Евгения Горева Карта Таро Отшельник

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Vientuļnieks

19 01 04 79

Kārts Vientuļnieks – Taro devītais vecākais arkāns.

Jūs uzzināsiet, kā kārts atbilst astroloģijai, tās vienkāršo nozīmi salikumā, 9. arkāna iekšējo jēgu. Kā arī to, kā tā apraksta cilvēku jūsu dzīves uzdotajā laika periodā (gadā, mēnesī).

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Vientuļnieks nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Vientuļnieks kā personības raksturojums

Vientuļnieks kā gada kārts

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 80

Zemes stihija. Horoskopa 6. nams. 6. nama iekšējā kārts, planēta Merkurs.

Zodiaka zīme Jaunava, no 1. līdz 15. grādam.

Tas ir kritērijs, kurš atrodas paša cilvēka iekšienē – vai normāli viņam ir tas, kas pašlaik notiek.

Tiek atšķirtas vajadzības no vēlmēm, dabiska dzīve no cilvēka dzīves. Priekšroka cilvēka dzīvei, apziņai, kā prioritāte – smadzeņu, nevis ķermeņa intereses.

Tiek vērtēts un izcelts tas, kas interesē personiski jūs, tālab – savas uzvedības un vēlmju analīze pēc kritērija: interesē/neinteresē.

Pastāvīgs iekšējs darbs, izpratnes palielināšana, tiek slīpēti individuālie paņēmieni, kā vērtēt un izsvērt vēlmes. Atteikšanās no to vairuma.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Vientuļnieks nozīme sadalījumā

19 01 04 81

Laika kārts, atspoguļo pašu notikumu iestāšanās secības likumu mūsu pasaulē.

Palēnina laiku, tās padoms: darbs iekšienē, apjēgšana, rezultāts būs mazliet vēlāk.

Kārts Vientuļnieks ieslēdzas, kad cilvēkam gribas ātras un pozitīvas pārmaiņas, bet situācijās, otrādi, nepieciešama pacietība un akurāta kustība pa soļiem.

Cēloņus, kādēļ sadalījumā iekrīt Vientuļnieks, – parādīs kārtis, kas iekritušas pirms tam. Vientuļniekam sekojošā kārts ieteiks, ko šajā “vientuļniecības” periodā vajag darīt, uz ko pārslēgties.

Kārts Vientuļnieks kājām gaisā – tiek uztverta vieglāk, taču kustība ir lēnāka, nepieciešama īpaša izsvērtība un uzmanīgums. Pārmaiņas ilgi nenotiek, laiks gandrīz ir apstājies. Kārtis pēc Vientuļnieka kājām gaisā – var nerealizēties.

Padoms: rēķināties ar apstākļiem, pieņemt tos, kā ir, – citu nebūs, jo kaut kas tika palaists garām pagātnē, agrāk.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 82

Vientuļnieks rāda tādu dzīves momentu, kad mums ir jānošķiras no ārējās pasaules.

Tas var atnākt kā vēlēšanās pēc sava personīgā laika pašanalīzei. Vai arī tā var būt noteikta mūsu psihes vēlme uz iekšēju ceļojumu, meklējot dziļāku dzīves jēgu.

Un dažreiz pati dzīve ievieto jūs tādos apstākļos, kur jūs esat spiesti meklēt dziļāku izpratni, kas ir jūsu īstenā iekšējā laime un vajadzības. Vientuļnieks – tas ir tas, kurš iznāk no tumsas, spīdinot savu lukturi, rādot ceļu.

Tā ir iekšējā virzošā gaisma katrā no mums, kas parādās tajos brīžos, kad mums vajadzīga vadība, dziedināšana un izpratne. Tā pēc būtības ir mūsu dzīves vadība caur sapņiem, vīzijām, arhetipiem, eņģeļiem, garīgajiem audzinātājiem un skolotājiem. Tas ir garīgais viedums.

19 01 04 83

Mācības, kuras liek priekšā Taro 9. arkāns, – tā ir spēja novērtēt mīlestību, pašcieņu un brīvību no materiālās pasaules. Tas pasniedz īstenu cilvēcisku viedumu.

Kaut arī mūsu meklējumi dzīvē var atšķirties, taču to būtība bieži ir līdzīga. Noteiktā visu dzīves ceļojumu momentā mums ir jāatgriežas pie sevis, tāpēc ka tieši tur atrodas mūsu īstenās atbildes.

Kārts ved mūs caur pašanalīzi, meditāciju un atšķirtību. Tas ļaus novērtēt vienkāršus dzīves priekus, aktivēt tiekšanos uz augstākajām garīgajām vērtībām un mērķiem. Šī izpratne ved pie nemiera izbeigšanās.

Vientuļnieka pastāvīgā gaisma atgādina mums par cikliskumu dzīvē, kurā ir blāvāka mirdzuma momenti un periodi, kad tas ir maksimāli spožs.

Kārts padoms: sarežģītā laikā koncentrē savu uzmanību uz iekšējo gaismu, kura var šķist blāva vai tāla. Pakāpeniski šīs gaismas spilgtums palielināsies, un tā atkal iemirdzēsies, piepildot tevi kā svēto dzīves trauku.

 

Vientuļnieks kā personības raksturojums

19 01 04 84

Vientuļnieks pārstāv cilvēku, kurš dziļi ciena mierīgumu, garīgumu un miermīlību. Viņš iet prom no tām situācijām, kur jūtama ierobežotība, haoss un disharmonija.

Viņš saprot, ka, pirms iet uz priekšu, nepieciešams iztīrīt pagātni, viņam nepatīk virzīties, apgrūtinātam ar karmas bagāžu.

Kopš pašas bērnības šim cilvēkam varēja būt sava mērķa sajūta. Viņš spēj būt vadītājs, jo apkārtējie cilvēki ciena viņa viengabalainumu. Viņa dziļums un garīgums padara viņu par skolotāju citiem cilvēkiem, īpaši sarežģītos, pārejas momentos dzīvē.

Viņam pašam dzīvē varēja būt paveci audzinātāji, kuri ieslēdza viņa iespēju īsteni izprast lietas un spēt risināt problēmas.

 

Vientuļnieks kā gada kārts

19 01 04 85

Šajā gadā (vai jūsu zīlēšanai uzdotajā periodā) jūs varat justies vientuļš vai atrasties vientulībā. Tas ir tā sauktās introspekcijas, dvēseles iekšējo meklējumu laiks.

Tas ir labs laiks, lai pabeigtu un atrisinātu vecas problēmas, kas turpmāk ļaus jums koncentrēties uz jauniem pasākumiem.

Jūs varat atrast skolotāju vai audzinātāju, kurš izvedīs jūs cauri jūsu iekšējām un ārējām grūtībām. Vai arī jūs pats varat kļūt par tādu pavadoni kādam.

Labi būtu aiziet atvaļinājumā vai doties ceļojumā, kura mērķis būs noskaidrot ceļu un attīrīt jūsu dvēseli.

Padoms: atkal savienojieties ar sevi pašu, padomājiet par savu dzīves ceļu un to mērķi, kurš jūs interesē.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-otshelnik/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)