Наталья Голубкина Как проклятие рода обернуть в ресурс для себя

Natālija Golubkina - Kā dzimtas lāstu pārvērst resursā sev

19 06 24 01

Klients atnāca ar pieprasījumu par dzimtu. Vīrieši dzimtā agri aiziet no dzīves, sliecas uz alkoholu, ir pašnāvnieciskas noslieces. Un, protams, ka cilvēks pats atnāca ne pašā vienkāršākajā savas dzīves momentā. Viņš meklēja notiekošā cēloni. Un turklāt – dzimtas atbalstu, kuru viņš nejuta.

Tas bija sesijas variants, kad konsultants pats skatās, kas notika klienta dzimtā. Klients neiegremdējas, bet var uzdot jautājumus, precizēt kaut ko, piedalīties procesā, just, kas ar viņu tajā laikā notiek.

Protams, labāk, kad klients atrodas iegremdējumā, pats visu redz, jūt un izdzīvo. Taču dažreiz, kad cilvēkam nav resursa iegremdējumam, ja ir iekšēja pretestība vai neuzticēšanās sev vai pats viņš tik daudz visa kā jau ir pārdomājis un paskatījies par uzdoto jautājumu, ka sāk “apjukt liecībās”, konsultants var pats “paskatīties viņa vietā”.

Un, lūk, kas atklājas seansa laikā ar Dāvidu, kā mēs to saucam – “iegremdējumā”.

 

Oksanas lāsts

19 06 24 02

Dāvida vecvectēvs (sauksim viņu par Ivanu) dzīvoja ciemā. Es redzu kopīgu aku uz ielas. Ivans nāk pēc ūdens. Netālu stāv jauna sieviete lakatiņā un ar interesi cieši raugās viņā ar degošām actiņām, vēlmes pilnām. Viņam ir nedaudz bail no viņas, jo jūt viņas spēcīgo iekšējo spēku. Redzams, tādas sievietes arī sauca par raganām, pat ja viņas neveica rituālus un buramvārdus. Un, ja viņa kaut ko grib, tad visbiežāk dabū kāroto.

Bet Ivans ir krietns un gādīgs ģimenes cilvēks. Viņam ir divi mazi bērneļi. Pats viņš ir mierīgs, saprātīgs, pat lēnīgs, taču stiprs un uzticams. Viņš cenšas lieku reizi netrāpīties raganai acīs, bet viņa neliek viņu mierā, caururbj ar acīm. Viņš satver viņas rokas un mēģina paskaidrot: “Nu saproti taču, Oksana, es nevaru!”

Un viņa dusmās un aizvainojumā izmet: “Kaut tu nīktin iznīktu!” Šī frāze, uzlādēta ar aizvainotas sievietes emocijām un neparasto spēku, nostrādāja kā lāsts. Ivans sāka žūt, viņu pārņēma nesaprotamas skumjas. It kā dzīvē viss ir labi un gludi, bet tā nesagādā prieku. Viņš sāka meklēt mierinājumu pudelē, bet arī tā nenesa atvieglojumu.

Oksana kļuva sirdīga un aizkaitināma. Arī viņai trāpīja lāsta enerģija, rikošetā daļēji atlidojusi no Ivana, jo viņš gaišs un krietns cilvēks. Viņa neatrod sev vietu, jūtoties kā uz pannas.

40-42 gadu vecumā viņš klusi izdzisa. Bet lāsts tika nodots pa dzimtu, jo viņa personā Oksana bija dusmīga uz visu vīriešu dzimumu.

 

Dzimtas atbalsta iemantošana

19 06 24 03

Es neredzu citus iespējamus variantus tās dzīves notikumu attīstībā. Viss noritēja tā, kā bija lemts. Radīta situācija ar dzimtas lāstu, lai uz šo dzimtu varētu nākt dvēseles un izdzīvot stāvokļus, kad tevi velk uz tumšu akaci, velk iet prom no dzīves. Un tiem, kas tādā veidā no dzīves aizgāja, bija jāiziet caur to, jāatstrādā sava karma. Un dzimtas lauks ar lāstu nodrošināja viņiem tādu variantu.

 

Bet Dāvids jau bija atnācis uz nedaudz citādiem apstākļiem, citās Zemes vibrācijās, ar augstu apzinātības līmeni, refleksiju un izpratni, kas notiek un ka ar to var kaut ko izdarīt, kad tev ir arī instruments darbam ar šo tēmu.

Un viņam ir izvēle: iet pa senču pēdām vai iziet no šī loka. Un papildu stimuls ir dēls.

 

Ar gara nodoma spēku ir pietiekami šīs dzimtas programmas pabeigšanai.
Taču vīrietim papildus radās pilnīgi satriecoša ideja. Tā ir vēsts senčiem, ka jā, viņi reiz “paspēlēja” un nolēma aiziet. Bet sākotnēji viņos taču bija ielikta dzīves enerģija. Un ja nu atrastu šo aprauto galu, savienotu to ar pašreizējo momentu, lai palīdzētu viņam virzīties uz priekšu jau no cita stāvokļa un ielikt jaunu dzīves programmu sev un pēctečiem!

Viņš pieņēma visu stāstu, viņu lēmumus un pieredzi: “Bet lai viņi priecājas par manu izdzīvošanu, nevis velk sev līdzi!” Un tad mēs palūdzām tām dvēselēm, kuras izmantoja dzimtas situāciju un spēja atdot savus parādus, pabeigt nepabeigto, atmaksāt šai dzimtai ar labu, palīdzēt viņam atgriezties dzīvē.

Un tālāk sākās interesants process ar vecvectēva dvēseli. Viņa sāka kļūt gaišāka no tā, ka mēs pieņēmām viņa pieredzi, viņa dzīvi, nenosodot un nemēģinot kaut ko labot. Viņam tas bija vērtīgi un svarīgi. Viņš pieņēma to ar pateicību. Un viņš sniedz atbalstu saviem pēctečiem. Enerģētiski tas bija jūtams kā spēcīgs tilts starp vecvectēvu un mazmazdēlu pāri karmiskās pieredzes bezdibenim, sniedzot dzimtas atbalstu un enerģiju pašreizējam momentam.

 

Noraidīto mīlestību pārvēršam resursā

19 06 24 04

Un kā tad ar sievieti, kas uzsūtīja lāstu?
Arī te manam klientam bija vēl viena ģeniāla ideja. Oksana, lai kāda viņa nebūtu, bija spēcīga spēka avots un pārvadītāja. Viņa vērsa to uz Ivanu savu jūtu veidā pret viņu. Un, kad viņa tika noraidīta, spēks pieņēma lāsta formu un kļuva postošs. Bet sākotnēji tā taču bija mīlestība!

 

Un mans klients izjuta, atzina un pieņēma šīs sievietes dziļās mīlas jūtas ar mīlestību un cieņu, neraugoties uz to, ka cilvēki netika galā ar radušos situāciju. Bet mīlestība taču ir dievišķa. Un gribas, lai tās būtu vairāk gan šajā dzīvē, gan iepriekšējās, gan visās! Tas ir tas, kas saista mūs visus cauri dzīvēm un gadsimtiem.

 

Oksanas dvēsele bija aizkustināta līdz dziļumiem, viņa raudāja. Ivans, nepieņemdams viņas jūtas, radīja ļoti spēcīgu spriedzi, it kā ar dambi aizsprostota upe nevarētu plūst pa savu gultni. Un viņas pēctecis, atzinis viņas jūtas, to dievišķību un tiesības eksistēt, noņēma spriedzi. Viņa atslāba, saplaka un raudāja, laižot visu sakrājušos ārā.

Un tagad viņa visu savu mīlestību pavērsa uz viņu, kā uz cilvēku, kurš atzinis viņas tiesības mīlēt. Savukārt viņš atzina viņu par savas dzimtas daļu, kaut arī viņa tai nepiederēja fiziski, taču viņa ielaida šajā dzimtā savu enerģiju. Un viņa palika blakus kā atbalsts šīs dzimtas pēctečiem, kā vēl viens Sargeņģelis.

Un tagad Dāvidam ir spēcīgs atbalsts gan pa vīriešu, gan pa sieviešu līniju. Lūk, tāds stiprs tilts starp paaudzēm, pa kuru plūst dzimtas enerģija uz tagadni un nākotni visu viņas pēcteču labumam.

19 06 24 05

Tā pēc sajūtām bija ļoti skaista sesija, mīlestības un pieņemšanas pilna. Un es gribu īpaši pievērst uzmanību tam, cik maigi un gludi notiek dzimtas dziedināšana caur mīlestību un pieņemšanu, kad nav nosodījuma, dalīšanas “sliktajos” un “labajos”, “savējos” un “svešos”, ‘krietnajos” un “ļaundaros”.

Tāpēc es nevarēju nedalīties ar jums šajā stāstā. Un ja nu pamēģinātu tāpat attiekties pret sevi un saviem tuviniekiem? Ar mīlestību un – pieņemot gan viņu pieredzi, gan jūtas, gan tiesības eksistēt tieši tādā formā, tieši ar tādiem uzdevumiem dzīvē...

 

Es patiesi novēlu to mums visiem. Un lai pasaule kļūst labestīgāka!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 24.06.2019.

https://ru.reincarnatiology.com/proklyatie-roda/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe