Евгения Горева Карта Таро Луна

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Mēness

19 01 04 24

Taro astoņpadsmitais vecākais arkāns – kārts Mēness. Jūs uzzināsiet par to visu pašu nepieciešamāko, lai saprastu tā jēgu un nozīmi jebkurā salikumā.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Mēness nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Cilvēka personības apraksts

Kārts Mēness kā dzīves perioda apraksts

 

Astroloģiskā atbilstība

Horoskopa 11. nams. Zodiaka Zīme Ūdensvīrs, grādi no 16. līdz 30.

Planēta Saturns, nama iekšējā kārts.

Kārts Mēness, kaut arī tai ir tāds nosaukums, nes sevī cilvēka iekšējā Saturna raksturojumus, kad mēs paši sevi ierobežojam, paši liekam sev blokus un kavēkļus.

Kārts rezultāts – tas ir, kā cilvēks iekšēji redz realitāti, kad ilūzijas ir aizgājušas, cerības beigušās, ir atlicis viens ceļš – savs, Gara kalnā. Taču kustību pa šo ceļu arī bremzē tu pats, tava zemapziņa – ar savām bailēm un kompleksiem.

19 01 04 25

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Mēness nozīme sadalījumā

Rāda, ka cilvēks ir iestrēdzis pagātnē, tagadnē viņa nav. Viņš atrodas mainīguma stāvoklī: vai nu es gribu, vai ne, vai nu uz priekšu, vai atpakaļ. Nav ne sevis, ne pasaules izpratnes.

Kārts ieslēdzās, tāpēc ka problēma pagātnē netika atrisināta un tagad velk uz turieni savākšanās punktu. Mēness rāda, ka notikuma perspektīvas nav, vajag apstāties, līdz galam atrisināt jautājumus sakarā ar pagātni un jau pēc tam virzīties tālāk. Runājot psihologu valodā, uzdevums pašlaik – aizvērt geštaltu.

Kārts Mēness kājām gaisā – aptur laiku, līdzinās Murkšķa dienai. Cilvēkam vajag palīdzību, pats galā var netikt. Kārts padoms: uzmanību uz realitāti, iezemēties, atgriezties uz šeit un tagad!

19 01 04 26

 

Kārts iekšējā jēga

Mēness ir pilns ar seniem notikumiem, viņa cikli atspoguļo dzīves pilnību, nāvi un atdzimšanu, baro auglīgumu, dziļus sapņus, psihiskās spējas. Tie ir mūsu pašu ceļa cikli.

Arkāns padziļina jebkuru situāciju, pārnesot mūsu uzmanību uz negaidītām sfērām. Mēness – tas ir vēl viens iesvētījums, kurš norit “dvēseles tumšās nakts” apstākļos.

Mēness realitātei ir maiga gaisma un absolūta tumsa, kurās mēs apmulstam kā savās pašu ilūzijās. Mēness iesaka izmantot savas jūtas, kas mūs saista ar pasauli, uzticēties savai intuīcijai un instinktiem.

19 01 04 27

Taro 18. arkāns – tie ir vārti uz nezināmo, no mums slēpto, kurp mūs aicina ienākt, bet kur visas bailes un dēmoni, kurus jūs nēsājat iekšienē, kļūst lielāki un ietekmīgāki, kā jebkad.

Kārts aicina mūs iet uz priekšu, pārvarot savas bažas un bailes, uzticēties savam īstenajam “Es” un cīnīties ar iekšējiem monstriem.

Mēness gaisma vienmēr ir labāka un spožāka nekā pilnīga tumsa. Šī gaisma mums saka: “Seko man, izmanto savu spēku un uzmanību, uzticies savai intuīcijai un instinktiem, un tu nonāksi savu baiļu otrā pusē, brīvs no tām.”

Iešana pa šīs kārts ceļiem nav viegla, taču rezultāts – jūsu dzīves atjaunošanās, jūsu saprāta transformācija. Jums ir patstāvīgi jānopelna tiesības iziet cauri savas zemapziņas tumsai un pustumsai.

19 01 04 28

Mēness iedvesmo mūs ceļā uz jaunām idejām un mērķiem, viņš nerāda mums vispārēju un pilnīgu nākotnes ainu, taču māca izmantot mūsu intuīciju. Taro 18. arkāns atklāj cilvēkam iekšējo informāciju un dziļās atmiņas caur viņa sapņiem, vīzijām, caur meditācijas stāvokli.

Var mums dot uzvedni – kur mēs atrodamies savā dzīves ciklā. Un atgādināt, ka mēs kāpsim pāri viņa Mēness slieksnim ne reizi vien, dažādos līmeņos. Un katru reizi dziedināsim kādu sevis paša iekšējo daļu.

Tā rezultātā mūsu sevis un dzīves izpratne kļūst arvien dziļāka. Un, kā nakts spīdeklis atstaro Saules, apziņas, gaismu, mēs atstarojam eksistences Dievišķos aspektus.

19 01 04 29

 

Cilvēka personības apraksts

Personība, kurai iekrīt kārts Mēness, ir magnētisma nesēja, diezgan dziļš cilvēks un bieži arī emocionāls.

Tas ir romantiķis, kurš interesējas par noslēpumainām lietām, sliecas uz sapņiem un vīzijām, uzticas savai intuīcijai, iekšējai zināšanai.

Mēdz būt aizvērts un nepieejams, viņam ir īpaša attieksme pret cilvēkiem, savā dzīvē viņš ielaiž tikai tos, kam pilnīgi uzticas.

Dzīvē piešķir daudz variantu un situāciju, kuros ieejot, mācās turēties pie sava ceļa, pārvarēt savas bailes un virzīties tālāk.

19_01_04_30.jpg (scaled to 499px × 269px)

 

Kārts Mēness kā dzīves perioda apraksts

Jūsu definētā laika periodā jūs varat sadurties ar svarīgu izvēli: iet uz priekšu vai palikt savā ierastajā “namiņā” tikai tāpēc, ka jūs baidāties no jaunā un nezināmā.

Jūs vēlēsieties pārmaiņas, bet ceļā pie tām var izveidoties dažādas neparedzētas situācijas, ar kurām jūs varat tikt galā tikai iekšēji, pārvarot savas bailes un kompleksus.

Šajā gadā, mēnesī, dienā jūs varat iemācīties uzticēties savai intuīcijai. Kā arī Mēness laiks var jums kļūt par periodu, kad mostas jūsu psihiskās spējas.

Padoms: jo vairāk baidāties, jo neatlaidīgāk darbojieties. Ejiet pretim savām bailēm.

19 01 04 30

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-luna/

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)