Евгения Горева Карта Таро Смерть

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Nāve

19 01 04 09

13. vecākais arkāns Taro kāršu kavā – Nāve. Parasti šis vārds un kārts tēls, parādījies salikumā, liek cilvēkam sarauties. Vai viss ir tik slikti un tik šausmīgi? Kādu vēstījumu mums nes šī kārts?

Saturs

Kārts Nāve – astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Nāve nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Kā kārts Nāve apraksta cilvēku

Ja Taro 13. arkāns ir iekritis kā kārts uz gadu

 

Kārts Nāve – astroloģiskā atbilstība

19 01 04 10

Horoskopa 8. nams, nama ārējā kārts. Planēta Plutons.

Horoskopa zīme Skorpions, no 1. līdz 15. grādam.

Kārts mērķis – izmainīt to, kas ir, uz kaut ko labāku. Cilvēka transformācija caur Skorpiona un 8. nama ekstremālu krīzi, caur viņa tikšanos ar Nāvi vienā vai otrā formā.

Kaut kas tevī attīrās, mirst, mainās, pārveidojas. Nāve – nenozīmē fizisko nāvi. Bet izvešanu uz jaunu pieredzes līmeni, kur tu jūties tīrāks, dzīvāks un universālāks.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Triumfa Rati nozīme sadalījumā

19 01 04 11

Neizbēgamības vecākais arkāns. Salikumā liecina par grūtām pārmaiņām, tā var būt gan kaut kā pabeigšana, tā arī sākums, piedzimšana.

Ir jābūt gataviem nodzīvot šo dzīves etapu, iekšēji noskaņoties uz dziļu transformāciju. Ja cilvēks atteiksies mainīties, tad pārmaiņas ir sarežģītas, sāpīgas, periods norit smagi.

Kārts Nāve kājām gaisā – cilvēks pretojas transformācijai, no tā ir vēl smagāk, tāpēc ka laiks palēninās, uzkaras, dod viņam iespēju tikt galā, izdzīvot situāciju pilnībā. Padoms: pieņemt situāciju, izmainīt attieksmi pret notiekošo.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 12

Arkāns – tas ir izmaiņu, transformācijas, atjaunošanās tēls. Nāve nevar būt bez atdzimšanas.

Cilvēki bieži bīstas no šīs kārts, asociējot to ar fizisko nāvi. Bet Taro kavā tā nozīmē sava ego nāvi, projekta, attiecību vai kādas emocionālas pieredzes beigas. Kaut kāda daļa jūsos un/vai kaut kas jūsu dzīvē beidzas.

Izmaiņas jau ir blakus, un tās nav jūsu varā, jūs vienkārši jūtat, ka tās tuvojas. Jūs jūtat tās dziļajā līmenī. Un savā iekšienē zināt, ka jums nav tiesību pretoties, citādi pastiprināsiet savas bailes un sāpes.

19 01 04 13

Nepieciešams Nāvi uztvert kā sabiedroto, jo tā taču atgādina mums par pastāvīgi mainošos dabu, kurā notiek nāves un atdzimšanas procesi.

Kārts sola, ka, pārstājot āķēties pie mums dārgā aizejošā, mēs spēsim tumsu pārvērst gaismā un ieraudzīt, ka beigas – tas ir jauns sākums.

Jebkura veida nāve – briesmīga un atskurbinoša pieredze, tā nekad nemēdz būt viegla. Lūk, kāpēc mēs tik ļoti bīstamies no šiem periodiem – kad ieslēdzas Taro 13. kārts.

Izmaiņas caur kārti Nāve var nospiest mūs uz ceļiem, kad sadeg viss, kas jūsu dzīvē vairs nedarbojas. Taču tieši tā aizsargā jūs no stagnācijas, no tā, kas ir aplams. Tieši tā atnes jaunas iespējas, garīgu izpratni un vērtējumu tam, kas mums patiešām ir dārgs.

19 01 04 14

Nāves kārts ļauj mums pilnībā apzināties to, ko mēs nelabprāt atlaižam no savas dzīves, kam mēs pretojamies. Ļauj saprast, ka tieši tas rada sāpes un nodrošina mūsu iestigšanu dzīvē.

Nāve ieslēdzas un atbrīvo cilvēku no viņa dēmoniem. Tā atgādina mums par Dievu un par mīlestību tieši grūtajā dzīves momentā, kad mīlestība un gaisma spēj izvest cauri tumsai. Katrs tāds moments – tā ir jauna pieredze, kurai mēs varam atvērties, lai izietu no tās atjaunoti.

Tādējādi kārts nes pašas grūtākās izmaiņas cilvēka dzīvē, kuras nepieciešams pārdzīvot nepretojoties. Rezultātā – notiks dziedināšanās un transformācija. Turiet prātā, ka tādā brīdī tikai mīlestība un laiks darbojas jūsu labā, pakāpeniski padarot dzīvi gaišāku un mūsu Dvēseli bagātāku.

 

Kā kārts Nāve apraksta cilvēku

19 01 04 15

Šis cilvēks ir pakļauts izmaiņām, viņam tā ir norma – atlaist veco un virzīties uz priekšu. Viņš palīdz arī citiem tikt galā ar personiskiem zaudējumiem un mudina viņus uz jaunu pieredzi.

Viņam piemīt spēja pārdzīvot dzīvi un attiecības ļoti dziļi, taču viņš jūt momentu, kad nepieciešams situāciju atlaist un virzīties uz priekšu.

Droši vien viņš vairāk nekā citi cilvēki prot pieņemt izmaiņas atdzimstot. Un ar viņu tas notiek biežāk nekā ar apkārtējiem.

 

Ja Taro 13. arkāns ir iekritis kā kārts uz gadu

19 01 04 16

Jūsu dzīvē ir gatava ienākt jauna enerģija, kura nes satraukumu un daudz ko sola.

Šajā periodā, kuru jūs esat iedevuši zīlēšanai, ir iespējama jūsu tikšanās ar vecu pārliecību, attiecību, projektu un darba nāvi. Un ar jaunā dzimšanu šajās dzīves sfērās.

Jūs varat nopietni izmainīt savu attieksmi pret sevi, savu identitāti. Tas ir beigu un sākuma periods, esiet gatavi pieņemt izmaiņas, tad tas notiks vieglāk nekā jebkad.

Padoms: ir pienācis laiks mainīties, palikt iepriekšējam neizdosies. Pacentieties apzināties skaidrāk – kas jūs NEESAT, un pēc tam – ļaut piedzimt jaunai sevis izpratnei.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-smert/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)