Евгения Горева Карта Таро Солнце

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Saule

19 01 01 07

Saule – Taro vecāko arkānu kārts ar numuru 19.

Jūs uzzināsiet par šo kārti pašu nepieciešamāko, lai saprastu tās jēgu un nozīmi jebkurā sadalījumā.

19 01 01 08

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa kārts Saule nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Saule kā cilvēka personības apraksts

Kārts Saule kā gada apraksts

 

Astroloģiskā atbilstība

Horoskopa 12. nams. Iekšējā kārts – planēta Jupiters.

Zodiaka zīme Zivis, no 1. līdz 15. grādam.

Šī kārts cilvēku uzlādē, lai viņš izmantotu gadījumu, dotu “uz augšanu (навырост)” (kā svešu zirgu bērnam), pēc kura viņš iepriekšējā realitātē vairs neatgriezīsies. Kā arī aizmirst šo notikumu nespēs.

Kaut kas patiešām svarīgs tagad notiek vienā vai otrā dzīves sfērā (par kuru ir jautājums), saistīts ar viņa Dvēseles mūžīgo pieredzi. Atveras kāds pozitīvas karmas avots, un vajag uzdrošināties to pieņemt savā dzīvē.

19 01 01 09

 

Vienkārša un īsa kārts Saule nozīme sadalījumā

Kopumā arkāns ir neitrāls, sadalījumā ir atkarīgs no apkārtējām kārtīm.

Pati par sevi – dzīves, prieka, veiksmes kārts. Rāda siltumu, kas ienāk jūsu dzīvē, reālas iespējas tuvošanos.

Ļoti svarīgs notikums, kurā, ja kaut kas notiek, savienojas, tad atpakaļ atvienot vienkārši tā nesanāks.

Kārts Saule kājām gaisā – cilvēkam nepieciešams siltums, prieks un mīlestība, bet šī vajadzība netiek apmierināta. Ja blakus ir “laba” kārts, tad nav nekā briesmīga. Ja blakus ir “sliktas” kārtis – jāatceras, ka Saule ne tikai silda, bet arī sadedzina, var atnest garīgu izjukšanu, skandālistiskus notikumus.

19 01 01 10

 

Kārts iekšējā jēga

Saule – tā ir dievišķa laulība starp jūsu Garu un Radītāju, kad dzīvē viss kļūst vienkāršs un priecīgs. Kad katra iespēja tiek uztverta kā brīnišķīga dzīves dāvana un tiek pieņemta.

Saule baro jūsu dzīvības spēku, viņas enerģija ļauj mums justies labāk un laimīgāk. Viņas siltums dziedina mūsu dvēseli un ķermeni, viņa padara mūs spējīgus un drosmīgus pieņemt viņas veltes. Taro 19. arkāns atnes īstas dzīves sajūtu.

19 01 01 11

Taro kārts Saule – tās ir zināšanas, pilnas ar mīlestību un viedumu, kurās mēs integrējam dzīves pretējos polus, tumsu un gaismu. Te ir izpausts apziņas un zemapziņas balanss, tas ir simbols iekšējai pasaulei, uz kuru tiecas cilvēciskais Gars.

Nemiers iekšienē no mums aiziet, Saule pārveido enerģiju, kura ir ieslēgta mūsu iekšienē. Mēs jūtamies garīgi brīvi un tāpēc varam mirdzēt ar savu prieku no iekšienes, kas nes mums labpatiku un laimi.

Ar šo kārti jūs nejūtat baiļu, jūs ticat sev un Radītājam, šī ticība pārveidos jūsu iekšējo un ārējo pasauli, mainot jūsu dzīvi uz labo pusi.

19 01 01 12

Mūsu Gara apskaidrotība, kuru nes Saule, nav ideja, bet ir pieredze, stāvoklis, kurā jūs varat uztvert pasauli kā mūžīgu un dievišķu, nevis kā grūtību un bezgalīgu rūpju komplektu.

Šīs kārts uzdevums – piepildīt mūs ar enerģiju un ticību sevī, padarīt spējīgus uzticēties savam dievišķajam iekšējam bērnam un ļaut viņam plaukt, nevis censties izdzīvot.

Deviņpadsmitais arkāns var aizvest mūs pie izejas no grūtību perioda un ievest laimes periodā, kur mēs pilnīgā garīgā apziņā sildāmies Dieva-Radītāja gaismā. Tas mums saka: sāciet savu neierobežoto iespēju deju – tās jums nes Visums.

19 01 01 13

 

Saule kā cilvēka personības apraksts

Saules kārts personība ir citu iedvesmotāja, viņa redz pilnīgāku dzīves ainu.

Labi darbojas grupā un ir komandējošais spēlētājs, tāpēc ka uzskata, ka sadarbībā var radīt vairāk. Pats ir aktīvs un radošs, bet viņam vajag projektus un partnerus, kas atbalsta šo stāvokli, darbu un idejas.

Viņš ir par sevi pārliecināts un optimistisks, pilns ar dzīves spēkiem un var panākt visu, ko gribēs.

Viņam patīk daba, jūtot tajā Gara un ķermeņa atjaunošanos.

19 01 01 14

 

Kārts Saule kā gada apraksts

Jūsu iezīmētā perioda laikā jūs varēsiet sākt jaunus projektus sadarbībā ar citiem cilvēkiem. Esiet augstsirdīgi, dalieties savā gaismā.

Ir arī iespējams, ka ir pienācis laiks iziet no tiem projektiem, kuri izsūc jūsu dzīvības spēku.

Tas ir gads, kad jūsu paziņas var kļūt par jūsu draugiem, bet draugi par mīļākajiem. Un tās būs labākās attiecības no visām, kādas jums dzīvē ir bijušas.

Var atnākt jaunas svarīgas idejas un spēcīgi impulsi darīšanās – nelaidiet tos garām, jo tas taču ir īstenas veiksmes un spilgtu iespēju laiks. Tagad sapņi var pilnīgi realizēties.

Šajā periodā ir iespējama pilnīga izdziedināšanās jūsu iekšienē.

Padoms: tikko kā ieraugāt savu iespēju, nešaubieties – pieķerieties tai ar abām rokām.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 01.01.2019.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-solntse/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)