Евгения Горева Карта Таро Умеренность

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Mērenība

19 01 04 17

Taro Vecākā Arkāna Mērenība ar numuru 14 nozīmi ir vieglāk saprast, ja uzzinām, ka to tāpat dēvē Alķīmija. Uzzināsim – kur slēpjas šīs kārts Alķīmija?

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Mērenība nozīme sadalījumā

Taro 14. Arkāna iekšējā jēga

Mērenība kā cilvēka, personības apraksts

Mērenība kā gada kārts

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 18

Horoskopa 8. nams, iekšējā kārts. Planēta Marss.

Horoskopa zīme Skorpions, no 16. līdz 30. grādam.

Kārts apraksta mūsu iekšējo aktivitāti transformācijas procesā, kurš notiek ar mums Skorpiona zīmē un namā. Tieši tā dod mums enerģiju grūta dzīves perioda (kuru apraksta kārts Nāve) iziešanai, un padoms – darboties precīzi un skaidri, aprēķināti kā alķīmijā.

Tāpēc ka cilvēka iekšējās izmaiņas – smalks process, kurš prasa meistarību un pareizu noskaņojumu.

Tas nav tas Marss, kurš kārts Mags līmenī rada ārējus notikumus. Tas ir Skorpiona iekšējais Marss, kurš rada mūsu iekšējo telpu, Dvēseli un Garu.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Mērenība nozīme sadalījumā

19 01 04 19

Sadalījumā signalizē par laika paātrināšanos. Tā ir ātruma, straujuma kārts. Ar to tas, kas jūsu dzīvē stāvēja, sāk kustēties.

Tā līdzsvaro Garu un matēriju, enerģiju un informāciju, ārējo un iekšējo cilvēkā. Atgādina par MĒRA jautājumu, balansējumu starp dažādiem mūsu dzīvi veidojošajiem elementiem.

Kārts Mērenība kājām gaisā – arī paātrina laiku, bet pats cilvēks piebremzē, ilgi pierod, noskaņojas uz situāciju, uz izmaiņām.

 

Taro 14. Arkāna iekšējā jēga

19 01 04 20

Tā ir dzīves alķīmija, mūsu ķermeņa un Gara maģiskais sajaukums, parastā cilvēka pārvēršanās meistarā.

Mērenība palīdz izvākt konfliktu no mūsu dzīves, tā patiesībā ir pastāvīga sevis evolucionāra noskaņošana un realizācija.

Jūs pārbaudāt savu iekšējo stāvokli, integrējot garīgās un materiālās reālijas savā dzīves spēlē. Salāgojot šajā procesā jūsu apzināto un zemapzināto daļu.

Kārts Mērenība pārstāv dziedināšanu, nostiprināšanu un kontroli. Visi jūsu dzīves elementi sajaucas, lai radītu kaut ko lielāku un kvalitatīvāku jebkurā situācijā.

19 01 04 21

Jūs jūtat palīdzību un atbalstu no Augšas, no sava Sargeņģeļa, Audzinātājiem, sava Gara. Un to, ka jūs ved un palīdz virzīties pa klinšaino dzīves ceļu. Mērenība nozīmē – izmantot dāvanas, kuras mēs esam saņēmuši.

Mērenības darbības jēga ir tajā, lai izmantotu mums dotās radošās enerģijas, lai balansētu, kalibrētu un kombinētu dzīves komponentes; kamēr nebūs iegūts ideālais maisījums, nenotiks nepieciešamā sintēze.

Mērenība noskaņo mūs kā neviendabīgas kosmosa plūsmas, kuras virzās kā atsevišķs cilvēks uz lielu mērķi. Tas līdzinās dzīves plūsmai, kuras tecējumā maģiski sajaucas dažādas enerģijas, maigi un smalki.

Mērenība – iekšējās dziedināšanās, maģijas un pārveidošanās kārts.

 

Mērenība kā cilvēka, personības apraksts

19 01 04 22

Personībai, kuru simbolizē kārts, ir iespēja ņemt vērā un apvienot komponentes situācijā, kad tas citiem šķiet neiespējami. Viņa ir vērīga, un viņai piemīt radošs talants.

Cilvēks, spējīgs radīt patīkamas situācijas no neērtām, tāpēc cilvēkiem patīk būt viņam blakus, tas dod viņiem komforta un pārliecības sajūtu.

Šis cilvēks – līdzcietīga dvēsele, kura vienmēr rūpējas par citu cilvēku sajūtām. Viņš var uzticēties saviem iekšējiem iespaidiem un sajūtām, tas ir viņa iedvesmas un radošo zināšanu pamats.

Viņam var būt interese par ezotēriku un mistiskas intereses. Viņš tic dzīves maģijai, tāpēc ka saprot – dzīve pastāvīgi pieņem jaunas formas, lai radītu kaut ko lielāku un gaišāku.

Viņš var uztaisīt karjeru pilnīgi dažādās dzīves jomās: pētījumos, mākslā, zinātnē, nodarbēs ar dabu.

 

Mērenība kā gada kārts

19 01 04 23

Šajā periodā, kuru jūs sev esat iezīmējuši, nepieciešams iesaistīt visas polaritātes jūsu dzīvē.

Tiecieties uz lielāku skaistumu un līdzsvaru, jo tas taču ir lielisks laiks, kad viss darbojas jūsu labā. Tas ir ļoti radošs periods, meklējiet paņēmienus un variantus izpaust sevi mākslā, pētījumos, ezotērikā un mistikā.

Pētiet priekšmetus, kuri atjaunos jūsu saprātu un atgriezīs jaunību jūsu ķermenim. Centieties balansēt visus savas dzīves elementus, enerģiju un informāciju. Radiet telpu jaunām vīzijām un sapņojumiem.

Padoms: neļaujiet kaislībām un emocijām pārāk lielu vaļu, esiet saprātīgi un mēreni burtiski visā.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-umerennost/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)