Евгения Горева Карта Таро Влюбленные

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Mīlnieki

19 01 04 94

Taro vecākais arkāns ar numuru 6 – kārts Mīlnieki jeb Mīlētāji. Ir tai arī tāds nosaukums kā Kārdinājums.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Mīlnieki nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Kārts Mīlnieki kā personības simbols

Kārts Mīlnieki uz gadu

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 95

Horoskopa 3. nams, iekšējā kārts, planēta Prozerpīna.

Zīme Dvīņi, grādi no 16 līdz 30.

Simbolizē patstāvīgu pasaules pētīšanu, kad tu saņem savu personisko, ārpusskolas pieredzi. Subjektīvisms normu un noteikumu vērtējumā.

Tiek noliegti gatavi noteikumi (atšķirībā no kārts Priesteris), augsti tiek vērtēta tikai personiskā pieredze – ko spēji noķert, to arī uzzināji, tas arī pieņemts kā eksistences morāle un norma.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Mīlnieki nozīme sadalījumā

19 01 04 96

Pārmaiņu priekšsajūta, nemiers sakarā ar tām. Kārdinājums.

Notiek zināms eksāmens, kuru cilvēks liek dzīvē un kurš attiecas uz izvēli.

Cilvēks situācijā, uz kuru izkritusi kārts, – vienmēr kaut kā zina: kāda izvēle ir pareizā. Tā arī rīkojieties.

Kārts padoms uz attiecībām: iet pretim, kontaktēt, nebēgt, bet tikt skaidrībā.

Kārts Mīlnieki kājām gaisā – nemiers par rītdienu, sajūta, ka kaut kas jau norit nepareizi. Cēlonis ir tajā, ka cilvēks jau ir ticis iekārdināts, kaut ko izdarījis nepareizi. Atliek vienīgi “sagremot” situāciju un pārdzīvot grūtības, tajā skaitā attiecībās.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 97

Mīlnieki – sarežģīts un daudzšķautņains arkāns.

Tradicionālās idejas, kas ielenc šo tēlu / atslēgu, attiecas uz savu pusaudža un seksuālo iespēju, gribas brīvības un izvēles atklāšanu. Tās runā arī par mūsu iekšējām – vīrišķo un sievišķo – sastāvdaļām, un kā mēs izpaužam tās mūsu ārējās attiecībās ar otru dzimumu.

Juteklīgums un seksualitāte var būt ļoti pārveidojoši, ja tie izriet no personiskā iekšējā balansa. Mīloša savienība ar otru cilvēku var palielināt dzīves, radošuma un atjaunošanās izpratni.

Viena no kārts Mīlnieki galvenajām mācībām ir tāda, ka jums sākumā ir jāiemācās mīlēt un godāt sevi, pirms spēsiet pa īstam atklāties un iemīlēt citu cilvēku bez nosacījumiem.

19 01 04 98

Attiecībās jums nav jājūtas ierobežotiem vai piespiestiem. Un otram cilvēkam – arī tā nav jājūtas. Kad divas sirdis dala vienu un to pašu iekšējo vienotības sajūtu, tad saprot, ka šīs attiecības ir stiprākas par jebkurām grūtībām.

Tā vai citādi, visi cilvēki ir pieredzējuši iemīlēšanās sajūtu, kad tu dzīvo kā lidojumā, kad viss visapkārt šķiet spilgts un skaists. Kārts Mīlnieki – tās ir dziļākas jūtas, tās pēc būtības ir pilnīgas attiecības, tas ir mūsu attiecību potenciāls.

Mīlētāji pārstāv īstu, neviltotu divu cilvēku savienību. Pēc būtības tas ir jauns piedzīvojums abiem pāra dalībniekiem. Tajā dzimst jaunas idejas. Notiek to attīstība materiālā un garīgā aspektā, kuri apbrīnojamā veidā savijas. Tas viss ved vīrieti un sievieti pie dziļākas izpratnes – kas ir mīlestība un juteklīgums.

19 01 04 99

Kārts apvieno visus mīlestības veidus: cilvēcisko, garīgo un seksuālo mīlestību. Rezultātā šī pieredze var mūs novest līdz tai apzināšanai, ka juteklīga mīlestība spēj pamodināt garīgumu. Un atgriezt jums sajūtu, ka pasaule ir dzīva un mēs vienmēr esam daļa no tā, ko radām.

Galu galā, Mīlnieki – tas ir arkāns, kurš pārstāv dziļas mīlestības attiecības. Tas pēc būtības rāda to izvēli, kuru cilvēks izdara šajās attiecībās.

Mīlnieki – tās ir pilnīgas, spēcīgas, romantiskas attiecības, kuras turpina augt un attīstīties. Un tāpēc tās ir ārējs izaicinājums mūsu iekšējām problēmām, to izpausmei un atrisināšanai.

Mīlnieki aktivē cilvēkā iekšējo cīņu, kura var izpausties ārējos notikumos un jaunās izvēles situācijās. Īsta mīlestība pret sevi un jūsu bāzes dabu – “Varoņa ceļojuma” daļa. Mīlnieki var izdziedināt karmiskas problēmas attiecībās no iepriekšējiem iemiesojumiem.

 

Kārts Mīlnieki kā personības simbols

19 01 04 100

Šis cilvēks ir talantīgs partnerībā, prot saredzēt, kas attiecībās darbojas un kas ne.

Viņam piemīt spēja sintezēt savu divdabību, pretstatus un polaritātes.

Viņš daudz uzzinās par sevi caur attiecībām ar ģimeni, draugiem, kolēģiem un mīļākajiem. Viņš meklē partneri, kuram var nodot pašas dziļākās jūtas. Viņam svarīgi ir pienākumi, tuvība un uzticēšanās.

Viņš jūt savas divas puses: sievišķo un vīrišķo, uztverošo un dinamisko. Un, kad šīs puses darbojas kopīgi un harmoniski, viņš jūt savu zināšanu un spēju spēku. Kad ne, viņš būs apjukuma, samulsuma un neizlēmības stāvoklī.

Viņa dzīvē vienmēr būs izvēle un nepieciešamība pieņemt lēmumus. Jo viņš taču apzinās, ka dzīve – tas ir balansa process, kurš prasa dziļu pašanalīzi.

 

Kārts Mīlnieki uz gadu

19 01 04 101

Jūs varat pārvērtēt savas attiecības ar cilvēkiem. Gribēsies padziļināt vai paplašināt attiecības, pārvest tās uz citu līmeni. Vai otrādi, jūs vēlēsieties distancēties vai pārtraukt iestrēgušas attiecības.

Jūs apzināties – ko gribat un ko negribat attiecībās. Definējiet – kas jums patīk un kas jūs emocionāli baro attiecībās.

Tas būs periods, kad jums jāklausās sava iekšējā balss un jāsavieno tā ar savām ārējām darbībām.

Padoms: kad ir izvēle un varianti: divas situācijas, divi cilvēki, divas problēmas, divi virzieni, klausieties savu sirdi un nebaidieties izdarīt lielu pagriezienu dzīvē.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-vlyublennyie/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)