Евгения Горева Карта Таро Башня

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Tornis

19 01 04 39

Taro 16. vecākais arkāns – Tornis, tāpat kā arkāni Nāve un Velns, ir nemīlēts un nevēlams salikumā. Tas ir nepatīkams mums vēstījums no Likteņa valdniekiem, bet taču arī zāles parasti mēdz būt rūgtas.

Šeit jūs uzzināsiet par kārti Tornis visu galveno un noderīgo tās izpratnei un lasīšanai salikumā.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Tornis nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Tornis kā personības apraksts

Vecākais arkāns Tornis – kā kārts uz gadu

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 40

Horoskopa 10. nams. Zodiaka Zīme Mežāzis. Planētas Saturns – ārējā līmenī, Urāns – iekšējā līmenī.

Kārts ļauj mums ieraudzīt savā dzīvē to, kas realitātei nepieciešams no mums. Prasība aizvākt no savas dzīves ilūzijas, putas, paaugstinātu pašvērtējumu, nejēdzīgus sapņus un atstāt tikai objektīvo.

Torņa kā kārts ar Mežāža īpašībām un darboņiem – Saturnu un Urānu – prasība ir, lai cilvēks, sastapies ar grūtībām, ieraudzītu, ka viss, ko viņš par sevi ir domājis – ilūzijas. Un tālāk – lai atrastu savas potenciālās iespējas un darbības formas.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Tornis nozīme sadalījumā

19 01 04 41

Neizbēgamības un likuma kārts. Liecina par to, ka cilvēku gaida sabrukums tam, ko viņš iesācis. Tā ieslēdzas tad, kad kāds neadekvāti ir novērtējis savas iespējas, būvē “smilšu pili”.

Kārts ietekme ir nopietna, pamanāma konkrētā sfērā, par kuru ir uzdots jautājums. Plāni nav realizējami, tiks sagrauti. Tagad kaut ko mainīt jau ir par vēlu, bet var sabrukumu novest līdz minimumam, rīkojoties.

Kārts Tornis kājām gaisā – labāka nekā taisni stāvošā, ir iespēja sabrukumu apturēt, iekļauties situācijā, laicīgi visu apjēgt no jauna.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 42

Tornis simbolizē pēkšņu cilvēka pamošanos. Notikums iestājas pēkšņi un negaidīti, tāpēc rada zināmu haosu.

16. arkāns saka, ka jūsu pasaule, kādu jūs to pazīstat, ir kardināli izmainījusies. Tā otrs aspekts – tā ir apskaidrība, skaidrības un dziedināšanās, transformācijas iemantošana.

Kārts iemet jūs jaunā realitātē un nezināmā nākotnē bez jebkāda brīdinājuma tajā momentā, kad jūs to vismazāk gaidāt. Tas var būt sajūtams kā neticams zaudējums, kaut arī Torņa notikums sagrauj tikai aplamo un vairs nevajadzīgo.

Kārts mērķis – pamodināt mūs un likt pamanīt to, kas bija nepamanīts vai ignorēts.

19 01 04 43

Jo mēs visi taču tiecamies uz to, lai būtu stabils tas labais, kas baro mūsu ego, bet no tā mūsu dzīve var kļūt arvien materiālistiskāka, bet mūsu vērtības un vēlmes var pārstāt apmierināt mūsu Dvēseli.

Mūsu dzīves pamati – materiālie, emocionālie, mentālie un garīgie – var būt vienkārši uzprojektēta ārēja ilūzija, un tad mēs dzīvojam savā mazajā iluzorajā pasaulē kā aklie, neapzinoties savas problēmas.

Tad pienāk Torņa moments un jēga, tas grauj visu, kas neatbilst realitātei un mūsu Spēkam visās dzīves sfērās: karjerā, finansēs, attiecībās, mājās u.c.

Kārts instrumenti: nelaimes gadījumi, finanšu zaudējumi, neveiksmes, cilvēka plānu un sapņu iznīcināšana. Tās ir lielas, taču rūgtas zāles, kuras iedzerot, cilvēkam ir jābūt gatavam dziļiem Dvēseles meklējumiem.

19 01 04 44

Tajā brīdī, kad notiek Torņa sitiens, cilvēks nesaprot, kāpēc tas ar viņu notiek. Sava likteņa pieņemšana – vienīgais paņēmiens izkustēties no nāves punkta un sākt savas dzīves dziedināšanu.

Kārts var pamudināt mūs savienoties ar mūsu augstāko Es un palūgt vadību, kura pašlaik mums nepieciešama, lai atgrieztu mūs pie patiesības un savas dzīves atjaunošanas.

Tajā brīdī nepieciešams ticēt, ka ar jums notiekošais ir dots mums no augšas, tā ir svarīga Mācība. Tāpēc, kad jūsu mājai sper zibens, turiet prātā – tās ir izmaiņas, kas nepieciešamas jūsu kustībai pa dzīves ceļu.

Tās aizvāc no jūsu dzīves inerci, blokus, sastingušas attiecības un darbu, Tornis atkal modina mūsu garīgo uguni, atgriež mūs pie sevis. Tā nav viegla mācība, taču tuneļa galā – Gaisma. Attiecieties pret sevi labestīgi.

 

Tornis kā personības apraksts

19 01 04 45

Pārstāv cilvēku ar spēcīgu raksturu, kura dzīve – pacelšanos un krišanu virkne. Viņam piemīt dabiska spēja pieņemt sarežģītas situācijas un mainīt tās uz labo pusi. Viņš ir labs un uzticams partneris tajos laikos, kad apkārt viss ir sarežģīts un drūms.

Savā un svešā dzīvē viņš var iepriekš redzēt to, kas nav vajadzīgs un patiess un tāpēc var jebkurā momentā sabrukt. Viņš pārbauda sevi un savu eksistenci, pārskatot tās daļas, kuras sāk stagnēt, lai ienestu tajās nepieciešamās izmaiņas.

Viņš pats ne reizi vien ir pārdzīvojis nopietnas izmaiņas, kuras ir ievedušas pilnīgi jaunā situācijā, tāpēc viņš vairs nebaidās no dzīves un tās katastrofām.

Kaut arī viņam tas nepatīk, bet viņš saprot stihisko nelaimju un atdzimšanas spēku. Un viņš prot to pieņemt.

 

Vecākais arkāns Tornis – kā kārts uz gadu

19 01 04 46

Tas būs pārmaiņu laiks.

Ja uz gadu vai citu izvēlētu jūsu dzīves periodu ir trāpījusies kārts Tornis, tad jūs varat veikt nopietnas izmaiņas jūsu dzīvē.

Tas līdzinās kapitālajam remontam, kad ir svarīgi tikt vaļā no lietām, kuras vairs nedarbojas, atbrīvoties no aizsprostojumiem visās savas dzīves sfērās.

Padoms: nesaudzīgi raujiet pušu saiknes ar pagātni, pārvariet vecos ieradumus un aizspriedumus. Uzturiet jaunu dzīvesveidu un ideju.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-bashnya/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)