Наталья Голубкина Скажи, что ты чувствуешь

Natālija Golubkina - Saki, ko tu jūti

19 11 25 03

Ja man ar kaut ko patīk Reinkarnacionikas instruments, tad ar to, ka tas patiesībā ir pilnībā par dzīvi – mūsu zemes plāna vienkāršo, ikdienas dzīvi.

Atstrādājot nodarbībās vingrinājumus un tēmas, var pēc tam katru no tām trenēt dzīvē ar sevi un saviem tuviniekiem pašās vienkāršākajās situācijās. Runa nav ne par ezotēriku, ne par garīgumu. Runa ir par mijiedarbību ar savu personību un ar cilvēkiem, kuri ir blakus.

 

Godīga atgriezeniskā saite

19 11 25 04

Paskaidrošu ar piemēru. Grupveida nodarbībās mūsu studenti strādā pavadoņa un klienta lomā. Viens palīdz otram atvērt atmiņas, uzdod jautājumus, virza uz vajadzīgajiem momentiem. Un pēc tam katrs dod atgriezenisko saiti, cik komfortabli viņam bija vienā vai otrā lomā, kas palīdzēja un kas traucēja atminēšanās procesam.

Un, lūk, cilvēks, kurš bija klienta lomā, saka:

“Es sajutu jūsu personīgo interesi, kā jūs meklējat to, kas tieši jums ir interesanti, nevis vedat mani pēc mana pieprasījuma, un man pacēlās tik spēcīgs aizkaitinājums, ka sāku sevi noturēt.”

 

Tas bija ļoti vērtīgs moments nodarbībā. Tāpēc ka parasti, kad klientam kaut kas nepatīk, viņš pieklājības dēļ noklusēs. Rezultātā pavadonis turpina darīt tā, kā uzskata par vajadzīgu pats, nezinot, ko turklāt jūt klients. Un klients tērē savus “nervus” un spēkus apspiestam aizkaitinājumam, neapmierinātībai un tml.

Un, kad viss ir atklāts un labvēlīgi tika izrunātas savas jūtas un viedokļi, atmosfēra kļuva ļoti viegla un priecīga. Ir ļoti svarīgi, lai tajā nebūtu ne ēnas no pretenzijas un nosodījuma. Katrs izteica tikai savas jūtas! Un otra puse, tagad zinot par tiem, var pieņemt lēmumu, kā darboties tālāk un uzlabot savu tehniku, prasmi just otru cilvēku, sekot savām darbībām un to atbilstībai mērķim un pieprasījumam.

Un jau beigās skanēja frāze:

“Es lūdzu jūs procesā, ja kaut kas nav tā, teikt uzreiz nekautrējoties. Esmu sev pamanījusi – kad kaut kas nepatīk, parasti noklusēju. Bet tagad redzu, cik vērtīgi un svarīgi ir uzreiz procesā dot godīgu atgriezenisko saiti, kas man nepatīk vai ko man gribas.”

 

Mūsu gadījumā, vingrinājumos, klients ir aktīvs procesa dalībnieks, viņš pilnīgi mierīgi var pateikt:

“Te man nepatīk, pāriesim uz citu momentu. Man tas nav interesanti, iesim, paskatīsimies kaut ko citu. Bet, lūk, te man gribas papētīt sīkāk vai vienkārši pabūt un piesātināties ar stāvokli, dod man nedaudz laika tam, lūdzu!”

 

Un, kad cilvēks saprot, ko viņam vajag un ko ne, var pateikt to savam pavadonim, tad arī process abiem kļūst komfortabls, patīkams un efektīvāks. Nav sasprindzinājuma un pretenziju, līdz galam neizrunātā.

 

Kā to izmantot dzīvē

19 11 25 05

To pašu principu būtu bijis lieliski ienest attiecībās ar tuviem cilvēkiem. Svarīgi ir teikt viņiem, ko jūti patiesībā – neapmierinātību, aizkaitinājumu, sāpes, interesi, prieku, maigumu.

Taču izteikt ne kā pretenziju, bet no “Es paziņojuma” pozīcijas:

“Zini, mani tā tracina, kad tu dari, lūk, tā!”

vai

“Mīļais, man ir tik patīkami, kad tu dari priekš manis to!”

 

Tāda pieeja padara attiecības atklātākas un uzticīgākas.

Es ilgu laiku biju nesabiedriska, klusētāja. Ja man kaut kas nepatika, es vienkārši noslēdzos sevī – pēkšņi pats kaut kā atrisināsies. Tas radīja spriedzi attiecībās, kaitināja partneri.

Un pēc tam es satiku meiteni, kura ļoti atklāti un dabiski teica visu, ko jūt, nekautrējoties un nebaidoties nevienu ievainot. Un tas patiešām izdevās viegli! Es ar sajūsmu vēroju šo “maģiju” un, atrodoties tā vietā, kam izteikums bija adresēts, sapratu, ka tas nav ne sāpīgi, ne aizvainojoši. Otrādi, es jutu atzinību par viņas godīgumu un atklātību. Ar viņu bija ļoti viegli mijiedarboties.

Tas var padoties ne tik vienkārši, ir svarīgi dot sev laiku un iespēju virzīties maziem solīšiem, komfortablā ritmā. Var savā apkārtnē, kādā no savām iepriekšējām dzīvēm vai pat filmā atrast cilvēku, kurš brīvi pārvalda šo iemaņu, un vērot viņu, mācīties.

Mēs trenējamies nodarbībās trīs mēnešus 1. kursā, lai pēc tam pakāpeniski pārnestu to uz savu dzīvi. Lūk, ko saka studenti nodarbības beigās:

“Man ir viegluma un brīvības, atbrīvošanās sajūta. Un, ja agrāk es ne visu teicu, tad tagad teikšu, tāpēc ka tas ietekmē mūsu attīstību, kustību, stāvokli procesā un pēc tam.”

“Mēs ar dēlu agrāk ļoti maz kontaktējām. Taču, pateicoties šīm jaunajām zināšanām, mēs parunājām pavisam citā kvalitātē. Tas bija tik negaidīti un patīkami!”

 

Kas notiek ar ķermeni

19 11 25 06

Kas notiek ar jūsu ķermeni un enerģētiku, kad jūs valdāties? Kad jums ir neizdzīvotas, uz āru neizpaustas, neizteiktas jūtas, emocijas, tās paliek ķermenī sažņaugumu, bloku, muskuļu bruņu veidā. Un jūs tērējat milzīgi daudz dzīves enerģijas, lai tās noturētu.

Var, protams, iet pa seku likvidācijas ceļu – taisīt masāžu, iet uz pirti, lai izstaipītu, sasildītu ķermeni, iedarbinātu enerģijas, asins un limfas plūsmas.

Vai arī aizvākt sasprindzinājuma cēloni. Bet vēl labāk, nepieļaut tā rašanos. Kad jūs izrunājat, izpaužat caur ķermeni, elpojat, atslābināties, atlaižat savas jūtas un emocijas, atbrīvojusies enerģija var tikt izmantota parastajā ikdienas dzīvē, jūsu vēlmju un nodomu realizācijai, jaunradei, fiziskā vai smalko ķermeņu atjaunošanai un dziedināšanai.

Kad ķermenī nav bloku un aizžņaugumu, dzīves enerģija plūst brīvi, neiestrēgstot un tās plūsma ir strauja un viegla. Tad gan noskaņojums ir labs, gan spēku visam pietiek, gan veselība priecē. Ir ļoti svarīgi harmoniskai dzīvei iemācīties to pašiem un iemācīt saviem bērniem un mazbērniem.


 

Tā ir tikai viena no daudzajām “bonusa” iemaņām, kuras mūsu studenti apgūst Reinkarnacionikas nodarbību procesā papildus tam, ka viņi atminas iepriekšējās dzīves. Tā pakāpeniski uzlabojas noskaņojums, stāvoklis un attiecības ar tuviniekiem.

Un jau no šīm nelielajām iemaņām-ķieģelīšiem izkārtojas citāds skats uz dzīvi, tās uztvere un jauni darbības, reaģēšanas veidi. Tieši tajā ir ilgstoša kursa pluss salīdzinājumā ar vienreizēju seansu, kurš ir tēmēts uz konkrēta punktveida uzdevuma atrisinājumu.

 

Jums ir viegli teikt tuviniekiem par savām jūtām? Dalieties komentāros!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 25.11.2019.

https://ru.reincarnatiology.com/skazhi-chto-ty-chuvstvuesh/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe