Čenelinga mācība Gabriēla Skolā

05.02.2012

Lejupielādēt audioversiju

12 02 06Šis čenelings izskanēja vienā no ceremonijām “Augšupcelšanās Krēsls” Jekaterinburā.

Mēs atrodamies čenelinga skolā, kur čenelerus apmāca informācijas uztveršanā no A. Es. Naktīs viņi šeit iziet skolas, atestācijas, iespējams, viņiem dod norādījumus un viņus palabo. Redzu, ka ir vēl arī citas Gabriēla Skolas, ar citām enerģijām, piemēram, Andromēdas Skola. Mūsu skola attiecas uz Zemes enerģijām, un tā ir priekš Zemes čeneleriem. Tagad noritēs kaut kāda mācība.

Lūk, Gabriēls ar savu plašo žestu ir atvēris mums pasaules karti, un visa debesu velve mirdz un zaigo zvaigznēs. Faktiski, tur nav tukšas vietas – mirdzoša un zaigojoša siena! Visas zvaigznes, kuras ir tālu, ir pietuvinātas, lai mēs ieraudzītu viņas it kā vienā vertikālā plaknē.

Tagad viņš vērš uzmanību uz sīciņu, sīciņu zvaigznīti, kura tomēr arī ir redzama, lūk, šeit apakšā, tā ir mūsu planēta Zeme. Interesanti, ka ne Saule, ne citas Saules sistēmas planētas nav redzamas. Tagad es pietuvinājos šai vietai un redzu, ka Zeme mirdz priekšējā plāna, bet visa Saules sistēma atrodas horizontālā plaknē, aiz viņas, attālumā. Un es jautāju Gabriēlam: “Kāpēc pārējās zvaigznes, tādas kā Marss un Venēra (planētas) nav redzamas šajā kartē?”

Viņš atbild:

Tāpēc ka mēs tagad rādām trešā-piektā blīvuma planētas, ar kurām mēs strādājam. Tas ir astrālais plāns. Un tur visur ir saprāts, kurš var uztvert mūsu vēstījumus. Lūk, cik mēs neesam vientuļi. Tas viss ir apziņas, kuras uztver Augstāko saprātu. Viņas ne obligāti ir cilvēku ķermeņos. Tas var būt Vējš, kurš mijiedarbojas ar savu Augstāko Es, tie var būt jūra, klints, dzīvnieka ķermenis vai pat Koks, kurš stāv uz vietas. Bet arī viņš ir savienots ar Augstāko Es, un Mēs atbilstošu vēstījumu dodam arī viņam. Katram saprātam Mēs dodam savus vēstījumus.

Cilvēks atšķiras no visiem pārējiem ar to, ka viņš spēj pacelties līdz Radītājam, savienot pa vertikāli visas apziņas. Mūsu uzdevums ir veicināt šo cilvēka sevis apzināšanos kā kolektīvu milzīgu Būtni Es Esmu, apvienojošu ar savu apziņu visus vielas līmeņus, visus apziņu līmeņus un visas būtnes, kuras eksistē šajos apziņu līmeņos, tajā skaitā arī Mani, Gabriēlu. Katrs no jums ir Gabriēls šajā līmenī, kur Es mijiedarbojos ar Sfēru Es Esmu.

Es esmu jūsu Augstākais Es, kad jūs pieņemat no manis vēstījumu. Tas ir vēstījums no jūsu Augstākā Es Esmu, jūsu milzīgā Kolektīvā Saprāta. Visas šīs zvaigžņu miriādes, kuras tagad ir atklājušās jūsu priekšā, tās ir jūsu iespējas turpināt dzīvi kā Augstākajam Es vienam no fiziskajiem ķermeņiem uz šīm planētām. Kā skolotājam, kurš materializējies fiziskajā plānā, kā Mesijai, Skolotājam, Kristum uz jebkuras no šīm planētām.

Ja šīs planētas ir, piemēram, ar kokiem kā augstākajām būtnēm, tad Pestītājs šeit var būt tikai Koks, kurš mijiedarbosies apziņas iekšējā plānā, iedarbojoties uz visiem pārējiem caur Apziņas Kristālisko Režģi.

Iedarbību uz apziņu eksistē ļoti daudz: gan caur apziņas Režģi, gan caur planētas Centru, savienojoties ar planētu un iedarbojoties caur planētas Logosu, kurš transformē, pārformē saprātu, radot apstākļus jauna saprāta veida, nākošā vibrāciju līmeņa izaugšanai. (Kā tas tagad notiek pie mums – dualitātes apstākļi nomainās uz vienotības apstākļiem. Pakāpeniski cilvēki pāries uz vienotības apziņas pamatiem, pat, iespējams, neapzinājušies to līdz galam.)

Vēl es gribu teikt, ka jūs spējat sazināties ar visām šīm apziņām caur kvantu Kristālisko Pasaules Apziņu. Jūs spējat mijiedarboties ar koku, ar okeānu, ar vēju, ar jebkuru planētu, ar jebkuru zvaigzni, ar jebkuru būtni, kura dzīvo uz visām šīm planētām. Tās ir jūsu iespējas, izmantojiet tās, mēģiniet to darīt, tāpēc ka jūs vienalga kaut kad savienosieties Vienotībā, un jūs būsiet viņi, bet viņi būs jūs.

Šī vispārējā Vienotība briest. Viņa jau ir nobriedusi Ercenģeļu līmenī, Mēs esam apvienojušies. Vienotība sāk briest dvēseles līmenī, un Dvēseļu Ģimenes sāk savienoties caur viņu Pārstāvjiem, caur Galvām – galaktiskajā, virsgalaktiskajā Vienotībā, Pasaules-ēkas Vienotībā.

Un Man gribētos, lai attīstītos jūsu atmiņa, lai tā informācija, kuru Mēs jums ieliekam, neietu zudumā. Ļoti bieži viņa nāk, un, kā saka, neatrodot nevienu, aiziet no jūsu saprāta. Esiet neatlaidīgāki, asāki, saprotiet, kad informācija pie jums nāk, centieties ieiet kanālā un pierakstīt sev atmiņai to, ko jūs pieņēmāt, tāpēc ka mēs nevaram aizklauvēties līdz daudziem čeneleriem, nespējīgiem pieņemt mūsu informāciju, tāpēc ka viņi pastāvīgi ir aizņemti ar savām fiziskajām lietām, un pat tad, kad viņi var pieņemt, viņi neatceras par to. Mēs viņiem sākam signalizēt par to, ka ir ienākusi informācija, vajag apsēsties un pastrādāt stundiņu. Taču, kā likums, viņu saprāts ir aizvērts, un viņi strādā ar Mums pēc atliekošā principa, atstājot Mūs uz beigām, kad viss jau ir izdarīts, atstājot Mūs uz pēc tam. Un ļoti bieži laika jums nepietiek, tāpēc ka fiziskais laiks saīsinās, bet darīšanu jums kļūst vairāk, un tāpēc Mēs ļoti rūgti nožēlojam, ka tikai viena desmitā daļa čeneleru ir noslogota, nu... vismaz par 50%. Visi pārējie strādā 1%-2%, tajā skaitā arī šeit sēdošie.

Gribu teikt, ka Sanata Kumaras Skolā katrs no jums spēj būt čenelers. Mēs pieliekam milzīgus pūliņus nodarbībās, lai jūs aizklauvētos līdz Mums, lai organizētu, attīrītu kanālu, lai jūsu saikne ar Augstāko Es būtu pēc iespējas pilnīgāka un tīra, taču Mēs maz sastopam jūsos savu iespēju atvēršanas svarīguma sapratni. Jums tas liekas neobligāts, grūts, darbu prasošs, laiku prasošs, iespējams, nakts laiku, tas jūs biedē. Man ļoti gribētos, lai par to uzzinātu katrs, kas nodarbojas ar augšupcelšanos, ka viņš spēj pieņemt informāciju, spēj! Taču tam vajag pielikt pūles, kādam minimālas, tāpēc ka viņam kanāls strādā, darbojas, un vajag tikai apsēsties un rakstīt, bet kādam maksimālas, tāpēc ka viņam vajag kaut kā īpaši saprast, kas notiek, kad nāk informācija, viņam vajag noticēt, pārvarēt savas šaubas, neuzticību, bērnišķību, tas ir, mazapzinātību.

Jums nav atbildības, mani draugi. Atbildība parādās, kad jūs tuvojaties Kristus apziņai. Jūs uzstādāt sev tādu mērķi, taču necenšaties tuvoties šai apziņai. Saprotiet, ka šī apzināšanās būt atbildīgam par planētu, būt planētas glābējam, pavada jūsu apziņas pacelšanos. Ja jūs neapzināties šo atbildību, tad jūs vēl esat tāli no tā apziņas līmeņa, un jums vienkārši vajag strādāt ar sevi, strādāt jau tagad ik dienu. Tas nenozīmē, ka jūs nodarbosieties ar smagu darbu, nē, darbs ar domu – lūk, kas tiek prasīts no jums: pārdomas, lasīšana, prakses... Ir laiks iemācīties domāt, tāpēc ka nākošā dzīve un vēl nākošā dzīve pamatosies tikai uz radīšanu ar domu. Ja jūs ejat uz augšupcelšanos, darbs ar domu jums ir obligāts.

Tagad es gribu palīdzēt jums attīrīt jūsu kanālus. Atveriet jūsu Sahasraras, trešās acs čakru, kakla, sirds un visas trīs apakšējās čakras. Iztēlojieties, ka tie ir lieli lotosi, un viņi pilnībā atveras. Mana enerģija ieiet augšējā čakrā caur centrālo kanālu, strādājot ar viņu, transformējot viņu un piemērojot tam, lai jūs varētu strādāt kanālā...

Bet tagad mēs ieejam trešajā acī. Trešās acs čakrā notiek saprašana par to, ko jūs pieņēmāt caur Sahasraru. Tie ir smadzeņu lauki, kuri apzinās pieņemto informāciju.

Mēs attīrāmies un pārejam uz kakla un sirds čakrām. Pie kakla čakras eksistē Patiesības Čakra. Viņa mirdz apkārt kaklam. Sirds čakra vispār ir ļoti liela, viņa, kā liela zvaigzne, liesmo ar visiem stariem apkārt jums. Un tagad jūsu uzdevums ir pārsūknēt šīs Centra enerģijas zemāk, uz Zemes centru. Kad enerģija un informācija ir noenkurotas planētā, viņas ieiet visas Planetārās Vienotības apziņā.

Ar to es atvados no jums, mani draugi. Es mīlu jūs! Mēs vienmēr priecājamies jums palīdzēt.

 

Pievienots 06.02.2012

http://www.sanatkumara.ru/stati/urok-chennelinga-v-shkole-gavriila

Tulkoja Jānis Oppe