Евгения Горева Карта Таро Дьявол

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Velns

19 01 04 47

Taro 15. vecākais arkāns, kārts Velns – vēl viena (tāpat kā kārts Nāve), kuru ieraudzīt salikumā maz, kas vēlas.

Bet cik slikti patiesībā ir? Šeit jūs par kārti Velns uzzināsiet visu pašu svarīgāko un noderīgāko.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un saprotama kārts Velns nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Kārts Velns kā personības apraksts

Taro kārts Velns – gada vai dzīves perioda raksturojums

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 48

Uguns stihija. Horoskopa 9. nams. Zodiaka zīme Strēlnieks.

Kārtij ir uzreiz 2 planētas:

  • nama un zīmes ārējo līmeni – apraksta planēta Jupiters;
  • iekšējo līmeni – Neptūns.

Sniedz cilvēkiem priekšstatu, kurš pārvalda sociumu. Egregoru, varas un ideoloģijas tēma.

Sociālās programmas, idejas, kuras radījis kāds gudrais, lai būtu ērti pārvaldīt “baru”. Šīm idejām un priekšstatiem par dzīvi pakļaujas sociuma lielākā daļa. Saskaņā ar kārti Velns notiek šo ideju saskaņošana dažādos līmeņos: izstrādātāju līmenī un to līmenī, kas pakļaujas šīm idejām.

Un, jo apzinošāki jūs esat, jo mazāka iespēja iesakņot jūsos šīs idejas un programmas bez jūsu piekrišanas tam.

 

Vienkārša un saprotama kārts Velns nozīme sadalījumā

19 01 04 49

Notiek acīmredzama novirzīšanās no Dvēseles ceļa, no sava iemiesojuma plāna, aiziešana no īstenā ceļa. Cilvēks to dara pats, vai viņam tiek radīti traucējumi no malas.

Cilvēka dzīvē ir sākuši darboties kaitīgi ieradumi, tumšā maģija, sektas, destruktīvi kulti, maniakālas idejas, piesaiste matērijai.

Cilvēka iekšienē dominē kaislīgums un agresivitāte, viņu ir pārņēmusi idea fixe domu un darbību līmenī. Viņš pauž egoismu un valdonīgumu.

Situācija, uz kuru zīlējat, ir bīstama cilvēkam, kārts Velns iezīmē viņam robežas: vai nu izšķīšana vispārējā idejā, vai arī savas idejas uzspiešana citiem cilvēkiem (Neptūns-Jupiters).

19 01 04 50

Cilvēkam eksistē izvēle, taču tā sākotnēji ir nepareiza. Un tas, kurš šo izvēli piedāvāja, – viņa dzīvē spēlē Velna lomu. Pretoties šai izvēlei ir ārkārtīgi grūti.

Kārts nenozīmē nekavējošus zaudējumus, taču turpmāk paredz bīstamas situācijas, kas ir loģiski: tu ej ne savu, svešu ceļu, – gaidi nelaimi.

Padoms: audzēt sevī Ticību Augstākajiem Spēkiem, Gaismai, teikt NĒ – kārdinošajai izvēlei.

Kārts Velns kājām gaisā – cilvēks cīnās ar kārts ietekmi, ar piesaistēm, pirmām kārtām mēģinot atrast vainīgo. Padoms tas pats.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 51

Nepieciešams dziļi ieskatīties savā iekšienē, lai pa īstam saprastu vecākā arkāna Velns īsteno jēgu un nozīmi.

Jo ne velti taču šis tēls ir iztaisīts satraucošs un biedējošs. Proti, lai mēs būtu šokā par sevi un to, ka pamanām, kad Velns pa īstam ir klātesošs mūsu dzīvē.

Tie ir mūsu materiālās pasaules netikumi, visi tās dēmoni, ar kuriem mēs samierināmies vai vienojamies. Tikai, kad mēs pārstājam viņus noliegt, tad varam apzināti pretoties savai tumšajai pusei. Kārts padara mūs atbildīgus par savām darbībām, tā pavada caur tumsu un izved gaismā.

Daži no mums aizver acis uz ļaunumu pasaulē un paiet malā, domājot, ka tādā veidā tas mūs neskars. Taču tumsa – mūsu garīgās pasaules, dualitātes pasaules daļa. Mēs nevaram aizvākt nakts tumsu vispār, taču varam sākt ar mūsu pašu Visumu.

19 01 04 52

Velns simbolizē kolektīvo programmu ēnas, tumšo pusi, kura ietekmē arī mūs. Tā mums ir sevis pašu nezināmā daļa, izdzīvošanas instinkti, kurus mēs nekontrolējam. Taču kaut kas vai kāds tomēr tajā momentā kontrolē mūs.

Un, kad tas notiek un mēs izejam aiz mūsu ierasto robežu un noteikumu ietvariem, var rasties dažādas uzvedības reakcijas un sajūtas. Ilūzijas un apmātība… Apspiešana un ļaunprātīga izmantošana… Bezcerība un bailes… Vainas sajūta… Visas šīs sajūtas un stāvokļi ved mūs prom no gaismas un prieka.

Velns – dalījumā, dualitātē. Gan noziedznieks, gan upuris, gan tas, kurš nodara sāpes, gan tas, kurš nes sevī sāpes, – tas viss saglabā dualitātes enerģiju, kamēr jebkurš no viņiem neizdarīs izvēli, lai apturētu ļaunuma riņķojumu.

15. arkāna pati lielākā mācība – mīlēt sevi, jo citādi taču mēs atdalām sevi no gaismas un Gara, jūtamies atšķirti un mūžīgi kaut ko meklējam. Jo vairāk jūs attālināties no mīlestības pret sevi – jo vairāk meklējat to kaut kur un jo tālāk jūs aizejat tumsā. Tur jūs gaida Velns, bet jums vienmēr eksistē izvēle atgriezties pie gaismas.

 

Kārts Velns kā personības apraksts

19 01 04 53

Tas ir cilvēks, kuram ir praktiskas vērtības un laba humora izjūta, kurš prot un kuram patīk līksmoties.

Viņš ir gatavs tikties ar izaicinājumiem, atzīt savus trūkumus un tikt galā ar savām bailēm un ilūzijām.

Viņā ir klātesošas neprātīgas vēlmes un spēcīgi instinkti. Un viņš arī zina, ka šo sajūtu apspiešana ierobežo viņu un notur ēnas pusē. Un otrādi, savu vēlmju realizācija – labākais paņēmiens atbrīvoties no verdzības un dzīvot vispilnīgāk, iedarbinot savu radošo potenciālu.

Mācība šim cilvēkam – baudīt dzīvi un visu, ko tā piedāvā, nezaudējot turklāt godīgumu un atbildību.

 

Taro kārts Velns – gada vai dzīves perioda raksturojums

19 01 04 54

Šajā periodā jūs varat piedalīties radošos projektos un pievilkt savā dzīvē radošus cilvēkus.

Nebrīnīties par savas seksualitātes un jūtīguma paaugstināšanos attiecībās, pastiprināsies fiziskās tuvības vēlme.

Šajā periodā jūs varat aktīvi mijiedarboties ar savas būtības ēnas pusēm, kuras nāksies pastiprināti izstrādāt un kontrolēt.

Padoms: kad jūs satiksieties ar saviem personiskajiem dēmoniem, tieciet ar viņiem skaidrībā no mierīguma un humora pozīcijas.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-dyavol/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)