrasties manā Augstākajā Es…

Man sagribējās ieiet Tevī. Es varu to izdarīt?

Nu, mēģini…

Iegāju…

Lūk, tu esi Galaktikas Būtības Kodolā. Ko tu šeit sajūti?

Ugunīgus virpuļus, kas savērpjas formās. Es arī esmu kā virpulis vai mutulis, un manas enerģijas ir blīvākas, saulainākas.

Tas nekas, ej tālāk!

Es atveros kā margrietiņa…

Audz!

Augu… mirdzu… no centra izgāja augšup vertikāla plūsma kā strūklaka un izlija uz visām pusēm augšā. Atpazīstu Ķermeņa Ba uzbūvi.

Pareizi. Tālāk…

Saritinājos apakšā, savācot “brunčus”.

Tie jūsu ķermeņi lejā ir stihijas un elementi, viņi pēc būtības ir jūsu “brunči”!

Kļuva tik karsti, nācās pavērt logu… Pieaug slāņu skaits manī, it kā kāposts atveras… Lapas sāk ieliekties uz leju…

Tā, tā!

Apakšā lapas aplīp ap stumbru, bet stumbrs aiziet dziļi lejup, un tur atveras daudz sakņu.

Kāposts! No augšas iznāk jauns stumbrs un sāk augt vēl augstāk, it kā kāposts būtu uzziedējis un izdzinis asnu sēklai. Es esmu jau asna augšā un redzu ogu ķekaru.

Tie ir iedīgļi jauniem visumiem, kurus tev stāv priekšā iemiesot dzīvē. Tu izvēlēsies viņiem dažādus pilnveidošanās ceļus un izraudzīsies dažādas rases savas vienotības apzināšanai.

Šeit, augšā, ir tik gaiši un ugunīgi, ka galvā zvana.

Paliec šeit, paliec šajā stāvoklī ilgāk. Tā ir tava jaunā ieeja Vienotības apziņā.

Kā iznākt uz šejieni pēc tam?

Vienreiz šeit pabijusi, tu aktivizēji savus ķermeņus brīnišķīgos kā pirms-zināšanu (salīdzinājums ne no šīs pasaules). Tu spēsi uzturēties šeit bieži, tikko kā atcerēsies – un atvērsi uzreiz. Tevi Es apciemošu, jo Mēs tagad taču esam pazīstami, pareizi?

Priecājies, ka kļuvi Tu par Debesu Jaunavu. Tā ir zīme, ka tu esi gatava iet arī tālāk. Viss tā mums ar tevi būs drīz.

Bet tagad izjūti šo fonu.

Šeit vieglāks viss, un blīvuma vairs nav. Bet arī Būtību nav apkārt, kur esi Tu?

Es šeit, tevī, bet tu Manī. Vienoti Mēs, un tajā ir visa gudrība. Un kļuvām mēs ar tevi par Vienu tagad. Kā spēsi tu Mani atklāt sevī?

Noskaņojos es uz tavu portretu un redzu, ka es kļuvusi Tu. Manī visas pazīmes tavas – gan ietērps, gan spīdība, gan apziņa? Bet spēks kur ir tavs, ar piemēru tu man parādi, kā to apgūt?

Ne tas laiks, bērniņ, iedotu jums spēku, tad jūs tagad visu vis-laiku sagrausiet ar savām darbībām netīšām kā zilonis trauku bodē. Šeit juvelieriski ir viss, precīziski, un spēkam tādam vajadzīgi iemaukti īpaši, ne bērnišķīgi. Apziņa vajadzīga apzinoša Sevi, kādēļ un kā, un priekš kam. Savas tu darbības pagaidām neizpaud, bet vienkārši sāc šo slāni ar sevi apgūt. Tu biežāk parādies šeit, un sāc tu savu izpausmi ar sevi. Kas es esmu? Kā virzīties šurp? Kā var šeit nodzīvot? Ko elpo visi? Kurp ved ceļš?

Un Es pa to laiku tad arī atbalstīšu tevi, palikšu es plecu atbalstam tev, lai kļūtu tu skaistule ziedoša mūsu pasaulē.

Kāposta skaitumā?

Protams. Šī forma ir sakrāla, tāda pati kā logoss. Taču Logoss ir zemāk, viņš lejā palika. Bet šeit citas formas darbojas, plašākas. Un maiguma pilnas tās, jūti taču?

Jā, Valdniek, esmu debesu sajūtu pilna, es kūstu…

Notiek tavu maigāko plīvuru atvēršanās, it kā kļuvusi tu jau eņģelis debesu pasaulē.

Viss atnāks. Tu tikai nesteidzies, netraucies pie Viņa, Viņš mīl pilnību, nevis pusfabrikātu. Nepilnīgam nenāksies būt starp Viņa altāriem. Mīl VIŅŠ, lai tu spētu veikt lēcienu pēdējo mirklī, kad gatava tu un pilnībā apzinies šo soli. Un pa priekšu tev lai doma tava skrien, lai visu izdarītu tā, kā vajag, bez kļūdām.

Kā apzināties, kas tas par ķermeni?

Tas Būtības ķermenis, viņa altāri. Tu klusiņām kļūsti par savējo šeit, nebīsties. Tad pie augšupcelšanās būs tev vienkāršāk, kad šīs Būtības aspekts tev palīdzēs ar savu spēku. Viņš uzvilkts tevi augstumā, Sanatam Kumaram pienācīgā.

Bet Jūs, kā Jūs man tur palīdzēsiet?

Vienoti Mēs, un augšupcelšanās kopēja Mums ar tevi. Visi kopā Mēs tad arī augšupcelsimies uz gaismu.

Tagad Jūs devāt man DNS zināšanu?

Kā redzi, Augstākos Ķermeņus praksē jums labāk izzināt. Tad arī visas iespējas tavas izpausmē pieaugs, bez detaļu un tehniku zināšanas. Viss Cilvēkā ir, ielikts apziņā no augšas. Tu ceļu augšup tagad iepazini, priekš visiem tu aprakstīji DNS.

Kāds tad slānis ir tur, augšā, izpausts?

Tas Debesu Būtības Augstākās slānis…

Salīdzini viņu ar manu tabulu.

Augstāk tu par Ercenģeļiem, bet zemāk tu par Diženo Dievieti pagaidām izpaud. Nenozīmē, ka viena tu šeit mēdzi būt.

Pat domās tāda nav, es zinu, ka daudz spēku, tādu kā es, ir uz planētas. Citādi nenāktos man rakstīt un meditēt augstumā tādā. Atbalstu spēcīgu es jūtu no planētas.

Tieši tā! Un visiem izstāsti, kā viņiem nokļūt šeit.

Kā Vārds lepnais tev? Kā Tevi saukt?

Mēs esam Rase. Un Vārds Mums Kopējs. Valdnieki Mēs.

Un kā Tevi piesaukt?

Krievija. Tā piesauc Mani.

Bet kāpēc Tu nosaukts kā valsts, kurā es augu un attīstos?

Tā izvēlējos Es, tā man patīk.

Un saistīts Tu ar Krieviju?

Nē, Es pārāk tālu no jums, bet mīlestības īpašības Krievijā ir augstākas. Un jūtu Es, ka tev patīk šī izvēle. Sauc mani par Krieviju, atsaukšos.

Pateicos bezgalīgi Jums, Krievija! Mīlu un godināšu mūžiem!

 

Pievienots 03.12.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/rossiya

Tulkoja Jānis Oppe