Евгения Горева Карта Таро Сила

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Spēks

19 01 04 86

Astotais vecākais arkāns Taro kavā ir kārts Spēks.

Ar to sākas cilvēka individuālās apzinātības arkānu līmenis, tajā ietilpst kārtis no Spēka (8.) līdz Mērenībai (14.). Ņemiet vērā, ka dažās kavās – kārts Spēks nav 8., bet 11. arkāns.

Jūs uzzināsiet, kā kārts atbilst astroloģijai, tās vienkāršo nozīmi salikumā un iekšējo jēgu. Kā arī to, kā tā apraksta cilvēku un jūsu dzīves laika periodu.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Spēks nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Spēks kā personības raksturojums

Arkāns Spēks – kā gada raksturojums

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 87

Horoskopa 5. nams, Zodiaka zīme Lauva, planēta Saule.

Uguns stihija, kura izpaužas pēc paša gribas: ko personiski es gribu no tā, ko varu?

Vēlēšanās izpausties nāk no cilvēka iekšienes kā Saules principa ieslēgšanās, un no tā viņš jūt prieku un uzbudinājumu.

Saule – apziņas princips – ir aktīvs attiecībā pret bezapzināto, dzīvniecisko dabu. Apziņa pietur, kontrolē bezapzinātos impulsus.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Spēks nozīme sadalījumā

19 01 04 88

Kārts ir neitrāla, tas ir spēks visās izpausmēs.

Salikumā rāda, ka notiek plānu realizācija, vīrišķības un apzinātības izpausme. Cilvēkam pietiks spēku tikt galā ar situāciju. Kā arī viņš var saņemt palīdzību.

Cilvēks saskaņā ar šo kārti situācijā, par kuru uzdots jautājums, sliecas ievērot likumu, būt patiess un adekvāts.

Salikumos uz attiecībām – rāda fizisko tieksmi, paaugstinātu seksualitāti.

Kārts Spēks kājām gaisā: hroniska noguruma, bezspēcības stāvoklis, tādēļ cilvēks līdz galam neizpilda savus uzdevumus. Tā paša iemesla dēļ iespējamas grūtības attiecībās. Padoms: tagad vajag atpūsties un pēc tam atgriezties pie sava jautājuma. Pārstāt bīties, paiet malā un padomāt.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 89

Attēls uz kārts rāda mūsu iekšējo spēku, kaismi un radošumu.

Šis arkāns pēc būtības rāda, ka tiek savaldītas mūsu instinktīvās reakcijas – kaislības un emocijas, kuru dēļ rodas sarežģītas situācijas.

Spēkā skaisti savijas mūsu instinktīvā daba, mūsu kaislības un radošās enerģijas. Arkāns 8 ir pilns ar kaismi un mīlestību uz dzīvi. Tas zina, kā virzīt savu enerģiju tā, lai tu pats sevi cienītu, kā arī būtu cilvēku un apkārtējās pasaules cienīts.

Kad apziņas iekšējais spēks izpaužas caur cilvēku, viņš staro.

19 01 04 90

Viņam ir alkas dzīvot, viņa sirds ir spēcīga, pilna mīlestības un atvērta priekš citiem. Tādā stāvoklī viņš var dāvāt mīlestību, negaidot neko pretī.

Viņam ir ticība un uzticēšanās savām spējām, kas atklājas jaunradē un pilnvērtīgā dzīvē. Iekšējā Saules spēka sajūta ļauj sajust un realizēt savu iekšējo patiesību, vīrišķīgi un atbildīgi.

Jums piemīt spēks un drosme pretoties savām apspiestajām bailēm, vājībām un jūtām, kuras bloķē mūs caur ego cenzūru, personisko vai sabiedrisko zemapziņu. Jūs sadedzinājāt savas bailes, kuras bija ieslēgušas jūs lamatās. Tagadnē ir izpratne un dzīves procesa, jaunrades baudīšana. Un šis stāvoklis ir dievišķs.

19 01 04 91

Dzīves process ir bezgalīgs, piepildīts ar radīšanu un iznīcināšanu, taču vienmēr attīsta jūs, paplašinot apvāršņus. Un mums ir izvēle – palikt iedomātā drošībā vai apgūt dzīvi un visus tās pārdzīvojumus, labos un sliktos, redzot iespējas iet gan uz vienu, gan otru.

Spēks sniedz mums spēju pretoties dzīves pārbaudījumiem. Lai kādas izmaiņas vai problēmas nerastos, jūs varat tikt ar tām galā – ar ticību, mīlestību, cerību un vīrišķību.

Jo vairāk mēs to praktizējam, jo stiprāki kļūstam. Mūsu garīgais spēks padziļinās, un mūsu radošums, mūsu mīlestība un kaisme kļūst vēl spēcīgāki.

Mūsu mīlestība pret dzīvi pārvēršas tādās spēcīgās jūtās, ka spēj pārvarēt jebkuru konfliktu mūsu sirdīs, dvēselēs un prātos.

 

Spēks kā personības raksturojums

19 01 04 92

Šī personība ir ļoti kreatīva, un viņai patīk būt uzmanības centrā. Cilvēkam ir harizma, cilvēkiem patīk būt viņam blakus.

Viņam piemīt iekšējais spēks un enerģija. Šī kārts var aprakstīt arī fizisku spēcīgu cilvēku. Tādam cilvēkam ir svarīgas seksuālās attiecības.

Spēka cilvēkam patīk izaicinājums un risks, viņš tic sev un savām idejām. Viņš ir pilns ar dzīves alkām, ko jūt citi, un iedvesmo apkārtējos cilvēkus.

Viņš var krist, taču vienmēr pieceļas kājās, atjaunojot dzīvības spēku un turpinot savu ceļu.

Cilvēka spēks – emocionāls un saistīts ar Sirdi, viņš jūs kaismīgi un dziļi. Viņam var būt sekmes radošos projektos. Profesionāli viņu var piesaistīt teātris, māksla, šovs un sports.

 

Arkāns Spēks – kā gada raksturojums

19 01 04 93

Tagad jūsu mīlestība un kaisme uz dzīvi atgriezīsies pie jums. Jūs jutīsiet jaunrades slāpes un vēlēsieties būt radošu un aizrāvušos cilvēku sabiedrībā.

Jūsu spēks izpaudīsies dažādās dzīves sfērās, jūs pārliecināsieties, ka skaistums un iekšējais spēks mirdz un iedvesmo citus.

Jūs jutīsieties kā vīrišķīgs un fiziski spēcīgs cilvēks, un, iespējams, jums gribēsies izpētīt vietas, kurās neriskētu pabūt agrāk.

Šī perioda laikā jūs varat sajust savu individualitāti, pārvarēt nopietnus iekšējos ierobežojumus, paliekot līdzsvarā, izbaudot visu šo jauno iekšējo spēku.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-sila/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)