Евгения Горева Карта Таро Колесо Фортуны

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Laimes Rats

19 01 04 71

Taro vecākajam arkānam Laimes Rats ir 10. numurs starp 22 Taro vecāko arkānu kārtīm. To var dēvēt arī par Fortūnas Ratu.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa kārts Laimes Rats nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Laimes Rats kā personības apraksts

Laimes Rats kā gada raksturojums

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 72

Zodiaka 6. nams. 6.nama ārējā kārts, planēta Prozerpīna.

Zodiaka zīme Jaunava, no 16. līdz 30. grādam.

Prozerpīna un Laimes Rats stimulē mūs kaut ko darīt apzinoši, nerēķinoties ar savām dabiskajām programmām, ar iekšējo “autopilotu”. Kārts apkalpo cilvēka saprāta intereses.

Laimes Rata situācijās cilvēks saduras ar nezināmo, neviennozīmīgo, viņam nesaprotamo, un viņam nākas domāt, apjēgt šīs situācijas. Šīs apjēgšanas procesā veidojas tieši viņa personiskā izpratne, visai individuāla, būvējas pasaules modeļi.

 

Vienkārša un īsa kārts Laimes Rats nozīme sadalījumā

19 01 04 73

Viens no vecākajiem laika arkāniem. Salikumā nozīmē ātru pāreju uz labvēlīgāku situāciju. Kārts ieslēdzas tieši tad, kad cilvēks ir gatavs tamlīdzīgām pārmaiņām.

Bet šeit ir svarīgi – darboties tālāk, pildīt savu funkciju, dzīves pamata uzdevumu neapstājoties.

Laimes Rats kājām gaisā – liecina par situāciju, kurā pats cilvēks ir aizkavējies. Piebremzējis, kad bija iespēja paātrināties, taču viņš nobijās, neticēja savai veiksmei. Pēc šīs kārts salikums parādīs – kas būs tālāk pēc garām palaistās iespējas. Kārts padoms: domājiet un rīkojieties.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 74

Laimes Rats atspoguļo pastāvīgi mainīgo dzīves ciklu, tās kustību: pacelšanās un kritumus.

Kārts mums atgādina, ka nekas dzīvē nepaliek nemainīgs. Tikko kā jūs sasniedzāt komfortablu stāvokli, sākāt gulēt uz lauriem, kad Rats atkal griežas un jūsu dzīves situācija mainās, pārvedot uz citu situāciju. Tas var būt uz labu vai otrādi.

Laiku pa laikam jums var šķist, ka Rats ir iestrēdzis, tāpēc ka jūsu neveiksmju periods ir ievilcies. Tādos brīžos ir svarīgi saprast, ka Fortūna darbojas, ņemot vērā jūsu karmiskās izstrādes un parādus. Tāpēc vieniem cilvēkiem nākas maksāt lielāku rēķinu nekā otriem, taču arī viņiem Rats galu galā pagriezīsies.

19 01 04 75

Dažreiz mēs vienkārši neatzīstam šo ciklu taisnīgumu un apmulstam šajā dzīves spēlē, kur nav nekādu garantiju.

Taču Taro 10. arkāns cilvēkam vienmēr atgādina: “Dievs ne pa spēkam pārbaudījumus nesūta.” Mācības, kuras mēs izejam pārbaudījumu situācijās: kļūdas, neveiksmes un uzvaras – tās visas ir dzīves veltes, kuras mēs saņemam mūsu Gara ceļā.

Laimes Rats brīdina mūs, ka mūsu šodienas rīcība ietekmēs mūsu dzīvi un apkārtējo cilvēku dzīvi – gan tagad, gan nākotnē. Tas ir ciklu princips – ar šiem cikliem jūs paši radāt savu likteni. Laimes Rats – vienlaikus cēlonis un sekas.

19 01 04 76

Taču viens no šīs kārts noslēpumiem – eksistējoša iespēja palikt uz Rata ass. Tas ir līdzīgi vētras acij, ciklona centram. Neatkarīgi no notiekošā, ja jūs esat uz ass, līdzsvarā, tad rīkojaties harmoniskāk, nekā ja jūs būtu savu pārdzīvojumu biezoknī.

Kad jūs esat nokoncentrēti savā iekšienē uz miera punktu, tad spējat apzināties savus plusus un mīnusus, spēkus un vājības, iespējas un robežas. Un darboties maksimāli efektīvi tajā visā. Un, kaut jūs nespējat kontrolēt ārējos apstākļus, taču jums ir pa spēkam izvēlēties – kā ar tiem mijiedarboties.

Tādējādi Laimes Rats – tas ir mūžīgais dzīves, nāves un atdzimšanas cikls. Tas var nozīmēt, ka kaut kas tiek pabeigts vai dzimst kaut kas jauns. Tas nes jums negaidītas tikšanās un apbrīnojamus dzīves pagriezienus.

Ar šo kārti – jūs nekad nezināt, kas atrodas aiz pagrieziena.

 

Laimes Rats kā personības apraksts

19 01 04 77

Tas ir cilvēks, kurš pilnā mērā spēj izmantot Likteņa mācības. Un bieži viņam veicas pa īstam, taču tikai viņš viens zina, ka šī veiksme ir pilnā mērā pelnīta.

Viņš zina, kā būt dzīves centrā un palikt sabalansētam. Elastība – viena no viņa spējām. Tas ir cilvēks, kurš prot virzīties un attīstīties sitienu ietekmē. Viņš mācās no izmaiņām un nebaidās no riska.

Šī personība spēj sarežģītas situācijas pārvērst priekš sevis sekmīgākās, neļaujot dzīvei viņu “laist lejā” pārāk ilgi. Tas ir rīcības cilvēks.

19 01 04 78

 

Laimes Rats kā gada raksturojums

Periods, kuru apzīmē kārts, var kļūt jums īpaši laimīgs, kad jums atveras daudzas durvis un parādās negaidītas iespējas.

Tas ir labvēlīgs laiks, lai pārvērstu savu dzīvi pozitīvākā un rezultatīvākā. Ja līdz tam jūs sastapāties ar cīņas situācijām un pretdarbībām, tad tagad viss visdrīzāk atrisināsies jūsu labā.

Izmantojiet šo laiku, lai atbrīvotos no vecajiem darbības paņēmieniem, kuri vairs nedarbojas. Tagad jums ir labklājības un uzplaukuma potenciāls, bet ar savu darbu, darbojoties.

Nav vērts turēties pie ieradumiem un iestrēgt komforta zonā, citādi labvēlīgās iespējas tiks palaistas garām. Gluži otrādi, ejiet pretim izmaiņām. Un tās šajā laikā var būt nopietnas.

Padoms: centieties palikt jūsu dzīves rata centrā.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-koleso-fortunyi/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)