Евгения Горева Карта Таро Иерофант

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Priesteris

19 01 04 102

Kārts Priesteris ir Taro 5. vecākais arkāns. Viņu var dēvēt arī par Pāvestu (kā augstu garīgo amatu), Augstāko Priesteri, Virspriesteri.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa kārts Priesteris nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Priesteris kā personības kārts

Priesteris kā gada simbols

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 103

3. nama ārējā kārts, planēta Merkurs.

Zīme Dvīņi, no 1. līdz 15. grādam.

Astroloģiski simbolizē pareizu, dabisku uzvedību, to, kas ir NORMĀLI. Tās ir zemapziņā balstītas darbības, ieliktas mūsu “programmatūrā” kopš bērnības: kultūra, ideju komplekts, audzināšana, uzvedības tips. Mūsu valoda kā visa tā izteiksme.

Merkura kārts motīvs – normāli, standartizēti funkcionēt sociumā, atrodot kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem, būt viņiem saprotamam.

 

Vienkārša un īsa kārts Priesteris nozīme sadalījumā

19 01 04 104

Jūs varat rēķināties ar Augstāko Spēku aizsardzību situācijā, kad jūs paši ievērojat sociālās normas un noteikumus.

Pievērsiet uzmanību – kur un ar ko jūs runājat pretī ārējiem noteikumiem un pārkāpjat uzvedības normas? Kārts ieslēdzas tajos momentos, kad cilvēkam ir kāda ārēja izvēle. Un viņš šajā situācijā ārēju panākumu dēļ ir gatavs pārkāpt sabiedrības morālos likumus.

Kārts padoms: tikt skaidrībā, ko cilvēks grib patiesībā, saprast sevi. Un acīmredzama rekomendācija – ievērot noteikumus, klausīties savu Sirdsapziņu.

Kārts Priesteris kājām gaisā – vajag cerēt tikai uz sevi, Augstāko Spēku aizsardzības vairs nav, kaut kas ir pārkāpts. Gribas ko vairāk, bet izvēlēties nav no kā, vajag pieņemt visu, kā ir.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 105

Iekšējais skolotājs / garīgais padomdevējs.

Dzīvē mēdz būt brīži, kad mēs varam justies apmaldījušies, atslēgti no sabiedrības, un nezinām – kā atgriezties. Tas ir laiks, kad mēs parasti meklējam garīgu padomdevēju, lai viņš virzītu mūs pie Dievišķā.

Augstākais Priesteris šajā tēlā – izglītots cilvēks, pie kura cilvēki nāk pēc palīdzības. Viņš pārstāv tiltu starp Radītāju un cilvēku. Viņš ienes garīgās zināšanas un Dieva mīlestību mūsu sirdīs.

19 01 04 106

Priesteris ir katrā no mums. Tā – iekšējā balss jeb sajūta, kura ieslēdz mūs. Tas nozīmē atklāt Dievišķo sevī. Augstākais Priesteris iedvesmo mūs risināt garīgas sarunas, domāt par to un dzīvot ar savu personisko ticību, godīgi un patiesi.

Kārts aicina mūs uzticēties mūsu intuīcijai, just savu saikni ar Dievišķo un visu apkārtējo pasauli. Virspriesteris – skolotājs un māceklis mūsos visos.

Viņš vērš kosmisko enerģiju un zināšanas no augšas uz katru no mums, palīdzot mums līdzsvarot mūsu iekšējo “es” ar mūsu ārējo pasauli.

Ar viņu nāk mūsu cilvēciskās SIRDSAPZIŅAS attīstība, kad mēs vērojam savas reakcijas, pārliecības un dzīvesveidu.

 

Priesteris kā personības kārts

19 01 04 107

Kā personības simbols Priesteris ir problēmu risinātājs. Tas ir apdāvināts padomdevējs citiem un labs klausītājs. Prot atšifrēt un vienkāršot situāciju izpratni priekš citiem cilvēkiem, kas palīdz skaidri ieraudzīt un saprast šīs problēmas.

Tas ir cilvēks, kurš ciena normas un spēlē pēc noteikumiem, ar spēcīgu tikumības izjūtu, viņam nepatīk kļūdīties. Taču dažreiz tas viss viņu bremzē, un rodas sajūta, ka notiek iestrēgšana dzīves dogmatiskajā versijā.

19 01 04 108

Jaunībā viņš, iespējams, uzvedas nedaudz dumpinieciski, taču vēlāk atrod savu nišu sistēmā, un tālāk viss darbojas viņa labā.

Priestera personība – dabisks skolotājs un orators, kuram ir svarīgas mācību un apmācošas situācijas. Viņam ir svarīgs arī garīgs darbs, kur var palīdzēt citiem cilvēkiem mainīties iekšēji.

Viņam ir svarīgi klausīties savu iekšējo balsi un uzticēties tai.

 

Priesteris kā gada simbols

19 01 04 109

Šī gada (mēneša, dienas) laikā jūs varat konstatēt, ka gribat atkal nonākt vienā vai otrā mācību iestādē, iziet kaut kādus kursus, paaugstināt kvalifikāciju.

Jums pašam var parādīties iespēja konsultēt vai mācīt citus cilvēkus.

Jūsu interese par garīgo attīstību un jūsu iekšējā “es” izpēte kļūst svarīga. Jūsu uzdevums ir pārliecināties, ka jūs esat godīgi ar sevi pašu un dzīvojat īstu dzīvi, nevis tikai ar iegūtām dogmām un rutinētu uzvedību. Šo procesu var pavadīt zināmas likstas un stress.

Padoms: izmantojiet šo laiku, lai pārvērtētu jūsu uzvedības modeļus, kā arī neatrisinātās problēmas ģimenē.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-ierofant/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)