Евгения Горева Карта Таро Мир

Jevgēnija Goreva - Taro kārts Pasaule

18 12 25 11

Saturs

Astroloģiskā atbilstība

Vienkārša un īsa kārts Pasaule nozīme sadalījumā

Kārts iekšējā jēga

Kārts Pasaule padomi

Cilvēka, personības apraksts

Pasaule, Visums – kā kārts uz gadu

 

Astroloģiskā atbilstība

Taro 21. vecākais arkāns – saucas Visums, Pasaule, Universums.

18 12 25 12

Astroloģiski Pasaule atbilst Augšupejošam Mezglam horoskopā.

Pēc tam, kad pēc kārts Tiesa cilvēks ir saņēmis savu ieskaiti, viņam atklājas kas jauns. Pirmām kārtām – jauns dzīves laiks, jaunas situācijas, jauni uzdevumi. Viņš jūt šo atjaunoto potenciālu, Pasaule izklājas viņa skata priekšā un zem viņa kājām, viņam ir interesanti un priecīgi iet uz priekšu.

 

Vienkārša un īsa kārts Pasaule nozīme sadalījumā

Situācija, kurā jūs gaida sekmes, panākumi personiskajā dzīvē, attiecībās. Tā ir nopelnīta balva, kad jūs jūtat harmoniju un balansu – gan ierastajā dzīvē, gan Dvēseles un Gara līmenī.

Sadalījumā mīkstina blakus problēmu kārtis.

Kārts Pasaule kājām gaisā – joprojām pozitīva, taču iespējas nedaudz kavējas. Vai nu cilvēks pats ir “aizlidojis” uz kaut kurieni, vai kāds ir iejaucies situācijā, – vajag to labot.

18 12 25 13

 

Kārts iekšējā jēga

Pasaule, Visums – tas ir priecīgs brīdis, kad notiek jūsu paša integrācija ar pārējo radījuma daļu, drosmīgi un ar pilnu uzticēšanos notiekošajam.

Mags (Taro 1. arkāns) ir veicis ilgu ceļu, lai tiktu līdz šim augstumam, līdz Visuma (21. arkāns) līmenim. Un, būdams šeit, viņš jūt prieku, mīlestību un apmierinājumu.

Šajā brīdī viņš piedalās dzīves dejā, paužot savu individualitāti pilnā mērā. Viņš ir brīvs, kā cilvēks, kurš pazīst sevi pa īstam, visā savā dualitātē.

Kad cilvēks izjūt stāvokli, kādu apraksta Taro 21. arkāns, viņš atrodas dziļā mīlestībā pret sevi un visu apkārtējo, pret visu Visumu. Viņš jūtas kā visa tā daļiņa, pilnīgi integrēta vispārējā laukā. Un ir atbildīgs par cilvēces eksistenci.

18 12 25 14

Cilvēks kārtī Visums ir gatavs virzīties tālāk pa dzīves un garīguma spirāli, kad viņa personiskais ritms ir pilnīgi sasaistīts ar universālo dzīves ritmu.

Karte Pasaule piešķir mums visu dzīves potenciālu, kāds tikai eksistē. Tā parāda mums pašu apbrīnojamāko un iedvesmojošāko visās dzīves sfērās. Mūsu acis pašlaik ir pilnīgi atvērtas, tāpēc redz daudz pasauļu un iespēju.

Mums pasniedz šo maģisko velti, lai pētītu un radītu kaut ko jaunu. Un mēs tajā momentā, kā nekad, saprotam, ka dzīve – ir bezgalīgs ceļojums un mūsu uzdevums tajā – dzīvot pēc iespējas pilnīgāk, fiziski un garīgi, ar kaisli un atbildību.

18 12 25 15

 

Kārts Pasaule padomi

Sakārtojiet savu fizisko, materiālo dzīvi atbilstoši jūsu garīgajai patiesībai. Iemācieties kontrolēt savas vēlmes, reakcijas un noskaņojumus, kuri jūs neatbalsta.

Atklājiet savus dzīves apvāršņus un sajūtiet sevi kā Visuma daļu, jo tā taču ir jūsu cilvēciskā atbildība, citādi sadalījums novedīs jūs pie attīstības apturēšanas un stagnācijas.

Apzinieties, ka tikai jūs esat atbildīgs par sava potenciāla attīstību. To realizējot, jūs Pasaulei un Visumam atnesat savu unikālo individuālo velti, ko neviens, izņemot jūs, nevarēs.

Sajūtiet un atzīstiet iekšējo Garu, savu Augstāko Es, kurš ved un atbalsta jūs.

Esiet avots, iniciators – neatkārtojiet nevienu un nemēģiniet līdzināties nevienam.

Tiecieties uz savu attīstītību, uz evolūciju, pārvarot personiskos ierobežojumus un bailes. Pasaule un Visums – katrā no mums, un pasaulē viss ir vienots.

18 12 25 16

 

Cilvēka, personības apraksts

Tas ir cilvēks, kurš cenšas uz visu skatīties viengabalaini un jūt savu saikni ar pasauli.

Viņam ir talants iniciēt ko jaunu un novest šo procesu līdz sekmīgai realizācijai. Viņam var piemist mātišķais instinkts, taču turklāt viņš var būt avantūrists.

Viņam ir svarīga daba un saudzīga attieksme pret apkārtējo vidi. Viņam patīk ceļojumi, lai būtu iespēja apcerēt un just pasauli.

Viņam ir svarīga brīvība; ja viņš jūtas slazdos, tad centīsies izrauties no šīs situācijas.

Ņemot vērā viņa daudzdimensionalitāti un lielāku nekā citiem pasaules redzējumu, viņam ir svarīgi, lai būtu zināms dzīves plāns pēc vissvarīgākajiem parametriem – lai iemiesotu savu potenciālu.

18 12 25 17

 

Pasaule, Visums – kā kārts uz gadu

Šajā periodā var atlaist jūs traucējošos ierobežojumus un iekšējos blokus, kuri notur. Lieciet likmi uz jūsu vēlmi iet uz priekšu un jauno uzdevumu spēku.

Šis dzīves periods (gads, mēnesis un pat diena), kad aktīva ir kārts Pasaule, – īpašs laiks, kad jums sagribēsies piedalīties svarīgos un nozīmīgos notikumos, kas saistīti ar jūsu ģimeni, sabiedrību, apkārtējo vidi. Sekojiet tam, lai visam notiekošajam jums būtu iekšēja jēga.

Pasaules laiku ir labi patērēt ceļojumiem uz dažādām valstīm un jauniem pētījumiem. Var rasties arī kāds jautājums, profesionāla interese, kura jūs motivēs iet uz priekšu un attīstīties – materiāli un garīgi.

 

Rubrika: Taro vecākie arkāni[1]

 

Pievienots 25.12.2018.

https://gor-evgeniya.ru/karta-taro-mir/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/taro-vecakie-arkani (Tulk. piezīme)