Евгения Горева Карта Таро Колесница

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Triumfa Rati

19 01 04 01

Kārts Triumfa Rati – Tas ir Taro Vecākais arkāns ar numuru 7.

Kārts ir interesanta un pretrunīga, kuru tarologi un zīlētājas bieži traktē pilnīgi dažādi. Tas arī nav nekāds brīnums, ņemot vērā – kāda Zodiaka Zīme un kāda planēta – gulstas kārts Triumfa Rati astroloģiskās nozīmes pamatā.

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa Taro kārts Triumfa Rati nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Taro Triumfa Rati kā cilvēka personības apraksts

Triumfa Rati kā gada (dzīves perioda) apraksts

 

Astroloģiskā atbilstība

19 01 04 02

Horoskopa 4. nams, zīme Vēzis. Planēta Mēness.

Šeit mēs saņemam izmaiņas kā rezultātu no iepriekšējām darbībām, iepriekšējās pieredzes (personiskā pieredze, dzimtas programmas, iepriekšējo iemiesojumu pieredze).

Saskaņā ar šo kārti ir svarīgi vienkārši virzīties pa eksistējošo plūsmu. Uzdevums: saglabāt jau notiekošo kustību, nesabojāt to, kas jau nāk, kas ripo lejā. Nedegradēt iekšējo un ārējo.

 

Vienkārša un īsa Taro kārts Triumfa Rati nozīme sadalījumā

19 01 04 03

Tā ir laika kārts.

Liecina par to, ka par uzdoto jautājumu viss rit normāli, savlaicīgi. Cilvēks virzās pareizi izvēlētajā virzienā, neizlaižot no redzesloka savu mērķi.

Kārts var aizvest līdz rezultātam. Tās kustība – šķērsgriezumu, notikuma etapu ķēdīte, secīga virzība uz mērķi.

Par pašām darīšanām un, kā ar tām būs, Triumfa Rati nevēsta, tie liecina tikai par spēcīgu notikuma kustības potenciālu laika ritumā. Kārts padoms: neizšķīst putekļos! Ķert momentu! Nesēdēt savā kastītē, iet uz priekšu, tad viss būs labi.

Kārts Triumfa Rati kājām gaisā – cilvēks ir zaudējis ticību, ka sasniegs mērķi, visu laiku atliek notikuma sasniegšanu. Viņš ir nolaidis rokas, kavējas laika ziņā. Kārts padoms: atkal ieslēgties! Kaut arī tagad spēku nāksies patērēt vairāk.

 

Kārts iekšējā jēga

19 01 04 04

Triumfa Rati rāda uzvaru caur gribasspēku un pašsavaldīšanos. Kaut kas ātri ienāk jūsu dzīvē, bet pēc tam nekustas, lai palīdzētu jums apgūt un nostiprināt visu, kas ir noticis.

No sākuma tā ir darbība, izmaiņa, uzvara, panākumi, pārvietošanās vai iziešana no situācijas, pārorientēšanās, jaunas perspektīvas un domas. Un, kamēr tas viss notiek, nākotne ir aizplīvurota.

Tālāk – pazīstamās iemaņas, uz kurām jūs reiz paļāvāties, jau vairs nedarbojas un nenes labumu jūsu dzīves jaunajam virzienam. Tas var cilvēku padarīt nemierīgu, samulsušu vai izbiedētu.

Ir svarīgi sajust un saglabāt savu iekšējo centru, fiksēt notiekošo un koncentrēt uzmanību uz izmaiņām.

Triumfa Rati – karavīrs-varonis, viņš ir pārdzīvojis daudzus pārbaudījumus, kuri ir iemācījuši viņam balstīties uz savu iekšējo spēku, iekšējiem resursiem. Viņam piemīt arī griba un izlēmība.

19 01 04 05

Samērā ar to, kā Kučieris Triumfa Ratos pārvietojas, viņa uzdevums – būt uzmanīgam pret savu iekšējo pasauli un tās sakariem ar dzīves ārējām pasaulēm. Viņam ir pietiekams garīgais briedums, lai sekotu – kā izvēršas apkārtējā maģija.

Ja viņš spēj līdzsvarot un kontrolēt iekšējos duālos spēkus un impulsus, tad viņš varēs vērst savas kaislības un vēlmes uz izpausmi un attīstību. Kārts simbolizē cilvēka virzienu dzīvē vai ceļu, kuru viņš izvēlas.

Tās numurs – 7. Šis skaitlis – uzvara un iesvētījumu skaits, tas ir pārveidojošs un svēts skaitlis. Septiņnieks pārstāv visu mūsu iekšējās garīgās dzīves sastāvu, kamēr mēs esam uz zemes. Ar numuru septiņi mēs pētām dvēseli un meklējam dziļāku jēgu garīgajā līmenī.

19 01 04 06

Taro kārts Triumfa Rati nes izmaiņas, kas palīdz mums augt, attīstīties un transformēties daudzos līmeņos. Ar to mūsu dzīvē ienāk jaunas iespējas, jauna realitāte, jauni uzskati un perspektīvas, kuras paplašina un padziļina mūsu cilvēcisko dabu.

Septītais arkāns ir pilns ar potenciālām kustībām un iespējām, lai gūtu panākumus. Taču, kā mēs vadām mūsu Triumfa Ratus, – tas atspoguļo to, cik lielā mērā mēs spējam to visu dabūt.

Šeit cilvēkam tiek dots miers un atpūta, lai viņš varētu klausīties savu intuīciju, savu iekšējo balsi. Triumfa Rati piešķir mums iekšējos resursus: gribu un intuīciju, lai virzītos pa klinšaino dzīves ceļu uz uzvaru.

Tā ir izaicinājuma kārts mūsu Dvēselei. Izmantojiet tās radošo spēku un sasniedziet rezultātu.

 

Taro Triumfa Rati kā cilvēka personības apraksts

19 01 04 07

Cilvēkam, kura personību apraksta kārts Triumfa Rati, – ir daudz uzdevumu. Viņam patīk būt vadītājam, pārvaldīt savas dzīves kustību. Viņš ir mierīgs, kad viss tiek kontrolēts.

Viņš zina, ko grib, saprot, ka izmaiņas un daudzveidība – dzīves daļa. Apzinās, ka nepieciešams mainīt pēc kārtas kustības un miera periodus, lai nesadedzinātu sevi un nepārpūlētu.

Bet viņam patīk, kad ir stimuls virzīties uz priekšu. Lai gan viņš var ilgstoši atrasties vienā un tajā pašā situācijā (personīgajā, profesionālajā), ja tā nodrošina pietiekamu daudzveidību dzīvē un izaicinājumus, kuri viņam ir nepieciešami.

Triumfa Ratu cilvēks mīl savu māju un ģimeni, taču cenšas, lai šī viņa dzīves sfēra būtu interesanta un kustībā. Viņam patīk ceļot. Viņš ir dabisks motivētājs, kuram piemīt spēja redzēt vecas lietas jaunā veidā.

Viņš, kā likums, ir sekmīgs visās savās ierosmēs, kamēr notur balansu un uzmanības fokusu.

 

Triumfa Rati kā gada (dzīves perioda) apraksts

19 01 04 08

Tas var būt jums ļoti laimīgs laiks, kad viss agrāk sakrātais nāks jums par labu. Parādīsies jaunas iespējas. Galvenais – sakoncentrēties uz notiekošo un izmantot savus resursus.

Šis dzīves periods būs labs laiks ceļojumam vai profesionālām izmaiņām, iespējamas arī izmaiņas ģimenē, mājās, pārbraukšana un tml.

Virzieties uz priekšu un ļaujiet sev mainīties, klausoties savu sirdi un vadoties pēc jūsu Gara mērķiem.

Padoms: nesēdiet savā kastītē, neturieties pie vecām un jūs noturošām idejām, nosacītībām un pārliecībām, – kustieties, mainieties.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 04.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-kolesnitsa/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)